آغاز ترم تابستان دانشگاه آزاد اسلامی

کافئین جایگزین خواب کافی نخواهد شد
خرداد 31, 1395
برپایی یک مدرسه تابستانی با حضور اساتید آلمانی در دانشگاه تربیت مدرس
تیر 6, 1395

آغاز ترم تابستان دانشگاه آزاد اسلامی

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-04-17 12:16:24Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comAK¼Å

فرهاد حسین‌‌زاده لطفی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌و‌گوی خبری درباره ترم تابستان این دانشگاه گفت: ترم تابستانی دانشگاه آزاد اسلامی از دیروز آغاز شده است و برای مقاطع کاردانی و کارشناسی هر دانشجو می‌تواند تا سقف 10 واحد برای ترم تابستان اخذ کند.
وی افزود: دانشجویان این مقاطع اگر تا شش واحد درسی بردارند باید نصف شهریه ثابت به اضافه شهریه متغیر را پرداخت کنند و در غیراین صورت برای اخذ هفت تا 10 واحد باید دو سوم شهریه ثابت به اضافه شهریه متغیر را بپردازند.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: دانشجویان علاوه بر این دروس، روخوانی قرآن و وصیت‌های امام (ره) را نیز می‌توانند در ترم تابستان اخذ کنند.
حسین‌زاده لطفی درباره دانشجویانی که شرط فارغ‌التحصیلی دارند، گفت: دانشجویانی که شرط فارغ‌التحصیلی دارند، می‌توانند برای ترم تابستان تا 12 واحد اخذ کنند.
وی درباره ترم تابستان دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری یادآور شد: دانشجویان کارشناسی‌ارشد برای ترم تابستان مجاز به اخذ تنها یک درس هستند که تعداد واحد آن مهم نیست. ارائه دروس تخصصی برای دانشجویان دکتری تخصصی در ترم تابستان ممنوع است اما گروه‌ها می‌توانند دو درس جبرانی را برای این دانشجویان در نظر بگیرند و این دانشجویان حداکثر دو درس تخصصی را می‌توانند در طول تابستان بگذرانند.
Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
سایت دانشجو