افتتاح ‌نگارخانه دانشجویی جهاد دانشگاهی دانشگاه هنر

افتتاح ‌نگارخانه دانشجویی جهاد دانشگاهی دانشگاه هنر

افتتاح ‌نگارخانه دانشجویی جهاد دانشگاهی دانشگاه هنرReviewed by مدیر پورتال on May 24Rating:

جهاد دانشگاهی واحد هنر با ایجاد یک نگارخانه (گالری) هنری به مساحت تقریبی ۱۵۰ متر، ویژه دانشجویان امکان ارائه آثار هنری دانشجویی را فراهم کرد.

بهزاد رشیدی رئیس جهاددانشگاهی هنر با اعلام این خبر، گفت: به منظور گسترش عرضه و فروش ‌آثار هنری دانشجویی و آشنایی هرچه بیشتر عموم جوانان و دانشجویان با آثار خلق شده توسط دانشجویان هنرمند کشور، این واحد، یک فضای نمایشگاهی با ظرفیت حداقل ۳۰ اثر هنری را فراهم کرده است.

وی با اشاره به محدودیت‌های پیش روی دانشجویان هنرمند برای ارائه عرضه آثار خود، افزود: دانشجویان می‌توانند به صورت رایگان آثار هنری خود را در جهاددانشگاهی دانشگاه هنر در معرض دید و فروش عموم مردم و سایر دانشجویان قرار دهند.

رئیس جهاددانشگاهی هنر گفت: عموم دانشجویان رشته‌های هنری به ویژه دانشجویان دانشگاه هنر می‌توانند با ارائه کارت دانشجویی، از امکانات این گالری هنری دانشجویی استفاده کنند.

وی گفت: علاقمندان می توانند روزهای شنبه و چهارشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر برای بازدید فضا به آدرس تهران، خ انقلاب اسلامی، دروازه دولت، خیابان خاقانی، شماره ۸۱ مرکز آموزش های تخصصی جهاددانشگاهی هنر‌‌ مراجعه کنند.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت دانشجو