رساله معماری
ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه اصلی سایت:

سایت دانشجو

صفحه 1 از 3 123 آخرین
در حال نمایش 1 تا 10 از مجموع 30
    KIAN1996
    کاربر جــــــــدید
    پست‌ها
    4
    7
    24
    دریافت
    0
    اهدای کتاب
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0

چشمک دوستان عزيز كي مي دونه چه جوري بايد به دانشكده افسري وارد دشد ؟

سلام .
    اميداوارم كه طاعات و عبادات شما مورد قبول درگاه حق تعالي قرار گرفته باشه .
    مي خواستم بدونم چه جوري بايد به دانشكده افسري وارد شد ؟
    خوشحال مي شم اگه كسي بتونه كمكي بهم بكنه .
    التماس دعا
  2. 6
    دريا
    دوســـــت جـــــــدید
    پست‌ها
    41
    123
    138
    دریافت
    0
    اهدای کتاب
    0
    قدرت امتیاز دهی
    10

پیش فرض پاسخ: دوستان عزيز كي مي دونه چه جوري بايد به دانشكده افسري وارد دشد ؟

راست میگه!
    چرا هیچ کس جواب ایشون رو نمیدونه؟!
    بابا یکی بیاد جواب بده دیگه!
    دختراهم میتون وارد این دانشگاه بشن و چه جوری اخه منم خیلی دوست دارم!
    برای آموختن فروتنی لازم است.
  4. 5
    FTM
    FTM
    یـــارهــمیشــــــگی
    پست‌ها
    1,022
    1,774
    3,984
    دریافت
    0
    اهدای کتاب
    0
    قدرت امتیاز دهی
    13

نقل قول ارسالی توسط KIAN1996 مشاهده پست
    سلام .
    اميداوارم كه طاعات و عبادات شما مورد قبول درگاه حق تعالي قرار گرفته باشه .
    مي خواستم بدونم چه جوري بايد به دانشكده افسري وارد شد ؟
    خوشحال مي شم اگه كسي بتونه كمكي بهم بكنه .
    التماس دعا

اره میشه باید به سایت سنجش هی سر بزنی ببینی ازمونش کی
    اتفاقا خیلی مزیت داره خیلی امکانات میدن به همه
    ولی گزینش بعدش سخته
    تحقیق و پرسوجو
    بازم از کسایی که تو این دانشکده درس میخونن بپرسید

2007-Dec-22
  6. 5
    Ernesto_Rommel
    معاون سابق بخش علوم انسانی
    پست‌ها
    3,466
    17,870
    12,446
    دریافت
    0
    اهدای کتاب
    0
    قدرت امتیاز دهی
    27

خوب من میدونم اما:

اولین توصیه: در این نظام جمهوری اسلامی اصلا وارد نیروهای مسلح نشو

دومین توصیه: بدون پارتی اصلااااااااا وارد نشو

سومین توصیه: بدون عشق به مییلتار وارد نشو

چهارمین توصیه: برای منافع مالی ابدا وارد نشو که بدبخت میشی

پنجمین توصیه : بدون امادگی جسمانی خوب وارد نشو

ششمین توصیه : بدون توانائی تحمل مصائب وارد نشو

هفتمین توصیه: بدون تحمل دوری از خانواده وارد نشو

هشتمین توصیه: با فکرای هالیوودی و ارنولدی ابدا وارد نشو

.
    .
    .
    .
    .

اگر کماکان مصر به ورود هستی و نیز در گزینه های توصیه من هیچ کدوم شون تو نبودی خوب ادامه رو بخون:

تا چند سال قبل برای ورود به دانشکده افسری نیاز بود در بورسیه ابتدا شرکت کنی بعد بری کنکور بدی وقتی اسمت برگشت یهو می دیدی زده مهندسی الکترونیک شهید ستاری

اینجور میشد که شما میتونستی از طریق کنکور وارد دانشکده های افسری بشه و طبیعتا راه برای ادامه تحصیل برات کاملا باز بود ، برای ورود به افسری این کار نیاز بود اما چند سال هست که کلا این چیزا به کناری وانهاده شده و خوده ارتش و نیروهای مسلح یه کنکور ورودی میگیرند و این به معنای قطع ارتباطشون با وزارت علوم هست ، البته هنوزم برخی رشته های دانشگاهی رو دقت کنی تو دفترچه کنکور میبینی که بعضیاشونم جدیدن مثل کارشناسی تسلیحات و... اما معمولا دانشکده های افسری تمایل دارند از امتحان خودشون عضو بگیرن... اما:

برای ورود باید در وقت اعلام شده (توسط ارتش، سپاه ، نیرو انتظامی) بری ثبت نام کنی(معمولا باید از بهمن اماده باشی اما اعلام عضوگیری تک دانشکده ایی معمولا تابع قانون خاصی نیست و ممکنه همین فردا بگن میخواهیم نیرو )

بعضی مواقع مثلا ارتش میگه برای هر سه نیرو هوائی و زمینی و دریایی میخوام بعضی مواردم هست که تک تک اعلام میکنند اما معمولا این سه تا با هم هستند
    وقتی رفتی ثبت نام کردی دیگه اسمت میره تو لیست(اگر بخوای بیشتر توضیح بدم باید بگم میری تو یه صف عریض و طویل از ساعت 7 صبح وامی ایستی و بسته به مرام ثبت نام کنندگان نوبتت میشه یا نمیشه! بعد که نوبتت شد یه فرمی هست پر میکین بعد باید 6 هزار تومان یا کمتر یا بیشتر بدی بعدم ثبت اینترنتی میکنند و بعدم شما رو به بدبختی و اونها رو به سلامت! بعد یه ماه هم تاریخ امتحان اعلام میشه و باید بری کارت رو بگیری)

معمولا اردیبهشت ماه یه امتحان میگیرن به سبک سراسری اما کشک تر از اون (یادش به خیر من تو یه روز بارانی امتحان دادم در اردیبهشت ماه)
    در این امتحان ممکنه شما قبول نشی اما بری کنکور سراسری رتبه اول بیاری و این از عجائب این امتحانه(بعضا مشاهده شده طرف اکثر سوالات رو درست جواب داده اما قبول نشده ولی کسی که کلا اسم خودش رو روی برگه نوشته بود با پرکردن زیبای! چهارجوابی ها قبول شده! و ازا ینجاست که نقش سرنوشت در زندگی شما معنا پیدا میکنه، اگر شانس بیاری قبولی اگرم نه... اما به جرات میگم اونی که قبول نشه واقعا بدشانسه چون از ده هزار ثبت نام کننده نه هزار قبول میشن و البته توصیه منو بشنو زیاد کامل جواب نده سوالات رو چون نیروهای مسلح ادم عاقل زرنگ نمیخوان ادم گاو سر به راه میخوان که هردستوری دادن بگه چشم)

خوب بعد قبول شدن در ازمون تازه شما اول بدبختی تون شروع میشه ، در تاریخ مقرر (معمولا بر طبق نام خانوادگی و ترتیبش) شما باید به دانشکده افسری امام علی مراجعه کنی برای قسمت چی!؟ امادگی جسمانی و عقیدتی

این قسمت جسمانی شامل هفت مرحله س که هر کدوم مایه جوک و خنده هزاران نفر هست اما در ابهت این مراحل همین بس که 10 هزار میرن توش! 2200 نفر میان بیرون! (یعنی چیزه.. قبول میشن!)
    در این مرحله اصل پارتی بس مهمه و البته توصیه منو میشنوی سعی کن ابدارچی هم شده گیر بیاری، بهتره! چون نفوذش از رئیس دانشکده هم ببین پزشکا بیشتره! یا سرباز وظیفه اشنائی تو اونجا ... شده سرتیپ سفارش یکی رو کرده رد شده اما یه سرباز وظیفه عین اب خوردن واسه رفیقش برگه تکمیل جسمانی گرفته!

در اخر یه لینکی میزارم برو اونم بخون که باز خودم توضیح دادم و توش یه لینک گذاشتم که مراحل جسمانی رو نوشته و هرسوالی داشتی همینجا بپرس چون اون توضیح داده من به چشمم دیدم! اما داداش عزیزم خواهشا توصیه اول منو جدی بگیر (از بخت بد سایت سنترال کلوب بالا نمیاد و این لینک پریده ، در اخر مراحل رو مینویسم خودم)

من کسی بودم که از بچگیم عشق میلیتار و تایخ و.. بودم ، از بچگیم تا دلت بخواد کتاب سیاسی و تاریخی و نظامی و... خوندم، استراتژیسین بسیج بودیم و... ! کلا کار نظامی نکرده به جا نزاشتم! چون فکر میکردم فرمانده و افسر یه کشور باید باسواد باشه تا بتونه به کشورش خوب خدمت کنه اما بعدا فهمیدم زهی خیال باطل ، در افسری تنها چیزی که مهم نیست شعور فکر کردنه ! و سواد و تا وقتیم رفتم افسری زمین و زمان باهام مخالفت کردن(شخصا برادر و خواهر و مادر و.. همه حتی باهام قهر کردن و گفتن حیف تو بری افسری ... اما من رفتم هرچند اخرش فهمیدم نمیرفتم سنگین تر بودم)
    به قولی حرف کسی بر من شنوا نبود ... دلائلی هم که میاوردن برا من قابل قبول نبود و البته الانم نیست.. × مثلا میگفتن زن و بچه ات اواره میشن و اذیت میشی و... منم میگفتم اینا طبیعیه و...

تا اینکه دو سه مطلبی که برا شخص من مهم بود مثلا یکیش توانائی ادامه تصحیل تا رده های بالا و... بود رو از چند نفر پرسیدم و اون وقت بود تنم لرزید بعدم که به چشم خودم شاهد مواردی بودم که ....
    شما وقتی وارد افسری شدی باید حداقل 8 سال خدمت صادقانه! به نظام بکنی تا بعدش اجازه ادامه تحصیل بهت بدن(و صدالبته استثنا متفاوته و خواهشا نباید خودت رو درجا جزشون حساب کنی ما ملاک مون اکثریته) بعد این خدمت هم شاااااااااید بهت اجازه ادامه تحصیل در رده بالاتر رو بدن ... البته شاید بگی من چه احتیاجی به ادامه تحصیل دارم و.. که در این صورت اکیدا توصیه میکنم بری مطالعاتت رو راجبه افسری بیشتر کنی تا بفهمی بدون ارتقا درجه و ادامه تحصیل هیچی محسوب نمیشی .. اگر میخوای پیشرفت کنی به نفعته سر به راه باشی و متفکر

به هرحال من از افسری انصراف دادم و کاریم کردم تا اونقدر خاطره بد داشته باشم که دیگه دور و بر افسری در این نظام جمهوری اسلامی نگردم ...(یه مرحله داره از نظر جسمانی باید پاهات رو بچسبونی به هم بعد چی؟! بشینی! من این مرحله رو عین اب خوردن میرم اما روزی که رفتم واسه امتحان دیدم یه پزشک شبیه بامشاد! با لباس استین کوتاه و گل گلی! با عینک دودی تو یه اتاق سقف بسته و یه ادم دیگه م عین صدام حسین دو تیغه و سیبیلو! به عنوان پزشک از من امتحان میگیرن اونم تو ستاد دانشکده.. منم مسخره بازی دراوردم و به دروغ نرفتم حرکت رو و .... خلاصه کرای کردم که هربار هوائی میشم برم افسری دوباره یادش می افتم بی خیال میشم!)

به هرصورت با این حال هنوزم عشقم میلیتاره اما ترجیحا ترجیح یدم هیچ کس رو راهما نشم بره خودش رو تو این کشور بدبخت کنه
    باور کن افسری در ایران جز مزخرفترین کارای فعلی هست ، فکر نکن مثل قدیماست... همین دو سه روز پیش دو نفر از کسانیکه با خودم بردمشون امتحان افسری و قبول شدن رو دیدم .... همینو اونام تاکید کردن، میگفتن ما راحتیم اما اگر ازمون بپرسن بیائیم یا نه میگیم تو رو خدا نیائین!(البته به قول بعضیا میگن میخوان اسمش در نره تا زیاد نشه متقاضی! اما واقعیت این نیست! بلکه واقعیت اینه اونا انتخابشون رو کردن و وارد مهلکه شدن اما باور کن به برادر خودشون توصیه میکنند نیان ... معدودن کسانیکه همچین کاری نکنند و اونام حسابشون جداست، طرف وارد گروهبانی شده بعد 30 سال تازه شده ستوان اول بعد به پسرش میگه بیا نظام بهت پول بدن شغل داشته باشی! همچین ادمی رو باید بزاری کنار... اینا فکرشون چیز دیگه س)

همین هفته پیش هم یکی از دوستان جودوکارم رو منصرف کردم از افسری.. البته اولش شرح کامل مراحل .. دادم بعدم مصیبتهاش رو گفتم اخرشم رام شد گفت میخوام درسم رو بخونم!

شمام اگر بازم دلت میخواد بری ... بگو تا روشنت بنمائیم!

دختراهم میتون وارد این دانشگاه بشن و چه جوری اخه منم خیلی دوست دارم!
    چرا دوست داری وارد نظام بشی؟! چشمک

خوب اگر نمیخوای انجلینا جولی بازی دربیاری بهت میگم: در ایرن فعلی تنها راه ورود به افسری و نظامی شدن برا بانوان ورود به دانشکده پلیس هست در رشته های مختلفی چون حسابداری و کامپیوتر و... اینا

توصیه منم میباشد: اگر به این کیانی عزیز اجازه بدم بره! اونم شاااااید ! به شما عمرا اجازه بدم بری! دلیلشم نپرسی بهتره!
    به هرحال خانوما میتونند وارد پلیس بشن

یا حق

*** هفت مرحله پزشکی و جسمانی: نداشتن مشکل پا ، اندام تناسلی ، چشم ، دهان و دندان ، مغز !(از نظر روانی) ، امادگی بدنی شامل بارفیکس و.... ، اخریم یادم نمیاد البته بعضی مواقع میبینی کمتر میشه یا بیشتر و....

به هرحال هرکسی رفته یه چیز دیده و نمیشه گفت ثابت همثلا یه موقع نیم ساعت اندام تناسلی طرف رو نگاه میکردن! یه موقع سریع شرت رو بیار پائین ببر بالا ! و خوب هرکی برگشته دو تا برگ بهش داده شده درخت سرو ! اما خوب از نظر کلی همیناست

سعی میکنم اون لینک رو پیدا کنم .. لامصب هی پیدا میکنم هی گمش میکنم ... !
    آدرس وبلاگ من :

کوماندانته

8. 8
    Ernesto_Rommel
    پست‌ها
    3,466
    17,870
    12,446
    دریافت
    0
    اهدای کتاب
    0
    قدرت امتیاز دهی
    27

خوب با یه تکنیک ملس تونستم لینک مطالب سنترال رو بیارم بالا:

http://209.85.129.132/search?q=cache...ient=firefox-a

اما لینک اون سایتی که گفتم بهت:

http://www.f22.mihanblog.com/post/89

خوب کار ما تموم شد
    آخرین ویرایش توسط Ernesto_Rommel در تاریخ 2009/09/23 انجام شده است
    آدرس وبلاگ من :

کوماندانته

10. 5
    دريا
    دوســـــت جـــــــدید
    پست‌ها
    41
    123
    138
    دریافت
    0
    اهدای کتاب
    0
    قدرت امتیاز دهی
    10

خدای من باور نمیشه!
    یعنی برای ورود باید این مراحل رو طی کرد؟!
    حق داری اجازه ندی ما هم بریم برای ثبت نام!
    راستش همون انجلیا جولی بازی دراوردن بود!یعنی کلا از ژستش خوشم میاد!
    اما با این چیزایی که گفتی شما هم اگه یه روز پشیمون شدی گفتی برو من غلط بکنم برم!
    برای آموختن فروتنی لازم است.
  12. 4
    Ernesto_Rommel
    پست‌ها
    3,466
    17,870
    12,446
    دریافت
    0
    اهدای کتاب
    0
    قدرت امتیاز دهی
    27

روزی رفته بودیم برا ثبت نام .... یه پسره اومده بود تریپ تروی وار برد پیتی !!!!!
    نرسیده به دم در نزدیک بود دخلش رو بیارند دژبانا ! انداختنش بیرون

ده دقیقه بعد یه پسر کت و شلواری پلوخوری ! به همراه یه سروان راه افتادن بدون صف از بینمون گذشتن رفتن و ثبت نامم کردن و چند ماه بعدم بازم با همون قیافه تو مراحل بدنی دیدمش.... اون قبول شد!

یه پسر با تیپ سانتی مانتال اما پدر نظامی

همه چیز در این ارتش ممکنه اما براکسانیکه پارتی دارند

من پسر کراواتیم دیدم بیاد ثبت نام ....!

مراحل پزشکی یه کم اینقدر ساده س ادم وقتی رد میشه عذاب وجدان میگیره!
    آدرس وبلاگ من :

کوماندانته

14. 4
    KIAN1996
    کاربر جــــــــدید
    پست‌ها
    4
    7
    24
    دریافت
    0
    اهدای کتاب
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0

سلام بچه ها
    خيلي وقته به اين پست سر نزدم . چون فكر نمي كردم كسي جوابم رو بده .
    اما حالا مي خوام از همتون تشكر كنم .
    راستي بنده كيان هستم نه كياني .
    95در صد علاقه من به ورود به دانشكده افسري هنوز سر جاشه .
    من زياد به تحصيل اهميت نمي دم و راستش هنوز كسي اون طور كه بايد من رو متقاعد نكرده كه چرا بايد تحصيل كرد .
    من در س مي خونم چون به كار كردن وفعاليت علاقه زيادي دارم .
    درباره ي شغل هاي مختلفي فكر كردم اما به نتيجه نرسيدم و از بين همه ي شغل ها با توجه به اين كه كاراته كار كردم و از هيجان و دعوا خيلي خوشم مي ياد و به دلايل مختلف ديگه اي كه لازم نمي بينم ذكرشون كنم اين شغل رو انتخاب كردم .
    از دل و قلوه در اوردن انسان گرفته تا سوسك و مارمولك هيچ واهمه اي نداشته و ندارم پس به همين دليل دوست داشتم دكتر بشم اما خوب چيزي كه تو مملكت زياده دكتر . پس از اين شغل صرف نظر كردم . مادر و پدرم هم هر دو معلم هستند و به همين دليل من اصلا شغل معلمي رو دوست ندارم .نه فقط اين دو تا شغل بلكه شغل هاي ديگه اي رو هم مورد بررسي قراردادم اما به جايي نرسيدم . از تحصيل در رشته ميكروبيولوژي هم خوشم مي ياد اما خوب نمي دونم چرا ازش صرف نظر كردم و خيلي چيزاي ديگه .
    خوشحال مي شم اگه باعث بشين 95 درصد علاقه اي كه به دانشكده افسري دارم از بين بره . البته دوست ندارم درباره هفت مرحله پزشكيش ديگه چيزي بشنوم اگه ممكنه از بقيه بدي هاش بگين .
    خوش حال مي شم اگه از شغل ها ي ديگه و مزاياي اون ها هم چيز هايي بدونم .
    راستي مي خواستم بپرسم شما بالاخره چي كاره شدين آقاي كارشناس ؟
    با تشكر
    التماس دعا
  16. 2
    Ernesto_Rommel
    پست‌ها
    3,466
    17,870
    12,446
    دریافت
    0
    اهدای کتاب
    0
    قدرت امتیاز دهی
    27

سلام بر ... کیان عزیز

پیام خصوصی هاتون رو چک کنید ، به صورت خصوصی مطالب رو خدمت تون عرض کردم

یا حق
    آدرس وبلاگ من :

کوماندانته

18. 2
    YASNA 12
    کاربر فعال
    پست‌ها
    212
    826
    1,152
    دریافت
    1
    اهدای کتاب
    0
    قدرت امتیاز دهی
    11

من عاشق دانشگاه افسری بودم یه مدت دنبالش بودم اما نشد وادیب راه نداره ما هم بریم دانشگاه افسری ؟یا نیروی انتظامی که میدونم تهران هست
    www.godlike.mihanblog.com
  20. 3
صفحه 1 از 3 123 آخرین
در حال نمایش 1 تا 10 از مجموع 30

اطلاعات تاپیک

کاربران حاضر در این تاپیک

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک هستند. (0 عضو و 1 مهمان)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

قوانین ارسال

• شما نمی‌توانید تاپیک جدید ارسال کنید.
  • شما قادر به ارسال پاسخ نیستید .
  • شما نمی‌توانید فایل ارسال کنید.
  • شما نمی‌توانید پست ‌های خود را ویرایش کنید.
  •  
به دانشجو امتیاز دهید: