آماده سازی دانشگاه تهران برای تشییع پیکر آتش‌نشانان شهید

اعلام نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد
بهمن 6, 1395
اعلام نتایج نهایی رشته‌های‌ نیمه‌متمرکز کنکور
بهمن 6, 1395

آماده سازی دانشگاه تهران برای تشییع پیکر آتش‌نشانان شهید

شهردار ناحیه 2 شهرداری منطقه 6 با اشاره به فضاسازی محیطی صورت گرفته در سطح منطقه برای گرامیداشت شهدای آتش‌نشان، گفت: نصب بنر و پلاکاردهایی با محور جان فشانی‌های این عزیزان در دستور کار قرار گرفت و تعدادی از پرچم‌های محدوده منطقه نیز به رنگ مشکی درآمده است.

هنرور از هماهنگی‌های صورت گرفته با پلیس راهنمایی و رانندگی خبر داد و افزود: با توجه به حضور چشمگیر شهروندان برای گرامیداشت شهدای عزیز آتش نشان، محورهای ترافیکی محدوده دانشگاه تهران ساماندهی شده تا مراسم با شکوه هرچه بیشتر برگزار شود.

وی با اشاره به خدمت رسانی نیروهای خدمات شهری در حین و بعد از برگزاری مراسم گفت: هم اکنون پاکسازی محل برگزاری مراسم به صورت کامل صورت گرفته و آماده تشییع پیکر مطهر شهدای آتش نشان هستیم.

گفتنی است؛ ساختمان تجاری پلاسکو واقع در خیابان جمهوری تقاطع خیابان فردوسی صبح روز پنجشنبه (30 دی ماه) دچار حریق شد و پس از حدود 4 ساعت تلاش آتش‌نشانان برای مهار حریق بی‌جواب ماند و متاسفانه این ساختمان به طور کامل فروریخت و تعدادی از آتش نشانان و شهروندان در زیر آوار جان باختند.

بر این اساس مراسم تشییع پیکر شهدای آتش نشان پنج شنبه 7 بهمن ماه از ساعت 8:30 از مقابل دانشگاه تهران در خیابان انقلاب، به سمت بهشت زهرا(س) برگزار می شود.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
سایت دانشجو