سایت علمی دانشجویان ایران
\
دانـلـود مقـالات آی اس آی 
از تـمامـی پـایـگـاه های آنـلایــن، بـه سـادگـی!
هوافضا

کاربران و مدیران نمونه ماه: (برای تبریک کلیک نمایید) (چگونه می توانم کاربر نمونه شوم؟)

E S M A I L

مدیر تالار سیستم عامل

غلام سالار شهیدان....
منتظرالمهدی...

1,836   734   170

gmh1993

مدیر تالار برنامه نويسي

عاشق برنامه نویسی !!!
Programming : C, C++, C#, Java, PHP, java script, ...

1,785   510   120

Azar math

کـارشـنـاس ریـاضی محض

سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست.بسوی نور که باشی سایه ها در پس تواند.حتی آنگاه که ایستاده

842   134   120
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
در حال نمایش 1 تا 10 از مجموع 22
نمودار محبوبترین‌‌ها10پسندیده شده

تاپیک: عكس قهرمانان پرورش اندام

1. Top | #1

• مدیر بازنشسته تالار ورزشی
    • پست‌ها
      717
    • سپاس
      0
    • 315 تشکر در 106 پست
    • قدرت امتیاز دهی
      10

باحال عكس قهرمانان پرورش اندام

خیلی وقت بود میخواستم یه قسمت بذارم كه فقط و فقط عكس قهرمانان پرورش اندام بهمراه عناوین قهرمانی و افتخاراتشونو توی اون بذارم
    و فكر میكنم امروز وقتشه

ترنسیس
  2. کاربر زیر از Anti Doping برای پست مفید تشکر نموده است:

3. Top | #2

• پست‌ها
      717
    • سپاس
      0
    • 315 تشکر در 106 پست
    • قدرت امتیاز دهی
      10

اما اول از همه از قهرمانان ملی خودمون شروع میكنیم
    نام: محمدرضا سلطانی نژاد
    محل تولد: کرمان, ايران
    محل اقامت: تهران - ايران
    قد: 170 cm
    وزن: 75 kg
    افتخارات:
    قهرمان آسیا در مسابقات 2001 بوسان کره جنوبی
    قهرمان آسیا در مسابقات 2002 امارات
    قهرمان آسیا در مسابقات 2003 قطر
    قهرمان ایران در سال 1375
    قهرمان ایران در سال 1376
    قهرمان ایران در سال 1377
    قهرمان ایران در سال 1378
    قهرمان ایران در سال 1379
    قهرمان ایران در سال 1380
    قهرمان ایران در سال 1381
    عضو تیم ملی پرورش اندام ایران

4. Top | #3

• پست‌ها
      717
    • سپاس
      0
    • 315 تشکر در 106 پست
    • قدرت امتیاز دهی
      10

آخرین ویرایش توسط Z O H R E H در تاریخ 2010-Dec-21 انجام شده است علت: فیل.تر شدن عکسها - آپلود مجدد
    milad yeganeh و sajad siavashi پسندیده‌اند!

5. کاربر زیر از Anti Doping برای پست مفید تشکر نموده است:

6. Top | #4

• پست‌ها
      717
    • سپاس
      0
    • 315 تشکر در 106 پست
    • قدرت امتیاز دهی
      10

باحال شهریار كمالی یا King Kamali

قبل از هر چیز اجازه دهید تا خودم را معرفی نمایم. من کینگ کمالی قهرمان مسابقیه ملی دسته سنگین وزن NPC سال
    1999 هستم . سی دو سال دارم. با قدی در حدود 177 سانتی متر . در رقابت ها با وزنی در حدود 111 کیلو شرکت می کنم . موهایم سیاه براق و چشم ها یم به رنگ قهوه ای است. در شهر تهران پایتخت ایران به دنیا آمده ام . دارای مدرک لیسانس فیزیولوژی ورزشی از دانشگاه جورج میسون هستم و با رتبه عالی فارغ التحصیل شده ام. من به عنوان یک پرورش اندام کار حرفه ای در اکثر رقابت ها ی ملی و ناحیه ای ومنطقه ای به عنوان نمایش دهنده عضلات و میهمان مخصوص شرکت داشته ام. تخصص من در زمینه
    (kinesiology ) و رژیم غذایی ورزشی است. من واقعا به ورزش پرورش اندام عشق می ورزم و سال ها زیادی را صرف تمرین و مطالعه این ورزش کرده ام تا بتوانم کارشناس این رشته بشوم. حتی با فراز و نشیب ها یی که در این ورزش آهنین وجود دارد فهمیده ام که شور و اشتیاق من به این ورزش بی همتا و عالی و دائما رو به افزایش است. گرچه من در IFBB یک حرفه ای تازه کار محسوب می شوم ولی طرفداران زیادی دارم وسعی می کنم تما م تلاشم را در زمینه پرورش اندام انجام دهم. این برای من تنها یک آغاز است . من نقشه های بزرگی برای IFBB دارم.

نام کامل:شهریار کمالیٍ
    لقب: کینگ کماالی، مروارید
    شهر محل اقامت: واشنگن DC
    تاریخ تولد: 9 فروردین 1351
    قد: 177 سانتی متر
    وزن: (خارج از رقابت ها)138.5کیلو
    (قبل از رقا بت ) 112.5کیلو

رنگ مو : مشکی
    رنگ چشم : قهوه ای
    میزان تحصیلات: لیسانس رشته فیزیولوژی
    ورزشی از دانشکاه جورج میسون
    شغل : پرورش اندام کار حرفه ای IFBB
    سرگرمی : خوردن ،خوابیدن ،اینترنت
    آرزوی آینده: آقای المپیا

سایز های بدن :
    دور سینه : 147.3سانتی متر
    دور بازو: 53.3 سانتی متر
    دور کمر: 81.2 سانتی متر
    ران : 76.2 سانتی متر
    بهترین قسمت بدن : پشت

نتا یج رقابت ها :
    مستر المپیا 2002 - نفر هفدهم
    مستر المپیا 2001 - نفر دهم
    آرنولد کلاسیک 2001- نفر چهار
    مرد آهنین 2001 – نفر سوم
    رقا بت ها ی ملی دسته سنگین وزن C . P .N سا ل 1999 – نفر ا ول
    رقا بت ها ی ملی دسته سنگین وزن C . P .N سا ل 1998 – نفر سوم
    رقا بت ها ی ملی دسته سنگین وزن C . P .N سا ل 1997- مشترکا نفر هفتم
    رقابت دسته سنگین وزن مردان N .P . C Golds Gym classic سال 1997 – نفر اول
    رقا بت ها ی ملی دسته سنگین وزن C . P .N سا ل 1996 – مشترکا نفر دهم
    رقابت های نوجوانان دانشکاه ها د سته سنگین وزن N .P .C سال 1994 – نفر اول
    جام نوجوانان ویرجینیا N .P.C سال 1991 – نفر اول

اینم عكس این ورزشكار پرافتخار ملی

آخرین ویرایش توسط Z O H R E H در تاریخ 2010-Dec-21 انجام شده است علت: فیل.تر شدن عکسها - آپلود مجدد

7. کاربر زیر از Anti Doping برای پست مفید تشکر نموده است:

8. Top | #5

• پست‌ها
      717
    • سپاس
      0
    • 315 تشکر در 106 پست
    • قدرت امتیاز دهی
      10

پیش فرض پاسخ: عكس قهرمانان

sajad siavashi پسندیده است!

9. Top | #6

• پست‌ها
      717
    • سپاس
      0
    • 315 تشکر در 106 پست
    • قدرت امتیاز دهی
      10

sajad siavashi پسندیده است!

10. Top | #7

• مدیریت سابق
    • رشته تحصیلی
      برق
    • پست‌ها
      2,189
    • سپاس
      5,251
    • 5,578 تشکر در 1,545 پست
    • قدرت امتیاز دهی
      14

ایشون الان باید عضو تیم ملی امریکا باشن دیگه درسته؟؟؟

11. Top | #8

• پست‌ها
      717
    • سپاس
      0
    • 315 تشکر در 106 پست
    • قدرت امتیاز دهی
      10

در آمریكا زندگی میكنن و همانجا هم تمرین میكنن و متاسفانه به اسم ایران مسابقه نمیدهند

12. Top | #9

• پست‌ها
      717
    • سپاس
      0
    • 315 تشکر در 106 پست
    • قدرت امتیاز دهی
      10

باحال مصاحبه و عكس از محسن یزدانی

محسن : محسن یزدانی هستم متولد 1348،لیسانس حسابداری. چند ساله که پررورش اندام کار می کنی؟ 15 سال در طی این مدت ،چه مقامهایی موفق شدی کسب کنی؟ سه تا مدال آسیایی دارم ، دو تا نقره و یک برنزدر سالهای 94و95 در کشورهای چین و مالزی، سال98 در ترکی ،نفردوم جهان شدم ، سال 99 طلای جهان رو در وزن خودم گرفتم ،در همین سال به عنوان پیشرفته ترین بدنساز جهان انتخاب شدم ،چهار مدال طلای حرفه ای مسابقات آلمان رو دارم، سال 2000 نفر دوم جهان شدم که رقیبم یه آمریکایی بود و سال 2002 وارد مسابقات حرفه ای شدم ، در همین سال در در مسابقات حرفه ای آمریکا در بین تمام حرفه ای ها ی جهان که 37 نفر بودن ،نفر 17 جهان شدم. چطور شد این رشته رو انتخاب کردی؟ من اولش در رشته های کشتی و بوکس فعالیت می کردم ، بعد رفتم سربازی ووقتی برگشتم، دیدم دوستام که با هم می رفتیم بوکس به باشگاه پرورش اندام می رن ،من هم با آنها رفتم و علاقمند شدم ،بعد دیگه بصورت دائم ادامه دادم که کمتر از 3ه ماه نفر سوم کشور شدم ،بعد از 6 ماه در وزن 70 کیلو گرم ،قهرمان ایران شدم و تا 10 سال قهرمان وعضو تیم ملی بودم. مگه در اون موقع باشگاهای پرورش اندام فعال بودن؟ بله ولی بصورت رسمی فعالیت نمی کردن، تا اینکه در سال 72 13زیر نظر فدراسیون وزنه برداری بصورت رسمی فعالیت این رشته آغاز شد. گویا جدیدا فدراسیون پرورش اندام هم در ایران تاسیس شده؟ بله ، یک ماهی هست که این فدراسیون تشکیل شده که واقعا می شه گفت یه اتفاق بزرگ برای علاقمندان این رشته در ایران بود. در ایران این رشته علاقمند زیاد داره؟ بله خیلی زیاد ،در ایران نزدیک به 3 میلیون ورزشکار در این رشته فعال هست و واقعا این رشته در بین جووناطرفدار داره اغلب علاقمندان این رشته جوانهایی هستن که در یک سن خاص به این رشته روی می ارن و بیشتر بخاطر خوشتیپ شدن ، جذب این رشته می شن نظر شما چیه؟ خوب بله اغلب جوانها میان برای زیبا کردن بدن خود و تقریبا 70 درصد به این منظور پا به این رشته می ذارن ولی خیلی ها هم هستن که برای قهرمانی و حرفه شدن میان که تعدادشون هم کم نیست. ورزشکاران حرفه ای این رشته در ایران زیاد هستن؟ بله ما الان خیلی بدن ساز حرفه ای در ایران داریم که واقعا باور کردنی نیست ، خیلی از اینها حتی از سطح آسیا هم گذشته اند و می تونن در مسابقات جهانی به رقابت بپردازن. وقتی در بین مردم هستی چطوری نگاهت می کنن؟ خوب همه از بدن ورزیده و قوی خوششان میاد ،خوشبختانه مردم ما قهرمان هاشون را دوست دارن وبهشون احترام می گزارن، من تمام قهرمانی هام رو مدیون همین مردم هستم که با تشویق هاشون انگیزه منو به پیشرفت بیشتر می کردن. وضعیت باشگاهها بدن سازی در ایران چطوره؟ ما در ایران نزدیک به 1000 باشگاه پرورش اندام فقط در تهران داریم و از لحاظ امکانات هم عالی هستن من خودم چون باشگاه در تهران دارم استقبال رو بیشتر حس می کنم . تیم ملی چند وقته در ایران تشکیل شده؟ تیم ملی الان نزدیک به 9 ساله تشکیل شده و من اولین کسی بودم که به تیم ملی دعوت شدم، پارسال خود من به عنوان مربی و سرپرست تیم ملی با یه تیم 6 نفره به مسابقات آسیایی در بحرین رفتیم که درتیمی سوم شدیم و دو مدال برنز و یک مدال نقره گرفتیم البته داوری خیلی ضعیف بود، الان هم تیم فعال هست و خودشو برای مسابقات برون مرزی داره آماده می کنه . محسن برای علاقمندان این رشته پرورش اندام رو بیشتر معرفی کن؟ رشته پرورش اندام یکی از ورزشهاییه که نه تنها در تناسب اندام و زیبایی بدن نقش داره بلکه باعث قوی شدنعضلات میشه و همین باعث میشه که زیاد بر مفصلها فشار نیاد واین رشته با تمرین و تغذیه خوب و استراحت نیاز داره و باید حتما راه درست تمرین کردن رو بلد بود . این رشته ورزشکار مستقیما با خودش سرو کار داره ، با کسی درگیری نداره به اندام خودش می پردازه و نواقص بدن خودشو تعمین می کنه کسی که چاقه سعی می کنه لاغر بشه و کسی که لاغر چاق بشه. مسابقات چطوری برگزار می شه؟ مسابقات به این ترتیب که ورزشکاران در اوزان مختلف در برابر چندین داور قرار می گیرن و بدن خودشونو با حالت های مخصوصی که می گیرن به نمایش میذارن که 7 حالت اجباری داریم در زاویه های مختلف و داورا نظر میدن معیار انتخاب کردن داورا چیه؟ تناسب اندام، ورزیده بودن، حجیم بودن و مشخص بودن عضلات مختلف بدن در زوایای مختلف و اجرای درست فیگورها این رشته در چند وزن برگزار می شه؟ در 9 وزن مسابقات حرفه ای چطوریه؟ مسابقات حرفه ای خیلی پیچیده و مشکل هست و واقعا وزشکار شش دانگ می خواد و باید تمام زندگیتو پای این رشته بذاری و به صورت آزاد برگزار می شه که معمولا بالای 90 کیلو گرم هستن. مهمترین مسابقات این رشته چیه ست؟ ما در ایران دو مسابقه مهم داریم یکی مسابقات باشگاهای ایران ، دیگری مسابقات انتخابی تیم ملی که ماه گذشته برگزار شد ،و دو مسابقه مهم برون مرزی داریم ، در شهریور ماه هر سال مسابقات آسیایی برگزار می شه و درآبان ماه مسابقات جهانی . الان تیم ملی پرورش اندام ایران چه مسابقه ای رو در پیش رو داره ؟ در ماه آینده ملی پوشان ما به مسابقات آسیایی در کشور تایلند اعزام میشن و در آبان ماه مسابقات جهانی رو در پیش رو داریم در کشور چین. چرا ورزشکاران حرفه ای دوست دارن رنگ پوستشون تیره کنن؟ خوب رنگ تیره و روغن مالیدن روی آن باعث می شه که عضلات بهنر دیده بشن و در روز مسابقه خیلی مهمه و اغلب ورزشکاران خودشونو را توسط نور خورشید و یا با رنگهای موقت و روغن تیره می کنن. ورزشکاران این رشته روزی چند وعده باید غذا زیاد بخورن؟ بین 4 تا 6 وعده قابل اجرا هست. خودت روزی چند وعده می خوری؟ من روزی 5 وعده چی بیشتر می خوری؟ بستگی داره و لی بیشتر مواد پرئین دار و انرژی زا پس اصلا به صرفه نیست کسی مهمون پرورش اندام کار داشته باشه؟ بله، واقعا این طوریه این رشته ولقعا پر هزینست. یعنی اگه بگن کدوم رشته ورزشی پر هزینست من فکر می کنم پرورش اندام، چون هر روز باید چند وعده غذای حسابی بخوری. تا حالا شده بری جایی مهمونی و غذا زیاد نباشه و گرسنه بمانی؟ نه چون من هر جا هم که دعوت داشته باشم خونه غذامو می خورم بعد میرم اونجا هم میخورم که سیر بشم. ولی اغلب سعی می کنم غذای مورد علاقه خودم را در خونه بخورم این روزها در کنار تغذیه خیلی ها از داروهای مختلف استفاده می کنن نظرت چیه؟ خوب بعضی از دارو ها هستن که ضرری ندارن و نقش مکمل رو دارن ، البته باید با داروها آشنا بود ولی خوب خیلی داروها هم هستن که خطراتی برای ورزشکاران داره که باید حتما زیر نظر مربی استفاده بشه. برای پیشرفت در این رشته چی باید کرد؟ توصیه ام اینه که کسایی که می خوان در این رشته فعالیت کنن حتما زیر نظر مربی شروع کنن چون شروع در این رشته همه چیزه و اگه اطلاعات نداشته باشن امکان داره در آینده بعضی از عضلاتشون خوب رشد نکنه یا آسیب برسه و باید تمرن مداوم و منظم و تغذییه مناسب و اطلاعات علمی درست داشت. این رشته برای خانومه چطوره؟ اینطوری جا افتاده که خانومها اگه در این رشته فعالیت کنن بدنشون عضله ای می شه ولی اینطور نیست اگه درست و زیر نظر مربی فعالیت کنن باعث تناسب اندامشون می شه ، البته بستگی داره که دوست دارن بدنشون چطوری بشه ، در بدنسازی هر برنامه ای برای یک هدف و یک بدن انجام می شه. آسیب دیدگی های این رشته چی هست؟ اگه روی اصول انجام نشه وبی احتیاتی بشه خوب بیشتر عضلات و مفاصل آسیب می بینه ولی باید بگم که آسیب دیدگی در این رشته از خیلی از ورزشهای دیگه کمتره چون تمام حرکات در زاویه های استاندارد انجام می شه و نه تنها ضرری نداره بلکه باعث تقویت عضلات بدن می شه و از خیلی از بیماریهای مفصلی جلوگیری می کنه. بعد از تمرین دوست داری چه نوع موزیکی رو گوش بدی؟ بیشتر موزیک های آروم گوش می دم.

13. Top | #10

• کاربر انجـــــمن
    • پست‌ها
      61
    • سپاس
      2
    • 138 تشکر در 42 پست
    • قدرت امتیاز دهی
      9

از علی تبریزی و سامان سرابی هم بزار لطفا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

کاربران حاضر در این تاپیک

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک هستند. (0 عضو و 1 مهمان)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

قوانین ارسال

• شما نمی‌توانید تاپیک جدید ارسال کنید.
  • شما قادر به ارسال پاسخ نیستید .
  • شما نمی‌توانید فایل ارسال کنید.
  • شما نمی‌توانید پست ‌های خود را ویرایش کنید.
  •  
دانشجو در شبکه های اجتماعی
افتخارات دانشجو
لینک ها

سایت برگزیده مردمی در چهارمین و پنجمین جشنواره وب ایران
سایت برگزیده مردمی در چهارمین و پنجمین جشنواره وب ایران
به دانشجو امتیاز دهید:

آپلود مستقیم عکس در آپلودسنتر عکس دانشجو

توجه داشته باشید که عکس ها فقط در سایت دانشجو قابل نمایش می باشند.

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.1