کلیدواژه آزمون نظام مهندسی ویژه آزمون اسفند ۹۵

کنفرانس بین المللی عمران ، معماری و شهرسازی ایران معاصر
دی 26, 1395
فراخوان سومین جشنواره شعر دانشجویی انقلاب اسلامی
دی 28, 1395

کلیدواژه آزمون نظام مهندسی ویژه آزمون اسفند ۹۵

همان طور که میدانید ، آزمون نظام مهندسی آزمونی جزوه باز میباشد . در آزمون های چند سال گذشته ، استفاده از کلید واژه ها ، به صورت چشم گیری منجر به موفقیت آسانتر در این آزمون شده است .

کلیدواژه چیست :

کلید واژه ها، همان واژه ها و عبارات کلیدی میباشند که از بین متون آیین نامه ها و مباحث مقررات ملی ساختمان ، گرد آوری شده و به ترتیب حروف الفبا در اختیار استفاده کنندگان قرار گرفته اند .

ویژگی های کلید واژه :

کلیدواژه موجود به ترتیب حروف الفبا گردآوری شده است .

جهت راحتی استفاده کنندگان در یافتن کلید واژه مورد نظر ، در بالای همه صفحات ، حروف الفبا و شماره صفحه مربوط به هر یک از حروف الفبا ، آورده شده است .

در هر صفحه ۵ ستون کلید واژه آورده شده است .

توجه : با توجه به تجربیات قبلی استفاده از کلید واژه های ۲ و ۳و ۵ ستونه ، به این نتیجه رسیدیم که استفاده از کلیدواژه های ۵ ستونه ، منجر به افزایش سرعت عمل و کسب نتیجه مطلوب در آزمون های نظام مهندسی شده است .

راهنمای استفاده از کلید واژه :

سعی کنید قبل از استفاده از کلیدواژه ، تا حدی به مباحث مقررات ملی ساختمان ، تسلط داشته باشید . چون در آزمون ، بعضی از سوالات را میتوانید بدون استفاده از کلیدواژه ، پاسخ دهید که اینکار منجر به صرفه جویی در وقت خواهد شد .

شاید نتوانید برخی از سوالات آزمون را به راحتی پاسخ دهید و یا در آن لحظه و تحت فشار امتحان ، محل دقیق موضوع مورد اشاره در سوال را تشخیص ندهید . در این شرایط استفاده از کلیدواژه نقش بسزایی را در پیدا کردن مبحث مربوط به سوال و متعاقبا پاسخگویی به سوال ، خواهد داشت .

جهت تسلط بر نحوه استفاده از کلیدواژه ، بهتر است اقدام به حل سوالات آزمون های گذشته با استفاده از کلیدواژه نموده و به اصطلاح ، کار با کلیدواژه را تمرین نمایید. با تکرار وتمرین بیشتر تسلط شما بر کلیدواژه افزایش خواهد یافت و خواهید توانست در زمان کوتاهی سوالات را پاسخ دهید .

ممکن است برخی از داوطلبان ، این نظر را داشته باشند که به حدی بر موضوعات و مباحث مربوط به آزمون ، تسلط دارند که میتوانند به راحتی به سوالات آزمون های نظام مهندسی پاسخ دهند . تجربه نشان داده است که به همراه داشتن کلیدواژه باعث افزایش اعتماد به نفس داوطلبان شده و حتی در لحظاتی از آزمون که داوطلب تحت فشار آزمون قرار گرفته است ، کلیدواژه ، گره گشای کار شده است .

عنوان کتاب : کلیدواژه آزمون نظام مهندسی اسفند 95

تهیه کننده : وبسایت مهندسی دانلود – www.mohandesidl.ir

خرید کلیدواژه های عمران – معماری – تاسیسات ( مکانیک و برق ) –  شهرسازی – ترافیک – نقشه برداری از وبسایت فنی و مهندسی (مهندسی دانلود)

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
سایت دانشجو