PDA

مشاهده نسخه کامل : اعزام دانشجو به آلمان ( شانس پذیرش از دانشگاه های المان، مشاوره ،خدمات پذیرش از آلمان و ... )

al2011
2011-Aug-25, 13:07
سلام بچه ها

من ساکن آلمان هستم. اگر در شانس پذیرش از دانشگاه های آلمان، مشاوره ،خدمات پذیرش از آلمان و ... سوال داشتید در این پست مطرح کنید.

کسانی که می خوان شانس پذیرش خودشون رو بدوند رزومه خودشون رو ارائه بدهند.

RƎ ZA
2011-Aug-29, 03:51
سلام
من برای دانشگاه دوسلدورف آلمان قصد دارم اقدام کنم
مدارک :
کارشناسی الکترونیک
معدل 18.03
به نرم افزارهای تخصصی مهندسی مسلط و آشنا هستم . Autocad و VariaCad و Matlab و Code Vision رو بلدم
زبان C و کار با AVR هم بلدم
نرم افزار عمومی Photoshop رو بصورت حرفه ای کار میکنم و در صورت احتیاج میتونم مدرک بین المللی بگیرم .
مدرک زبان هم ندارم اما دارم میگیرم
کلاس آموزشی کامپیوتر رفتم و مدرک از سیسکو دارم
کافیه یا بازم بگم ؟
شرایط برای من چطوریه ؟

RƎ ZA
2011-Aug-29, 03:54
در ضمن من ترجمه مقاله هم دارم
اگه لازم بشه تالیف هم میکنم ( در حد خودکشی )
یه کار مرتبط با تخصصم هم دارم
به طراحی سیستم های الکترونیکی تصویری وارد هستم مخصوصا سیستم های نظارتی تصویری و مدا بسته

اگه بازم چیزی لازمه بگید سریع جورش میکنم

al2011
2011-Sep-02, 17:46
شانس شما که عالیه !!!!! شک نکن ! ممکنه بشه برات فاند هم گرفت ! اگه می خوای از خدمات پذیرش ما استفاده کنی به من پیام خصوصی بده.

راستی آلمانی می خوای بخونی یا انگلیسی ؟ مدرک زبان رو هم زود تر جور کنی می شه سریع اقدام کرد. اگه به آلمانی بخوای بخونی باید مدرک B2 داشته باشه که معادل 800 ساعت دوره زبان هست ! ولی اگه به انگلیسی بخوای حدودا IELTS 6 تا 6.5 لازمه

RƎ ZA
2011-Sep-02, 17:51
شانس شما که عالیه !!!!! شک نکن ! ممکنه بشه برات فاند هم گرفت ! اگه می خوای از خدمات پذیرش ما استفاده کنی به من پیام خصوصی بده.

راستی آلمانی می خوای بخونی یا انگلیسی ؟ مدرک زبان رو هم زود تر جور کنی می شه سریع اقدام کرد. اگه به آلمانی بخوای بخونی باید مدرک B2 داشته باشه که معادل 800 ساعت دوره زبان هست ! ولی اگه به انگلیسی بخوای حدودا IELTS 6 تا 6.5 لازمه

من یه شرکت سیستم های امنیتی هم دارم
البته در حال حاضر امکان خروج کشور رو ندارم چون دارم طرحی رو در سطح کل کشور اجرا میکنم
میخوام متوسط شرایط پذیرش و اخذ ویزا و این چیزا رو توی شهر دوسلدورف بهم بگید

باتشکر - مولایی

al2011
2011-Sep-02, 18:23
من یه شرکت سیستم های امنیتی هم دارم
البته در حال حاضر امکان خروج کشور رو ندارم چون دارم طرحی رو در سطح کل کشور اجرا میکنم
میخوام متوسط شرایط پذیرش و اخذ ویزا و این چیزا رو توی شهر دوسلدورف بهم بگید

باتشکر - مولایی

شما چه رشته ای می خوای پذیرش بگیری ؟ اول لیست رشته هایی رو که می خوای پذیرش بگیری بگو و بگو برای چه تاریخی می خوای پذیرش بگیری ؟

RƎ ZA
2011-Sep-02, 18:27
من خودم الکترونیک میخونم اما نمیدونم سطح تکنولوژی ای که در دانشگاه های اونجا تدریس میشه چقدر با اینجا فرق میکنه !!!!
تاریخ پذیرش هم شاید واسه چند ماه دیگه یا یکمی دیرتر ...

al2011
2011-Sep-02, 18:49
من خودم الکترونیک میخونم اما نمیدونم سطح تکنولوژی ای که در دانشگاه های اونجا تدریس میشه چقدر با اینجا فرق میکنه !!!!
تاریخ پذیرش هم شاید واسه چند ماه دیگه یا یکمی دیرتر ...

سطح که خوب مشخصه خیلی متفاوت هست ! آلمان در زمینه صنعت از جمله کشورهای پیش تاز هست. همانطور که می دونید رشته مهندسی الکترنیک گرایشهای مختلفی داره و برای شما فکر کنم رشته Information Technology رشته مناسبی باشه ولی باید جند رشته را الویت بندی کنید تا بشه در مورد پذیرش برای شما بهتر تحقیق کرد.

RƎ ZA
2011-Sep-04, 13:17
تا اونجایی که کتابای ایرانو با آلمان مقایسه کردم حداقل فاصله 30 ساله و کتابایی که اینجا تدریس میشه مبانی برای سال 1350 تا 60 هست نسبت به اونجا
ولی یه خوبی هم داره که هر کسی از اینجا به کشورهای دیگه بره بخوبی پیشرفت میکنه چون از لحاظ مبانی بسیار قوی میشه و تمام قوانین اصلی رو بلده

از لحاظ رشته ها هم اگه شما چندتا مورد رو با آیتم های مورد نیاز بگی ممنون میشم
چون میخوام یکیشو انتخاب کنم

al2011
2011-Sep-04, 15:27
تا اونجایی که کتابای ایرانو با آلمان مقایسه کردم حداقل فاصله 30 ساله و کتابایی که اینجا تدریس میشه مبانی برای سال 1350 تا 60 هست نسبت به اونجا
ولی یه خوبی هم داره که هر کسی از اینجا به کشورهای دیگه بره بخوبی پیشرفت میکنه چون از لحاظ مبانی بسیار قوی میشه و تمام قوانین اصلی رو بلده

از لحاظ رشته ها هم اگه شما چندتا مورد رو با آیتم های مورد نیاز بگی ممنون میشم
چون میخوام یکیشو انتخاب کنم

رشته های برق و نسبتا نزدیک به رشته شما اینها هستند (البته رشته هایی مثل اتوماسون، بیو تکنولوژی، روباتبک یا قدرت و ... رادر نظر نگرفتم):

Communication and Media Engineering
Communications Engineering
Energy Science and Technology
Master of Science Communications Technology
Sensor Systems Technology
Computational Engineering
Electrical Engineering and Information Technology
Information Technology - INFOTECH
Information and Media Technologies
Systems of Information and Multimedia Technology (SIM)
Electrical Engineering
Advanced Optical Technologies (MAOT)

شما به ترتیب اولویت رشته ها رو مرتب کن و برای من ایمیل کن.

RƎ ZA
2011-Sep-11, 17:52
مرسی از کمک شما
بعد از مقداری تحقیق خدمت شما عرض میکنم

در پناه حق ...

toba64
2012-Jan-08, 21:58
سلام دوست عزیز
من کارشناسی ارشد روابط بین الملل دارم.ایا شما اطلاعی از وضعیت این رشته در المان دارید ؟
ممنون

al2011
2012-Feb-17, 14:56
سلام دوست عزیز
من کارشناسی ارشد روابط بین الملل دارم.ایا شما اطلاعی از وضعیت این رشته در المان دارید ؟
ممنون

میشه سوالتون رو باز کنید ؟

ramtin69
2012-Feb-17, 15:12
سلام
شرایط تحصیل در رشته های پزشکی به چه صورته؟
در واقع برای شروع از کالج باید چه مراحلی رو اینجا تو ایران طی کنم؟
چه مدارکی در چه سطحی (نمره و ....) لازمه؟
500 ساعت آموزش زبان آلمانی که می گن رو تو چه موسسه هایی باید بگذرونم؟

al2011
2012-Feb-17, 15:27
سلام
شرایط تحصیل در رشته های پزشکی به چه صورته؟
در واقع برای شروع از کالج باید چه مراحلی رو اینجا تو ایران طی کنم؟
چه مدارکی در چه سطحی (نمره و ....) لازمه؟
500 ساعت آموزش زبان آلمانی که می گن رو تو چه موسسه هایی باید بگذرونم؟

اول از همه اینکه شما باید معدل خوبی در مقطع دیپلم و پیش دانشگاهی داشته باشی ! حدودا بالای 18 ! بعد میشه راجع به پزشکی اقدام کرد ! وگرنه بهتر برای یه رشته دیگه پذیرش بگیری اول و بعد عوض کنی به پزشکی ! در مورد کلاس هم بهتره از گوته یا انجمن اتریش که معتبر هستتد مدرک بیاری ! ولی در کل مدرک برای پزشکی زبان ZD یا TestDaf می خوان اکثر دانشگاهها که بعد از تمام شدن دوره زبانت می تونی امتحان بدی و این مدرک رو بگیری !

ramtin69
2012-Feb-17, 20:42
پیش دانشگاهی دیگه برای چی؟

al2011
2012-Feb-17, 21:53
پیش دانشگاهی دیگه برای چی؟

برای اینکه باید اول کنکور بدید و بدون پیش دانشگاهی هم نمیشه !

ramtin69
2012-Feb-18, 16:57
یه کم سخت شد
خب میتونم بدون گذروندن پیش کنکور تجربی بدم

al2011
2012-Feb-18, 17:52
یه کم سخت شد
خب میتونم بدون گذروندن پیش کنکور تجربی بدم

فکر نکنم ! بعد شما برای دانشگاه که اپلای می کنی مدارک پیش دانشگاهی رو هم از شما می خواهند !

tumaj
2012-May-15, 12:18
سلام
من دانشجوی ترم آخر MBA هستم اگر اطلاعاتی در مورد پذیرش دکتری از دانشگاههای آلمان بدین ممنون میشم...آیا خدماتی در زمینه پذیرش دکتری هم ارایه میدین.

al2011
2012-May-15, 12:51
سلام
من دانشجوی ترم آخر MBA هستم اگر اطلاعاتی در مورد پذیرش دکتری از دانشگاههای آلمان بدین ممنون میشم...آیا خدماتی در زمینه پذیرش دکتری هم ارایه میدین.

سلام. بله ما خدمات اخذ پذیرش و اسکان دانشجویان در آلمان رو ارائه می دهیم. برای بررسی شرایط شما لطفا رزومه و ریز نمرات لیسانس و فوق لیسانس خود را برای ما ارسال کنید.

آدرس ایمیل : studieren.in.deutschland.2007@gmail.com

tumaj
2012-May-15, 18:02
سلام در زمینه ذکتری هم خدمات ارایه میدین؟ من دانشجوی MBA هستم اطلاعاتی در مورد پذیرش دکتری از دانشگاه دوسلدورف می خواستم.

al2011
2012-May-15, 20:37
سلام در زمینه ذکتری هم خدمات ارایه میدین؟ من دانشجوی MBA هستم اطلاعاتی در مورد پذیرش دکتری از دانشگاه دوسلدورف می خواستم.

باید ابتدا رزومه شما دیده شود و با توجه به رزومه و علاقه شما می توان در این مورد صحبت کرد.

alii68
2012-Jun-27, 13:52
سلام آیا اینکه باید تو دانشگاه سراسری قبول شده باشیم برای رشته های اینترنشنال آلمان ضروریه؟ توی سایت خود دانشگاه چیزی ننوشته. من می خوام مهندسی اطلاعات هامبورگ که به انگلیسی هست بخونم.

al2011
2012-Jun-27, 14:04
سلام آیا اینکه باید تو دانشگاه سراسری قبول شده باشیم برای رشته های اینترنشنال آلمان ضروریه؟ توی سایت خود دانشگاه چیزی ننوشته. من می خوام مهندسی اطلاعات هامبورگ که به انگلیسی هست بخونم.

در اکثر دانشگاههای خیر. بعضی دانشگاههای خاص این رو دارند که می تونید از قسمت International Office سئوال کنید. در کل داشتن مدرک لیسانس حتی از دانشگاه آزاد هم قابل قبول است.

mariyeh
2012-Aug-02, 17:01
سلام، من کاربرجدید هستم:-)
دنبال همچین تاپیکی بودم. من دربارۀ شرایط پذیرفته شدنم در دورۀ دکترا با چند مشاور صحبت کردم و هیچ مشکلی وجود نداشته. اما در مورد فاند کسی من رو درست راهنمایی نکرد.
آیا شما اطلاع دارید که چه امتیازاتی لازم هست تا بشه برای دورۀ دکترا فاند هم گرفت؟؟ (مثل مدرک زبان آلمانی یا مقالۀ ISI....) خیلی خیلی ممنون میشم اگر اطلاعاتتون رو در اختیارم بذارید:-)
اینم ایمیلم، mariyeh.yousefi@gmail.com

al2011
2012-Aug-02, 18:01
سلام، من کاربرجدید هستم:-)
دنبال همچین تاپیکی بودم. من دربارۀ شرایط پذیرفته شدنم در دورۀ دکترا با چند مشاور صحبت کردم و هیچ مشکلی وجود نداشته. اما در مورد فاند کسی من رو درست راهنمایی نکرد.
آیا شما اطلاع دارید که چه امتیازاتی لازم هست تا بشه برای دورۀ دکترا فاند هم گرفت؟؟ (مثل مدرک زبان آلمانی یا مقالۀ ISI....) خیلی خیلی ممنون میشم اگر اطلاعاتتون رو در اختیارم بذارید:-)
اینم ایمیلم، mariyeh.yousefi@gmail.com

جواب سئوال شما به ایمیلتان فرستاده شده است !

mariyeh
2012-Aug-03, 08:52
جواب سئوال شما به ایمیلتان فرستاده شده است !

متاسفانه من ایمیلی در این رابطه دریافت نکردم!

al2011
2012-Aug-03, 15:07
متاسفانه من ایمیلی در این رابطه دریافت نکردم!

ایمیل دیروز فرستاده شده است. لطفا spam box را چک کنید !

ایمیل گروه تحصیل در آلمان : studieren.in.deutschland.2007googlemail.com

farzin258
2012-Aug-03, 15:25
سلام
من دانشجوی سال اخر مهندسی مکانیک دانشگاه گیلان هستم،برای ارشد مخوام آلمان بخونم،معدلم هم 14 هستش،البته دروس تخصصیم نمراتش خیلی بالاتره
برای رسته مکاترونیک کدوم دانشگاه بهتره؟اگه کسی اطلاعات مطمئنی داشته باشه ممنون میشم
مرسی

al2011
2012-Aug-03, 15:45
سلام
من دانشجوی سال اخر مهندسی مکانیک دانشگاه گیلان هستم،برای ارشد مخوام آلمان بخونم،معدلم هم 14 هستش،البته دروس تخصصیم نمراتش خیلی بالاتره
برای رسته مکاترونیک کدوم دانشگاه بهتره؟اگه کسی اطلاعات مطمئنی داشته باشه ممنون میشم
مرسی

سلام

در مورد شرایط شما به عقیده من بهتر هست امسال تا جایی که امکان داره بر روی معدلتان متمرکز شوید ! چرا که اولین شرط برای پذیرش از دانشگاههای آلمان معدل هست ! البته اگر بتوانید در مدت این یک سال مدرک ZD زبان آلمانی را کسب کنید امکان اخذ پذیرش به زبان آلمانی برای شما وجود دارد.

در صورت تمایل برای استفاده از خدمات گروه تحصیل در آلمان جهت اخذ پذیرش می توانید با ایمیل studieren.in.deutschland.2007@gmail.com تماس حاصل کنید.

farzin258
2012-Aug-03, 15:54
از لحاظ زبان مشکلی ندارم،الان IELTS 7.5گرفتم،المانی هم تا اخر تابستون شروع میکنم
فقط یچیزی، اخه دروس عمومی چه بدردشون میخوره که معدل کل رو میخوان، دروس تخصصیم همشون بالاست 17-18-19-20
اگه یسری دانشگاه معتبر و خوب برای مکاترونیک معرفی کنید که مکاتبه کنم باهاشون ممنون میشم

al2011
2012-Aug-03, 16:01
از لحاظ زبان مشکلی ندارم،الان IELTS 7.5گرفتم،المانی هم تا اخر تابستون شروع میکنم
فقط یچیزی، اخه دروس عمومی چه بدردشون میخوره که معدل کل رو میخوان، دروس تخصصیم همشون بالاست 17-18-19-20
اگه یسری دانشگاه معتبر و خوب برای مکاترونیک معرفی کنید که مکاتبه کنم باهاشون ممنون میشم

شما اگر قصد اپلای بصورت شخصی دارید تنها کمکی که بنده می توانم انجام دهم معرفی سایت DAAD.de هست که از طریق این وب سایت می توانید دانشگاههای مورد نظرتان را پیدا کنید.

M.R1988
2012-Aug-13, 12:31
سلام
من لیسانس ژنتیک هستم با معدل 16.49 و الان تو فرجه یکساله سربازی هستم.
چنتا ورکشاپ تخصصی مرتبت با رشتم دارم
آیلتس 6
تو یه پروژه هم چندماهی کارکردم و قراره مقاله آی اس آی بدیم که داره نوشته میشه و احتمالا چندماهی طول بکشه
میخوام برای ارشد در کشور آلمان یکی از رشته های زیر رو بخونم
Medical Genetics
Human Genetics
Molecular Medicine
Medical Biotechnology
زبان آلمانی بلد نیستم ولی میتونم تو چندماه یکم یاد بگیرم وبهمین دلیل رشته اینترنشنال میخوام
شما شرایط من رو چطور میبینید و اینکه دانشگاهی سراغ دارید که ترم بعد(ترم تابستان) این رشته ها دانشجو بگیره؟
لطفا راهنماییم کنید
ممنون

al2011
2012-Aug-13, 14:07
سلام
من لیسانس ژنتیک هستم با معدل 16.49 و الان تو فرجه یکساله سربازی هستم.
چنتا ورکشاپ تخصصی مرتبت با رشتم دارم
آیلتس 6
تو یه پروژه هم چندماهی کارکردم و قراره مقاله آی اس آی بدیم که داره نوشته میشه و احتمالا چندماهی طول بکشه
میخوام برای ارشد در کشور آلمان یکی از رشته های زیر رو بخونم
Medical Genetics
Human Genetics
Molecular Medicine
Medical Biotechnology
زبان آلمانی بلد نیستم ولی میتونم تو چندماه یکم یاد بگیرم وبهمین دلیل رشته اینترنشنال میخوام
شما شرایط من رو چطور میبینید و اینکه دانشگاهی سراغ دارید که ترم بعد(ترم تابستان) این رشته ها دانشجو بگیره؟
لطفا راهنماییم کنید
ممنون

در رشته شما رقابت برای پذیرش بسیار زیاد هست مخصوصا برای دورههای بین المللی که به زبان انگلیسی ارائه می شوند. بنده خودم امسال دو متقاضی در رشته شما داشتم ولی خوشبختانه توانستیم پذیرش اخذ کنیم. برای همین بنده کاملا توصیه می کنم حتما مقاله ISI رو زودتر بفرستید که امتیاز خوبی داره !

اگر قصد استفاده از خدمات گروه SDS را دارید می توانید با این studieren.in.deutschland.2007@gmail.com تماس حاصل کنید تا شرایط شما چک شود و در صورت مثبت بودن جواب استعلام و سپس توافق طرفین کار پذیرش شما انجام شود.

diana88
2012-Aug-13, 14:20
salam
man daneshjuye arshad hastam va mikham baraye doctora age bashe beram alman. chetor mitunam paziresh begiram?

al2011
2012-Aug-13, 14:36
salam
man daneshjuye arshad hastam va mikham baraye doctora age bashe beram alman. chetor mitunam paziresh begiram?

سلام،

شما در اکثر مواقع باید از استاد پذیرش بگیرید و برای اینکار باید چک کنید ببینید چه استادهایی در چه دانشگاههایی در زمینه مورد نظر شما کار می کنند. متاسفانه سایت جامعی برای چک کردن رشته ها در مقطع دکتری وجود ندارد که بنده به شما معرفی کنم.

البته اگر تمایل به استفاده از خدمات گروه SDS را داشته باشید می توانید رزومه خودتان را به آدرس studieren.in.deutschland.2007@gmail.com ایمیل کنید تا بعد از استعلام توسط کارشناسان ما و در صورت مثبت بودن جواب، مراحل بعدی انجام شود.

m_sh_02121370
2012-Aug-13, 21:02
سلام میخواستم ببینم واسه رشته ی عمران سازه و فیزیک لیزر اپتیک دانشگاه انگلیسی زبانی هست؟ترجیحا جفتش تو یه دانشگاه جفتش ارشد.

al2011
2012-Aug-13, 21:24
سلام میخواستم ببینم واسه رشته ی عمران سازه و فیزیک لیزر اپتیک دانشگاه انگلیسی زبانی هست؟ترجیحا جفتش تو یه دانشگاه جفتش ارشد.

بله هر دو رشته به انگلیسی ارائه می شوند ولی انتخاب دانشگاه کاملا بسته به شرایط متقاضی داره ! اینکه از الان بدون اطلاع از رزومه و شرایط شما به شما بتوانم اعلام کنم که هر کدام از شما در کدام دانشگاهها شانس دارید منقطی نیست.

m_sh_02121370
2012-Aug-14, 21:47
بله هر دو رشته به انگلیسی ارائه می شوند ولی انتخاب دانشگاه کاملا بسته به شرایط متقاضی داره ! اینکه از الان بدون اطلاع از رزومه و شرایط شما به شما بتوانم اعلام کنم که هر کدام از شما در کدام دانشگاهها شانس دارید منقطی نیست.

من رشتم معماریه میخوام عمران سازه بخونم حدود معدلمم رو 16ئه
دوستم فیزیک لیزره حدود معدلش 13

بعد میخواستم بدونم شرایط زندگی چجوریه

al2011
2012-Aug-14, 22:46
من رشتم معماریه میخوام عمران سازه بخونم حدود معدلمم رو 16ئه
دوستم فیزیک لیزره حدود معدلش 13

بعد میخواستم بدونم شرایط زندگی چجوریه

در مورد شما بسته به رزومه شانستون متفاوت هست! باید رزومه تحصیلی - کاری کامل خودتان را به اضافه ریز نمرات دوره لیسانس به ایمیل ما (که در پست های قبل ذکر شده) ارسال کنید تا کارشناس ما برای شما استعلام لازم را انجام دهند.

دوستتون معدلش پایین هست ولی شاید بشه براشون کاری کرد. شما رزومه انگلیسی کامل ایشان را به اضافه ریز نمرات دوره لیسانس برای ما ارسال کنید تا شانس پذیرش ایشان بررسی شود.

m_sh_02121370
2012-Aug-15, 10:49
مرسی خیلی ممنون.فقط بگین حداقل پولی که میشه واسه شروع یه زندگی اونجا داشت چقدره؟با توجه به این که من خودم شخصا باید خرج خودمو درارم اینجوری نیست که کشور اجازه ی کار رو به مهاجرین نده؟

al2011
2012-Aug-15, 11:15
مرسی خیلی ممنون.فقط بگین حداقل پولی که میشه واسه شروع یه زندگی اونجا داشت چقدره؟با توجه به این که من خودم شخصا باید خرج خودمو درارم اینجوری نیست که کشور اجازه ی کار رو به مهاجرین نده؟

هزینه زندگی در آلمان نسبت به شهر و برای هر شخص متفاوت هست ولی برای ورود به آلمان اخذ ویزا شما باید مبلغ 8040 یورو را با خود از ایران به آلمان بیاورید و در حساب شخصی خود قرار دهید. هر ماه 1/12 ام این مبلغ به حساب شما ریخته خواهد شد. پس شما می توانید این مبلغ را به عنوان حداقل پولی که باید برای سال اول زندگی در آلمان هزینه کنید، در نظر بگیرید. (طبیعتا شما می توانید هر مقدار از این مبلغ را که خرج نکرده اید برای سالهای آینده ذخیره کنید)

در مورد اجازه کار شما بعنوان دانشجو می توانید 120 روز تمام وقت کار کنید و بعد از اتمام تحصیلات در آلمان هم برای فارق التحصیلان خارجی دانشگاههای آلمان امکان تمدید ویزا تا 1.5 برای پیدا کردن کار هست. با توجه به تغییرات جدید در قانون کار و اقامت برای فارق التحصیلان خارجی شرایط برای اقامت در آلمان بسیار بهتر از گذشته شده است.

m_sh_02121370
2012-Aug-15, 11:52
یعنی من 20 میلیون تو حسابم داشته باشم ماهی 1ونیم میاد تو حسابم؟!!!مگه میشه؟!
بعد هزینه ی زندگی چقدره حدودا؟برای مثال تو یه شهر معمولی با توجه به دانشگاهی که منو بپذیره

al2011
2012-Aug-15, 12:01
یعنی من 20 میلیون تو حسابم داشته باشم ماهی 1ونیم میاد تو حسابم؟!!!مگه میشه؟!
بعد هزینه ی زندگی چقدره حدودا؟

فکر کنم شما اشتباه برداشت کردید. من عرض کردم شما باید برای اخذ ویزا حداقل 8040 یورو به آلمان بیاورید. ابتدا این مبلغ بلوکه خواهد شد و هر ماه 1/12 ام از همین مبلغ (670 یورو) آزاد خواهد شد تا شما هزینه زندگی در آلمان کنید. البته شما ممکن هست ماهی 500 یورو هزینه کنید و در این حالت طبیعتا مابه تفاوت را می توانید ذخیره کنید. ولی اگر هزینه شما بیشتر از 670 در ماه شود باید خودتان مابقی پول را تهیه کنید و امکان برداشت پول بیشتر از 670 یورو در ماه به شما داده نخواهد شد (اینکار برای این هست که دولت آلمان مطمئن باشد شما هزینه زندگی برای 1 سال اول را در اختیار دارید)

m_sh_02121370
2012-Aug-15, 12:10
آهان ممنون

M.R1988
2012-Aug-15, 12:58
چطور میشه با افرادی که شما یراشون پذیرش گرفتید ارتباط برقرار کرد تا در مورد کیفیت خدمات شما و مسائل دیگه ازشون سوال پرسید و در صورت راضی بودن اونا، کارای پذیرش رو به شما سپرد؟

al2011
2012-Aug-15, 13:31
چطور میشه با افرادی که شما یراشون پذیرش گرفتید ارتباط برقرار کرد تا در مورد کیفیت خدمات شما و مسائل دیگه ازشون سوال پرسید و در صورت راضی بودن اونا، کارای پذیرش رو به شما سپرد؟

شما در این مورد باید با ما به صورت تلفنی تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتر در اختیار شما قرار داده شود. در ضمن در ایمیل ارسالی بنده پاسخ سئوال به بعضی از سئوالات شما را عرض کردم ولی برای اطلاعات بیشتر تلفنا با ما تماس بگیرید.

kookoo2
2012-Sep-05, 05:59
سلام....من دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیک هسته ای هستم....معدلم 14 هستش الان ولی تا دو ترم دیگه که درسم تموم شه بالاتر میاد...معدل کارشناسیم هم حدود 15.5 بود....هر دوتاش هم از دانشگاه دولتی....احتمال داره از پروژه ارشدم هم مقاله آی اس آی در بیاد....مدرک زبان انگلیسی یا آلمانی ندارم....به نظرتون من شانسی برای ادامه تحصیل در مقطع دکترای هسته ای دارم یا به خاطر مسایل تحریم و اینا بهتره یه رشته دیگه درخواست کنم؟....یا باید دوباره باید در مقطع ارشد درخواست کنم؟اگه شانسی دارم کلا لطفا منو راهنمایی کنید ....اصلا آلمان برای رشته من مناسبه؟....تو این مدت که ارشدم تموم شه هم میخوام برم آلمانی یاد بگیرم....فرقی میکنه کدوم آموزشگاه برم آ یاد بگیرم؟مرسی

al2011
2012-Sep-05, 16:05
سلام....من دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیک هسته ای هستم....معدلم 14 هستش الان ولی تا دو ترم دیگه که درسم تموم شه بالاتر میاد...معدل کارشناسیم هم حدود 15.5 بود....هر دوتاش هم از دانشگاه دولتی....احتمال داره از پروژه ارشدم هم مقاله آی اس آی در بیاد....مدرک زبان انگلیسی یا آلمانی ندارم....به نظرتون من شانسی برای ادامه تحصیل در مقطع دکترای هسته ای دارم یا به خاطر مسایل تحریم و اینا بهتره یه رشته دیگه درخواست کنم؟....یا باید دوباره باید در مقطع ارشد درخواست کنم؟اگه شانسی دارم کلا لطفا منو راهنمایی کنید ....اصلا آلمان برای رشته من مناسبه؟....تو این مدت که ارشدم تموم شه هم میخوام برم آلمانی یاد بگیرم....فرقی میکنه کدوم آموزشگاه برم آ یاد بگیرم؟مرسی

در مورد شما باید توجه داشته باشید که معدل شما برای دوره PHD در رشته فیزیک کمی پایین هست و سعی کنید معدل خود را تا جای ممکن بالا ببرید! داشتن مقاله و پژوهش علمی بسیار مهم هست و سعی کنید حتما روی پروژه فوق لیسانس خود کار کنید. در مورد انتخاب گرایش، ممکن هست برای اخذ ویزا دچار مشکل شوید ! بهتر هست گرایش دیگری را انتخاب کنید. آلمان در زمینه فیزیک و رشته شما دانشگاههای بسیار خوبی دارد! در ضمن برای دوره PHD مدرک زبان انگلیسی هم نیاز هست. شما بعد از اخذ مدرک انگلیسی می توانید به فکر مدرک آلمانی باشید.

kookoo2
2012-Sep-06, 01:19
سلام....با تشکر از جوابی که به من دادید...حداقل معدلی که باید داشته باشم برای پی اچ دی چقدره تا بتونم بورس بگیرم؟ .... میشه چند تا از دانشگاه هایی که برای رشته من مناسبه معرفی کنید؟و اگه نتونم بورس بگیرم حدودا چقدر باید هزینه کنم برای دکترا؟ و این که میشه گرایش رو برای دکترا عوض کرد؟آخه پایان نامه ارشد من در زمینه هسته ایه

al2011
2012-Sep-06, 09:23
سلام....با تشکر از جوابی که به من دادید...حداقل معدلی که باید داشته باشم برای پی اچ دی چقدره تا بتونم بورس بگیرم؟ .... میشه چند تا از دانشگاه هایی که برای رشته من مناسبه معرفی کنید؟و اگه نتونم بورس بگیرم حدودا چقدر باید هزینه کنم برای دکترا؟ و این که میشه گرایش رو برای دکترا عوض کرد؟آخه پایان نامه ارشد من در زمینه هسته ایه

حداقل نمره برای هر دانشگاه متفاوت خواهد بود ولی برای بورس اغلب معدل باید بالای 15 باشد (هر چند که این معدل در آلمان معدل متوسط به بالا محسوب می شود). کسانی که معدل 16.66 به بالا دارند شانس بهتری برای بورس خواهند داشت. شهریه برای تحصیل در دوری PHD در اغلب دانشگاههای آلمان رایگان هست و شما تنها باید هزینه زندگی خود را پرداخت کنید. اگر پایان نامه و بقیه رزومه شما مربوط به گرایش هسته ای هست بهتر هست در همین زمینه اپلای کنید که شانس بیشتری دارید.

derede
2012-Sep-25, 11:30
سلام.من لیسانس معماری از یک
دانشگاه غیر انتفاعی دارم.معدلم هم 17.65 هست.می خواستم بدونم برای کارشناسی ارشد
در رشته خودم به زبان آلمانی شانس دارم یا نه.در ضمن مدرک زبان هم ندارم ولی اگر
شانسی داشته باشم مدرک زبان را می
گیرم

al2011
2012-Sep-27, 13:23
سلام.من لیسانس معماری از یک
دانشگاه غیر انتفاعی دارم.معدلم هم 17.65 هست.می خواستم بدونم برای کارشناسی ارشد
در رشته خودم به زبان آلمانی شانس دارم یا نه.در ضمن مدرک زبان هم ندارم ولی اگر
شانسی داشته باشم مدرک زبان را می
گیرم

شما اگر نمره زبان مورد نظر دانشگاهها را کسب کنید شانستون در کل بد نیست. البته portfolio هم مهمه که باید توسط کارشناس بخش معماری ما چک شود.

mossibat
2012-Sep-27, 15:04
من دانشجو برق قدرت هستم
2مقاله داخلی دارم
معدلم فعلا 15 هست ولی 3 ترم دیگه دارم هنوز
IELTS=7ولی دوباره باید شرکت کنم
مدرک ماشین الکتریکی از یکی از دانشگاه های امریکا دارم(top10)
به دلایلی میخوام المان M.scبگیرم البته فاند هم برام خیلی مهمه
حالا با این شرایط میتونم پذیرش با فاند بگیرم؟
al2011
2012-Sep-27, 16:28
من دانشجو برق قدرت هستم
2مقاله داخلی دارم
معدلم فعلا 15 هست ولی 3 ترم دیگه دارم هنوز
IELTS=7ولی دوباره باید شرکت کنم
مدرک ماشین الکتریکی از یکی از دانشگاه های امریکا دارم(top10)
به دلایلی میخوام المان M.scبگیرم البته فاند هم برام خیلی مهمه
حالا با این شرایط میتونم پذیرش با فاند بگیرم؟
شما شرایط برای پذیرش از برخی دانشگاههای متوسط آلمان را دارید ولی با این معدل شانس برای اخذ فاند خیلی کم هست. شما باید معدل بالایی (حداقل 16.6) داشته باشید تا شانس شما برای اخذ فاند افزایش یابد.

amin8800
2012-Oct-18, 18:55
با سلام
ببخشید می خواستم بدونم در حین تحصیل هم میشه به المان رفت ؟(برای همین رشته ی در حال تحصیل)

al2011
2012-Oct-18, 21:31
با سلام
ببخشید می خواستم بدونم در حین تحصیل هم میشه به المان رفت ؟(برای همین رشته ی در حال تحصیل)

بستگی داره ! برای دانشجویان دانشگاه آزاد شرایط سخت تر است ولی در کل امکان پذیر است. البته دانشگاههای اتریش در این زمینه شرایط بهتری برای دانشجویان دانشگاه آزاد ارائه می دهند.

mrpcivil
2012-Oct-22, 02:46
salam duste aziz
dar ebteda baratoon arezooye movafaghiat va sar bolandi mikonam:)
man daneshjue terme 7 omrane amirkabir hastam,va ba tavajoh be inke az momtazine daneshgah boodam,bedoone konkur mitunam baraye edame tahsil dar maghtae arshad dar in daneshkade bemoonam.vali alaghe shadid be tahsil dar daneshgahaye alman daram,mamnoon misham age betoonin dar in khosoos komakam konin:)
ta hala 3ta maghale dakheli dashtam,ta akhare sale jari say mikonam ke 2ta ISI ro ham ok konam,ozve faale anjoman elmie amirkabir budam va tajrobe 2dore bargozarie mosabeghate meli daram,khodam dar mosabeghate meli daneshgahe tehran rotbe dovom ro kasb kardam,vase toefl ham shoru be khundan kardam
dar zemn moadele 6terme gozashte 16.8 mibashad.,
ba in osaf fkr mikonin betoonam az yek daneshgahe khub dar alman ful found begiram?
niaze ejbarei be kasbe madrake B2 hast ya kasbe nomre khub dar toefl ya ietls lafie?
ba sepas va tashakore faravan az shoma:)

al2011
2012-Oct-22, 09:54
salam duste aziz
dar ebteda baratoon arezooye movafaghiat va sar bolandi mikonam:)
man daneshjue terme 7 omrane amirkabir hastam,va ba tavajoh be inke az momtazine daneshgah boodam,bedoone konkur mitunam baraye edame tahsil dar maghtae arshad dar in daneshkade bemoonam.vali alaghe shadid be tahsil dar daneshgahaye alman daram,mamnoon misham age betoonin dar in khosoos komakam konin:)
ta hala 3ta maghale dakheli dashtam,ta akhare sale jari say mikonam ke 2ta ISI ro ham ok konam,ozve faale anjoman elmie amirkabir budam va tajrobe 2dore bargozarie mosabeghate meli daram,khodam dar mosabeghate meli daneshgahe tehran rotbe dovom ro kasb kardam,vase toefl ham shoru be khundan kardam
dar zemn moadele 6terme gozashte 16.8 mibashad.,
ba in osaf fkr mikonin betoonam az yek daneshgahe khub dar alman ful found begiram?
niaze ejbarei be kasbe madrake B2 hast ya kasbe nomre khub dar toefl ya ietls lafie?
ba sepas va tashakore faravan az shoma:)

شما شرایط خوبی دارید. ولی برای فاند نمیشه 100% مطمئن بود. شما باید در سال آینده، زمانی که ددلاین برای اپلای کردن فاند باز شد اقدام کنید. فرصت فاند برای Oct 2013 تمام شده است و سال دیگه برای Oct 2014 می توانید اپلای کنید. در مورد نمره زبان باید توجه کنید که مدرک زبان آلمانی فقط برای متقاضیان تحصیل به زبان آلمانی نیاز هست و اگر شما بخواهید به زبان انگلیسی تحصیل کنید مدرک زبان آیتلس یا تافل کافی است.

shellby
2012-Oct-24, 13:27
سلام.
مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک جامدات دانشگاه آزاد معدل 70/16
مدرک نرم افزار فنی مهندسی کتیا ( طراحی صنعتی) و ( طراحی سطوح پیچیده) 400 ساعت از سازمان فنی و حرفه ای.
مدرک نرم افزار انسیس مورد تایید وزارت علوم.
مدرک مدیریت پروژه pmbakمورد تایید اداره استاندارد.
ایلتس هم میخوام بگیرم.
شرایط چطور هست؟
با تشکر

al2011
2012-Oct-24, 13:32
سلام.
مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک جامدات دانشگاه آزاد معدل 70/16
مدرک نرم افزار فنی مهندسی کتیا ( طراحی صنعتی) و ( طراحی سطوح پیچیده) 400 ساعت از سازمان فنی و حرفه ای.
مدرک نرم افزار انسیس مورد تایید وزارت علوم.
مدرک مدیریت پروژه pmbakمورد تایید اداره استاندارد.
ایلتس هم میخوام بگیرم.
شرایط چطور هست؟
با تشکر

با سلام،

شانس پذیرش از دانشگاههای آلمان برای شما وجود دارد. البته باید حداقل نمره آیتلس 6 کسب کنید. در صورتی که قصد استفاده از خدمات ما برای اخذ پذیرش را دارید لطفا ریز نمرات و رزومه خود را به ایمیل ما ارسال کنید.

armaryam
2012-Oct-24, 13:35
من دانشجوی سال دوم کارشناسی ارشد ژنتیک هستم دانشگاه بهشتی معدلم 17/80 ،شوهرم هم سال دوم ارشد عمران خواجه نصیر با معدل 17 هنوز پایا نامه هامون تمام نشده که مقاله بدیم اما احتمالا

حداقل یه مقاله هر کدوم خواهیم داشت ،واسه زبانم داریم می خونیم هنوز(انگلیسی) آیا امکان پذیرش و از اون مهمتر فاند واسه ما هست؟فاند چه قسمت هایی از هزینه رو در بر می گیره؟چه دانشگاهی رو به ما پیشنهاد می کنید؟واسه هر دومون

با تشکر

al2011
2012-Oct-24, 14:04
من دانشجوی سال دوم کارشناسی ارشد ژنتیک هستم دانشگاه بهشتی معدلم 17/80 ،شوهرم هم سال دوم ارشد عمران خواجه نصیر با معدل 17 هنوز پایا نامه هامون تمام نشده که مقاله بدیم اما احتمالا

حداقل یه مقاله هر کدوم خواهیم داشت ،واسه زبانم داریم می خونیم هنوز(انگلیسی) آیا امکان پذیرش و از اون مهمتر فاند واسه ما هست؟فاند چه قسمت هایی از هزینه رو در بر می گیره؟چه دانشگاهی رو به ما پیشنهاد می کنید؟واسه هر دومون

با تشکر

در مورد پذیرش بجز معدل رزومه پژوهشی شما خیلی مهم است ! سعی کنید حتما مقاله بین المللی داشته باشید و سطح زبان خود را تا حدی ارتقا بدهید که برای مصاحبه با اساتید مشکلی نداشته باشید. نظر دادن برای فاند خیلی سخت هست ولی شانس هر دو شما بد نیست ! از آنجا که فاند رقابتی است باید تا حد امکان رزومه پژوهشی خود را ارتقا بدهید تا در زمان اپلای شانس فاند شما زیاد شود.

mahyarde
2012-Oct-27, 18:29
با سلام
من مدرکم کارشناسی رادیولوژی هست
معدلم 15.73 ( GPA=3.23 )
مقاله در مجله داخلی، ارائه مقاله در کنفرانس داخلی ، اختراع ثبت شده ، توصیه نامه از اساتید شناخته شده ، رتبه دوم کشوری در زمینه پژوهش پرتویی

میخوام بدونم شانسی برای دریافت فاند از دانشگاه های آلمان دارم ؟ رشته medical imaging یا medical physics ترجیحا در مقطع Master`s
در ضمن مدرکمو هنوز نمیدن تا طرحمو ( که 2 سال هست) نرم. سربازی هم معاف شدم... توی این 2 سال فرصت دارم که زبان آلمانی هم بخونم

al2011
2012-Oct-27, 20:54
با سلام
من مدرکم کارشناسی رادیولوژی هست
معدلم 15.73 ( GPA=3.23 )
مقاله در مجله داخلی، ارائه مقاله در کنفرانس داخلی ، اختراع ثبت شده ، توصیه نامه از اساتید شناخته شده ، رتبه دوم کشوری در زمینه پژوهش پرتویی

میخوام بدونم شانسی برای دریافت فاند از دانشگاه های آلمان دارم ؟ رشته medical imaging یا medical physics ترجیحا در مقطع Master`s
در ضمن مدرکمو هنوز نمیدن تا طرحمو ( که 2 سال هست) نرم. سربازی هم معاف شدم... توی این 2 سال فرصت دارم که زبان آلمانی هم بخونم

شما شانس برای پذیرش از دانشگاههای آلمان دارید ولی برای فاند شانستون کمه، چرا که اصولا در آلمان فاند برای دوره کارشناسی ارشد بسیار کم ارائه می شود و مهلت اقدام برای فاند برای متقاضیان Oct 2013 به پایان رسیده. البته از آنجایی که هزینه تحصیل در آلمان پایین است، در صورتی که بتوانید هزینه زندگی در آلمان (حدود 600 یورو در ماه) را تامین کنید می توانید برای اخذ پذیرش اقدام کنید.

البته شما برای گرفتن ویزا حتما به اصل مدرک لیسانس خود نیاز دارید ! شما می توانید از هم اکنون شروع به یادگیری زبان آلمانی کنید تا بعد از انمام دوره طرح خود برای اخذ پذیرش اقدام کنید.

mahyarde
2012-Oct-28, 12:30
شما شانس برای پذیرش از دانشگاههای آلمان دارید ولی برای فاند شانستون کمه، چرا که اصولا در آلمان فاند برای دوره کارشناسی ارشد بسیار کم ارائه می شود و مهلت اقدام برای فاند برای متقاضیان Oct 2013 به پایان رسیده. البته از آنجایی که هزینه تحصیل در آلمان پایین است، در صورتی که بتوانید هزینه زندگی در آلمان (حدود 600 یورو در ماه) را تامین کنید می توانید برای اخذ پذیرش اقدام کنید.

البته شما برای گرفتن ویزا حتما به اصل مدرک لیسانس خود نیاز دارید ! شما می توانید از هم اکنون شروع به یادگیری زبان آلمانی کنید تا بعد از انمام دوره طرح خود برای اخذ پذیرش اقدام کنید.

ممنون از پاسختون. از کدوم سایت میتونم ببینم کدوم دانشگاه ها در آلمان رشته های medical imaging و medical physics ارائه میدن؟
و یک سوال دیگه...فرآیند پذیرش چقدر زمان میبره اگه سطح مورد نیاز زبان رو داشته باشم و همه مدارک لازم هم آماده باشه؟

al2011
2012-Oct-28, 14:27
ممنون از پاسختون. از کدوم سایت میتونم ببینم کدوم دانشگاه ها در آلمان رشته های medical imaging و medical physics ارائه میدن؟
و یک سوال دیگه...فرآیند پذیرش چقدر زمان میبره اگه سطح مورد نیاز زبان رو داشته باشم و همه مدارک لازم هم آماده باشه؟

شما باید از سایت دانشگاهها چک کنید ولی از آنجایی که اکثر دانشگاهها برای رشته های آلمانی زبان سایت انگلیسی ندارند بدون دانش زبان آلمانی خیلی نمی توانید کاری از پیش ببرید. در صورت علاقه برای همکاری، ما می توانیم در مدت زمان حدود 3 تا 7 ماه پذیرش در رشته مورد نظر شما را اخذ کنیم.

farshadsydney69
2012-Nov-27, 16:31
سلام من فرشا دهستم رشته عمران روزانه دولتی و درحال تحصیل خیلی دوست دارم واسه فوق در خارج از کشور باشم بیشتر نرم افزار های این رشته رو بلدم و دو تا مقاله هم دارم میتو نم واسه دانشگاه های این کشور اپلای کنمautocad , safe, etabs, catia , ansys, exel و از همشون مدرک دارم متشکرم

al2011
2012-Nov-27, 19:08
سلام من فرشا دهستم رشته عمران روزانه دولتی و درحال تحصیل خیلی دوست دارم واسه فوق در خارج از کشور باشم بیشتر نرم افزار های این رشته رو بلدم و دو تا مقاله هم دارم میتو نم واسه دانشگاه های این کشور اپلای کنمautocad , safe, etabs, catia , ansys, exel و از همشون مدرک دارم متشکرم

برای پذیرش از دانشگاههای خوب آلمان باید معدل خوبی داشته باشید (مینیمم اکثر دانشگاهها نمره بالای 15 هست ولی برای پذیرش از دانشگاههای خوب باید معدل شما به 16 یا بالاتر برسد). در ضمن باید یا مدرک B1 زبان آلمانی داشته باشید یا در مدرک زبان انگلیسی (معادل IELTS 6 - 6,5). برای اطلاعات بیشتر می تونید رزومه خودتان را به ایمیل گروه ما ارسال کنید.

mohsen_21p
2013-Jan-29, 13:11
سلام رشته من کاردانی عمران رشته پل سازی دانشگاه ازاد با معدل 13.04 و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد قزوین با معدل 13.77 دارم.2و3سال سابقه کاری مرتبط هم با بیمه دارم ولی هنوز دنبال زبان نرفتم ولی جز برنامه هامه.ممنون میشم اگه بگید با این وضعیت من دانشگاه رایگان پیدا میشه یا نه ؟و اینکه همه دانشگاه های رایگان حتما المانی زبان میخوان یا انگلیسی هم میشه؟ و اینکه المانی رو تا چه سطحی لازم دارن ؟چون دیدم بعضیا گفتن تا سطح A2 پذیرش گرفتن و اینکه الان موندم که برم ایلتس بخونم یا المانی؟ در ضمن الان من 27سالمه ایا برای پذیزش سقف سنی هم دارن یا نه؟ و سوال اخر با توجه اینکه معدلم پایینه منطقی و امکان پذیر هست که بشه برای رشته دیگه حالا هرچی مثلا MBA پذیرش گرفت یا نه؟ ممنون میشم اگه به تفصیل جواب بدین

al2011
2013-Jan-29, 13:52
سلام رشته من کاردانی عمران رشته پل سازی دانشگاه ازاد با معدل 13.04 و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد قزوین با معدل 13.77 دارم.2و3سال سابقه کاری مرتبط هم با بیمه دارم ولی هنوز دنبال زبان نرفتم ولی جز برنامه هامه.ممنون میشم اگه بگید با این وضعیت من دانشگاه رایگان پیدا میشه یا نه ؟و اینکه همه دانشگاه های رایگان حتما المانی زبان میخوان یا انگلیسی هم میشه؟ و اینکه المانی رو تا چه سطحی لازم دارن ؟چون دیدم بعضیا گفتن تا سطح A2 پذیرش گرفتن و اینکه الان موندم که برم ایلتس بخونم یا المانی؟ در ضمن الان من 27سالمه ایا برای پذیزش سقف سنی هم دارن یا نه؟ و سوال اخر با توجه اینکه معدلم پایینه منطقی و امکان پذیر هست که بشه برای رشته دیگه حالا هرچی مثلا MBA پذیرش گرفت یا نه؟ ممنون میشم اگه به تفصیل جواب بدین

دوست عزیز شما به دلیل معدل کم شانستون برای اخذ پذیرش در مقطع ارشد از دانشگاههای آلمان (چه به زبان انگلیسی و چه به زبان آلمانی) کم هست. در مورد MBA هم، شما باز با این معدل نمی تونید از دانشگاههای رایگان پذیرش بگیرید ولی برای بعضی دانشگاههایی که شهریه ای حدود 10000 تا 15000 یورو دارند ممکنه به خاطر سابقه کار بشه اقدام کرد. البته برای دوره لیسانس هم میشه اقدام کرد.

اگر مایل به استفاده از خدمات ما جهت اخذ پذیرش از دانشگاههای آلمان هستید لطفا رزومه کامل خودتان رو به ایمیل studieren.in.deutschland.2007@gmail.com ارسال کنید.

Arash_k3
2013-Feb-08, 15:42
سلام دوست عزیز

با تشکر از راهنمایی های خوبتون اگر مقدوره بنده را هم راهنمایی کنید

بنده در حال حاضر دانشجوی ترم اول رشته الکترونیک در یک دانشگاه غیرانتفایی در مقطع لیسانس هستم معدل نهایی که پیش بینی می کنم بین 14 تا 15.5 است یک مقاله ترجمه شده دارم چندیدن دستگاه ساخته شده توسط خودم که آنها هم پایان نامه هایی تقریبا" به زبان انگلیسی دارند نمره IELTS 6.5 آشنایی کامل با کامپیوتر ( ولی مدرک خاصی ندارم فقط اینو بدونین که از 7 سالگی تا به حال بیش از 60% اوقاتم را با کامپیوتر سر کردم ) آشنایی کامل با زبان اسمبلی ( C را هم دارم آموزش می بینم ) و همچنین چند نرم افزار طراحی و سیمولیشن ، ولی با کمال بدبختی بنده دیپلم فنی دارم و این یعنی بنده از هنرستان فارغ التحصیل شده ام نه از دبیرستان

اگه با این شرایط قابلیت پزیرش را داشته باشم بسیار دوست دارم در رشته Power Electronic تحصیل کنم ولی میگم که گرایش مورد علاقم این هست و با بقیه گرایش ها هم مشکلی ندارم
زبانم هم که اینگلیسی هست

لطف می کنین بنده را هم راهنمایی می کنید

al2011
2013-Feb-09, 15:14
سلام دوست عزیز

با تشکر از راهنمایی های خوبتون اگر مقدوره بنده را هم راهنمایی کنید

بنده در حال حاضر دانشجوی ترم اول رشته الکترونیک در یک دانشگاه غیرانتفایی در مقطع لیسانس هستم معدل نهایی که پیش بینی می کنم بین 14 تا 15.5 است یک مقاله ترجمه شده دارم چندیدن دستگاه ساخته شده توسط خودم که آنها هم پایان نامه هایی تقریبا" به زبان انگلیسی دارند نمره IELTS 6.5 آشنایی کامل با کامپیوتر ( ولی مدرک خاصی ندارم فقط اینو بدونین که از 7 سالگی تا به حال بیش از 60% اوقاتم را با کامپیوتر سر کردم ) آشنایی کامل با زبان اسمبلی ( C را هم دارم آموزش می بینم ) و همچنین چند نرم افزار طراحی و سیمولیشن ، ولی با کمال بدبختی بنده دیپلم فنی دارم و این یعنی بنده از هنرستان فارغ التحصیل شده ام نه از دبیرستان

اگه با این شرایط قابلیت پزیرش را داشته باشم بسیار دوست دارم در رشته Power Electronic تحصیل کنم ولی میگم که گرایش مورد علاقم این هست و با بقیه گرایش ها هم مشکلی ندارم
زبانم هم که اینگلیسی هست

لطف می کنین بنده را هم راهنمایی می کنید

دوست عزیز شما دانشجوی ترم اول هستی خیلی زوده اگه بخوای برای دوره ارشد شانست رو بدونی ! معدل رو شما وقتی باید پیش بینی کنی که ترم آخر هستی ولی نه وقتی ترم اول هستی ! برای تحصیل در دوره کارشناسی هم باید بگم که شما باید مدرک دوره پیش دانشگاهی بگیرید و در کنکور سراسری قبول شید تا بتونید در آلمان کارشناسی بخونید.

maryam nd
2013-Mar-14, 20:38
با سلام
من مدرکم کارشناسی نرم افزار کامپیوتر هستش با معدل 15.50
کاره طراحی وب سایت انجام میدم... مدرک داروشناسی دارم... کارهای گرافیکی با نرم افزارهای فتوشاپ،کورل،3D max، Edius،Premiere انجام میدم. در حال یادگیری زبان آلمانی هستم.
چه پیشنهادی برای من دارید؟

al2011
2013-Mar-14, 21:08
با سلام
من مدرکم کارشناسی نرم افزار کامپیوتر هستش با معدل 15.50
کاره طراحی وب سایت انجام میدم... مدرک داروشناسی دارم... کارهای گرافیکی با نرم افزارهای فتوشاپ،کورل،3D max، Edius،Premiere انجام میدم. در حال یادگیری زبان آلمانی هستم.
چه پیشنهادی برای من دارید؟

دوست عزیز شما اگه حداقل مدرک B1 زبان آلمانی (معادل ZD) داشته باشید، میشه برای فوق لیسانس کامپیوتر اقدام کرد.

Alirezaz
2013-Mar-31, 23:17
با سلام
من دانشجوی ترم آخری هستم.مهندسی برق الکترونیک با معدل 13.60 دانشگاه سراسری
اطلاعات زیادی ندارم راجع به رفتن به آلمان و ادامه تحصیل،آیا امکانش هست؟میدونم وضعیت خوبی ندارم ولی الان مصمم هستم برای اینکار.
در ضمن مشکل سربازی هم دارم!تک پسر هستم،امکان معافیت هست؟باید وثیقه بذارم برای ادامه تحصیل؟
لطف می کنید منو راهنمایی کنید.
امکان مشاوره حضوری هست؟

al2011
2013-Mar-31, 23:29
با سلام
من دانشجوی ترم آخری هستم.مهندسی برق الکترونیک با معدل 13.60 دانشگاه سراسری
اطلاعات زیادی ندارم راجع به رفتن به آلمان و ادامه تحصیل،آیا امکانش هست؟میدونم وضعیت خوبی ندارم ولی الان مصمم هستم برای اینکار.
در ضمن مشکل سربازی هم دارم!تک پسر هستم،امکان معافیت هست؟باید وثیقه بذارم برای ادامه تحصیل؟
لطف می کنید منو راهنمایی کنید.
امکان مشاوره حضوری هست؟

شما معدلتون پایین هست و ممکنه برای پذیرش در دوره ارشد مشکل بخورید ولی باز شانس هست. سعی کنید این ترم معدلتون رو کمی ممکن بالا ببرید. در ضمن دانش زبان آلمانی لازم هست. برای مشاوره می توانید از طریق پیج فیسبوک یا ایمیل studieren.in.deutschland.2007@gmail.com با ما در تماس باشید.

محیا نصراللهی
2013-May-08, 10:18
سلام
من لیسانس صنایع دارم.مدرک B2 زبان آلمانی رو هم این ترم میگریم.زبان انگلیسی رو هم تا ADVANCE دارم. معدلم هم 17.80 .خواستم ببینم شرایط من برای پذیرش در دانشگاه دوسلدورف و دورتموند آلمان چقدر است؟
باتشکر

al2011
2013-May-08, 11:42
سلام
من لیسانس صنایع دارم.مدرک B2 زبان آلمانی رو هم این ترم میگریم.زبان انگلیسی رو هم تا ADVANCE دارم. معدلم هم 17.80 .خواستم ببینم شرایط من برای پذیرش در دانشگاه دوسلدورف و دورتموند آلمان چقدر است؟
باتشکر

میشه براتون اقدام کرد. برای مشاوره می تونید با ایمیل (studieren.in.deutschland.2007@gmail.com) یا صفحه فیسبوک "گروه تحصیل در آلمان" در تماس باشید.

adventure
2013-May-27, 14:09
سلام

من لیسانسم ادبیات انگلیسی بوده چون شاگرد اول بودم بدون کنکور وارد
دانشگاه پیام نور تهران در رشته ی ام بی ای شدم و معدلم 15 هستش
سابقه ی کار مدیریتی دارم
دو مقاله ی آی ای آی دارم
و در 3 گواهیامه ی همایش و سمینارهای مدیریتی دارم
آیا شانسی برای فاند دارم؟
در ضمن مدرک A1 آلمانی هم دارم
مرسی

al2011
2013-May-27, 14:43
سلام

من لیسانسم ادبیات انگلیسی بوده چون شاگرد اول بودم بدون کنکور وارد
دانشگاه پیام نور تهران در رشته ی ام بی ای شدم و معدلم 15 هستش
سابقه ی کار مدیریتی دارم
دو مقاله ی آی ای آی دارم
و در 3 گواهیامه ی همایش و سمینارهای مدیریتی دارم
آیا شانسی برای فاند دارم؟
در ضمن مدرک A1 آلمانی هم دارم
مرسی

برای ارشد می تونید اقدام کنید ولی برای دکتری سخت بتونید پذیرش بگیرید (به دلیل معدل پایین 15). طبعا برای فاند هم بدون گرفتن پذیرش نمیشه اقدام کرد.

adventure
2013-May-27, 15:43
برای ارشد می تونید اقدام کنید ولی برای دکتری سخت بتونید پذیرش بگیرید (به دلیل معدل پایین 15). طبعا برای فاند هم بدون گرفتن پذیرش نمیشه اقدام کرد.
مرسی از پاسختون. یه موسسه به من امید داده. پس باش قرارداد نبندم؟

al2011
2013-May-27, 16:54
مرسی از پاسختون. یه موسسه به من امید داده. پس باش قرارداد نبندم؟

برای دکتری توصیه نمی کنم ! ولی اگه برای ارشد می خواید اقدام کنید می تونید از طریق ایمیل (studieren.in.deutschland.2007@gmail.com) یا صفحه فیسبوک (گروه تحصیل در آلمان) با ما در تماس باشید.

arezoo_1986
2013-Jun-18, 22:27
سلام خسته نباشید من لیسانس الکترونیک از دانشگاه گیلان با معدل 14.09 و تافل اینترنتی 80 و چند مدرک فنی و حرفه ای مرتبط دارم ترم پیش دانشگاهایی که اپلای کردم ریجکت شدم و این ترم هنوز نتایجم نیومده. میخاستم بدونم به خاطر معدلم اگه مدرک ZD بگیرم شانس پذیرش دارم؟

al2011
2013-Jun-19, 12:21
سلام خسته نباشید من لیسانس الکترونیک از دانشگاه گیلان با معدل 14.09 و تافل اینترنتی 80 و چند مدرک فنی و حرفه ای مرتبط دارم ترم پیش دانشگاهایی که اپلای کردم ریجکت شدم و این ترم هنوز نتایجم نیومده. میخاستم بدونم به خاطر معدلم اگه مدرک ZD بگیرم شانس پذیرش دارم؟

بله ولی باید انتخاب دانشگاه درست انجام بشه. چرا که معدل شما برای هر دانشگاهی مورد قبول نیست.
اگر قصد استفاده از خدمات ما برای اخذ پذیرش از دانشگاههای آلمان را دارید می توانید با ایمیل "studieren.in.deutschland.2007@gmail.com" تماس بگیرید.

kookoo222
2013-Jun-20, 03:31
سلام...خسته نباشین...من دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیک هسته ای هستم...معدلم حدود چهارده و نیم هست...دوره ی کارشناسی رشته ی فیزیک جامدات بودم و معدل کارشناسیم حدود پانزده و نیم بود...مدرک زبان ندارم... یه گواهینامه شرکت در دوره ی آموزش نجوم و یه مدرک شرکت در کارگاه کدنویسی فلوکا که از زبانهای برنامه نویسی در زمینه ی هسته ای هست دارم..........میخواستم بدونم آیا برای معدل من شانسی در مقطع PHD هست؟ اگر این شانس کمه, آیا میتونم مجددا برای کارشناسی ارشد در رشته ی دیگه ای اقدام کنم؟ باتشکر :)

al2011
2013-Jun-20, 11:13
سلام...خسته نباشین...من دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیک هسته ای هستم...معدلم حدود چهارده و نیم هست...دوره ی کارشناسی رشته ی فیزیک جامدات بودم و معدل کارشناسیم حدود پانزده و نیم بود...مدرک زبان ندارم... یه گواهینامه شرکت در دوره ی آموزش نجوم و یه مدرک شرکت در کارگاه کدنویسی فلوکا که از زبانهای برنامه نویسی در زمینه ی هسته ای هست دارم..........میخواستم بدونم آیا برای معدل من شانسی در مقطع PHD هست؟ اگر این شانس کمه, آیا میتونم مجددا برای کارشناسی ارشد در رشته ی دیگه ای اقدام کنم؟ باتشکر :)

سلام،

متاسفانه معدل شما برای اخذ پذیرش در دوره دکتری پایین هست. ولی برای دوره لیسانس مجدد میشه اقدام کرد (هم به زبان انگلیسی هم به زبان آلمانی). برای اخذ اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما برای اخذ پذیرش می توانید از طریق ایمیل با ما در تماس باشید.

kookoo222
2013-Jun-21, 00:24
سلام،

متاسفانه معدل شما برای اخذ پذیرش در دوره دکتری پایین هست. ولی برای دوره لیسانس مجدد میشه اقدام کرد (هم به زبان انگلیسی هم به زبان آلمانی). برای اخذ اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما برای اخذ پذیرش می توانید از طریق ایمیل با ما در تماس باشید.

برای فوق لیسانس مجدد چطور؟ معدل لیسانسم ۱۵.۳۰ بوده در رشته ی فیزیک جامدات...
اگر نمیشه اگر بخوام برای لیسانس مجدد اقدام کنم در چه رشته ای و چه دانشگاهی میتونم اقدام کنم؟
ممنون
:)

al2011
2013-Jun-21, 11:54
برای فوق لیسانس مجدد چطور؟ معدل لیسانسم ۱۵.۳۰ بوده در رشته ی فیزیک جامدات...
اگر نمیشه اگر بخوام برای لیسانس مجدد اقدام کنم در چه رشته ای و چه دانشگاهی میتونم اقدام کنم؟
ممنون
:)

برای فوق لیسانس میشه اقدام کرد. جزئیات را از طریق ایمیل (studieren.in.deutschland.2007@gmail.com) جویا شوید.

nima_70
2013-Jun-21, 15:12
سلام بچه ها

من ساکن آلمان هستم. اگر در شانس پذیرش از دانشگاه های آلمان، مشاوره ،خدمات پذیرش از آلمان و ... سوال داشتید در این پست مطرح کنید.

سلام،خسته نباشید،چندتا سوال خدمتون دارم:

واسه مهندسی کامپیوتر و هوش مصنوعی کدوم دانشگاه آلمان را توصیه میکنید.

حداقل معدل واسه ارشد و دکتری تو این رشته ها چقدره؟؟

اگه کسی معدلش کم باشه ولی تو یک سری مسابقات داخلی مقام اورده باشه تاثیری داره؟؟فاند میشه گرفت؟؟؟

اگه کسی انگلیسی را خوب بلد باشه دیگه به آلمانی احتیاجی هست؟؟؟

ممنون

hbd.2006
2013-Jun-21, 15:55
سلام بچه ها

سلام .شرايط من دقيقآ مثل آقاي رضا هست ولي ايلتس هم دارم ميگيرم ولي من فقط از سفارت مشاوره مي گيرم و كشور امريكا الان وضعيت اقتصادي خوبي داره ......... شما حدودآ چقدر هزينه كرديد و تو چه سالي بود ...... تمام هزينه ها از سكونت تحصيل و ....

al2011
2013-Jun-21, 15:56
سلام،خسته نباشید،چندتا سوال خدمتون دارم:

واسه مهندسی کامپیوتر و هوش مصنوعی کدوم دانشگاه آلمان را توصیه میکنید.

حداقل معدل واسه ارشد و دکتری تو این رشته ها چقدره؟؟

اگه کسی معدلش کم باشه ولی تو یک سری مسابقات داخلی مقام اورده باشه تاثیری داره؟؟فاند میشه گرفت؟؟؟

اگه کسی انگلیسی را خوب بلد باشه دیگه به آلمانی احتیاجی هست؟؟؟

ممنون

سلام،
دوست عزیز انتخاب دانشگاه بستگی به معدل، مدرک زبان آلمانی / انگلیسی و رزومه شما دارد. رشته های انگلیسی زبان به دلیل کم بودن از نظر تعداد و بالا بودن تعداد متقاضیان، پذیرش را به صورتی رقابتی تر برگزار می کنند. ولی اگر معدل شما مینیمم مورد نیاز دانشگاه رو داشته باشه میشه اقدام کرد. در مورد فاند اگر معدلتون بالا نباشه شانس اخذ فاند ندارید (حتی با رزومه خوب). برای بررسی شرایط شما باید ریز نمرات دوره لیسانستون + رزومه + آخرین مدرک زبان انگلیسی و آلمانی را به ایمیل ما ارسال کنید تا بررسی های لازم انجام شوند.

al2011
2013-Jun-21, 16:04
سلام .شرايط من دقيقآ مثل آقاي رضا هست ولي ايلتس هم دارم ميگيرم ولي من فقط از سفارت مشاوره مي گيرم و كشور امريكا الان وضعيت اقتصادي خوبي داره ......... شما حدودآ چقدر هزينه كرديد و تو چه سالي بود ...... تمام هزينه ها از سكونت تحصيل و ....

هزینه زندگی در آلمان حدودا سالانه 8000 یورو هست. هزینه تحصیل هم بسته به رشته و دانشگاه متفاوت هست (ولی اغلب شهریه بین 0 تا 500 یورو در ترم است).

nima_70
2013-Jun-21, 16:27
سلام،
دوست عزیز انتخاب دانشگاه بستگی به معدل، مدرک زبان آلمانی / انگلیسی و رزومه شما دارد. رشته های انگلیسی زبان به دلیل کم بودن از نظر تعداد و بالا بودن تعداد متقاضیان، پذیرش را به صورتی رقابتی تر برگزار می کنند. ولی اگر معدل شما مینیمم مورد نیاز دانشگاه رو داشته باشه میشه اقدام کرد. در مورد فاند اگر معدلتون بالا نباشه شانس اخذ فاند ندارید (حتی با رزومه خوب). برای بررسی شرایط شما باید ریز نمرات دوره لیسانستون + رزومه + آخرین مدرک زبان انگلیسی و آلمانی را به ایمیل ما ارسال کنید تا بررسی های لازم انجام شوند.

مثلا واسه هوش مصنوعی در مقطع ارشد معدل چقدر باید باشه؟؟؟کلا فکر کنم واسه اطمینان از قبولی و فاند تو هر رشته ای 19 به بالا باید باشیم،درسته؟؟حتی اگه اختراع داشته باشیم؟؟؟(در سطح ملی)

m_havar2000
2013-Aug-07, 12:45
salam, man dar hale hazer Mastere mechanical eng az daneshgahe englisi zaban daram, va mikham bara PHD to Alman Apply konam, , vali hich goone ettellaati darbare oonja nadaram ke PHD be che soorat hastesh, ,age rahnamayim konin mamnoon misham,

al2011
2013-Aug-07, 12:50
salam, man dar hale hazer Mastere mechanical eng az daneshgahe englisi zaban daram, va mikham bara PHD to Alman Apply konam, , vali hich goone ettellaati darbare oonja nadaram ke PHD be che soorat hastesh, ,age rahnamayim konin mamnoon misham,

سلام لطفا رزومه کامل خودتان را با ذکر معدل به ایمیل studieren.in.deutschland.2007@gmail.com ارسال کنید.

adventure
2013-Aug-10, 21:55
سلام
فوق لیسانس MBA معدل 15 لیسانس زبان معدل 17
1 مقاله isi
مدرک آلمانی A2
آیلتس 7
رنکینگ و رشته برام مهم نیست آیا می تونم دکترا پذیرش بگیرم؟
فاند چی؟

al2011
2013-Aug-11, 12:07
سلام
فوق لیسانس MBA معدل 15 لیسانس زبان معدل 17
1 مقاله isi
مدرک آلمانی A2
آیلتس 7
رنکینگ و رشته برام مهم نیست آیا می تونم دکترا پذیرش بگیرم؟
فاند چی؟

سلام،

معدل ارشد شما برای تحصیل در دوره دکتری کم هست و این شانس شما رو برای اخذ پذیرش خیلی کم می کنه.

negin6620
2013-Sep-11, 11:10
سلام من لیسانس معماری از دانشگاه آزاد زنجان با معدل 14/86 دارم و دارم زبان آلمانی میخونم. میخوام ببینم واس پذیرش از دانشگاه stutgartt وkasselچقدر شانس دارم. نرم افزار نقشه کشی رو هم بلدم. یعنی autocad

zand_2103
2013-Nov-10, 01:09
سلام بچه ها

با درود فراوان
من دانشجوی ترم آخر مترجمی زبان انگلیسی با معدل 16.80 از دانشگاه آزاد هستم. فوق ایسانس هم رشنه زبانشناسی عمومی قبول شدم ، میخواستم بدونم با توجه به اینکه رشته لیسانس و فوق لیسانس یکی نیست ، شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان در مقطع فوق لیسانس دارم یا نه (؟ )
زبان آلمانی ام نیز فعلا در حد B1 .
ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید .

negin6620
2013-Nov-16, 10:06
سلام. من لیسانس مهندسی معماری با معدل 14/86 از دانشگاه آزاد هستم. و میخوام برای کارشناسی ارشد به زبان آلمانی اقدام کنم. و سطح زبان آلمانیم هم الان A2هستش. شانس پذیرشم چقدره؟؟؟

سهیل قنبری
2013-Nov-16, 20:50
سلام من دانشجوی ترم 7 فناوری اطلااعان هستم معدلم 14/78 هستش مدارک ccna ccnp رو دارم و 2 دوره وب تو شریف گذروندم میخواستم بدونم احتمل پذیرش دارم و چکار باید بکنم
ممنون

سهیل قنبری
2013-Nov-16, 20:53
سلام من دانشجوی فناوری اطلاعات هستم معدلم 14/78 هستش مدارک ccna ccnp web1 web2 رو دارم و میخواستم بدونم شانس برای پذیرش دارم ؟ البته زبان انگلیسی رو هم ادامه میدم
ممنون

al2011
2013-Nov-17, 00:17
سلام من دانشجوی فناوری اطلاعات هستم معدلم 14/78 هستش مدارک ccna ccnp web1 web2 رو دارم و میخواستم بدونم شانس برای پذیرش دارم ؟ البته زبان انگلیسی رو هم ادامه میدم
ممنون

لطفا برای بررسی شرایط خود موارد زیر را به ایمیل (studieren.in.deutschland.2007@gmail.com) ارسال کنید:

-ریز نمرات دوره لیسانس
- رزومه
- سطح زبان آلمانی و انگلیسی

al2011
2013-Nov-17, 00:20
با درود فراوان
من دانشجوی ترم آخر مترجمی زبان انگلیسی با معدل 16.80 از دانشگاه آزاد هستم. فوق ایسانس هم رشنه زبانشناسی عمومی قبول شدم ، میخواستم بدونم با توجه به اینکه رشته لیسانس و فوق لیسانس یکی نیست ، شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان در مقطع فوق لیسانس دارم یا نه (؟ )
زبان آلمانی ام نیز فعلا در حد B1 .
ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید .

سلام، شانس دارید ولی باید سطح زبان آلمانی خود را تقویت کنید و نمره آّیتلس 7.5 به بالا کسب کنید تا بشه برای پذیرش اقدام کرد.

al2011
2013-Nov-17, 00:22
سلام. من لیسانس مهندسی معماری با معدل 14/86 از دانشگاه آزاد هستم. و میخوام برای کارشناسی ارشد به زبان آلمانی اقدام کنم. و سطح زبان آلمانیم هم الان A2هستش. شانس پذیرشم چقدره؟؟؟

باید ریز نمرات و رزومه شما بررسی بشه. اگر قصد استفاده از خدمات اخذ پذیرش از دانشگاههای آلمان را دارید لطفا ریز نمرات و رزومه خود را به ایمیل (studieren.in.deutschland.2007@gmail.com) ارسال کنید.

Mani Shams
2013-Nov-18, 23:56
سلام، یک سوال داشتم
این درسته که پزشکی ایران رو دانشگاه های آلمان قبول دارن؟
من یکی از دوستام فقط با ارسال مدارکش ظرف 6 ماه پذیرش گرفت و رفت البته ایشون نقره کشوری هم بودن ولی این طور که به من می گفت اصلا از مدالش استفاده نکرده بود

al2011
2013-Nov-19, 00:40
سلام، یک سوال داشتم
این درسته که پزشکی ایران رو دانشگاه های آلمان قبول دارن؟
من یکی از دوستام فقط با ارسال مدارکش ظرف 6 ماه پذیرش گرفت و رفت البته ایشون نقره کشوری هم بودن ولی این طور که به من می گفت اصلا از مدالش استفاده نکرده بود

بله اکثر مدارک پزشکی ایران مورد قبول آلمان هستند. ولی برای تحصیل در دوره تخصص باید اغلب مدرک زبان آلمانی B2 و سابقه کار پزشکی داشته باشید.

Mani Shams
2013-Nov-19, 01:11
بله اکثر مدارک پزشکی ایران مورد قبول آلمان هستند. ولی برای تحصیل در دوره تخصص باید اغلب مدرک زبان آلمانی B2 و سابقه کار پزشکی داشته باشید.

2 تا سوال داشتم در این رابطه
اولیش این که، من الان دانشجوی سال 5 پزشکی عمومیم، برای اینکه بخوام پذیرش (وترجیحا بورسیه) بشم چه مدارکی مورد نیازه و چقدر عقب می افتم؟ (یک سال و نیم دیگه درسم رو اگر ایران بمونم تموم می کنم) و اینکه رشته ی جراحی مغز و اعصاب آلمان جزوء رنکینگ های بالای جهانه، می خواستم بدونم من اگر بخوام واسه ادامه ی تحصیل مقطع الانم بیام محدودیتی برای رشته ی تخصصیم وجود داره یا نه؟
و مورد دوم اینکه کلا در مورد دانشگاه های پزشکی آلمان یکم اطلاعات می خواستم اعم از رنکینگ هاشون و شرایط پذیرششون

واقعا ممنونم از راهنمایی هاتون

al2011
2013-Nov-19, 01:23
2 تا سوال داشتم در این رابطه
اولیش این که، من الان دانشجوی سال 5 پزشکی عمومیم، برای اینکه بخوام پذیرش (وترجیحا بورسیه) بشم چه مدارکی مورد نیازه و چقدر عقب می افتم؟ (یک سال و نیم دیگه درسم رو اگر ایران بمونم تموم می کنم) و اینکه رشته ی جراحی مغز و اعصاب آلمان جزوء رنکینگ های بالای جهانه، می خواستم بدونم من اگر بخوام واسه ادامه ی تحصیل مقطع الانم بیام محدودیتی برای رشته ی تخصصیم وجود داره یا نه؟
و مورد دوم اینکه کلا در مورد دانشگاه های پزشکی آلمان یکم اطلاعات می خواستم اعم از رنکینگ هاشون و شرایط پذیرششون

واقعا ممنونم از راهنمایی هاتون

دوست عزیز دوره تخصص شرایط کاملا خواصی داره و برای پذیرش باید از سوپروایز و اداره کار نامه های مربوطه تهیه شوند. با توجه به شرایط شما من توصیه می کنم حتما از الان زبان آلمانی را شروع کنید چرا که برای تحصیل در دوره پزشکی باید سطح زبان شما حداقل در سطح B2 باشه و برای این منظور شما به حدود 2سال زمان نیاز خواهید داشت. بعد از اخذ مدرک تحصیلی و زبان میشه برای انتخاب رشته تخصص اقدام کرد ولی از الان خیلی زود هست چون نه معدل شما مشخص هست و همین که سطح زبان مناسب را ندارید.

اقدام برای پزشکی عمومی هم برای شما توصیه نمیشه چون به هر حال باید 1-2 سال برای آموزش زبان وقت صرف کنید و اصلا ارزش به عقب برگشتن رو نداره.

HamrazZ22
2014-Feb-26, 13:13
سلام
من دانشجوی ترم آخر رشته IT هستم با معدل 15 در دانشگاه سراسری تبریز ، کلاس زبان انگلیسی میرم کم مونده مدرکشو بگیرم کلاس زبان آلمانی رو هم از تابستون میخوام برم، 4سال هم سابقه کار دارم.میدونم که باید tofel یا Ielts یا ... هم داشته باشم ، فقط میخوام بدونم چه قدر شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های دولتی آلمان برای مقطع کارشناسی ارشد با این معدل رو دارم؟

sia_1991
2014-Mar-11, 21:25
y:1 سلام من ترم یک رباتیک هستم ولی علاقم هوافضاست در این زمینه یک هواپیما هم کردم . آیا می تونم با استفاده از طرح از یک دانشگاه آلمانی پذیرش بگیرم؟

senobaar
2014-Mar-19, 21:40
سلام
من فارغ التحصیل ارشد مهندسی مواد متالورژی هستم. کارشناسی دانشگاه شهید چمران بودم با معدل 16 و رتبه 5. به همراه یک ثبت اختراع و یک مقاله داخلی ویک مقاله ژورنال. ارشد هم دانشگاه صنعتی شیراز بودم با معدل 19.05 و رتبه اول و یک مقاله ای اس ای ارسالی که به احتمال زیاد خدا یاری کنه قبول میشه. برای زبان هم دارم میخونم برای ایلتس. در مورد پذیرش میشه راهنماییم کنید و اینکه چه کشورهای اروپایی میتونم اقدام کنم که هم بتونم فاند بگیرم و هم برای زندگی...
اگر ایملی باشه تا بتونم مستقیما صحبت کنم ممنون میشم. چون مطمئن نیستم از سایت درست استفاده کنم...

89121550
2014-Mar-27, 18:09
سلام بچه ها . اگه کسی میتونه کمکی بهم بکنه واقعا ازش ممنون میشم
من لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه سراسری دارم و البته B1 هم دارم . بیشتر دوست دارم یه جوری برم آلمان ( یا تحصیلی یا جور دیگه ای ) که کار بکنم نه اینکه فوق بخونم و دکتری و خلاصه اینا . سابقه کار اصلا ندارم . حالا به نظرتون چیکار کنم ؟ برم فوق Fachhochschule بخونم که بعد 2 سال برم تو کار ؟ پیشنهادتون چیه ؟ چون واقعا جو دانشگاهی بیشتر تحقیقات و درس و این چیزاست دیگه . مخصوصا دانشگاههای اونور
دمتون گرم

Mohamad Javad
2014-Mar-27, 22:45
سلام بچه ها . اگه کسی میتونه کمکی بهم بکنه واقعا ازش ممنون میشم
من لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه سراسری دارم و البته B1 هم دارم . بیشتر دوست دارم یه جوری برم آلمان ( یا تحصیلی یا جور دیگه ای ) که کار بکنم نه اینکه فوق بخونم و دکتری و خلاصه اینا . سابقه کار اصلا ندارم . حالا به نظرتون چیکار کنم ؟ برم فوق Fachhochschule بخونم که بعد 2 سال برم تو کار ؟ پیشنهادتون چیه ؟ چون واقعا جو دانشگاهی بیشتر تحقیقات و درس و این چیزاست دیگه . مخصوصا دانشگاههای اونور
دمتون گرم

سلام

دوست عزیز برای اینکه اقامت در کشور آلمان بگیرید باید اولاً یک روزمه کاری و تحصیلی نسبتاً کامل داشته باشید، دوماً به لحاظ مالی مشکلی نداشته باشید، سوماً اینکه ترجیحاً یک شخصی رو در خارج از کشور داشته باشید که شما رو در جریان دقیق تر روند مهاجرت به کشور دیگر قرار بده،

من دوستی دارم که حدوداً 1 سال هست به آلمان مهاجرت کرده،

به لحاظ مالی مشکلی نداشت و اینکه همه اعضای خانوادش در کشورهایی مثل انگلیس و کانادا و آمریکا اقامت داشتند و خلاصه به لحاظ داشتن راهنما و اشخاصی که کمکش کنن برای مهاجرت هم مشکلی نداشت،

با توجه به رزومه و سوابق کاری تونست در یکی از دانشگاه های هامبورگ پذیرش بگیره و الان هم مشغول تحصیل در اونجا هست،

اما طی صحبت هایی که من باهاش داشتم ایشون میگفت که در آلمان به مدارک فنی و لایسنس های ویژه رانندگی بها میدن،

یعنی اونجا شخصی که مثلاً گواهینامه رانندگی لودر داشته باشه چند برابر یک معلم میتونه پول دربیاره چون جز مشاغل سخت به حساب میاد،

و اینکه مدارک سازمان فنی حرفه ای (مدارکی که بعد از گذراندن دوره های آزاد میتونید بگیرید) اونجا به رسمیت شناخته میشن،

و کلاً به طور خلاصه اگر بخوام بگم اگر شما در هر زمینه ای حرفی برای گفتن داشته باشید به راحتی میتونید اونجا پذیرش بگیرید حالا چه واسه درس چه واسه کار، منتهی چیزی که هست صرف داشتن مدرک تحصیلی به شما اعتماد نمی کنند، باید بتونید اثبات کنید که حرفه یا کار خاصی رو بلد هستید و میتونید برای اون کشور مفید واقع بشید.

در کل بگم از همه لحاظ این دوست ما از زندگی در اونجا راضی هست فقط میگم شرایط خاصی رو میطلبه این مهاجرت و باید بسنجید ببینید همه این شرایط رو دارید یا نه، خیلی باید پیگیر باشید و تلاش کنید تا نتیجه بگیرید.

موفق باشید

Mohamad Javad
2014-Mar-27, 22:49
سلام
من فارغ التحصیل ارشد مهندسی مواد متالورژی هستم. کارشناسی دانشگاه شهید چمران بودم با معدل 16 و رتبه 5. به همراه یک ثبت اختراع و یک مقاله داخلی ویک مقاله ژورنال. ارشد هم دانشگاه صنعتی شیراز بودم با معدل 19.05 و رتبه اول و یک مقاله ای اس ای ارسالی که به احتمال زیاد خدا یاری کنه قبول میشه. برای زبان هم دارم میخونم برای ایلتس. در مورد پذیرش میشه راهنماییم کنید و اینکه چه کشورهای اروپایی میتونم اقدام کنم که هم بتونم فاند بگیرم و هم برای زندگی...
اگر ایملی باشه تا بتونم مستقیما صحبت کنم ممنون میشم. چون مطمئن نیستم از سایت درست استفاده کنم...

دوست عزیز با این شرایطی که شما دارید فقط کافیه مدارک تحصیلی تون و توسط یکی از مراکز رسمی ترجمه کنید به زبان های دیگر و در سایت دانشگاه مورد نظرتون در کشور مورد نظرتون تصویر برابر اصل شده مدارک رو apply کنید یا ارسال کنید، و سپس منتظر پاسخ اونها بمونید.

ماشاالله با این رزومه ای که شما دارید مطمئن باشید هرجا اراده کنید درخواست شما رو پذیرش خواهند کرد.

من افرادی رو می شناسم خیلی از شما ضعیف تر (به لحاظ تحصیلی و مدارج علمی) که تونستن در دانشگاه های آلمان و کانادا پذیرش بگیرند.

89121550
2014-Mar-29, 12:57
سلام

دوست عزیز برای اینکه اقامت در کشور آلمان بگیرید باید اولاً یک روزمه کاری و تحصیلی نسبتاً کامل داشته باشید، دوماً به لحاظ مالی مشکلی نداشته باشید، سوماً اینکه ترجیحاً یک شخصی رو در خارج از کشور داشته باشید که شما رو در جریان دقیق تر روند مهاجرت به کشور دیگر قرار بده،

من دوستی دارم که حدوداً 1 سال هست به آلمان مهاجرت کرده،

به لحاظ مالی مشکلی نداشت و اینکه همه اعضای خانوادش در کشورهایی مثل انگلیس و کانادا و آمریکا اقامت داشتند و خلاصه به لحاظ داشتن راهنما و اشخاصی که کمکش کنن برای مهاجرت هم مشکلی نداشت،

با توجه به رزومه و سوابق کاری تونست در یکی از دانشگاه های هامبورگ پذیرش بگیره و الان هم مشغول تحصیل در اونجا هست،

اما طی صحبت هایی که من باهاش داشتم ایشون میگفت که در آلمان به مدارک فنی و لایسنس های ویژه رانندگی بها میدن،

یعنی اونجا شخصی که مثلاً گواهینامه رانندگی لودر داشته باشه چند برابر یک معلم میتونه پول دربیاره چون جز مشاغل سخت به حساب میاد،

و اینکه مدارک سازمان فنی حرفه ای (مدارکی که بعد از گذراندن دوره های آزاد میتونید بگیرید) اونجا به رسمیت شناخته میشن،

و کلاً به طور خلاصه اگر بخوام بگم اگر شما در هر زمینه ای حرفی برای گفتن داشته باشید به راحتی میتونید اونجا پذیرش بگیرید حالا چه واسه درس چه واسه کار، منتهی چیزی که هست صرف داشتن مدرک تحصیلی به شما اعتماد نمی کنند، باید بتونید اثبات کنید که حرفه یا کار خاصی رو بلد هستید و میتونید برای اون کشور مفید واقع بشید.

در کل بگم از همه لحاظ این دوست ما از زندگی در اونجا راضی هست فقط میگم شرایط خاصی رو میطلبه این مهاجرت و باید بسنجید ببینید همه این شرایط رو دارید یا نه، خیلی باید پیگیر باشید و تلاش کنید تا نتیجه بگیرید.

موفق باشید

ممنون از پاسختون . منم میخوام در عرض حدود 4 ماهی که فرصت دارم چند تا دوره فنی برم یاد بگیرم ولی خوب نظرتون راجع به Universitat و Fachhochschule چیه ؟ به نظرتون کدومش برام بهتره ؟ اصلا فرق خاص و بنیادینی میکنند ؟

Unline
2014-Apr-05, 13:11
سلام

به شما دوستان عزیز این فروم (http://www.applyabroad.org/forum/forum.php) رو که راستای فعالیتش به کل در این مورد هست رو معرفی می کنم

فکر می کنم اونجا میتونید پاسخ سوالاتتون رو دریافت کنید

alireza kiaee
2014-Jul-20, 10:11
با سلام

بنده 24 سالمه و لیسانس مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب با معدل 16.12 دارم . حدود یک سال و نیم هم سابقه کاری به عنوان کارشناس فنی تجهیزات روتاری نفت و گاز در یک شرکت خصوصی دارم . ولی چون از بچگی عشقم طراحی خودرو بوده قصدم تحصیل در رشته ی طراحی خودرو در آلمان هستش. چندین نمونه کار خوب هم دارم . الانم توی سطح A2 هستم . می خوام بدونم آیا اصلا این شانس رو دارم که بتونم تغییر رشته بدم ؟ توی یکی از پست هاتون دیدم که توی زمینه ی اعزام دانشجو فعالیت می کنین .لطفا اگر امکانش هست منو راهنمایی کنین .
با تشکر .

r.math
2014-Jul-20, 13:41
سلام.ممنون بایت تایپیک خوبتون.
اگر کسی بخواهد برای لیسانس اقدام کنه باید چه شرایطی داشته باشه؟ برای گرفتن فاند شرایط سنی هم ملاکه؟ برای پزشکی حتما باید دبیرستان رشته تجربی خونده باشه؟
با تشکر

nsan72
2014-Jul-20, 13:55
یه سوال شاید بچگونه :)

اگر کسی پذیرش شد در یک دانشگاه خارجی - آیا دیگه اون شخص هیچ هزینه ای رو پرداخت نمیکنه ؟

هزینه دانشگاه - خوابگاه - خوردو خوراک ؟؟؟

farideh_sh
2014-Jul-30, 17:41
سلام من فوق لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه پلی تکنیک گرایش هوش مصنوعی هستم معدل کارشناسی ارشدم 15.92 است
روی زبانهای برنامه نویسی c، c++، C#، python، matlab، نرم افزار visual studio و طراحی سایت به زبان asp. net، java، پایگاه داده sql server مسلط هستم. برنامه نویسی بازی، اپلیکیشن موبایل تحت اندروید و برنامه نویسی ویندوز و شبیه سازی شبکه تحت ns3 هم کار کردم و تسلط دارم.
مدرک زبان دارم ولی زبان آلمانی هیچی بلد نیستم. برای تحصیل و کار در آلمان تا چه حد شانس پذیرش دارم؟

hamiiiiii
2014-Aug-09, 14:28
با درود فراوان
بنده 27 سالمه در حال حاضر دانشجو غیرانتفاعی ترم 2 کاردانی کامپیوتر هستم . معدل دبیرستان و دانشگاهم تا الان 13 است. تا الان هم سطح آ دو زبان آلمانی رو تمام کردم. آیا شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان دارم؟ اگه نه چه راههایی دیگه ای وجود داره.. یا بنده با توجه به سنم میتونم از صفر رشتمو عوض کنکم و کنکور سراسری بدم و در صورت قبولی برای کالج اقدام کنم ؟ آیا شما میتونید کمکم کنید ؟ خیلی استرس دارم . آخه 2.3 سال وقت گذاشتم...

بدرود

m_sh_02121370
2014-Aug-30, 09:08
سلام من دانشجوی سال آخر کارشناسی مهندسی معماری هستم.معدلم 17.5ئه.میخواستم واسه ارشد برم باهاوس.یا یه دانشکده مثل اون.میخواستم بدونم چجوری باید اقدام کنم.هزینه دانشگاهها چجوریه.دانشگاههای رایگان واسه ما داره؟خوابگاه میدن؟اجازه کار همزمان با تحصیل داریم؟وضعیت کار معماری تو آلمان چجوریه؟و کلا چقدر باید تو جیبمون داشته باشیم تا بتونیم راه بیفتیم؟

isafaei
2014-Sep-11, 22:10
سلام از این سایت میتونید اطلاعات خوب و کاملی بگیرید

تبادل اطلاعات، مشاوره و اخذ پذيرش تحصيلي و کار در کشور آلمان
https://www.facebook.com/IranianGermany
http://uni-assist.ir

spidersmith
2014-Oct-10, 15:05
سلام ممنون از سایت خوبتون
من میخام برا ارشد مهندسی مواد اقدام کنم
معدلم 15 از دانشگاه سراسری روزانه است و زبانم در حد 5.5 که دارم فعلا ادامه میدم.... خواستم بدونم شرایطم برا پذیرش چطوره ؟ آیا امکان پیش نیاز خوردن برا من هست یا میتونم مستقیم پذیرش ارشد بگیرم؟ میخام english program بخونم...

ممنون

Sara45106
2014-Oct-10, 19:45
یه سوال شاید بچگونه :)

اگر کسی پذیرش شد در یک دانشگاه خارجی - آیا دیگه اون شخص هیچ هزینه ای رو پرداخت نمیکنه ؟

هزینه دانشگاه - خوابگاه - خوردو خوراک ؟؟؟

ای بابا حتما توقع دارید میرید اونجا از فرودگاه با لیموزین اسکورتتون کنند؟o-:
جواب این سوال بستگی به کشور و دانشگاه و پذیرشی هست که دریافت میکنید
من در رابطه با کشور های اسکاندیناوی میدونم:
زمانی که شما با درخواست خودتون پذیرش لیسانی یا فوق لیسانس میگیرید نه به شما پول میدند نه خورد و خوراک نه خونه و.. (هرکی هم به شما گفت میدن باور نکن)
تازه اقامت نداشته باشید هم باید هزینه دانشگاه رو هر ترم بدید
تنها حسنی که شاید پذیرش دانشگاه داشته باشه اینه که شاید راحت تر اقامت بگیرید و بعد از حدوده 5 سال زندگی به شما حقوق دانشجویی میدن که اونم بسته به شرایط شما میزانش متفاوت هست.
اما در مورد بورسیه
اگر بورسیه از ایران شده باشید ( یعنی خوده کشور شما رو ساپورت میکنه که برید یه کشور دیگه درس بخونید و تجربه کسب کنید برگردید ایران..)
به شما حقوق میدن که در حد همون اجاره خونه و خورد و خوراک هست
ولی قبل از خارج شدن از کشور از شما سند یک ملک رو میخواند برای گرو که مطمئن باشند شما برمیگردید.
اما در مورد بورسیه شدن از کشور دیگه(من زیاد در این مورد نمیدونم اما تا جایی که اطلاع دارم رو میگم)
در رابطه با حقوق و موارد دیگه مثل همون بالایی هست اما من میزانش رو نمیدونم
جدا از اون من یه خانمی رو میشناسم که رتبه 60 کنکور تجربی هست و برای دکتری از یه دانشگاه خارجی بورسیه شده
استدش هر سری یه سری پروژه بهش میده که به اسم دانشگاه منتشر کنه و بعد از 5 سال هنوز مدرکشو بهش نمیدن^%:

al2011
2014-Oct-12, 12:46
سلام ممنون از سایت خوبتون
من میخام برا ارشد مهندسی مواد اقدام کنم
معدلم 15 از دانشگاه سراسری روزانه است و زبانم در حد 5.5 که دارم فعلا ادامه میدم.... خواستم بدونم شرایطم برا پذیرش چطوره ؟ آیا امکان پیش نیاز خوردن برا من هست یا میتونم مستقیم پذیرش ارشد بگیرم؟ میخام english program بخونم...

ممنون

شما با این معدل می توانید پذیرش بگیرید ولی باید سطح زبان خود را حداقل به بالای آیتلس 6 برسانید. عموما دانشگاههای آلمان پیش نیاز ندارند (اگر هم باشه به خاطر شرط معدل نیست به دلیل تغییر گرایش هست). اگر قصد استفاده از خدمات ما برای اخذ پذیرش از دانشگاههای آلمان را دارید می توانید از طریق این ایمیل با ما در تماس باشید:

studieren.in.deutschland.2007@googlemail.com

darya_12
2014-Oct-25, 15:50
سلام
من دانشگاه سمنان فیزیک جامدات می خوندم که انصراف دادم. معدله کله دیپلمم 17.96 هست.ماله پیش رو یادم نیست ولی خیلی پایین بود.زبان المانی رو تازه شروع کردم .دوره ایلتسم تا اردیبهشت تموم میشه.خودم علاقه دارم که واسه داروسازی اقدام کنم.امکانهش هست؟اگر نه میشه راهنمایی کنید چه رشته هایی می تونم؟
ممنون