تصمیم داریم به یاری خداوند و در جهت گسترش فعالیت های علمی خود در فضای مجازی مسابقات علمی در سایت دانشجو برگزار کنیم، امید است همه دانشجویان عزیز از این فرصت استفاده کرده و با شرکت در این سری مسابقات توانایی علمی خود را محک بزنند. در پایان هر مسابقه نیز هدیه ناقابلی در حد توان سایت دانشجو به نفرات برتر این مسابقات اهدا خواهد شد.

مسابقه حقوقی گامی دیگر در جهت گسترش فعالیت‌های علمی سایت دانشجو می‌باشد و همزمان با ششمین سالگرد سایت دانشجو برگزار می گردد.

  • مسابقه شامل 10 سوال تشریحی و چهار گزینه ای می‌باشد.
  • زمان برگزاری مسابقه هفته دوم مرداد خواهد بود.
  • سوالات مسابقه یک روز قبل از شروع مسابقه به صورت یک فایل فشرده‌ی رمزدار در اختیار شما قرار خواهد گرفت و ۲۴ ساعت برای پاسخ دادن به آنها زمان خواهید داشت.
  • حضور در این مسابقه هیچ‌گونه محدودیتی ندارد و هر فرد می‌تواند با پر کردن فرم نام‌نویسی، اطلاعات لازم را جهت شرکت در مسابقه ثبت نمایید.
  • اطلاعات تکمیلی پیرامون قوانین مسابقه، تاریخ و نحوه برگزاری آن از طریق اطلاعات فرم ثبت‌شده به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.
  • با توجه به اینکه مسابقه در انجمن های سایت دانشجو برگزار خواهد شد، باید قبل از ثبت‌نام در مسابقه یک نام کاربری در انجمن سایت دانشجو داشته باشید، در صورتی که هنوز نام کاربری نساخته‌اید می‌توانید از طریق این لینک ثبت‌نام کنید.

در صورتی که صاحب سایت و یا وبلاگ هستید می‌توانید با اطلاع‌رسانی این رقابت برای کاربران خود ضمن حمایت از این حرکت علمی، زمینه شرکت آنان در این رقابت را فراهم نمایید. لازم به ذکر است در پایان رقابت با ذکر نام سایت‌های حامی از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد.

هرگونه سوال، پیشنهاد و یا انتقاد در رابطه با این مسابقه را می توانید از طریق ایمیل Contest@daneshju.ir برای ما ارسال کنید.

* مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.