برپایی نمایشگاه‌های ابتکارات دانشجو معلمان

آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور
آذر 7, 1395
عوارض ناشی از جراحی لیزیک چشم
آذر 13, 1395

برپایی نمایشگاه‌های ابتکارات دانشجو معلمان

معاون دانشگاهی دانشگاه فرهنگیان از برپایی نمایشگاه های متعدد دانشجویی به مناسبت گرامی داشت روز دانشجو خبر داد.
عباس قنبری معاون دانشگاهی دانشگاه فرهنگیان در گفتگوی خبری خود؛ در خصوص اقدامات در نظر گرفته شده برای گرامی داشت روز دانشجو اظهار داشت: دانشجو به عنوان عضوی فعال ، پویا و با انگیزش شناخته می‌شود که در این راستا گرامی داشت روز دانشجو به منزله جایگاه ویژه این قشر محسوب می‌شود.
وی با بیان اینکه دانشجو کنشکری فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و پژوهشی است، عنوان کرد: برنامه‌های امسال با محوریت خود دانشجویان برگزار می شود و در آن انجمن‌ها، تشکل‌ها، شورای صنفی و بسیج دانشجوی نقش پر رنگی دارند.
قنبری با اشاره به اینکه جلسات پرسش و پاسخ و کرسی‌های آزاد اندیشی برای دانشجویان به مناسبت 16 آذر در نظر گرفته شده، گفت: بر پایی نمایشگاههای کتاب، ابتکارات دانشجویی از دیگر برنامه‌های برای امسال در نظر گرفته شده است.
معاون دانشگاهی دانشگاه فرهنگیان بیان کرد: این دانشگاه در نظر دارد تا متوسط با برنامه‌های وزارت علوم و آموزش و پرورش گرامی داشتی در خور دانشجو معلمان برگزار کند و یکی از تجارت مثبت دانشگاه فرهنگیان دانش آموخته شدن قریب به 25 هزار دانشجو معلم است که امسال به حرفه معلمی مشغول شدند و پشتوانه مناسبی برای فعالیت سایر دانشجویان است.
وی یادآور شد: تشکیل ستادهای استانی و نوآوری و ابتکار در اجرای برنامه‌های روز دانشجو از اقداماتی است که به پردیس های سراسر کشور ابلاغ شده است.
Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
سایت دانشجو