ترجمه فوری

ترجمه فوری

ترجمه فوری

ترجمه فوری زبان

ترجمه فوری با ترجمه 100000 کلمه در روز

خبر فوری خبر فوری

هر اندازه که عجله داشته باشید، سرعت عمل همیشه می تواند غیرقابل پیش بینی ترین و کم زمانترین مسائل شما را مدیریت کند. بسیار واضح است که دنیای پرمشغله عصر حاضر، فوریت در کارها را به یک نیاز اساسی تبدیل کرده است، اما چرا این مورد در انجام سفارشات ترجمه فوری از سوی موسسات خدمات دانشجویی بسیار پررنگ و کاربردی است؟

سرشت ترجمه در حالت عادی نیز امری تخصصی و زمانبر است، حال آنکه در ارائه  ترجمه فوری متون، این تخصص و زمان نمود بیشتری می یابد، به گونه ای که تیم ارائه دهنده می بایست استراتژی بکار گیرد تا هرگونه بحران زمانی را بدون در نظر گرفتن حجم سفارش ترجمه قابل حل سازد. به این ترتیب ترجمه فوری ضمن حفظ کیفیت، فقط یک شعار تبلیغاتی نبوده و برای مشتری به یک غول مرحله آخر تبدیل نمیگردد.

می دانیم که در حال حاضر، بمب سرعت ایران تایپیستی با بکارگیری 13000 مترجم حرفه ای در میان عموم کاربران، بویژه اقشار دانشجو و پژوهشگر از طرفداران بسیاری برخوردار است و توانسته رکورد بیشترین سفارشات انجام شده ترجمه فوری تخصصی اعم از ترجمه فوری مقاله  و ترجمه فوری کتاب را از آن خود کند. هیئت مدیره هلدینگ ایران تایپیست با نگرش سریع بودن یعنی معمولی نبودن، برای اولین بار در کشور با یک بسترسازی حرفه ای و طراحی مبتکرانه با عملی سازی ترجمه 100000 کلمه در یک روز شرایطی را فرهم کرده اند تا ترجمه فوری و روان دیگر دور از ذهن به نظر نرسد و این است دلیلی که کلیه نیازهای یک کاربر هنگام انتخاب ایران تایپیست بی پاسخ نمی ماند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت ایران تایپیست مراجعه فرمایید

www.irantypist.com

0214762473

09199170040

 

ایران تایپیست چه عملکرد ویژه ای در ارائه باکیفیت ترین ترجمه های فوری بکار گرفته است؟

ترجمه اورژانسی با پشتیبانی ویژه اولین بار است که در کشور و توسط ایران تایپیست اجرایی شده است. در سفارشات ترجمه فوری 1 ساعته تا 1 روزه که کاربر نیازمند آماده سازی سریع ترجمه می باشد، بدون درنظر گرفتن حجم سفارش، جهت انجام صفر تا صد مراحل ترجمه فوری یعنی از فاکتور و ارجاع تا انجام و تحویل، راهکارهای ویژه ای در ایران تایپیست ایجاد شده است، بطوریکه ترجمه با سرعتی بسیار بالاتر از حداستاندارد قابل انجام است و پشتیبانی این سفارشات نیز در اولیت قرار دارد.

ایران تایپیست مترجمین دوتخصصه را برای انجام سفارشات ترجمه فوری انتخاب و انتصاب کرده است. مترجمان حرفه ای دسته بندی شده در ریزگرایش های تخصصی که مسلط به تایپ ده انگشتی سریع نیز هستند و ضمن ارائه سریعترین ترجمه تخصصی میتوانند ترجمه فوری با تایپ رایگان را همزمان انجام دهند. به این ترتیب علاوه بر ترجمه، دغدغه زمان مورد نیز جهت تایپ نیز برای کاربر کاملا برطرف میگردد.

در هلدینگ ایران تایپیست ارجاع ترجمه فوری به مترجمین حرفه ای و باسابقه بعلت سرعت عمل بالا و تجربه کاری طولانی مدت در حوزه بازگردانی متون، بازه زمانی مصرف شده جهت بررسی تیم بازبینی و یا نارضایتی کاربر از کیفیت ترجمه فوری را به حداقل ممکن میرساند.

استراتژی ترجمه موازی نیز طرحی دیگر است که در ترجمه فوری مطالب با حجم بالا در ایران تایپیست مورد استفاده قرار میگیرد. در این مواقع بنا به حجم سفارش، چند مترجم که در گرایش مورد نظر مشترک هستند انتخاب شده و با تقسیم نمودن سفارش، ترجمه فوری با حجم 100 هزار کلمه 1 روزه قابل انجام است.

چرا ارزانترین ترجمه فوری کشور در ایران تایپیست ارائه میشود؟

امروزه کمترین فاکتور ترجمه فوری در ایران تایپست صادر میگردد. موسسین و مدیران ایران تایپیست همواره رضایت کاربر و وفاداری دائمی مشتریان را نسبت به سود مالی ارجح دانسته اند. شاید رمز موفقیت همیشگی ایران تایپیست در زمینه ترجمه علاوه بر حوزه تایپ و چاپ کتاب، بررسی و برطرف نمودن کلیه دغدغه های کاربران بوده است، بویژه انکه اغلب کاربران از قشر دانشجو می باشند.

همکاری با مترجمین حرفه ای بصورت دورکاری که موجب کاهش هزینه های ایران تایپیست گشته از یک طرف، عدم تفاوت محسوس هزینه های ترجمه فوری نسبت به ترجمه عادی از طرف دیگر و همچنین دریافت سود کمتر از سفارشات نسبت به رقبای این حوزه، موجب شده ترجمه فوری ارزان یکی از مهمترین دلایل استقبال کاربران از ایران تایپیست باشد.

ویژگی های منحصربفرد ترجمه فوری ایران تایپیست، رمز موفقیت در رکوردشکنی

  • عدم محدودیت حجمی در ترجمه فوری: در ایران تایپیست امکان ترجمه فوری N تعداد کلمه در هر زمانی که مورد نظر کاربر باشد، وجود دارد.
  • مشاوره صادقانه و پشتیبانی 24 ساعته: در ایران تایپیست چنانچه به هر علتی ترجمه فوری کاربر قابل انجام نباشد بلافاصله اطلاع داده شده تا از هدر رفت زمان کاربر جلوگیری گردد، ضمن اینکه پشتیبانی های تخصصی 24 ساعته از طریق تماس تلفنی و یا استفاده از شبکه های اجتماعی انجام پذیر است.
  • برگزاری اولین آزمون آنلاین تخصصی کشور: به جهت حساسیت انجام سفارشات ترجمه فوری و نیاز به تبحر و تجربه بالای مترجم، مترجمین فوق حرفه ای ازطریق آزمون آنلاین گلچین شده اند که بعدها این مسئله در بسیاری از موسسات خدمات دانشجویی الگوبرداری شد.
  • ارائه نمونه ترجمه رایگان: کاربر می تواند جهت تصمیم گیری راحتر و آشنایی با کیفیت ترجمه فوری ایران تایپیست، ترجمه تعدادی از صفحات سفارش خود را (بسته به حجم سفارش) بصورت رایگان دریافت نماید تا نهایتا ضمن فوریت کار، از کیفیت ترجمه نیز رضایت داشته باشد.
  • ترجمه فوری با گارانتی 100%: چنانچه کاربر از کیفیت ترجمه فوری رضایت نداشت امکان ویرایش رایگان و یا حتی عودت وجه در ایران تایپیست وجود دارد و بلافاصله با مترجم نیز قطع همکاری خواهد شد.
  • بررسی کیفیت ترجمه فوری: در ایران تایپیست به جهت اطمینان از ارائه یک ترجمه فوری دقیق به کاربران، پیش از تحویل سفارش ساختار ترجمه توسط تیم بازبینی بررسی میشود تا امکان خطا در ترجمه فوری به حداقل ممکن برسد.
  • ثبت سفارش آنلاین: ثبت سفارش در ایران تایپیست به صورت مراجعه حضوری و یا غیرحضوری(بصورت ثبت آنلاین ترجمه فوری از طریق سایت) کلیه محدودیتهای زمانی و مکانی کاربران را به حداقل رسانده است.
  • ترجمه فوری به بیش از 31 زبان زنده دنیا: در ایران تایپیست ترجمه فوری محدویت زبانی ندارد و وجود 13 هزار مترجم توانسته ترجمه 31 زبان دنیا را پوشش دهد.
  • ترجمه فوری کلیه رشته-گرایش های دانشگاهی: در ایران تایپیست ترجمه فوری محدودیت زمینه ای ندارد. در زمینه های تخصصی یا عمومی و یا در هر رشته دانشگاهی کاربران می توانند سفارش ترجمه فوری خود را به ایران تایپیست بسپارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت ایران تایپیست مراجعه فرمایید

www.irantypist.com

0214762473

09199170040

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت دانشجو