همکاری موسسه علوم وفنون کیش و 2 دانشگاه خارجی

همکاری موسسه علوم وفنون کیش و 2 دانشگاه خارجی

همکاری موسسه علوم وفنون کیش و 2 دانشگاه خارجیReviewed by مدیر پورتال on Nov 17Rating:

موسسه آموزشی علوم وفنون کیش با دانشگاههای educators و language link تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

در پی بازدید ریچارد کلی، رییس دانشگاه‌language link از موسسه علوم وفنون کیش تفاهمنامه و برنامه اجرایی سه جانبه‌ای بین این دانشگاه، موسسه علوم و فنون کیش و دانشگاه educators منعقد شد.

اعتباربخشی مدارک و گواهی‌های پایان دوره و ارتقای سطح  علمی وآموزشی اساتید موضوع  این تفاهم‌نامه است که بر اساس آن مدرسان موسسه علوم وفنون کیش تحت

آموزش‌های این دو مرکز معتبر دانشگاهی قرار می‌گیرند.

دوره های تربیت مدرسCELTAو DELTA  و پیش آزمون های TOFELو IELTS  از جمله این دوره های آموزشی است که به منظور ارتقای سطح علمی و آموزشی برای مدرسان موسسه علوم و فنون کیش برگزار می شود.

رییس دانشگاه language link  پس از بازدید از مراکز آموزشی علوم وفنون و گفت‌وگو با دانش‌آموزان، این موسسه را از برترین موسسات آموزش زبان در خاورمیانه بر شمرد.

دانشگاه language link دارای 40 سال سابقه آموزش زبان در انگلستان است و درکشورهای ویتنام، چین، مالزی، سنگاپور وکره جنوبی فعالیت می‌کند.

موسسه آموزشی علوم و فنون کیش در سال 92 درگام اول نسبت به باز سازی و چابک‌سازی بدنه خود اقدام کرد و سپس با گسترش دامنه فعالیت های آموزشی خود ضمن درآمدزایی و تامین هزینه های موسسه در طول سال‌های 92 تا 94 موفق به اخذ چندین نشان و جایزه از سازمان‌های ملی و بین المللی از سوی اتحادیه اروپا، کشور آلمان، انگلستان، امریکا و نشان زرین استقامت ملی در خدمات آموزشی طی سال های 1392، 1393 و1394 شد.

ارائه آموزش در زمینه زبان‌های خارجی، آموزش‌های تخصصی مشاغل به سازمان‌ها، نهادهای دولتی و خصوصی، موسسات علمی و دانشگاهی و مدارس، آموزش مهارت‌های فنیحرفه‌ای با مجوز سازمان فنی و حرفه‌ای، برگزاری دوره‌های علمی و کاربردی با مجوز دانشگاه علمی و کاربردی و برگزاری دوره‌های تخصصی مدیریت، آزمون‌های زبان‌های خارجی و دوره‌های رشد و تعالی خانواده بخش‌هایی از فعالیت‌های موسسه آموزشی علوم و فنون کیش در سراسر کشور است.

تاسیس شعب بین المللی، فعالیت در زمینه نشر کتب و نرم‌افزارهای علمی – آموزشی، مشارکت با مراکز علمی و تحقیقاتی داخلی و خارجی به ویژه کشورهای اسلامی، ایجاد مراکز ورزشی، تفریحی و هنری، برگزاری و مشارکت در همایش‌ها و کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی و انجام فعالیت‌های اقتصادی در حوزه‌های آموزشی و فرهنگی از اهداف موسسه علوم و فنون کیش بر اساس سند چشم‌انداز 20 ساله سازمان منطقه آزاد کیش است.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت دانشجو