رساله معماری
ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه اصلی سایت:

سایت دانشجو

View RSS Feed

BLACK HOLES

جهنم چشم هایت

Rating: 2 votes, 4.00 average.
توسط BLACK HOLES , 2015/02/13 در 17:18 (898 بازدید)
چشم هایم برعکس قلبم با هر پلک زدن خود راهی برای فرار از بیان حقیقت درونم پیدا می کنند تا هنوز هم باور کنی خوبم ، خسته کننده شده نشنیدن صدایی که برای لحظاتی یا شاید ساعت هایی .. نه برایی تمام عمر وجودم را در بر میگرفت و آرامش را نشانم میداد .. سخت است فهمیدن روزهای بی تو بودنی که در جاده های پر پیچ و خم بندگی های پوچی که حتی از صمیم قلب به آنها اعتقادی ندارم .. و سخت تر وانمود به جاری بودن نفسهایم در پس ضربان نامرتب قلبی که هرگز عشق را معنا نکرده و هیچوقت خدایش را در روزمرگی های باطل این مردم تماما پست پیدا نکرده .. می دانی چشم ها دروغ می گویند مادامی که رنگ ها فریبنده شده اند و چقدر ساده ای که با وجود کور رنگی من نشانه هایم را سبز معنا میکنی و درهای بهشت را که حتی جهنم هم برایشان زیاد است به سخره میگیری و ابدیت را با واژه های زیبای جاودانگی بیان میکنی. دیوانه میشوم آی آدم های زمانه .. خدایتان را فریاد بزنید از دست جنون های مردی با چشمان قهوه ای که ظهور منجیتان را بعد از چرت و پرت های همیشگیه خنده آور نه بهتر بگویم تهوع آور قصه های تخیلی احمق هایی که ناجوانمردانه بازیچه ی دستان شیطان وجودش شده اند باور می کند .. همین چند وقت پیش خیابان ها را در بریدگی خطوط درهم ذهنم طی کردم تا مرگ را تفاوتی قائل شوم از سیاست بازی های پیرمردهایی که قهرمانان ما را مانند آواز در گوش های کر مردم ایران فریاد می زنند.. دیگر دیوارها هم دروغ می گویند .. بهشت جایی نیست در ورای وجود سطحی مردمان زمانه .. بهشت جهنم چشمانیست که رهایی از آنها حرفهای دلت را بی پرده بیان می کند ...

تنهایی و آرامش

Submit "جهنم چشم هایت" to بالاترین Submit "جهنم چشم هایت" to دنباله Submit "جهنم چشم هایت" to داغ کن! Submit "جهنم چشم هایت" to Yahoo! messenger Submit "جهنم چشم هایت" to FaceBook Submit "جهنم چشم هایت" to Twitter Submit "جهنم چشم هایت" to Friend Feed Submit "جهنم چشم هایت" to E-mail Submit "جهنم چشم هایت" to Google Submit "جهنم چشم هایت" to buzz! Submit "جهنم چشم هایت" to Digg Submit "جهنم چشم هایت" to del.icio.us

برچسب ‌ها: هیچکدام ویرایش برچسب ‌ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

1. آواتار M A H L A
    فکر میکردم خودم خیلی مبهم و پیچیده مینویسم اما

اعتراف میکنم که با وجود چند بار خوندن هر خط این نوشته بازهم نتونستم درکش کنم

باید بگم نوشته های شما یه پیچیدگی خاصی داره که من از خوندنش به وجد میام

خیلی زیبا مینویسید
  2. آواتار BLACK HOLES
    فک می کنم چون بعضی جاها ویرگول به نشانه ی مکث نذاشتم یا نرفتم سطر بعدی واستون نامفهومه
    چون خودم که خوب درکش می کنم
  3. آواتار M A H L A
    فکر نکنم از این بابت باشه

اخه من تشبیهاتشو درک نمیکنم یا استعاره هایی که بکار بردید

نمیتونم با چیزی توی ذهنم تطبیقشون بدم

مثل این:

سیاست بازی های پیرمردهایی که قهرمانان ما را مانند آواز در گوش های کر مردم ایران فریاد می زنند.
    که البته این یه نمونه بود
  4. آواتار BLACK HOLES
    خب اگه منظورتون اینه که دیگه من فقط پیشنهاد میکنم شاملو بخونین و کارو
    چون اینقدر کارهای این دو شاعر رو خوندم و اینقدر بهشون اعتقاد دارم و دوسشون که ناخواسته مثل اونا مینویسم
    چون دوس ندارم مستقیم معنی جملاتم رو بگم این پیشنهاد رو کردم.
  5. آواتار M A H L A
    بله حق با شماست

این دو بزرگوار خیلی زیبا مینویسند

ممنونم اقای مهندس
  6. آواتار clerck
    دوست من خوبه ولی به نظرم (این نظره شخصیمه) هیچ معنایی رو نرسوند و من هیچ چیز متوجه نشدم، آیا این متن ادبیه ، اعتراضیه، احساسیه..........
    ولی با این حال تشکر میکنم قشنگ بود
  7. آواتار BLACK HOLES
    اگه کلی بخوام بگم توصیف چشمانی هست که از دست رفته و زندگی رو به جهنم تبدیل کرده
    حالا جزئیاتم داره این وسط
به دانشجو امتیاز دهید: