سایت علمی دانشجویان ایران در راستای اهداف خود به منظور تبادل دانش و رشد و پیشرفت دانش جویان، تصمیم به انتشار مقالات علمی شما بر روی صفحه اصلی سایت دارد. به همین منظور این امکان برای شما فراهم شده است که از این طریق مقالات خود را برای ما ارسال کنید تا پس از تایید کیفیت آن توسط مدیران، با نام شما روی صفحه اصلی سایت دانشجو منتشر شوند.
دقت داشته باشید که این مقالات باید ترجمه یا تالیف شما بوده و یا گردآوری و تدوین آن بر عهده خودتان بوده باشد، ذکر منابع مورد استفاده نیز ضروریست. محتوای مقاله و کلمات و عبارات استفاده شده باید مطابق با قوانین سایت باشند ازین رو از ارسال مقالات خلاف قوانین خودداری کنید.

توجه داشته باشید که متن مقاله را در قسمت “متن مقاله” قرار داده و متعلقات آن نظیر عکس های همراه را در قسمت “پیوست فایل” پیوست کنید .

لطفا در صورتیکه تمایل یه پیوست کردن مقالات خود دارید حتی الامکان از ارسال مقاله به فرمت pdf خودداری کرده تا امکان تغییر فرمت بندی و ایجاد فرمت یکسان با سایر مقالات سایت فراهم باشد.

مدیریت صفحه اصلی سایت علمی دانشجویان ایران، تمام تلاش خود را برای تحقیق صحت منابع ذکر شده در مقالات ارسالی به کار خواهد گرفت، اما همیشه امکان تصحیح  تمامی تخلفات وجود ندارد. لذا بدینوسیله اعلام میکنیم سایت دانشجو هیچ گونه مسئولیتی در قبال تخلفات ارسال کننده مقاله ندارد و از خوانندگان گرامی درخواست میکنیم  درصورتیکه منوجه اشتباه در ذکر منابع شدند، منابع اصلی را به مدیریت صفحه اصلی معرفی کنند تا برای اصلاح آن اقدام شود.

برای ارسال مقاله به این آدرس ایمیل بزنید:

mohammadnazarizadeh {@} yahoo.com