PDA

مشاهده نسخه کامل : فیلم‌های آخر هفته از تلویزیون ( آپديت هفتگي )Z a H r A
2009/11/04, 21:13
فیلم‌های آخر هفته از تلویزیون ( آپديت هفتگي )

۱۳ آبان ۱۳۸۸

به گزارش مهر، فیلم سینمایی "قلب‌های اندوهگین" پنجشنبه 14 آبان‌ماه ساعت 22 از شبکه یک پخش می‌شود. این فیلم را دین الیوتو سال 2009 با نقش‌آفرینی انگس مک‌فون، جاستین آمنت، مارینی آلتن و ویلیام سادلر ساخت. داستان "قلب‌های اندوهگین" درباره ویل تونی ولگردی است که پدر جیمز کاتر را به قتل می‌رساند و درگیر ماجراهای مختلف می‌شود.فیلم تلویزیونی "خاطره" به کارگردانی مهدی برقعی و تهیه‌کنندگی علیرضا کیانپور جمعه 15 آبان‌ماه ساعت 16 روی آنتن شبکه یک می‌رود. در این فیلم حدیث فولادوند، رضا رویگری، ع. کیانپور، سحر زکریا و محسن قاضی‌مرادی بازی می‌کنند و داستان درباره دختر جوانی است که همراه مادر و ناپدری‌اش زندگی می‌کند. او در انتظارشهریار، همسرعقدی‌اش است که برای جراحی تومور مغزی به آمریکا رفته است.

فیلم سینمایی "الکساندرا" جمعه 15 آبان‌ماه ساعت 18:20 از شبکه دو پخش می‌شود. این فیلم محصول مشترک روسیه و فرانسه است که الکساندرا سوکوروف سال 2007 با نقش‌آفرینی گالینا ویشنوس کایا، واسیلی شوت‌سو، گیچاوا راسیا و آندری باگ‌دانو جلو دوربین برد. فیلم "الکساندرا" درباره زنی است که برای دیدن نوه‌اش که هفت سال او را ندیده، راهی جبهه جنگ نیروهای نظامی روسیه در برابر چچن می‌شود.

فیلم سینمایی "برخورد" پنجشنبه 14 آبان‌ماه ساعت 19 از شبکه سه روی آنتن می‌رود. این فیلم محصول مشترک آمریکا، کانادا و آلمان است و مایکل ویکرمن سال 2008 با نقش‌آفرینی دیوید جیمز الیوت، ناتاشا هنس تریج، بنجامین سادلز و جیمز کرامول ساخت. این فیلم روایتگر گروهی از دانشمندان جهان است که به دنبال راه‌حل اختلالات الکترومغناطیسی و نیروی جاذبه زمین است.

فیلم سینمایی "وثیقه" جمعه 15 آبان‌ماه ساعت 23 از شبکه سه پخش می‌شود. این فیلم را مایکل مان سال 2004 با نقش‌آفرینی تام کروز، جمی فاکس، جاد پینکت اسمیت و مارک رافائلو ساخت. داستان فیلم "وثیقه" درباره یک راننده تاکسی است که شبی با مسافر عجیب برخورد می‌کند.فیلم سینمایی"ماتئی"جمعه 15 آبان‌ماه ساعت 20:30 در قالب برنامه سینما چهار از شبکه چهار پخش می‌شود. این فیلم را فرانچسو رزی سال 1972 با نقش‌آفرینی جان ماریا ولونته، لویجی اسکورزینا و جان فرانکو اومبون جلو دوربین برد. فیلم "ماتئی" روایتگر زندگی انریکو ماتئی مبارز آزادی‌خواه ایتالیایی در برابر نازی‌ها در جنگ جهانی دوم است. این فیلم برنده نخل طلای کن سال 1972 و برنده بهترین بازیگر مرد همان سال شد.

فیلم تلویزیونی "سرقت" جمعه 15 آبان ساعت13:30 از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. این فیلم به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه‌کنندگی سعید منتظرالمهدی و با حضور رضا رویگری، رامین راستاد، امیرمحمد زنده، سحر زکریا و رضا آحادی ساخته شد. داستان فیلم "سرقت" درباره مردی قاچاقچی است که در حین حمل مواد مخدر تصادف می‌کند و به زندان می‌افتد

Z a H r A
2009/11/11, 20:16
گزارش فیلم‌های آخر هفته از تلویزیون


20 آبان 1388


فیلم‌های شکار خاموش، انیشتین و ادینگتن، افشاء، و کسی در راه است، صفر مرزی، لانه زنبور، کلاس برفی و در چشمان خرس تعطیلات آخر هفته از شبکه‌های مختلف سیما روی آنتن می‌رود.
به گزارش مهر، فیلم سینمایی "انیشتین و ادینگتن" پنجشنبه 21 آبان‌ماه ساعت 22 از شبکه یک روی آنتن می‌رود. این فیلم را فیلیپ مارتین سال 2008 با نقش‌آفرینی دیوید تنت، ریچارد مک‌کاب، پاتریک کندی و بین یوتلی ساخت. داستان این فیلم در سال 1914 اتفاق می‌افتد. دانشمند جوانی به نام آرتور ادینگتون در دانشگاه کمبریج بر روی جاذبه و قوانین ثابت نیوتن کار می‌کرد و...

فیلم سینمایی"شکار خاموش" جمعه 22 آبان‌ماه ساعت 16 از شبکه یک پخش می‌شود. این فیلم را سال 1368 کیومرث پوراحمد بر مبنای فیلمنامه خودش ساخت و داستان درباره شکاربانی وظیفه‌شناس است که با پسر نوجوانش وارد منطقه پردیس می‌شود و ... در "شکار خاموش" مهدی هاشمی، علیرضا خمسه، گلاب آدینه، سیروس گرجستانی، فرخ‌لقا هوشمند، محمدتقی شریفی‌نوری، فرهاد حمیدی و رضا صفایی‌پور بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی "افشا" پنجشنبه 21 آبان‌ماه ساعت 23:45 روی آنتن شبکه دو می‌رود. این فیلم محصول روسیه را گورگی شنگه‌لیا سال 2006 با نقش‌آفرینی ایلیا شاکانوف، یوگنی استیچ‌کین و اکاترینا گوسیوا ساخت. داستان فیلم "افشاء" درباره مردی است که همراه همسرش در شرکتی کار می‌کنند. مرد از شغل خودش ناراضی است و ...

فیلم تلویزیونی "و کسی در راه است" به کارگردانی رهبر قنبری و تهیه‌کنندگی محمد داودی جمعه 22 آبان‌ماه ساعت 18:20 از شبکه دو پخش می‌شود. در این فیلم مهرشاد اسفندیاری، محمود فرضی‌نژاد، رویا مجرد و علی آذرپور بازی می‌کنند. داستان این فیلم درباره نرگس متصدی یک دفتر مخابرات در روستای سپنج از توابع دیلمان است. او تصمیم می گیرد برای رساندن پیام‌های تلفنی به اهالی روستا یکی از بچه‌های مدرسه ابتدایی را استخدام کند و ...

فیلم تلویزیونی "صفر مرزی" پنجشنبه 21 آبان ساعت 19:30 از شبکه سه روی آنتن می‌رود. این فیلم به کارگردانی حسین تبریزی تهیه شده و در آن ابوالفضل پورعرب، تیرداد کیانی، مینا جعفرزاده و جعفر دهقان بازی کردند. داستان فیلم "صفر مرزی" درباره پدری است که در ارس مشغول ماهیگیری است تا اینکه در اثر تیراندازی مرزبانان شوروی، وی و پسر بزرگترش کشته می‌شوند و ...

فیلم سینمایی"لانه زنبور"جمعه 22 آبان ساعت 23 از شبکه سه پخش می‌شود. این فیلم محصول فرانسه به کارگردانی فلورنت املیوسیری ساخته شده و در آن سامی ناصری، نادیا فارس، پاسگال گریگوری و ...بازی کردند. داستان فیلم "لانه زنبور" درباره یک افسری است که ماموریت دارد رهبر یک باند خلافکار را برای حضور در دادگاه همراهی کند.

فیلم سینمایی "کلاس برفی"جمعه 22 آبان ساعت 20:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود. این فیلم را کلود میلر سال 1998 با نقش‌آفرینی کلمان واندربرگ، لوکمن نالکاکان و فرانسوآ روی جلو دوربین برد. داستان فیلم "کلاس برفی" درباره یک پسر مدرسه‌ای نگران به نام نیکلاس است. تااینکه به اردویی از سوی مدرسه می‌رود و ...

فیلم سینمایی"در چشمان خرس"جمعه 22 آبان ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش می‌شود. این فیلم محصول مشترک آلمان، اتریش و لوکزامبورگ به کارگردانی ولفگانگ مورنبرگر سال 2006 با نقش‌آفرینی کلارنس جان رایان، جولیا کرامباخ، پائولا نوکر و لینا استولز ساخت. داستان فیلم "در چشمان خرس" درباره دختری است که مادرش را از دست داده و با پدر و نامادریش زندگی می‌کند.

Z a H r A
2009/11/20, 10:14
گزارش فیلم‌های آخر هفته از تلویزیون
27 آبان ماه 1388به گزارش خبرگزاري فارس، فيلم‌هاي سينمايي «يك هفته»، «همدلي»، «پدر دانشجو»، «آنگاه كه از آسمان به زير آيي»، «صحنه‌هاي جنايت»، «صفر مرزي»، «نوماد جنگجو»، «كلاس برفي»، «روز پنجم»، «گروه اديسون» و «مهاجمان فضا» عناوين فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني شبكه‌هاي يك، دو، سه، چهار و تهران در روزهاي پاياني هفته، پنجشنبه و جمعه 28 و 29 آبان است.

*«يك هفته»
فيلم سينمايي «يك هفته» به كارگرداني مايكل مك گووان پنجشنبه 28 آبان ساعت 22:15 از شبكه يك سيما پخش مي‌شود.
در اين فيلم با بازي بينوت گيروس مي‌بينيم بن تيلور مرد جواني است كه به بيماري سرطان دچار شده و دكترش اميدي به زنده ماندن او ندارد. او بيش از دو سال زنده نمي‌ماند. پس از اينكه او را از وخامت بيماري مطلع مي‌كنند، بن به خاطرات گذشته، به زمان كودكي كه دانش‌آموز ناموفقي در شكوفا كردن استعدادهايش بوده است، باز مي‌گردد و در جواني شروع به نوشتن كتاب خاطراتش مي‌كند.
فيلم سينمايي «يك هفته» محصول سال 2008 كشور كاناداست.

*«هم‌دلي» عصر روز جمعه ساعت 15:50 فيلم تلويزيوني «همدلي» به كارگرداني افسانه منادي و تهيه كنندگي نادر مقدس از شبكه يك سيما پخش مي‌شود.
بهروزكه همسرش را سال‌ها پيش از دست داده، با فرزند نوجوانش آرش زندگي مي‌كند. نبود مادر از آرش شخصيتي پرخاش‌جو ساخته است. بهروز نمي‌تواند جاي خالي محبت‌هاي مادر را براي آرش پر كند. سايه زني جوان است كه پس از متاركه با همسرش به همراه دو فرزندش زندگي مي‌كند. آشنايي سايه و بهروز به ازدواج آنها مي‌انجامد.
مهرداد ضيايي و ليلا موسوي در فيلم تلويزيوني «هم‌دلي» از توليدات سال 1387 گروه فيلم و سريال شبكه يك سيما ايفاي نقش كرده‌اند.

*«پدر دانشجو» فيلم سينمايي «پدر دانشجو» به كارگرداني الن متر پنجشنبه 28 آبان ماه ساعت 23:45 از شبكه دو سيما به روي آنتن مي‌رود.
در فيلم سينمايي «پدر دانشجو» بورت يونگ و سالي كلورمن ايفاي نقش كرده‌اند.
تورنتون ملون نام پسري است كه علي‌رغم مخالفت پدرش درس را ترك مي‌كند و به كار مي‌پيوندد و به يك سرمايه‌دار بزرگ تبديل مي‌شود. سال‌ها بعد تورنتون صاحب پسري به نام جيسون مي‌شود كه او را به دانشگاه فرستاده است. جيسون در اثر سختي‌هايي كه در دانشگاه كشيده، مانند پدرش تصميم مي‌گيرد كه درس را ترك كند و به كار بپيوندد.
فيلم سينمايي «پدر دانشجو» محصول سال 1986 كشور آمريكاست.

*«آن گاه كه از آسمان به زير آيي»
فيلم سينمايي «آن‌گاه كه از آسمان به زير آيي» روز جمعه 29 آبان ساعت18:30 از شبكه دو سيما پخش خواهد شد.
ژروم مردي است كه به همراه مادرش در يك مزرعه كار مي‌كند اما اخيراً قسط بانك‌ها به آنها فشار آورده است. لذا ژروم به شهر مي‌رود تا در صورت امكان از خواهرش كورين كمك بگيرد. كورين زن بداخلاقي است. او از هنگامي كه ازدواج كرده به شهر رفته و از خانواده‌اش جدا شده است. هنگامي كه ژروم به در منزل او مي‌رود كورين او را نمي‌پذيرد و در خانه‌اش راه نمي‌دهد.
بينوت گيروس در فيلم سينمايي «آن‌گاه كه از آسمان به زير آيي» به كارگرداني اريك گورادو محصول سال 2003 كشور فرانسه ايفاي نقش كرده است.

*«صحنه‌هاي جنايت» فيلم سينمايي «صحنه‌هاي جنايت» به كارگرداني دومينيك فورما پنجشنبه 28 آبان ماه ساعت19:30 از شبكه سه سيما روي آنتن مي‌رود.
در اين فيلم جف بريدجز و جون آبراهامز ايفاي نقش كرده‌اند.
در پي يك دزدي 7 ميليون دلاري از ترور، وي درصدد انتقام برمي‌آيد و شخصي به نام ريك را براي دزديدن جيمي استخدام مي‌كند. ريك با استخدام راننده به نام لني آدم‌ربايي را با موفقيت انجام مي‌دهد اما ريك كه از دو سر در حال سود گرفتن بود مي‌خواست جيمي را به پاركر در قبال مبلغ دويست و پنجاه هزار دلار بدهد، چون جيمي عامل قتل پسر وي بود.
فيلم سينمايي «صحنه‌هاي جنايت» محصول سال 2001 كشورهاي آمريكا و آلمان است.

*«صفر مرزي» صبح جمعه ساعت 10:10 فيلم تلويزيوني «صفرمرزي» به كارگرداني حسين تبريزي از شبكـه سه سيما پخش مي‌شود.
پدري در ارس مشغول ماهيگيري است كه در اثر تيراندازي مرزبانان شوروي، او و پسر بزرگش كشته مي‌شوند. پسر كوچك كه از اين حادثه جان به سلامت مي‌برد، چند سال بعد مدير و راهنماي يك آژانس توريستي است كه قصد ازدواج با دختري را دارد. برادر دختر كه مبتلا به سرطان است براي معالجه از آذربايجان به ايران مي‌آيد.
ابوالفضل پورعرب، تيرداد كياني، جعفر دهقان و مينا جعفرزاده در فيلم تلويزيوني «صفـر مرزي» بازي كرده‌اند.

*«نوماد جنگجو» فيلم سينمايي «نوماد جنگجو» جمعه 28 آبان ساعت 23 از شبكه سه سيما پخش مي‌شود.
درگيري قزاق‌ها و جونگارها در ساليان دور است كه پس از خونريزي وحشتناك از طرف جونگارها، خبر مي‌رسد فرزندي متولد مي‌شود كه مي‌تواند رهبري اقوام جدا افتاده قزاق‌ها را به عهده بگيرد و جونگارها را كه از اقوام مغول بودند،شكست دهد. داستان در مورد تولد آن فرزند و پيوند برادري او با يك قزاق ديگر است.
فيلم سينمايي «نوماد جنگجو» با بازي جي هرناندز و كونو بيكر و كارگرداني سرگئي بودروف محصول سال 2006 قزاقستان است.

*«كلاس برفي»
فيلم سينمايي «كلاس برفي» به كارگرداني كلود ميلر پنجشنبه 28 آبان ماه ساعت15:30 از شبكه چهار سيما پخش مي‌شود.
داستان فيلم با بازي كلمنت ونبرگ در مورد نيكلا پسر 12 ساله‌اي است كه پدرش او را براي آموزش اسكي به مدرسه شبانه روزي مي‌برد. پس از رفتن پدر نيكلا متوجه مي‌شود ساكش را در ماشين جا گذاشته است. مربي آنها تلاش مي‌كند با پدر نيكلا تماس بگيرد ولي او هنوز به خانه نرسيده است. نيكلا كه با شرايط جديد هنوز كنار نيامده همان شب دچار كابوس مي‌شود.
فيلم سينمايي «كلاس برفي» محصول سال 1998 كشور فرانسه در ژانر درام و معمايي ساخته شده است.

*«روز پنجم» فيلم سينمايي «روز پنجم» جمعه 29 آبان ماه ساعت 20:45 در قالب برنامه «سينما چهار» از شبكه چهار سيما پخش مي‌شود.
اواخر جنگ دوم جهاني، سربازان آلماني اسير شده در يك اردوگاه اسرا كه توسط كانادايي‌ها اداره مي‌شوند، زنداني هستند. يك ژنرال آلماني كه فرماندهي اسراي آلماني را به عهده دارد بسيار منظم و خشك است و از سربازان آلماني داخل اردوگاه مي‌خواهد كه در دوران اسارت در اردوگاه بايد نظم و انضباط را بيشتر از زمان جنگ رعايت كنند.
فرانكوندو و ريچارد جانسون در فيلم سينمايي «روز پنجم» به كارگرداني جوليانو مونتالدو محصول سال 1969 كشور ايتاليا بازي كرده‌اند.

*«گروه اديسون» فيلم سينمايي «گروه اديسون» به كارگرداني ديويد جي بورك40 دقيقه بامداد روز جمعه 29 آبان ماه از شبكه تهران پخش خواهد شد.
در اين فيلم با بازي مورگان فريمن و كوين اسپيسي مي‌بينيم: فرانسيس لازارف سرپرست يك گروه پليس مخفي، به همراه گروهش به مقر تعدادي افراد معتاد به مواد مخدر هجوم مي‌آورد و موادمخدر را توقيف كرده و يكي از معتادان را بدون دليل موجه و تنها براي تفريح كردن مي‌كشد.
فيلم سينمايي «گروه اديسون» محصول سال 2005 كشورهاي آمريكا و آلمان است.

*«مهاجمان فضا» فيلم سينمايي «مهاجمان فضا» جمعه 29 آبان ماه ساعت 13:30 از شبكه تهران سيما روي آنتن مي‌رود.
وين كري وقتي در حال تمرين جهت موفقيت در امتحان آتش‌نشاني است با سقوط يك شهاب سنگ به زمين غافلگير مي‌شود. دكتر كين رييس هيأت علمي كالج محلي و هري بلاك استاديار زمين‌شناسي و مربي تيم بسكتبال درجه سه، وقتي از اين خبر مطلع مي‌شوند، در محل حضور مي‌يابند و با وجود ممانعت پليس، كين موفق مي‌شود نمونه‌اي از مايعي كه از اين شهاب سنگ خارج شده بردارد.
ديويد داچوني، جوليان مور و اورلاندو جونز در فيلم سينمايي «مهاجمان فضا» به كارگرداني ايوان ريتمن محصول سال 2001 كشورهاي آمريكا و كانادا ايفاي نقش كرده‌اند.

Z a H r A
2009/12/03, 09:29
12 فيلم در تعطیلات آخر هفته از تلویزیون پخش می‌شود


11 آذر 1388


فیلم‌های چشم در آسمان، مدرسه پیرمردها، بلوتوثتو روشن کن، پونیو، قلقلک، گل، شعبده‌باز، جای و ویرو، همسر کارآگاه و... در تعطیلات آخر هفته از شبکه‌های تلویزیون روی آنتن می‌‌رود.


به گزارش خبرنگار مهر، فیلم سینمایی "چشم در آسمان" پنجشنبه 12 آذرماه ساعت 22 از شبکه یک پخش می‌شود. این فیلم سال 2007 به کارگردانی نای هوی یاو و با نقش‌آفرینی سایمون یام، تونی لئونگ و کیت تسویی جلو دوربین رفت. فیلم "چشم در آسمان" روایتگر دختر جوانی است که به تازگی به عنوان مامور مخفی پلیس هنگ‌کنگ پذیرفته شده است.


فیلم سینمایی "مدرسه پیرمردها" به تهیه‌کنندگی وحید نیکخواه آزاد و کارگردانی علی سجادی حسینی جمعه 13 آذر ساعت 16 روی آنتن شبکه یک می‌رود. در این فیلم سعید پورصمیمی، اکبر عبدی، مهدی فتحی، گوهر خیراندیش، مرحوم سروش خلیلی و ... بازی کردند. در خلاصه داستان "مدرسه پیرمردها" آمده است: پسران آقای پاک نهاد مؤسس مدرسه ناشنوایان به بهانه این که پدر به خارج از کشور رفته است، می‌خواهند ساختمان قدیمی مدرسه را خراب کنند و جای آن پاساژ بنا کنند...


فیلم تلویزیونی "بلوتوثتو روشن کن" به کارگردانی و تهیه‌کنندگی کامبیز کاشفی پنجشنبه 12 آذر ساعت 23:45 از شبکه دو پخش می‌شود. در این فیلم کاشفی در کنار علیرضا اوسیوند، عسل بدیعی، صبا کمالی و ... بازی کرده و داستان درباره پسر جوانی به نام فرهاد ایمانی است که کشته می‌شود و سرگرد آگاهی به همراه گروهش پیگیریی این پرونده را به عهده می‌گیرند.


انیمیشن سینمایی "پونیو" جمعه 13 آذر ساعت 18:20 روی آنتن شبکه دو می‌رود. این انیمیشن محصول سال 2008 ژاپن است که به کارگردانی هایائو میازاکی و با صداپیشگی یوریا نارا، هیروکی دوئی و جوجی توکورو تهیه شد. داستان "پونیو" درباره ماهی کوچکی است که همراه پدر و خواهران کوچکترش در جایی در اعماق دریا زندگی می‌کند. تا اینکه درگیر ماجرایی می‌شود.


فیلم سینمایی"زیر درخت هلو" شنبه 14 آذر ساعت 10 صبح از شبکه سه پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی ایرج طهماسب ساخته شده و در آن خودش در کنار حمید جبلی، فاطمه معتمدآریا، شهره لرستانی، پوراندخت مهیمن و ... بازی کردند و داستان این فیلم درباره مردی است که پدرش قبل از فوت اموال خود را تقسیم می کند، اما خواندن و اجرای وصیتنامه را در گرو ازدواج صفا قرار می دهد که از سالهای گذشته خدمتکار خانه بوده است.

فیلم تلویزیونی "خورشت فسنجون" شبنه 14 آذر ساعت 22:15 روی آنتن شبکه سه می‌رود. این فیلم به کارگردانی محمدعلی اسحاقی و با حضور عباس محبوب، زهره صفوی، مهدی صباغی، صفر کشکولی، سیامک اشعریون و ... تهیه شده و روایتگر بخشی از زندگی یک گلکار محلاتی و مشکلات اوست.


فیلم سینمایی "قلقلک" به کارگردانی مسعود نوابی پنجشنبه 12 آذر ساعت 10 از شبکه سه پخش می‌شود. در این فیلم بیژن امکانیان، رضا شفیعی‌جم، شقایق فراهانی، سیامک انصاری و سحر ولدبیگی در آن بازی کردند و داستان درباره داوری است که جایش قبل از مسابقه با شخص دیگری عوض می‌شود.


فیلم سینمایی "گل" محصول هندوستان پنجشنبه 12 آذر ساعت 19:30 از شبکه سه روی آنتن می‌رود. داستان این فیلم درباره فردی است که از کودکی آرزوی بازی در یکی از تیم‌های فوتبال کشورش را دارد.


فیلم سینمایی "شعبده‌باز" جمعه 13 آذر ساعت 10 از شبکه سه پخش می‌شود. این فیلم را نیل برگر سال 2006 با نقش‌آفرینی ادوارد نورتن، پل جیاماتی و جسیکا بیل جلو دوربین برد و داستان درباره آشنایی دختر و پسری با یک شعبده‌باز است که از او شعبده‌بازی را یاد می‌گیرند.


فیلم سینمایی "جای و ویرو" جمعه 13 آذر ساعت 23 از شبکه سه روی آنتن می‌رود. این فیلم را پوینت سیرا سال 2009 با حضور ارباز خان، فردین خان، دیا میرزا و آنجانا سوخانی ساخت و داستان درباره یک مامور مخفی پلیس است که قصد نفوذ به یک باند تبهکار قاچاق مواد مخدر را به سرکردگی تچپال دارد.


فیلم سینمایی "ویزون تله" جمعه 13 آذر ساعت 20:30 در قالب برنامه سینما چهار از شبکه چهار پخش می‌شود. این فیلم محصول ترکیه را یلماز اردغان سال 2004 در ژانر کمدی ساخت و خودش همراه طارق آکان و دنیز آکایا در آن بازی کرده است. داستان "ویزون تله" در شهر کوچکی و دورافتاده‌ای در ترکیه اتفاق می‌افتد که شهردار آنجا با صاحب سینمای آن شهر میانه خوبی ندارد
.
فیلم سینمایی "همسر کارآگاه" هم جمعه 13 آذر ساعت 13:30 از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. این فیلم با نام اصلی "زن کارآگاه بزرگ" را فلیکس چانگ و آلن ماک با نقش‌آفرینی تاک بون وونگ، یانگ دون و داو یونگ لو ساختند. داستان این فیلم درباره تعدادی قاچاقچی است که منجر به کشته شدن چند نفر می‌شوند و گروهی از پلیس‌های هنگ‌کنگ به ریاست بازرس خانم مائورین مامور پیگیری این ماجرا می‌شوند.

Z a H r A
2009/12/24, 14:18
فيلم‌هاي آخر هفته رسانه ملي


چهارشنبه 2 دي 1388


فيلم‌هاي باغبان، مسافر، بهار، شب قضاوت، نجوا، به آهستگي و پزشک زبردست در تعطيلات آخر هفته از شبکه‌هاي مختلف سيما روي آنتن مي‌روند.به گزارش گروه ادب و هنر «شبكه خبر دانشجو»، فيلم «باغبان» جمعه چهارم دي‌ماه ساعت 16 از شبکه يک پخش مي‌شود، اين فيلم به کارگرداني علي شاه‌ حاتمي و تهيه ‌کنندگي حسين صابري تهيه شده و در آن مهدي فقيه، اسماعيل خلج، محمدرضا نوري، طلا محمودي و کاظم بلوچي بازي مي‌کنند و داستان درباره باغبان يک پارک محلي است که فرزند او سال‌ها پيش در عمليات کربلاي 5 مفقودالاثر شده است.

فيلم‌هاي «مسافر» و «بهار» به ترتيب پنجشنبه و جمعه سوم و چهارم دي‌ماه از شبکه دو سيما روي آنتن مي‌روند، فيلم سينمايي بهار ساعت 17:50 پخش مي‌شود، اين فيلم سال 2008 به کارگرداني اوزجان آلپن و با نقش‌آفريني اونور سايلاک، جيهان کانکرته و ياشار گوون جلو دوربين رفت، داستان فيلم «بهار» درباره دانشجويي به نام يوسف است که 10 سال قبل در تظاهرات دانشجويي ضد آمريکايي دستگير و به زندان افتاده است.

فيلم سينمايي «شب قضاوت» پنجشنبه سوم دي‌ماه ساعت 19 روي آنتن شبکه سه سيما مي‌رود، اين فيلم محصول مشترک آمريکا و ژاپن است که سال 1993 به کارگرداني استفان هاپکينز و بازي اميليو استوز، دنيس ليري، پيتر گرين و کوبا گودينگ ساخته شده و داستان درباره مردي است که همراه دوستانش براي رفتن به مسابقه حرکت مي‌کند تا اينکه در راه سفر شاهد قتلي مي‌شود.

فيلم «نجوا» جمعه چهار دي‌ماه ساعت 23 از شبکه سه سيما پخش مي‌شود، اين فيلم به کارگرداني حامد کلاهداري و با نقش‌آفريني کاوه سماک‌باشي، حسين خاني‌بيک، ليلا بوشهري و محمد برسوزيان تهيه شده و داستان درباره جواني به نام سعيد است که در خانه‌اي که به او ارث رسيده است با اتفاقات عجيبي رو به رو مي‌شود.

فيلم سينمايي «به آهستگي» جمعه چهار دي‌ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سيما روي آنتن مي‌رود، اين فيلم را مازيار ميري سال 84 بر مبناي فيلمنامه پرويز شهبازي و با حضور محمدرضا فروتن، نيلوفر خوش‌خلق، شاهرخ فروتنيان، مريم بوباني و احمد ساعتچي ساخته و داستان درباره محمود، کارگر جوشکار ساده راه‌آهن است که دور از خانواده در جنوب کار مي‌کند و ...

فيلم سينمايي «پزشک زبردست» جمعه چهار دي‌ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش مي‌شود، اين فيلم را توماس کارتر سال 2009 با نقش‌آفريني الي باردها، لورن باس، جئوفري بيوچمپ و تاج بيلو ساخته و داستان درباره پزشکي است که براي انجام عمل جراحي يک دوقلوي به هم چسبيده از سر به بيمارستاني در آلمان مي‌رود./

Z a H r A
2010/01/15, 14:45
گزارش فیلم های اخر هفته 24 و 25 دی ماه!!


فیلم های سینمایی و تلویزیونی سفر ناتمام ، در میان سایه ها ، خفاش ها ، پول کثیف ، نیلوفر کبود، عمری مثل گل، افرا، بدون یک پارو ، فرانکی عزیز ، تحقیقات ، کلاهبرداران و خروج پنجشنبه و جمعه 24 و 25 دی ازشبکه های یک ، دو، سه ، چهار و تهران پخش می شود.

شبکه چهار
فیلم سینمایی فرانکی عزیز به کارگردانی شانو ائورباک پنجشنبه 24 دی ماه ساعت 30/15 از شبکه چهار سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان اين فيلم آمده : فرانكي موريسون پسركي نه ساله با ضعف شنوايي است كه درزمان خردسالي پدرش كه علاقمند به ماجراجويي‌هاي دريايي بوده آنها را ترك مي‌كند و ديگر بازنمي‌گردد. اكنون فرانكي دچار بحران ناشي از خلاء فقدان پدر شده، به طوري كه مدام براي پدرش نامه مي‌نويسد ، برگشت مي‌خورد و درميان اسباب و اثاثيه مادرش به دنبال قسمت پاره شده عكس عروسي مادر، لباس عروسي‌شان و... مي‌گردد.
میلی موریتمر، ژرارد باتلرو شارون اسمال درفیلم سینمایی فرانکی عزیز محصول سال 2004 کشور انگلستان بازی کرده اند .

شبکه سه
فیلم تلویزیونی نيلوفر كبود به کارگردانی سيروس مقدم و تهيه كنندگي بهروزمفيد پنجشنبه 24 دی ساعت 20 از شبکه سه سیما پخش می شود.
داستان فیلم تلویزیونی نيلوفر كبود درباره فرد كلاهبرداري است كه پس از اخاذي از افراد بسياري خود را به مردن مي زند. همه شاكيان با ديدن مراسم تشييع جنازه و ختم، مردن او را باور مي كنند در حالي كه او با پول هاي نامشروعي كه به دست آورده به خارج از كشور فرار مي كند.
بازيگراني چون حسن پورشيرازي، نگار فروزنده و مريم كاوياني در فیلم تلویزیونی نيلوفر كبود ايفاي نقش مي كنند.

شبکه یک
فیلم سینمایی سفر ناتمام به کارگردانی جیانگ لو پنجشنبه 24 دی ماه ساعت 22 ازشبکه یک سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده: " لائوسو " و "ایگزا ایگزا " زن و مردجوانی هستند که به طور اتفاقی با هم آشنا می شوند. زن که حال مناسبی ندارد توسط مرد به منزلش رسانده می شود اما زن اورا از خانه اش بیرون می اندازد و وسایل او در خانه جا می ماند، در این حال موبایل زن نیز در جیب مرد جا می ماند.
وی فان و وینپی جو درفیلم سینمایی سفرناتمام محصول سال 2008 کشورچین بازی کرده اند .

شبکه دو
فیلم سینمایی خفاش ها به کارگردانی کلی ساندرفورپنجشنبه 24 دی ماه ساعت 45/23 ازشبکه دو سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : دریک شهر نسبتاً آرام که هرساله جشنواره شکوفه های سیب در آن بر پا می شود و هر یک از مردم زندگی خود را می گذرانند. کلانتر سَم تیلر و همکارش پارک، که جوان جسوری است و به تازگی به آن شهرمنتقل شده، آنجا را اداره می کنند.
کوربین برنسن و ترسی نلسون درفیلم سینمایی خفاش ها محصول سال 2002 کشور آمریکا ایفای نقش کرده اند .

صبح جمعه ساعت 30/10فیلم تلویزیونی عمری مثل گل به کارگردانی و تهيه كنندگي محمد علی اسحاقی از شبکه سه سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : محمودآقا مزرعه دارگل طبیعی علی رغم سرمایه کلانی که ازارثیه پدری به اورسیده است درمیان خانواده واهالی محل به خساست مشهوراست .شبی براثرسانحه ای پای محمودآقاروی پوست خربزه لیز می خوردواوموقتا دارفانی راوداع می گوید.
عباس محبوب ، زهره صفوی ، مهدی صباغی وصفرکشکولی در فیلم تلویزیونی عمری مثل گل بازی کرده اند.

فیلم سینمایی خروج ساخته پیتر لیندمارک جمعه 25 دی ماه ساعت 30/13ازشبکه تهران پخش می شود .
داستان درمورد توماس اسكوپ، ويليام رامبرگ و مورگان نوردنسترول است که در یک شركت سرمايه‌گذاري نوا با هم شريك هستند. به علت عمل غلطي كه مورگان مرتكب شده و باعث شده آنها با شركت فناوري اطلاعات گاتكس كه بر روي آن سرمايه‌گذاري هنگفتي كرده‌اند، درگير شوند. دو شريك ديگر تصميم مي‌گيرند مورگان را از شركت خارج كنند و او هم سپس به ظاهر خود را مي‌كشد.
مدزمیکلسون و الکساندر اسکار سگارد درفیلم سینمایی خروج محصول سال2006کشورسوئد درژانر درام ،معمائی وهیجانی ایفای نقش کرده اند .

فیلم تلویزیونی در میان سایه ها به کارگردانی مسعود کرامتی و تهیه کنندگی سعید شاهسواری جمعه 25 دی ساعت 40/15 ازشبکه یک سیما پخش می شود .
داستان فیلم درمورد مادری است که سالها چشم به راه بازگشت فرزند رزمنده اش ازجبهه می باشد. او منتظر و امیدواراست ، درحالیکه دید چشمانش را از دست داده است. جلال جاوید الاثر است و نشانه ای از او به دست نیامده است . نوه پیرزن (دخترجلال) تصمیم می گیرد که مادر بزرگ را در واپسین روزهای حیاتش به آرزوی دیدار فرزند برساند . پیرزن آگاهانه دربازی نوه اش مشارکت می کند و با آرامش وعده دیداربا پسرش را دردنیای دیگرمی گذارد.
پری امیرحمزه،مسعود کرامتی وسحرخلخالیان درفیلم تلویزیونیدرمیان سایه ها محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما بازی کرده اند .

فیلم سینمایی پول کثیف جمعه ساعت 18ازشبکه دو سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : بريجيت به دليل بي‌كاري شوهرش دچار مشكلات مالي شده است و براي نگهداري خانه و زندگي‌اش نياز به پول دارد. با تلاش فراوان موفق مي‌شود دريك بانك به عنوان مستخدم مشغول به كار شود. در حال انجام كار متوجه مي‌شود پول‌هاي كهنه در اين بانك براي بازيافت سوزانده مي‌شوند.
کتی هولمیس و تد دنسون درفیلم سینمایی پول کثیف به کارگردانی کلی کوری محصول سال 2008 آمریکا بازی کرده اند .


فیلم تلویزیونی افرا به کارگردانی شهرام باباپور جمعه 25 دی ساعت 20 ازشبکه سه سیما پخش می شود.
اين فيلم مضموني اجتماعي و فرهنگي دارد و روايتگر داستان جنگلبان پيري است كه در آستانه بازنشستگي وارد مبارزه با يك تيم قاچاق چوب شده است كه در نهايت با همكاري وي آن تيم متلاشي مي شود.
فرهاد بشارتي، افشين سنگ چاپ و نيلوفر پورمحمدي در فیلم تلویزیونی افرا به ایفای نقش پرداختند.

فیلم سینمایی تحقیقات ساخته ایلیکا تریفونوا جمعه 25 دی ماه ساعت 30/20 درقالب برنامه سینما 4 پخش می شود .
درخلاصه داستان این فیلم با بازی کراسیمیر داکوو آمده: پليس گزارشي درخصوص ناپديد شدن يك مرد دريافت مي‌كند كه اطراف محل زندگي او نشانه‌هايي از يك قتل وجود دارد. پليس برادر اين مرد را دستگير مي‌كند اما او همه چيز را منكرمي‌شود و تحقيقات به موفقيتي نمي‌رسد. تا آنكه زن بازپرس پرونده را به دست مي‌گيرد.
فیلم سینمایی تحقیقات محصول سال 2006 کشورهای بلغارستان و روسیه می باشد .

فیلم سینمایی بدون یک پارو به کارگردانی استيون بريل جمعه 25 دی ساعت 23 از شبکه سه سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی ست گرين،ماتيو ليلارد و داكس شپارد محصول سال 2004 کشورآمریکا آمده : سه دوست كه از كودكي با يكديگر بزرگ شده اند. پس از ورود به اجتماع و تشكيل زندگي به يكديگر مي رسند و بدنبال يك آرزوي قديمي كه يافتن گنج خلباني كه در كوهستان گم شده است راهي طبيعت مي شوند. در طي حوادثي با قاچاقچيان موادمخدر درگير مي شوند و در نهايت با دوست خلبان روبرو شده و با يافتن جسد خلبان و حوادثي كه پيش مي آيد در نوع به زندگي تغيير ايجاد شده و به زندگي عادي بازمي گردند.

شبکه تهران
فیلم سینمایی کلاهبرداران ساخته ریدلی اسکات40 دقیقه بامداد روز جمعه 25 دی ماه از شبکه تهران سیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم آمده : روی کلاهبرداری است که با شراکت دوست جوانش فرانک مدت هاست به کارکلاهبرداری های سازمان یافته مشغولند.روی ناراحتی اعصاب دارد و وقتی دچارتیک های عصبی می شود تمام سیستم بدنش به هم می خورد سپس دچار وسواس شدید می گردد. او قرص هایی صورتی رنگ می خورد که پزشکش به او داده است. اما وقتی قرص ها تمام می شود مجبورمی شود به خاطر ناپدید شدن ناگهانی پزشک قبلی، به یک روانپزشک جدید مراجعه کند که نامش دکترکلاین است.
نیکلاس کیج، سم راک ول، آلیسون لومان و بروس آلتمن درفیلم سینمایی کلاهبرداران محصول سال 2003 کشورآمریکا درژانرکمدی ،معمائی وهیجانی ایفای نقش کرده اند .

Z a H r A
2010/01/27, 14:34
سيما و نمايش ‪ ۱۲‬فيلم سينمايي در تعطيلات آخر هفته


7بهمن ماه 1388


‪ ۱۲‬فيلم سينمايي و تلويزيوني ايراني و خارجي خانه كاغذي، پليس‌هاي ماجراجو و گناهكار در تعطيلات آخر هفته از شبكه‌هاي مختلف سيما پخش مي‌شود به گزارش روز چهارشنبه ايرنا از معاونت سيما در روزهاي پاياني هفته، پنجشنبه و جمعه هشتم و نهم بهمن ماه جاري فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني - گناهكار>، -خانه كاغذي>، -پليس‌هاي ماجراجو>، -شخصيت>، -مهمانخانه‌اي در برف>، -مرا بشناس>، -چوپان دروغگو>، -فرار نيمه شب>، -هايدي>، -ژاپن>، - چاپلين> و -سرآشپز كونگ فوكار> از شبكه هاي يك، دو، سه، چهار و ته ران پخش مي‌شود.

شبكه يك

-------------- فيلم سينمايي -گناهكار> به كارگرداني گابريل فولس پنجشنبه هشتم بهمن ماه ساعت ‪ ۲۲‬از شبكه يك سيما پخش مي‌شود.

در خلاصه داستان فيلم آمده: پس از كشته شدن دختر جواني بنام گابريلا، پسر شهردار متهم به قتل مي‌شود. شهردار كه نمي‌خواهد بخاطر اين موضوع، شهرتش لكه دار شود، با پليسي بنام فرانك كه دچار مشكلات خانوادگي و حرفه‌اي است تماس مي‌گيرد و از او مي‌خواهد با يافتن مدارك جديدي، از پسرش رفع اتهام كند.

فيلم سينمايي -گناهكار> محصول سال ‪ ۲۰۰۹‬كشور آمريكا مي‌باشد.

فيلم تلويزيوني -خانه كاغذي> به كارگرداني جواد مزآبادي و تهيه كنندگي محمدرضا شفيعي جمعه نهم بهمن ماه ساعت ‪ ۱۵‬و ‪ ۴۰‬دقيقه از شبكه يك سيما روي آنتن مي‌رود.

داستان فيلم با بازي اميرحسين رستمي، مريم سلطاني و مهدي اميني خواه از اين قرار است كه زوج جواني در آستانه ازدواج با كمك خانواده هايشان مبلغي پول فراهم كرده و به شركتي كه در امر ساخت و ساز و پيش فروش مسكن فعاليت دارد، مي‌سپارند. غافل از اينكه شركتي كه آنها به اميد خانه دارشدن در آنجا سرمايه‌گذاري كرده اند، پوششي براي كلاه برداري است.

فيلم تلويزيوني -خانه كاغذي> از توليدات سال جاري گروه فيلم‌هاي تلويزيوني شبكه يك سيما مي‌باشد.

شبكه دو

------------ پنجشنبه ساعت ‪ ۲۳‬و ‪ ۴۵‬دقيقه فيلم سينمايي -پليس‌هاي ماجراجو> به كارگرداني جينگل ما از شبكه دو سيما پخش مي‌شود.

در اين فيلم مي‌بينيم: به پليس لين خبر مي‌رسد كه برادرش و همسر او به قتل رسيده اند. لين يك پليس خبره است. او به نيروي پليس هنگ كنگ ملحق مي شود تا امور را پيگيري كند. نامزد او ليسا خواهر پليس ورزيده ديگري به نام مايكل مك است كه از مدت‌ها قبل با هم رقابت دارند و مايكل سعي دارد تا مانع ازدواج لين با خواهرش شود، او هر بار با ديدن لين عصباني مي‌شود و همه فكر و ذكرش از دور خارج كردن اوست اما لين با خونسردي با او برخورد مي‌كند تا اينكه مايكل تصميم مي‌گيرد با توجه به توانايي‌هاي خود به لين در پيدا كردن قاتل برادرش كمك كند.

فيلم سينمايي -پليس‌هاي ماجراجو> محصول كشور هنگ كنگ در سال ‪ ۲۰۰۸‬ساخته شده است.

شبكه دو سيما براي جمعه نهم بهمن ساعت ‪ ۱۸‬فيلم سينمايي -شخصيت> به كارگرداني مايك ون ديم را براي پخش در نظر گرفته است.

داستان فيلم سينمايي -شخصيت> از اين قراراست كه درورهاون يك پليس قضايي بيرحم و خشن است كه نه تنها به مردم بيچاره و بدبخت رحمي نميكند بلكه در خانهاش نيز با همسرش -يورا> مانند يك سرباز رفتار ميكند. آنها چند سال با يكديگر زندگي ميكنند اما در نهايت يورا از اين وضعيت خسته ميشود و درورهاون را ترك ميكند. اما او اطلاع ندارد كه باردار است.

فيلم سينمايي -شخصيت> محصول سال ‪ ۱۹۹۷‬كشورهاي آلمان و بلژيك است.

شبكه سه

--------------- پنجشنبه شب هشتم بهمن ماه فيلم تلويزيوني -مهمانخانه‌اي در برف> ساعت ‪۲۰‬ از شبكه سه سيما پخش مي‌شود.

در اين فيلم با بازي حسين ياري، يكتا ناصر، لاله اسكندري و هادي قميشي مي بينيم: سامان و آهو زوج جواني كه براي مراسم ازدواج خود عازم كشور تركيه هستند در بين راه دچار تصادفي مي‌شوند كه مجبور به ترك خودرو خود مي‌شوند و به ناچار به يك مهمانخانه پناه مي‌برند و در آن مكان زن مهمانخانه دار و مردي كه به نظر دستيار و كمك اوست به نظر آدم‌هاي عجيبي مي‌آيند.

فيلم تلويزيوني -مهمانخانه‌اي در برف> به كارگرداني سعيد سلطاني و تهيه كنندگي مجيد مولايي محصول سال ‪ ۱۳۸۷‬گروه فيلم و سريال شبكه سه سيما مي باشد.

جمعه ساعت ‪ ۱۰‬و ‪ ۱۵‬دقيقه فيلم سينمايي -مرا بشناس> به كارگرداني عبدالرضا گنجي از شبكه سه سيما پخش مي‌شود.

در خلاصه داستان فيلم آمده: ابراهيم كه در حال گذراندن كلاس كنكور است از سوي مادرش شهربانو به شدت مورد محبت و كنترل متعصبانه است، به همين دليل برخي از علايق خود را از مادر مخفي مي‌كند. رفتن به كلاس داستان نويسي يكي از همان علاقه هاست. او به اين كلاس‌ها مي‌رود و در همين كلاس‌ها با خانمي به نام گلچهره هم گروه مي‌شود تا به عنوان مشاوره در زمينه قصه نويسي به هم ياري رسانند.

فاطمه گودرزي، آشا محرابي، محمد عمراني و پويا گنجي در فيلم سينمايي -مرا بشناس> توليد سال ‪ ۱۳۸۷‬به ايفاي نقش پرداختند.

فيلم سينمايي -چوپان دروغگو> به كارگرداني سيروس حسن پور جمعه نهم بهمن ساعت ‪ ۲۰‬از شبكه سه سيما روي آنتن مي‌رود.

داستان فيلم سينمايي -چوپان دروغگو> درباره برادر و خواهري است كه براي چوپاني به يك روستا مي‌روند. حضور آنها در خانه يكي از روستاييان ماجراهايي را به وجود مي‌آورد.

فيلم سينمايي -فرار نيمه شب> به كارگرداني مارتين برست جمعه نهم بهمن ساعت ‪ ۲۳‬از شبكه سه سيما روي آنتن مي‌رود.

داستان فيلم سينمايي -فرار نيمه شب> درباره جك والش پليسي است كه در اثر توطئه رئيس باند جنايتكاران اخراج و در معرض محاكمه است. وي در يك آژانس كارآگاهي كار مي‌كند. روزي از وي مي‌خواهند جك مارادوكاس حسابدار شركتي را كه ميليونها دلار اختلاس و فرار كرده است را بيابد. جك پس از يافتن مارادوكاس مي‌فهمد او حسابدار همان خلافكاري است كه برايش پاپوش درست كرده و باعث اتهامش شده است.

رابرت دو نيرو، يافت كوتو و چارلز گرودين در فيلم سينمايي -فرار نيمه شب> محصول سال ‪ ۱۹۸۸‬كشور آمريكا بازي كرده اند.

شبكه چهار

----------------- فيلم سينمايي -هايدي> به كارگرداني لوئيجي كومنچيني محصول سال ‪۱۹۵۲‬ كشور سوئيس پنجشنبه هشتم بهمن ماه ساعت ‪ ۱۵‬و ‪ ۴۰‬دقيقه از شبكه چهار سيما پخش مي‌شود.

داستان فيلم در مورد دختري به نام هايدي است كه براي زندگي در كنار پدربزرگش بايد به كلبه‌اي ميان برف و ارتفاعات كوه‌هاي آلپ نقل مكان مي كند. پدربزرگ پير مردي عبوس است كه در تنهايي و دور از اهالي روستا زندگي مي‌كند. اما بستگان هايدي كه در روستا زندگي مي‌كنند چندان موافق نيستند كه دختربچه‌اي به سن و سال او در چنين جايي و نزد پيرمرد بدخلق زندگي كند.

فيلم سينمايي -ژاپن> به كارگرداني كارلس ريگاداس جمعه نهم بهمن ماه ساعت ‪ ۲۰‬و ‪ ۴۵‬دقيقه در قالب برنامه سينما چهار از شبكه چهار سيما پخش مي‌شود.

داستان فيلم درباره زندگي خارج از شهر و فرار از شلوغي‌هاي معمول زندگي در مكزيك است.

موگدولنا فلورس در فيلم سينمايي -ژاپن> محصول سال ‪ ۲۰۰۲‬كشورهاي اسپانيا ، مكزيك، هلند و آلمان در ژانر ملودرام اجتماعي بازي كرده است.

شبكه تهران

------------------ فيلم سينمايي -چاپلين> به كارگرداني ريچارد آتنبورو ‪ ۴۰‬دقيقه بامداد جمعه نهم بهمن از شبكه تهران پخش مي‌شود.

رابرت داني جي آر، جرالدين چاپلين، پائول رايس، جان تاو در فيلم سينمايي -چاپلين> محصول سال ‪ ۱۹۹۲‬كشور انگلستان و فرانسه بازي كرده اند.

فيلم درباره دوران‌هاي مختلف زندگي و كاري چارلز اسپنسر چاپلين نابغه هنر سينما و سلطان سينماي كمدي جهان از دوران كودكي تا زمان مرگش است. اينكه چگونه در كودكي مادرش كه يك بازيگر تئاتر درجه دو است، تئاترهايش مورد توجه مردم قرار نمي‌گيرد و همين باعث بيكاري وي مي‌شود و سپس دچار بيماري جنون مي‌گردد و كارش به تيمارستان كشيده مي‌شود و چارلي و برادرش را مجبوربه زندگي در نوانخانه مي‌كنند.

فيلم سينمايي -سرآشپز كونگ فوكار> به كارگرداني وينگ كين ييپ جمعه نهم بهمن ماه ساعت ‪ ۱۳‬و ‪ ۳۰‬دقيقه از شبكه تهران سيما پخش مي‌شود.

در خلاصه داستان فيلم آمده: خوانگ جي سوكه در رستوران امپراطور، يك سرآشپز حرفه‌اي و نابغه است به خاطر توطئه برادرزاده‌اش جو از كار در اين رستوران اخراج مي‌شود. از سوي ديگر جيان‌اي پس از فارغ التحصيلي از مدرسه رزمي داتونگ به دليل استعدادش در آشپزي توسط استاد خود به سوي رستوراني به نام اطعمه چهار دريا فرستاده مي‌شود تا در آنجا زير نظر استاد شن مي دا آموزش آشپزي ببيند، اما وقتي جيان‌اي به اين رستوران مي‌رسد، متوجه مي شود فردي كه اكنون در اين رستوران سرآشپز است، پسر استاد شن فوت است كه به هيچ وجه مهارت‌هاي پدرش را در آشپزي ندارد.

ساموهانگ كام بو، وانس وو، چري يينگ و آي كاگو در فيلم سينمايي - سرآشپزكونگ فوكار>


محصول سال ‪ ۲۰۰۹‬كشور چين در ژانر حادثه اي، رزمي و كمدي بازي كرده اند.

Z a H r A
2010/02/04, 09:09
هفت فیلم تعطیلات آخر هفته


15 اسفندماه 88فیلم‌های ارمو، صدایم کن، قلب خائن، مهر بی‌پایان، دروازه ساعت 1 و 2، سرقت ادبی و پاتوق تعطیلات آخر هفته از شبکه‌های مختلف روی آنتن می‌روند.


به گزارش خبرنگار مهر، فیلم سینمایی "ارمو" پنجشنبه 15 بهمن‌ماه ساعت 22 از شبکه یک پخش می‌شود. این فیلم را زیائو ون ژو سال 1994 با نقش‌آفرینی لیا آی، پیکی لیو و ژیی جوگه ساخت. داستان "ارمو" در یکی از روستاهای چین اتفاق می‌افتد. زنی به نام ارمو به خاطر رقابت با همسایه‌اش تصمیم می‌گیرد یک دستگاه تلویزیون خریداری کند اما قیمت بسیار بالا است و درآمد ارمو اندک ارمو که از راه فروش رشته محلی کسب در آمد می‌کند، کافی نیست و ...

فیلم تلویزیونی "صدایم کن" به کارگردانی افشین صادقی جمعه 16 بهمن ماه ساعت 16 روی آنتن شبکه یک می‌رود. این فیلم به تهیه‌کنندگی محمدرضا ایزدی یکتا و با نقش‌آفرینی شهراد وثوقی، بهرام ابراهیمی، اسماعیل خلج و ... تهیه شده و داستان درباره جوانی ناشنوا و با استعداد است که وقتی تنگنای مالی خانواده و مریضی پدر را می‌بیند، تلاش می کند به هر شکلی که شده کمک حال خانواده باشد و ...

فیلم سینمایی "قلب خائن" پنجشنبه 15 بهمن ساعت 23:45 از شبکه دو پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی دنی لرنر و با نقش‌آفرینی برایان جنیس، کیمبرلی کیتزس و ران اسمرژاک ساخته شده و داستان درباره پسر بچه پنج ساله‌ای است که حافظه‌اش را از دست داده و درگیر ماجراهایی می‌شود. "قلب خائن" محصول سال 1999 است.

فیلم تلویزیونی"مهر بی‌پایان" جمعه 16 بهمن ساعت 18 روی آنتن شبکه دو می‌رود. این فیلم به کارگردانی محسن منشی‌زاده و تهیه‌کنندگی سعید پورفرج تولید شده و در آن حمیدرضا پگاه، روناک یونسی، سیروس کهوری‌نژاد، فرناز رهنما و شهین تسلیمی بازی کردند.

در خلاصه داستان فیلم "مهر بی‌پایان" آمده است: سالهاست از دفاع مقدس می‌گذرد و خاطرات تلخ و شیرین‌اش هنوز به جا مانده است. انگار همین دیروز بود. ای کاش من هم به آرزویم رسیده بودم. اینکه می‌بینم هم‌رزمان دیروز و امروزم یکی پس از دیگری به شهادت می‌رسند برایم دردناک است. فرزندم همیشه به یاد داشته باش که این دفاع جزو باغیرت‌ترین و محجوب‌ترین ایستادگیها بود و هدف چیزی جز عشق خدایی نبود...

فیلم "دروازه ساعت" در دو قسمت پنجشنبه و جمعه 15 و 16 بهمن به ترتیب ساعت 20 و 23:30 از شبکه سه روی آنتن می‌رود. در این فیلم که به نویسندگی و کارگردانی سیدجواد هاشمی تهیه شده شیوا بلوریان، محبوبه بیات، مرجان قمری، علی سلیمانی، اسرافیل علمداری، محمدعلی سلیمان تاش، مجید فروغی، عارف برهمن و... بازی کردند.

در خلاصه داستان "دروازه ساعت" آمده: با شنیدن خبر ورود اسرای کربلا به دمشق، هر یک از اهالی آماده رفتن به دروازه ساعت می‌شوند تا در جشنی که توسط حاکمان برپاشده شرکت کنند، اما کسانی هستند که با داشتن درک صحیح از واقعه کربلا به سرزنش مردم بی‌خرد می‌پردازند و در این میان طالب که به ظاهر دیوانه کوچه‌ گرد است...

فیلم تلویزیونی "سرقت ادبی" جمعه 16 بهمن ساعت 20:30 از شبکه چهار پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی رضا بهشتی و تهیه‌کنندگی پریسا عشقی تهیه شده و داستان درباره قتلی است که اتفاق می‌افتد. در "سرقت ادبی" هومن سیدی، شهرام عبدلی، سید مهرداد ضیایی، مجتبی رجبی‌معمار، نازگل نادریان، حمید مولانا و مینا احمدی‌نژاد، عصمت بافندگان، مهرزاد خلیقی و محمدرضا زرگر بازی کردند.

فیلم تلویزیونی "پاتوق" به کارگردانی جواد مزدآبادی جمعه 16 بهمن ساعت 13:30 از شبکه سه روی آنتن می‌رود. رامین راستاد و سولماز غنی نقش‌های اصلی این فیلم را بازی می‌کنند و داستان درباره فردی است که به همراه دو دوست مبلغ 40 میلیون تومان را به سرقت می‌برند و ...

Z a H r A
2010/02/18, 14:38
گزارش فيلم‌های آخر هفته تلويزيون


۲۸ بهمن ۱۳۸۸

فارس: شبكه‌هاي مختلف سيما براي روزهاي پاياني هفته 9 فيلم سينمايي و تلويزيوني تدارك ديده‌اند.

فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني نگهبان شب(سيدني جي فيوري)، برفرازمهر(حسن لفافيان)، كمربندمشكي(شوني چي ناگاساكي)، ياشار زنده است يا مرده(آتيل ايناك)، به جامانده(جواد افشار)، شرلوك هولمز(روي ويليام ني)، روزي كه زمين از حركت ايستاد(رابرت وايز)، در دل طبيعت(شون پن) و برو راهتو برو(راجيو كومار) عناوين فيلم سينـمايي ايراني و خارجي آخر هفته(پنجشنبه و جمعه 29 و30 بهمن ماه) شبكه‌هاي يك، دو، سه، چهار و تهران است.

*«نگهبان شب»

فيلم سينمايي «نگهبان شب» به كارگرداني سيدني جي فيوري پنجشنبه 29 بهمن ماه ساعت 22 از شبكه يك سيما پخش مي‌شود.

در خلاصه داستان فيلم آمده: جك كه قبلا افسر پليس بوده و خانواده‌اش در يك حادثه كشته شده‌اند، اكنون به عنوان نگهبان معروف است. او توسط يكي از دوستانش در اداره پليس مامور مي‌شود به طور پنهاني از يك معامله مواد مخدر كه بين پليس و قاچاقچيان صورت مي‌گيرد، فيلمبرداري كند.

آرماند اسسنت و داگلاس اسميت در فيلم سينمايي «نگهبان شب» محصول سال 2002 آمريكا بازي كرده‌اند.

*«بر فراز مهر»

فيلم تلويزيوني «برفراز مهر» با بازي پروانه معصومي، حبيب دهقان نسب، افشين نخعي و مهسا مهجور از توليدات سال جاري صداوسيماي مركز مهاباد جمعه 30 بهمن ماه ساعت 15:40 از شبكه يك سيماست.

داستان فيلم تلويزيوني «برفرازمهر» به كارگرداني حسن لفافيان و تهيه كنندگي مجيد افضلي از اين قراراست كه: رانش زمين در منطقه آذربايجان غربي باعث مي‌شود كه دكل‌هاي برق فشار قوي منطقه شكسته شده و برق رساني در دو منطقه مياندوآب و مهاباد دچار مشكل مي‌شود.

مهندس متخصص اداره برق استان به مرخصي رفته و لاجرم از مهندس «راه پيما» خواسته مي‌شود تا از مركز به منطقه آمده و مشكل را رفع كند.

*«كمربند مشكي»

فيلم سينمايي «كمربند مشكي» به كارگرداني شوني چي ناگاساكي پنجشنبه 29 بهمن ماه ساعت 23:45 از شبكه دو سيما پخش مي‌شود.

اين فيلم داستاني درباره ورزش كاراته در ژاپن و اخلاق استفاده از اين هنر در مسير انسانيت و خودسازي است. گيريو، تايكان و چوئي سه شاگرد استاد ايكين شيبا هارا» هستند كه در يك مدرسه كاراته تعليم مي‌بينند. ارتش ژاپن به مدرسه آنها مي‌آيد و مي‌خواهد مدرسه آنها را تصرف كند اما تايكان و گيريو در برابر نظامي‌ها مي‌ايستند و آنها را شكست مي‌دهند.

تاتسويا وآكي هيتو ياگي در فيلم سينمايي «كمربندمشكي» محصول سال 2007 ژاپن به ايفاي نقش پرداختند.

*«ياشار زنده است يا مرده»

فيلم سينمايي «ياشار زنده است يا مرده» به كارگرداني آتيل ايناك جمعه 30 بهمن ساعت 18:30 از شبكه دو سيما پخش مي‌شود.

داستان فيلم با بازي لونت اينانيروسافاك سزر در مورد مردي است به نام ياشار كه در زندگي، دائماً دچار بدشانسي است. ياشار مرد 37 ساله‌اي است كه هنوز شناسنامه ندارد و به خاطر تمام سوء‌تفاهم‌هاي پيش آمده در زندگي خود با مشكل روبرو مي‌شود. او به دليل درگيري با كارمند ثبت احوال به زندان مي‌رود و در آنجا زنداني‌ها دور هم جمع مي‌شوند و هركس از دليل زنداني شدن خود و كاري كه كرده مي‌گويد.

فيلم سينمايي «ياشار زنده است يا مرده» محصول سال 2008 كشور تركيه است.

*«به جا مانده»

جاماند به تهيه كنندگي بهادر اسدي و كارگرداني جواد افشار پنجشنبه 29 بهمن ماه ساعت 19 از شبكه سه سيما پخش مي‌شود.

داستان اين فيلم تلويزيوني درباره جوان ثروتمندي به نام رامين است كه قصد دارد با كيانا ازدواج كند، در يكي از روزها رامين به صورت ناگهاني با يك ماشين تصادف مي‌كند و بي‌هوش مي‌شود، در اين حال مردي نوراني كه خود را نماينده ملك الموت مي‌خواند به رامين مي‌گويد كه زمان مرگش فرا رسيده است، رامين نمي‌خواهد اين مطلب را بپذيرد.

برزو ارجمند، مريم كاوياني، چنگيز وثوقي، سعدي افشار، ميرطاهر مظلومي، اتابك نادري، مهوش وقاري، سميرا حسيني، گيتي كعيني، سيامك اشعريون، اميرآتشاني، هاشم روحاني و بهار ارجمند در اين فيلم تلويزيوني به ايفاي نقش پرداختند.

از عوامل و دست اندركاران فيلم تلويزيوني «به جامانده» مي‌توان به نويسندگان: اميد قاسمي و اميرابراهيمي، مجري طرح: نادر رضايي، برنامه‌ريز: سحر مصيبي، دستيار اول كارگردان: پيام صابري، دستيار دوم كارگردان: بهرام كميجاني، منشي صحنه:لادن كسرايي، مدير تصويربرداري: مهدي مجد وزيري، طراح صحنه و لباس: علي شيرمحمدي، طراح گريم: اشكان عسگري، مدير توليد:طهورا ابوالقاسمي، مدير تداركات: داوود معدني اشاره كرد.

*«شرلوك هلمز»

فيلم سينمايي «شرلوك هولمز» به كارگرداني روي ويليام نيل و با بازي باسيل بردبون و نايجل بروس پنجشنبه 29 بهمن ساعت 15:40 از شبكه چهار سيما پخش مي‌شود.

جعبه‌هاي موزيكال كه در فروشگاه لوازم خانگي همگي به فروش رفته‌اند، براي خريداران دردسرهايي تا سرحد قتل بوجود آورده‌اند. وقوع اين حوادث عجيب سبب حيرت كارآگاه هولمز و دستيار او دكتر واتسن شده است.
*«روزي كه زمين از حركت ايستاد»

فيلم سينمايي «روزي كه زمين از حركت ايستاد» به كارگرداني رابرت وايز جمعه 30 بهمن ماه ساعت20:30 در قالب برنامه «سينما چهار» از شبكه چهار سيما پخش مي‌شود.

يك سفينه از سياره ديگر به زمين مي‌نشيند و در شهر واشنگتن فرود مي‌آيد. سرنشين آن يك موجود فضايي انسان‌نما از آن پياده مي‌شود و تقاضا دارد جلسه‌اي با نمايندگان تمام ملت‌ها داشته باشد تا او بتواند نظريات موجودات سياره دور دست را با آنها در ميان بگذارد و خطرات آينده‌اي را كه زمين را تهديد مي‌كند با آنها در ميان بگذارد.

فيلم سينمايي «روزي كه زمين از حركت ايستاد» در ژانر درام، علمي و تخيلي محصول كشور آمريكا در سال 1951 ساخته شده است.

*«در دل طبيعت»

فيلم سينمايي «در دل طبيعت» به كارگرداني شون پن،40 دقيقه بامداد روز جمعه از شبكه تهران پخش مي‌شود.

كريستوفر جانسون مك كندلوس خانواده اي مرفه و تحصيل كرده اما با مشكلات دروني زياد دارد. والدينش عمدتاً بر سر ماديات با هم درگيري دارند و زندگي مشتركشان هم به تار مويي وصل است. مادر كريس در واقع همسر دوم پدر وي است. اين در حالي است كه والدين كريس همواره در مجامع عمومي تلاش مي‌كنند به واسطه به رخ كشيدن ثروتشان خوشبخت و سعادتمند به نظر برسند. اين ناهنجاري‌ها سبب مي‌شود كه كريس پس از فارغ التحصيل شدن از دانشگاه به نيت دور شدن از اجتماع كثيف به باور شخصي‌اش، خانواده را ترك كرده و زندگي از نوع آوارگي در جاده را براي تجربه زيستن در دل طبيعت رها كند و به مقصد آلاسكا به راه بيفتد.

اميل هرش، مارشا گي هاردن، ويليام هرت و ينا مالون در فيلم سينمايي «در دل طبيعـت» در ژانر درام، بيوگرافي و ماجراجويي بازي كرده‌اند.

*«برو راهتو برو»

فيلم سينمايي «برو راهتو برو» جمعه 30 بمهن ساعت 13:30 از شبكه تهران پخش مي‌شود.
ديپاك يك جوان مهربان و دلپاك است كه به كمك دوستش سوندار قصد دارد كاري انجام دهد، اما در اين بين دادگاه به جاي پولي كه پدرش از دولت بابت كار در مدرسه طلب داشته، اتوبوس قديمي مدرسه را به آنها مي‌دهد. هزينه تعمير اتوبوس و استفاده از آن و شروع يك كار جديد باعث مي‌شود تا دو برادر زن ديپاك كه قصد فروش خانه پدري او را دارند، سدي بر سر راه او شوند.

آسراني، آصف باسرا، گوويندا و مانوج جوشي در فيلم سينمايي «برو راهتو برو» محصول سال 2009 كشور هند در ژانر حادثه‌اي، درام، كمدي و جنايي به كارگرداني راجيو كومار ساخته شده است، به ايفاي نقش پرداختند.

Z a H r A
2010/03/03, 16:42
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی آخر هفتهدر سالروز میلاد حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق (ع) فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی گوناگونی شبکه‌های سیما به نمایش در خواهد آمد

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «آماده باش»، «روز و شب»، «شهر کوچک»، «ترانزیت»، «خواهران غریب»، «کلیک» و «هر نفسی که فرو می‌بریم»، «حمله دایناسور»، «وقت نمایش»، «مکعب»، «44 دقیقه»، «مرد تاریکی»، «داری دیوونم می‌کنی» و «محاصره قلعه»، «موقعیت‌های خطرساز» در سالروزمیلاد حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق (ع) پنجشنبه و جمعه 13 و 14 اسفند ماه از شبکه‌های سراسری سیما روی آنتن می‌رود.


شبکه یک

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم تلویزیونی «آماده باش» صبح پنجشنبه 13 اسفند ماه ساعت 20/8 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده: سه پسر جوان که دوران خدمت سربازی خود را می‌گذرانند، مرخصی می‌گیرند و به خانه می‌روند. هرکدام از آنها مشکلات خانوادگی دارند که دیگران از آنها خبر ندارند.

مهدی سلوکی، آتیلا پسیانی، علی طباطبایی، میلاد رحیمی و ستاره پسیانی در فیلم تلویزیونی «آماده باش» به کارگردانی بهرنگ توفیقی ایفای نقش کرده‌اند.

*******

فیلم سینمایی «روز و شب» به کارگردانی جونجی ساکاموتو پنجشنبه 13اسفندماه ساعت 16از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

در این فیلم می‌بینیم: عده‌ای جوان که عضو یک گروه نمایشی دوره‌گرد هستند، با دزدی و اخاذی از سایر گروه‌های کلاهبردار روزگار می‌گذارنند و به همین دلیل در میان خلافکاران، دشمنان زیادی دارند. آنها با خبرچینی بین گروه‌ها آنها را دچارمشکل کرده و نقشه‌های آنها را لو می‌دهند. پس از مدتی سردسته این گروه که به نام مستعار «چملون» معروف است، به دختر نقاش دوره‌گردی علاقه‌مند می‌شود و روابطی عاطفی بین آنها شکل می‌گیرد.

تاشویا فوجی وارا و آسامی میزوکاوا در فیلم سینمایی «روز و شب» محصول سال 2008 ژاپن بازی کرده‌اند.

*******

فیلم سینمایی «شهر کوچک» به کارگردانی آرن برگن، محصول سال 2008 کشور نروژ پنجشنبه 13 اسفند ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «ماریا» دختر جوان و مستقلی است که در شهر اسلو زندگی می‌کند. او ده سال قبل پدر الکلی و بد اخلاق خود را که در یک شهر ساحلی به نام هاور زندگی می‌کرد، ترک کرده و به اسلو آمد. پس ‌از سالها، خبر مرگ پدرش را به او می‌دهند و او بر خلاف میل باطنی‌اش به هاور بازمی‌گردد تا در مراسم تدفین پدرش شرکت کند. در بازدید از خانه دوران کودکی، او بار دیگر به آنجا علاقه‌مند شده و تصمیم می‌گیرد در خانه پدری‌اش اقامت کند.

*******

فیلم سینمایی «ترانزیت» به کارگردانی سیدعلی ‌سجادی‌حسینی جمعه 14 اسفند ماه ساعت 16 ازشبکه یک سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: سعید با کار قاچاق و تبدیل سرمایه‌اش به دلار قصد دارد به خارج برود. او می‌کوشد دوستش حمید را با خود همراه کند. سعید، حمید را تشویق می‌کند که هر دو مخفیانه سوار کامیون پدر حمید شوند که عازم ترکیه است. وقتی آن دو به گاراژ می‌روند، متوجه ‌می‌شوند که چند قاچاقچی تعدادی اشیای عتیقه را در کامیون‌ رضا جاسازی‌ می‌کنند.

فرامرز قریبیان، محمد سام قریبیان، رامبد شکرابی، منوچهر حامدی و اکبر دودکار در فیلم سینمایی «ترانزیت» محصول سال 1372 بازی کرده‌اند.


شبکه دو

فیلم سینمایی «خواهران غریب» به کارگردانی و تهیه کنندگی کیومرث پوراحمد پنجشنبه 13 اسفند ساعت 30/14 از شبکه دو پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی زنده یاد خسرو شکیبایی، افسانه بایگان و پروین دخت یزدانیان می‌بینیم: نسرين و نرگس دو خواهر دو قلو كه هرگز يكديگر را نديده‌اند و نمي‌شناسند در يك برنامه تفريحي كه براي مدارس برگزارشده با هم برخورد مي‌كنند، آنها با جستجو در مي‌يابند كه والدينشان سال‌ها پيش جدا شده‌اند و حالا پدر قصد ازدواج دارد. نرگس و نسرين تصميم مي‌گيرند جاي خود را با هم عوض كنند، نسرين نزد مادر و نرگس نزد پدر مي‌رود ولي بعد براي آشتي دادن پدر و مادر تصميم مي‌گيرند خود را مخفي كنند.

********

فیلم سینمایی «کلیک» پنجشنبه 13اسفند ساعت 30/18ازشبکه دوسیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: «مایکل نیومن» مرد جوانی است که به همراه همسرش «دونا» و دو فرزندش زندگی متوسطی دارد. مایکل همیشه به دنبال داشتن شرایط و وضیت بهتری در زندگی است و به نوعی هیچ‌گاه از شرایطی که در حال حاضر بر زندگیش حاکم است، رضایت ندارد. اوضاع به همین منوال ادامه دارد تا اینکه مردی به نام مارتی به او کنترلی می‌دهد که به وسیله آن می‌تواند دردنیای اطرافش تصرف نماید و آن را بر طبق میل و خواسته خودش تغییر دهد.

آدام سندلر و کیت بکن سانی در فیلم سینمایی «کلیک» به کارگردانی فرانک کوراکی محصول سال 2006 آمریکا بازی کرده‌اند.


*********

فیلم سینمایی «هر نفسی که فرو می‌بریم» به کارگردانی گری لاو پنجشنبه 13 اسفند ماه ساعت 45/23 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: جسد دبی بریتون خانمِ پلیسی که چند سالِ قبل به طور مشکوکی ناپدید شده بود، در رودخانه تایمز به طور ناگهانی پیدا می‌شود. دبی بریتون، خانمِ افسری است که به خاطر شجاعت در یک حادثه تیراندازی به دو کودک و نجاتِ آنان، مدالِ لیاقت دریافت کرده بود مشهور شده و دائماً در روزنامه‌ها از او نام می‌برند. کریستوفر مرد جوانی که در یک هتل کار می‌کند، از دبی بریتون خوشش می‌آمده به طوری که در منزلش تمامی فیلم‌های پخش شده از او را ضبط می‌کرده و برای خود نگه می‌دارد، همچنین اکثر روزنامه‌های مربوط به دبی را هم جمع‌آوری کرده است.

فیلم سینمایی «هرنفسی که فرو می‌بریم» به تهیه کنندگی جوی اسپینک محصول سال 2001 کشور انگلستان است.


********

فیلم سینمایی «حمله دایناسور» به کارگردانی پل زیلر، محصول سال 2008 کانادا، جمعه 14اسفند ماه ساعت 30/18 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: یک دایناسور در جزیره پیدا می‌شود و شروع به خوردن انسانها می‌نماید. یک گروه دانشمند مشغول تحقیق در یک دریاچه قدیمی هستند که با یک شیء عجیب و غریب روبه‌رو می‌شوند. آنها شیء را از آب خارج می‌کنند و به ساحل می‌آورند که متوجه می‌شوند این شیء تخم یک دایناسور دو زیست غول پیکر است که سالها پیش منقرض شده‌اند. دایناسور که آنها را مهاجمینی می‌داند که به بچه (تخم) اش حمله کرده‌اند به ساحل آمده و تمام دانشمندان را می‌خورد.

برایان کراس درفیلم سینمایی«حمله دایناسور» به تهیه کنندگی کیرک شاو بازی کرده است.


شبکه سه
پنجشنبه 13 اسفند ماه ساعت 20 فیلم سینمایی «وقت نمایش» ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم می‌بینیم: یک پلیس دست و پا چلفتی برای پیشرفت در اداره پلیس به همکاری با یک کارآگاه جدی و خشن در ساخت یک برنامه تلویزیونی به نام شوتایم مبادرت می‌کند. در این حین این پلیس به یک گروه فعال در قاچاق اسلحه برخورده و بعد از ماجراهای پلیسی و کمدی موفق می‌شوند این گروه را نابود و تحویل پلیس قضایی دهند.

رابرت دنیرو، ادی مورفی و راشل هریس درفیلم سینمایی «وقت نمایش» به کارگردانی تام دی محصول سال 2002 آمریکا بازی کرده‌اند.


*******

فیلم سینمایی «مظفرنامه» پنجشنبه 13 اسفند ساعت 30/10 از شبکه سه روی آنتن می‌رود.

این فیلم به کارگردانی محمدرضا ورزی تهیه شده و در آن سعی شده بخشی از تاریخ معاصر ایران با کمدی موقعیت به تصویر کشیده شود.

در این فیلم اکبر عبدی، محمد ابهر، بهزاد فراهانی، محمد ساربان، سپند امیرسلیمانی، شقایق فراهانی، کمند امیرسلیمانی، مسعود عجمی، بیژن علیمحمدی، محسن صادقی نسب و احمد کشاورزی ژرف به ایفای نقش پرداختند.

از دیگر عوامل فیلم «مظفرنامه» می‌توان به محسن جاهد تهیه‌کننده، مهدی کیهانی و نعمت‌الله مهاجرانی مدیران تولید، امیر اسکندری طراح گریم و نوید فرح مرزی طراح صحنه و لباس اشاره کرد.


********

فیلم سینمایی «رمز» جمعه 14 اسفند ساعت 30/10 از شبکه سه روی آنتن می‌رود.

در این فیلم خواهید دید: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر پس از ورود به پرونده اي با مداركي روبرو مي شوند كه يكي از همكارانشان با باند مورد نظر فعاليت مي كند. اين همكاري به از بين رفتن خانواده سركرد (مأمور ارشد )فيلم مي انجامد.

آتیلا پسیانی، پرویز پورحسینی و بیتا بادران در فیلم سینمایی «رمز» به کارگردانی محمدعلی سجادی بازی کرده‌اند.


*********

فیلم تلویزیونی «کابوس» به کارگردانی سیروس مقدم جمعه 14 اسفندماه ساعت 23 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

امین زندگانی، مهراوه شریفی‌نیا، کورش سلیمانی، فرشید زارعی‌فرد، بهنام قربانی، شهرزاد کمالزاده، هیلدا خسروی، بهروز خوش‌فطرت، محمدرضا نصیری و نفیسه روشن ساخته شد.

«کابوس» درباره دختری جوان است که چهار سال بعد از ازدواج با منصور دچار بیماری روحی روانی می‌شود. این بیماری از او چهره زنی ناسازگار ساخته و تلاش‌های همسر و خانواده‌اش برای معالجه نتیجه نمی‌دهد و شرایط روحی او روز به روز بدتر می‌شود.


شبکه چهار

فیلم سینمایی «مکعب» به کارگردانی آندرسی سکولا پنجشنبه 13اسفند ماه ساعت 45/15 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

دراین فیلم خواهید دید: چند نفر در يک مکعب هزار تو يا به عبارت ديگر درهزاران مکعب تو در تو گير افتاده‌اند و هر کدام ازاين مکعب‌ها هم قوانين فيزيکي مخصوص به خود را از نظر زمان و گرانش دارد. هيچ کدام از اين افراد نمي‌دانند چگونه به اينجا آمده‌اند و نمي‌دانند هم که چگونه بايد از آن خارج شوند. تلاش اين افراد براي فرار به جايي نمي‌رسد چون واقعا نمي‌دانند به کجا بايد بگريزند و راه نجات کجاست.

فیلم سینمایی «مکعب» محصول سال 2002 کشور کانادا است.

*********

فیلم سینمایی «44 دقیقه» به کارگردانی ایوسیمون پنجشنبه 13اسفند ماه ساعت 30/20 از شبکه چهارسیما پخش می‌شود.

داستان فیلم سینمایی «44 دقیقه» درباره يك گروه سارق بانك است كه با دستبرد زدن به چند بانك، يك مامور پليس را مي كشند و يك پليس كه دوست صميمي مقتول بوده در پي آنان است.

مايكل موسون و دان لوبنسگتون درفیلم سینمایی «44 دقیقه» محصول سال 2003 کشورکانادا بازی کرده‌اند.

*******

فیلم سینمایی «مرد تاریکی» به کارگردانی سام ریمی جمعه 14اسفند ماه ساعت 45/20 در قالب برنامه سینما 4 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: دانشمندی به نام پیتون در آزمایشگاه خود موفق به ساخت نوعی پوست با مواد شیمیایی است این پوست هر چند زیر نورت نها نود دقیقه دوام می‌آورد، اما به شدت مورد توجه یک شرکت تجاری قرار گرفته است. سارقین از طرف این شرکت تحقیقات پیتون را به دست می‌آورند و آزمایشگاه را منهدم می‌کنند. پیتون به شدت مجروح شده و چهره اش به طرز وحشتناکی از شکل می‌افتد.

سام نیلسون، فرانسیس مک دورنماند و کالین فریلزدرفیلم سینمایی «مرد تاریکی» محصول سال 1990 کشور آمریکا بازی کرده‌اند.


شبکه تهران

فیلم سینمایی «داری دیوونم می‌کنی» پنجشنبه 13اسفند ماه ساعت 30/13 از شبکه تهران سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی اد اتیل، اتان امبری و جوبت ویلیامز خواهید دید: مردي به نام داچ كه با زني بيوه به نام ناتالي ازدواج كرده است، براي جلب رضايت زن با پسر او كه تحت تأثير رفتار پدر سابقش است، مشكل دارد. او تصميم مي‌گيرد به همراه آنها به سفر رفته تا از اين طريق بتواند پسر را متقاعد سازد كه با هم كنار بيايند و به زندگي خود ادامه دهند. او طي دردسرهاي فراوان با پسر، سرانجام موفق مي‌شود رفتار او را عوض كند.

فیلم سینمایی «داری دیوونم می‌کنی» به کارگردانی دومنیک سینا محصول سال 1991 کشور آمریکا می‌باشد.

************

فیلم سینمایی «محاصره قلعه» 40 دقیقه بامداد روز جمعه 14 اسفند ماه ازشبکه تهران سیما پخش می‌شود.

داستان فيلم مربوط به مرد كشاورزي است كه به همراه همسر و فرزندش در مزرعه‌اش زندگي مي‌كند و زندگي بسيار ساده‌اي دارد. او در كودكي در اين دهكده رها شده و توسط مرد دهقاني بزرگ شده است. روزي همسرش به همراه پسرشان براي فروش محصول و ديدن خانواده‌اش به شهر مي‌رود و درست در همان لحظات اوليه ورودشان، گروهي ياغي به آنجا حمله‌ور شده و پسرش را مي‌كشند و زن را نيز به اسيري مي‌برند.

جیسون استتام ولی لی سوبیسکی در فیلم سینمایی «محاصره قلعه» به کارگردانی اوبول محصول سال 2007 کشورهای آمریکا، کانادا و آلمان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

********

جمعه 14 اسفند ماه ساعت 30/13 فیلم سینمایی «موقعیت‌های خطرساز» به کارگردانی کریستین فرانسیس از شبکه تهران سیما پخش می‌شود.

فیلم سینمایی «موقعیت‌های خطرساز» داستان يك زن پزشك معتمد وزارت كار به نام جوليت لسيج است كه در يك درمانگاه مشغول به كار جديدش شده است. او پيش از اين در اورژانس بيمارستان مشغول بوده؛ اما براي يافتن وقت كافي كه در كنار خانواده‌اش باشد، به اين درمانگاه آمده است. او با بيماراني روبه‌رو مي‌شود كه همه دچار اضطراب و تشويش كاري هستند.

دلفین ریچ و دلفین سریتا درفیلم سینمایی «موقعیت‌های خطرساز» محصول سال 2002 کشور فرانسه بازی کرده‌اند.

Z a H r A
2010/03/10, 16:37
فیلم‌های سینمایی آخر هفته در تلویزیون


فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «عملیات مرداب»، «نیش»، «نبرد غول‌ها»، «گمشده»، «چشم‌هایش»، «مه لقا»، «مرد تاریکی»، «میزبان»، «آشپز بزرگ» و «گذرگاه بهمن»، پنجشنبه و جمعه 20 و 21 اسفندماه از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار و تهران پخش می‌شود.


شبکه یک

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «عملیات مرداب» به کارگردانی «والتر هیل» و تهیه کنندگی «دیوید گیلر» پنجشنبه 20 اسفند ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی «کیت کارادین»، «پاورز بوث» و «لوییس اسمیت» آمده: گروهی از سربازان کماندو ویژه آمریکا که حاضر به شرکت در جنگ ویتنام نیستند در یک عملیات به جنگل فرستاده می‌شوند، غافل از اینکه این عملیات کاذب برای ازبین بردن تک تک آنهاست.

فیلم سینمایی «عملیات مرداب» محصول سال 1981کشور آمریکا است.

******

فیلم تلویزیونی «نیش» به کارگردانی مهدی رضازاده و تهیه‌کنندگی مهدي مسگران جمعه 21 اسفند ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

فیلم تلویزیونی «نیش» داستان يک قاچاقچي را روايت کرده که هنگام اعدام، پسرش را به يک افسر پليس مي‌سپارد. افسر پليس از پسر مانند فرزند خودش مراقبت مي کند تا زماني که دوستان سابق پدر براي تصرف ثروتي که به نام پسر است وارد عمليات ويژه‌اي مي‌شوند و ماجراهايي را رقم مي‌زنند.

منصور خاکي، رضا صابري، آزيتا ترکاشوند، رضا توکلي و امين افلاکي درفیلم تلویزیونی»نیش» ازتولیدات سال جاری مرکزسیما فیلم، به ‌ایفای نقش پرداختند.


شبکه دو

فیلم سینمایی «نبرد غولها» به‌ کارگردانی و تهیه کنندگی الکس کندریک پنجشنبه 20 اسفند ماه ساعت 45/23 ازشبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم سینمایی «نبرد غولها» در مورد یک تیم فوتبال است که با ایمان به خدا به موفقیت می‌رسند. تیلر مربی تیم فوتبال «عقابها» در رده دبیرستان‌های کشور خود است. تیم او در بیشتر مسابقات بازنده شده و وضعیت او متزلزل می‌شود. از طرفی بچه دار نشدن او باعث ناراحتی او و همسرش شده است.

فیلم سینمایی «نبرد غولها» با بازی تریسی گود و مایکل کت محصول سال 2006 کشور آمریکا می‌باشد.


*******

فیلم سینمایی «گمشده» جمعه 21 اسفند ماه ساعت 30/18 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی اشلی اسکات و دن کین درباره مردی به نام جرمی است که با یکسری از دوستانش تصمیم به دزدی از بانک می‌گیرد. او و یکی از دوستانش تصمیم می‌گیرند تا با پول‌ها فرار کنند و از این طریق صاحب همه پولهای دزدی شوند. آنها برای دزدی به بانک رفته و موفق می‌شوند و قرار می شود که در راه از هم جدا شده و کیسه پولها را جرمی همراه خود ببرد، جرمی بعد از فرار به محل تعیین شده نمی‌رود و همین باعث می‌شود تا بقیه همدستانشان متوجه قصد او شده و همدست جرمی را گروگان گرفته و می‌کشند.

فیلم سینمایی «گمشده» به کارگردانی دارن لیمک در سال 2004 در کشور آمریکا ساخته شده است.


********

شبکه سه

فیلم تلویزیونی «چشمهایش» با بازی يوسف تيموري، فريده سپاه‌منصور، مينا جعفرزاده، خاطره حاتمي، مهدي سلوكي، ابراهيم آبادي، آرش مجيدي، فرشيد زارعي‌فرد، تورج فرامرزيان، شهين تسليمي، سجاد قراگزلو وايمان صفا از تولیدات گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما با همکاری ‌سازمان آتش‌ نشانی‌ پنجشنبه 20 اسفند ماه ساعت 20 از این شبکه پخش می‌شود.

فیلم تلویزیونی «چشمهایش» به کارگردانی منوچهر هادي و تهیه کنندگی داوود هاشمي ساخته شده است.

این فیلم تلویزیونی حاوی سه داستان مستقل ازسه فردی است که هریک دارای مشکلات خاص خود هستند که درنهایت با پشت سرگذاشتن مسائل و حوادث متعدد می‌توانند براین مشکلات فائق آیند. اما شیطنت عده‌ای درچهارشنبه سوری برای همه آنها فاجعه آفرین می‌شود.


******

فیلم تلویزیونی «مه لقا» از تولیدات صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جمعه 21 اسفند ماه ساعت 23 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

«مه لقا» به کارگردانی حسین پورستار و تهیه کنندگی جلال سلیمانی قصه زندگی مه لقا زنی از منطقه ارسباران آذربایجان را روایت می‌کند. اصلان همسر مه لقا در شبی بارانی برای بازگرداندن گردنبندی عتیقه و قیمتی از چادر خارج می‌شود و در حالتی باز می‌گردد که تمام پیکرش خونین است و بر اثر جراحات جان می‌سپارد. اهالی همه تصور می‌کنند گرگ‌ها اصلان را دریده‌اند.

مینا نوروزی فر، جمال ذوالقدر، لاله ابراهیمی، علی پوریان، محمدرضا چرختاب، هادی افتخار زاده، محمد پورعبداله فرشبانی از بازیگران فیلم تلویزیونی»مه‌لقا» می‌باشند.

از دیگرعوامل می‌توان به نویسندگان فیلمنامه: قربانعلی طاهرفر و نادرساعی فر؛ مدیر تصویربرداری: محمد حسن نوری وکیلی؛ صدابردار: هادی سلیمانزاده؛ طراح صحنه و لباس: سحر گوران؛ طراح گریم: نگین ریحانی؛ مجری طرح و مدیر تولید: جلیل اصغری؛ تدوینگران: حسین پورستار و بهزاد شاهدی؛ موسیقی متن: محمد ملکی و غلامرضا میرزازاده؛ منشی صحنه و برنامه ریز: زکیه جعفری اشاره کرد.


شبکه چهار
فیلم سینمایی «مرد تاریکی» به کارگردانی سام ریمی پنجشنبه 20 اسفند ماه ساعت 40/15 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: دانشمندی به نام پیتون در آزمایشگاه خود موفق به ساخت نوعی پوست با مواد شیمیایی است. این پوست هرچند زیر نور تنها نود دقیقه دوام می‌آورد، اما به شدت مورد توجه یک شرکت تجاری قرار گرفته است. سارقین از سوی این شرکت تحقیقات پیتون را به دست می‌آورند و آزمایشگاه را منهدم می‌کنند. پیتون به شدت مجروح شده و چهره اش به طرز وحشتناکی از شکل می‌افتد.

سام نیلسون، فرانسیس مک دورنماند و کالین فریلز در فیلم سینمایی «مرد تاریکی» محصول سال 1990 کشور آمریکا بازی کرده‌اند.


*******

فیلم سینمایی «میزبان» به کارگردانی جون هوبونگ جمعه 21 اسفند ماه ساعت 45/20 در قالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: رودخانه شهر سئول را به شش قسمت تقسیم کرده است. در ساحل رود پیرمردی صاحب دو پسر و یک دختر و دکه اغذیه فروشی است. به دلیل ریخته شدن زباله‌های شیمیایی خطرناک ارتش آمریکا در رودخانه، موجودی هیولامانند در اعماق رودخانه به وجود آمده است. روزی هیولا به ساحل رودحمله می‌کند و نوه پیرمرد اغذیه فروش توسط جانور گرفتار می‌شود.

کانگ هو سانگ،‌ های بونگ بیون، فیلیپ هرش و دیوید جوزف آنسلمو در فیلم سینمایی «میزبان» محصول سال 2006 کره جنوبی بازی کرده‌اند.شبکه تهران

فیلم سینمایی «آشپز بزرگ» 40 دقیقه بامداد روز جمعه 21 اسفند ماه از شبکه تهران پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: سونگ‌جان كه به صورت موروثی آشپز بسیار خوبی است با پدربزرگ بسیار سالخورده‌اش زندگی می‌كند، او مدتی است كه ترجیح داده به دلیل خاطرات تلخ گذشته آشپزی را كنار بگذارد و تنها به كار پرورش و فروش سبزی همت گمارد.

كانگ ووكیم، وون‌های لیم و هانالی در فیلم سینمایی «آشپز بزرگ» محصول سال 2007 کره جنوبی به کارگردانی یون سوجون بازی کرده‌اند.

*********

فیلم سینمایی «گذرگاه بهمن» جمعه 21 اسفند ماه ساعت30/13 از شبکه تهران پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده: ریک صاحب پیست اسکی کوچکی در ارتفاعات کاناداست. او با سرمایه گذاران خود در تأمین هزینه‌های پیست به مشکل برخورده است؛ که همسرش لارن دلیل این امر را بی لیاقتی و پیر بودن افکار اسکات مدیر پیست می‌داند. او به همسرش پیشنهاد عوض کردن او را می‌دهد که باعث کدورت بین لارن و اسکات می‌شود. در همین حال آلکس مربی جوان پیست به همراه لارن در حال تحقیق بر روی برفهای ارتفاعات است؛ و تصمیم می‌گیرند برای جلوگیری از سقوط بهمن مواد منفجره‌ای را در نقاط مختلف کوه مشرف به دامنه BDO قرار دهند. از طرف دیگر گروهی جوان اسکی باز خودسرانه به این منطقه ممنوعه جهت اسکی وارد شده‌اند.

اد مارینارو، نیک مانکوزو، کریستن روبک و ولف لارسن درفیلم سینمایی»گذرگاه بهمن» به کارگردانی پائول زیلر محصول سال 2008 کشورکانادا ایفای نقش کرده‌اند.

Z a H r A
2010/04/08, 10:10
آخـر هفـتـه بـا 10 فیلم تـلـویـزیـون

19/1/89


ده فیلم سینمایی و تلویزیونی در روزهای پایانی هفته از شبکه های سیما به روی آنتن می رود.


به گزارش واحد مرکزی خبر ، فیلمهای سینمایی و تلویزیونی « غیر قابل انتشار » ، « آنجا که زاده شده ام » ، « شوگر» ، «خرس قهوه ای 2» ، « سرکار راج» ،

«فوتبالیست» ، « سرزمین هیچکس» ، « مواجهه با دشمن » ، « پیمانکار» و« محله من» پنجشنبه و جمعه 19 و 20 فروردین از شبکههای یک ، دو، سه، چهار و تهران پخش میشـود.

فیلم سینمایی « غیر قابل انتشار » محصول سال 2007 کشورهای آمریکا و کانادا به کارگردانی برایان دی پالما پنجشنبه 19 فروردین ساعت 22 ازشبکه یک سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان این فیلم آمده است : در سال 2003 میلادی با مستقرشدن سربازان آمریکایی در کشورعراق وشکست صدام، همه امور و سیاستهای حاکم درعراق زیرنظرآمریکایی ها بود و سربازان آمریکایی به بهانههای گوناگون تعداد بسیاری از مردم بی گناه را به بهانه درگیری با آَشوبگران به قتل رساندند و جنایت های بسیاری انجام دادند.

هچنین فیلم تلویزیونی « آنجا که زاده شده ام » جمعه20 فروردین ساعت 15:30 ازشبکه یک سیما پخش می شود.

داستان این فیلم درباره نوید شایان دانشمند متخصص علوم سلولی ایرانی الاصلی است که در دانشگاه نیوکاسل انگلیس فعالیت میکند.او برای شرکت درجشنواره علمی تحقیقاتی وارد ایران می شود و با استقبال گرم استاد سابق خود دکترمتین خواه روبرومیشود، دکترمتین خواه از نوید که متخصص علوم سلولی است می خواهد برای پیشرفت تحقیقات درایران بماند .

فیلم تلویزیونی « آنجا که زاده شدهام » به کارگردانی مسعود آب پرور ،‌تهیهکنندگی مجید یوسفی و نویسندگی آرش قادری ازتولیدات سال 87 گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است .

سام درخشانی،احمد نجفی و سولمازغنی بازیگران اصلی این فیلم هستند.

فیلم سینمایی « شوگر» با بازی آلجنیس پریزسوتو و راینی یل روفینو پنجشنبه 19 فروردین ساعت 23:45 ازشبکه دوسیما پخش می شود.

درخلاصه داستان این فیلم آمده است : «میگل» یک بازیکن آماتور بیس‏بال و اهل جمهوری دومینیکن است. او مانند هر جوان دیگری آرزو دارد که روزی وارد لیگ‏های حرفه‏ای بیس‏بال آمریکا شود. بالاخره در اثر تلاش خود موفق می‏شود نظر چند مربی آمریکایی را جلب کند و وارد یک تیم در لیگ فرعی بیس‏بال آمریکا شود. او در ابتدا خوب اوج می‏گیرد اما مشکلاتی مانند دوری از وطن، نامزد و خانواده، غربت درشهرغریب، بلد نبودن زبان انگلیسی و بقیه مسایل ،‌ آرام آرام بر روحیه او تاثیر می‏گذارند و باعث می‏شوند که او در کارش افت کند.

آنا بودن درسال 2008فیلم سینمایی« شوگر» محصول کشورآمریکا را کارگردانی کرده است .

همچنین فیلم سینمایی « خرس قهوه ای 2» به کارگردانی بن گلاک و تهیه کنندگی جیم بالانتی و کارولین بیتس جمعه 20 فروردین ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

دراین فیلم با بازی پاتریک دمپسی و مندی مورمی بینیم : «کینای» نام خرسی است که در کودکی دختری به نام «نیتا» را در کنار آبشارهوکای ازخطرغرق شدن نجات داده است. کینای برادری به نام «کودا» دارد. بعد ازنجات نیتا، کینای و نیتا ازیکدیگرجدا می‏شوند و سال‏های سال یکدیگر را نمی‏بینند به طوری که دل کینای به شدت برای نیتا تنگ شده است و همیشه خواب او را می‏بیند. نیتا نیز به همین شکل است. در درون قبیله نیتا، قرار است جشن عروسی نیتا با مردی به نام «آتکا» برگزار شود اما در روزعروسی،سنگی از کوه سقوط و بین نیتا و آتکا شکاف ایجاد می‏کند. همه افراد قبیله معتقدند که این یک نشانه است.

فیلم سینمایی « خرس قهوه ای 2» محصول سال 2006 کشورآمریکا است .

فیلم سینمایی « سرکار راج » به کارگردانی رام کوپال وارما و با بازی آمیتا بچان ، آبیشک بچان و آشواریا رای پنجشنبه 19 فروردین ساعت 20 ازشبکه سه سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم سینمایی« سرکار راج» محصول سال 2008 کشورهند آمده است : خانواده ماها اشترا ازخانوادههای بزرگ منطقه هستند،سوبهاش ناگرا بزرگ خانواده به همراه همسرش پوش پا و دو فرزندش ویشنو و شانکار وهمسر شانکار آوانتیکا در یک خانه زندگی می کند .ویشنو به دلایل خانوادگی ازخانه میرود و درهمین زمان آنیتا راجان که در انگلستان زندگی می کند با طرح احداث یک نیروگاه درمنطقه به آنجا می آید .

همچنین فیلم سینمایی« فوتبالیست»جمعه 20فروردین ساعت 11 صبح ازشبکه سه سیما پخش می شود.

ماجرای داستان این فیلم از این قرار است : جوانی هندی که از کودکی آرزوی بازی در یکی از تیم‌های فوتبال کشورش را دارد ، بالاخره بعد از تلاش‌های فراوان و زحمات طاقت‌فرسا به این آرزو دست می‌یابد.

جان آبراهام، ارشد وارسی ،بیپا شاباسو ، بومن ایرانی و دالیپ تا هیل درفیلم سینمایی « فوتبالیست» به کارگردانی ویوک آگـنـیـهـوتریمحصول سال 2008 کشورهند ایفای نقش کرده اند .

علاوه بر این ،‌ جمعه شب ساعت 23 فیلم سینمایی « سرزمین هیچکس » به کارگردانی پیتر ورنر ازشبکه سه سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده است : افسر پلیسی به نام تریسی درپی انتقام از قاتلان همکارش از پلیس تازه کار و جوانی به نام بنجامین تقاضای همکاری می‌کند. تریسی به صاحب تعمیرگاهی به نام تد واریک که درسرقت اتومبیل نیز دست دارد مظنون است و بدین‌ترتیب بنجامین با نام مستعار درنقش میکانیک درتعمیرگاه واریک مشغول به کار می‌شود و ...

دی بی سوئینی و چارلی شین درفیلم سینمایی « سرزمین هیچکس» محصول سال 1987 کشورآمریکا بازی کرده اند .

فیلم سینمایی « مواجهه با دشمن » به کارگردانی رابرت مالن فانتجمعه 20 فروردین ساعت 20:30 از شبکه چهارسیما پخش می شود .

داستان فیلم سینمایی « مواجهه با دشمن » درباره زوج جوانی است که طی یک حادثه، پسرکوچک خود را از دست می دهند و به خاطر این مسئله دچار اختلاف شدید شده و در آستانهی جدایی اند. پدرخانواده (پلیس) به خاطر پرونده ای (قتل) با زوج دیگری درگیر شده و دراین ماجرا، خانم جوان کشته شده وهمسرش درپی گرفتن انتقام وارد زندگی خصوصی مردپلیس می شود و همسر او را به گروگان می گیرد.

بروک ویتس و الکساندرا پال درفیلم سینمایی « مواجهه با دشمن » محصول سال 2001 کشورآمریکا بازی کرده اند .

شبکه تهران با فیلم سینمایی « پیمانکار » 40 دقیقه بامداد روز جمعه 20 فروردین میزبان مخاطبان این شبکه است.

داستان فیلم سینمایی « پیمانکار » با بازی وزلی اسنیپز، الیزا بن نت، لنا هدی، رالف بردر خصوص یکی از عاملان جاسوسی آمریکا به نام جیمز است که از او خواسته می شود یکی از متهمان دستگیر شده توسط اسکاتلند یارد را ترور کند،‌آن متهم بزودی قرار است در دادگاه محاکمه شده و علیه فعالیتهای سیا افشاگری نماید. جیمز به لندن رفته و با کمک یک خبرنگار موفق می شود او را ترور کند.

فیلم سینمایی « پیمانکار» به کارگردانی نیمرودآنتال محصول سال 2007کشورهای انگلیس و آمریکا در ژانرحادثه ای، درام و هیجانی ساخته شده است .

همچنین شبکه تهران برای ساعت 13:30 جمعه 20 فروردین ، فیلم تلویزیونی « محله من» به کارگردانی محسن ربیعی و تهیه کنندگی کیان بابائیان را درنظرگرفته است.

درخلاصه داستان فیلم تلویزیونی «محله من» تولیدگروه فیلم و سریال شبکه تهران آمـده است : ساسان پسر شروری است و در محله حاج عباس که بارها ضمانت او را کرده زندگی می کنند . حاج عباس بزرگ محله و آدم پولداری است که در کارهای خیر پیش قدم می شوند ،‌ او دختری دارد که با خواهر ساسان در یک دانشگاه هستند . ساسان قصد ازدواج با او را دارد.

کاظم افرندنیا ،عنایت بخشی، پوراندخت مهیمن ،محسن افشانی، شهنام شهابی، مهدی ساکی و کامران تفتی درفیـلم تلویزیونی«محله من» بهعنوان بازیگــران اصلی ایفــای نقــش کرده اند

Z a H r A
2010/04/15, 20:33
7 فیلم تعطیلات آخر هفته از تلویزیون پخش می‌شود
7 فیلم تعطیلات آخر هفته از تلویزیون پخش می‌شود
داستان این فیلم درباره پیرمردی است که کشته می‌شود و پلیس به جستجوی عوامل این سانحه بر می‌آید. در فیلم «رودخانه مه‌آلود» لوکا باربارسچی بازی کرده و محصول سال 2005 ایتالیا است...

به گزارش مهر، فیلم‌های رودخانه مه‌آلود، بهانه‌های عاشقی، بازگشت، مرگ یک ماهی، انتقام کبری، دست‌ها رو شهر و مارهای سمی تعطیلات آخر هفته از شبکه‌های مختلف سیما روی آنتن می‌روند.
فیلم سینمایی "رودخانه مه‌آلود" به کارگردانی ریکاردو دونا پنجشنبه 26 فروردین‌ماه ساعت 22 از شبکه یک روی آنتن می‌رود. داستان این فیلم درباره پیرمردی است که کشته می‌شود و پلیس به جستجوی عوامل این سانحه بر می‌آید. در فیلم "رودخانه مه‌آلود" لوکا باربارسچی بازی کرده و محصول سال 2005 ایتالیا است.
فیلم تلویزیونی "بهانه‌های عاشقی" جمعه 27 فروردین‌ ساعت 15:30 از شبکه یک پخش می‌شود. در این فیلم محمدرضا داودنژاد، اصغر نقی‌زاده، سیدشهزاد صفوی، رامین راستاد، مارال فرجاد، مانی کسرائیان، وحید حیدری و ... بازی کردند. داستان فیلم "بهانه‌های عاشقی" درباره سه جوان است که برای تفریح مردم آزاری می‌کنند. آنها کیف دختری به نام شقایق را می‌قاپند که از خارج به ایران آمده تا پدرش را پیدا کند و ...
فیلم سینمایی "بازگشت" با بازی رابین رایت پن، گری اولد من و شون پن پنجشنبه 26 فروردین‌ماه ساعت 23:45 از شبکه دو روی آنتن می‌رود. این فیلم را پیل جوآنا سال 1990 این فیلم محصول آمریکا و انگلستان را کارگردانی کرده و داستان درباره تری مرد جوانی است که از محله خلافکاران جدا شده و به نیروی پلیس پیوسته است و ...
فیلم تلویزیونی "مرگ یک ماهی" جمعه 27 فروردین‌ماه ساعت 17:30 از شبکه دو روی آنتن می‌رود. این فیلم به کارگردانی سعید شاپوری و تهیه‌کنندگی روح‌الله برادری تهیه شده و در آن مینا جعفرزاده، علی اوسیوند و ... بازی کردند و داستان درباره خانواده‌ای است که از تهران به میاندوآب نقل مکان می‌کنند. در همسایگی آنها پیرزنی تنها زندگی می‌کند و ...
فیلم سینمایی "انتقام کبری" به کارگردانی ایو بوسه و با بازی ژان بن، سنتا برگر و گوردون میچل پنجشنبه 26 فروردین‌ماه ساعت 20:15 از شبکه سه پخش می‌شود. این فیلم فرانسوی درباره برادران اورلینی از روسای انجمن خانه‌سازی مارسی فرانسه است که به دست یکی از رقبای صنفی خود به قتل می‌رسند و ...
فیلم سینمایی "دست‌ها روی شهر" به کارگردانی فرانچسکو رزی جمعه 27 فروردین‌ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار پخش می‌شود. در این فیلم محصول 1963 رود استایگر و گویدو آلبرتی بازی کردند و داستان فردی است که در شهرداری ناپل نفوذ می‌کند. او نقشه گسترش شهر را به نحوی طراحی کرده است که گسترش شهر به سمت زمینه‌های او و دوستانش در شمال شهر باشد.
فیلم سینمایی "مارهای سمی" به کارگردانی اندروسی ارین جمعه 27 فروردین‌ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. در این فیلم محصول سال 2008 پیتر آبرامز، رالف آلدرمن و ... بازی کردند و داستان درباره تس پزشک سازمان بهداشت جهانی است که بعد از اتفاقاتی به کشور برمی‌گردد و ...

منبع: mehrnews.com

Z a H r A
2010/04/15, 20:33
7 فیلم تعطیلات آخر هفته از تلویزیون پخش می‌شود
7 فیلم تعطیلات آخر هفته از تلویزیون پخش می‌شود
داستان این فیلم درباره پیرمردی است که کشته می‌شود و پلیس به جستجوی عوامل این سانحه بر می‌آید. در فیلم «رودخانه مه‌آلود» لوکا باربارسچی بازی کرده و محصول سال 2005 ایتالیا است...

به گزارش مهر، فیلم‌های رودخانه مه‌آلود، بهانه‌های عاشقی، بازگشت، مرگ یک ماهی، انتقام کبری، دست‌ها رو شهر و مارهای سمی تعطیلات آخر هفته از شبکه‌های مختلف سیما روی آنتن می‌روند.
فیلم سینمایی "رودخانه مه‌آلود" به کارگردانی ریکاردو دونا پنجشنبه 26 فروردین‌ماه ساعت 22 از شبکه یک روی آنتن می‌رود. داستان این فیلم درباره پیرمردی است که کشته می‌شود و پلیس به جستجوی عوامل این سانحه بر می‌آید. در فیلم "رودخانه مه‌آلود" لوکا باربارسچی بازی کرده و محصول سال 2005 ایتالیا است.
فیلم تلویزیونی "بهانه‌های عاشقی" جمعه 27 فروردین‌ ساعت 15:30 از شبکه یک پخش می‌شود. در این فیلم محمدرضا داودنژاد، اصغر نقی‌زاده، سیدشهزاد صفوی، رامین راستاد، مارال فرجاد، مانی کسرائیان، وحید حیدری و ... بازی کردند. داستان فیلم "بهانه‌های عاشقی" درباره سه جوان است که برای تفریح مردم آزاری می‌کنند. آنها کیف دختری به نام شقایق را می‌قاپند که از خارج به ایران آمده تا پدرش را پیدا کند و ...
فیلم سینمایی "بازگشت" با بازی رابین رایت پن، گری اولد من و شون پن پنجشنبه 26 فروردین‌ماه ساعت 23:45 از شبکه دو روی آنتن می‌رود. این فیلم را پیل جوآنا سال 1990 این فیلم محصول آمریکا و انگلستان را کارگردانی کرده و داستان درباره تری مرد جوانی است که از محله خلافکاران جدا شده و به نیروی پلیس پیوسته است و ...
فیلم تلویزیونی "مرگ یک ماهی" جمعه 27 فروردین‌ماه ساعت 17:30 از شبکه دو روی آنتن می‌رود. این فیلم به کارگردانی سعید شاپوری و تهیه‌کنندگی روح‌الله برادری تهیه شده و در آن مینا جعفرزاده، علی اوسیوند و ... بازی کردند و داستان درباره خانواده‌ای است که از تهران به میاندوآب نقل مکان می‌کنند. در همسایگی آنها پیرزنی تنها زندگی می‌کند و ...
فیلم سینمایی "انتقام کبری" به کارگردانی ایو بوسه و با بازی ژان بن، سنتا برگر و گوردون میچل پنجشنبه 26 فروردین‌ماه ساعت 20:15 از شبکه سه پخش می‌شود. این فیلم فرانسوی درباره برادران اورلینی از روسای انجمن خانه‌سازی مارسی فرانسه است که به دست یکی از رقبای صنفی خود به قتل می‌رسند و ...
فیلم سینمایی "دست‌ها روی شهر" به کارگردانی فرانچسکو رزی جمعه 27 فروردین‌ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار پخش می‌شود. در این فیلم محصول 1963 رود استایگر و گویدو آلبرتی بازی کردند و داستان فردی است که در شهرداری ناپل نفوذ می‌کند. او نقشه گسترش شهر را به نحوی طراحی کرده است که گسترش شهر به سمت زمینه‌های او و دوستانش در شمال شهر باشد.
فیلم سینمایی "مارهای سمی" به کارگردانی اندروسی ارین جمعه 27 فروردین‌ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. در این فیلم محصول سال 2008 پیتر آبرامز، رالف آلدرمن و ... بازی کردند و داستان درباره تس پزشک سازمان بهداشت جهانی است که بعد از اتفاقاتی به کشور برمی‌گردد و ...

منبع: mehrnews.com

Ali Miller
2011/02/25, 09:29
نمايش فيلم‌هاي سينمايي آخر هفته
جام جم آنلاين: فيلم­­هاي سينمايي و تلويزيوني « افسانه فوشان» ، « مهر و خون»، «خرس هاي مهربان» ، « اعجوبه هاي کونگ فو» ، « بوران» ، « تعقيب 3000» ،« تيرانداز» ، « سنگين وزن ها» ، « جزيره» ، « ظرفيت نقصان يافته» ، « استخوان زمستان» ،«دالتونها»، « دلاوران » و « هِِيش » پنجشنبه و جمعـه 5 و 6 اسفند ماه ازشبکه­ هـاي يک ، دو، سه ، چهار، تهـران و سيماي استان ها پـخش مي­ شـود.

شـبـکـه يــک

به گزارش روابط عمومي سيما ، فيلم سينمايي « افسانه فوشان» به کارگرداني هرمن يان درسال 2010 کشورهاي چين و هنگ کنگ ، پنجشنبه 5 اسفند ساعت 22 ازشبکه يک سيما پخش مي شود.

دراين فيلم با بازي دنيس تو و يو هانگ تو مي بينيم : " ايپ مان" و برادرش" تين چي" از کودکي به مدرسه هنرهاي رزمي فوشان رفته وبه تعليم و آموزش هنرهاي رزمي مي پردازند. سالها مي گذرد و " ايپ مان" که به سن جواني رسيده براي ادامه تحصيل ، فوشان را ترک مي کند. " تين چي" که بزرگتراز" ايپ مان " است در فوشان زندگي کرده و درآنجا به تجارت با ژاپني ها مي پردازد و صاحب قدرت و ثروت زيادي مي شود.

فيلم تلويزيوني « مهر و خون »به کارگرداني حسين سحرخيز وتهيه کنندگي فريدون بهمني جمعه 6 اسفند ماه ساعت 16ازشبکه يک سيما پخش مي شود.

درخلاصه داستان فيلم با بازي آزيتا حاجيان و محمد صادقي مي بينيم : ناصرفرهودي قاضي دادگستري درپي محاکمه شخصي به نام بهروزخزاعي ، يکي ازقاچاقچيان بزرگ و به زندان انداختن وي ،ازطرف ايادي فردي بنام خزاعي مورد سوء قصد قرار گرفته و دچار نقص عضو مي شود و مجبوربه بازنشستگي زود هنگام مي گردد .

ازديگرعوامل فيلم مي توان به تدوين : روح اله انصاري ، موسيقي: رضا خسروي ، تصويربرداري : فريبرزسيگارودي و صدابردار: جعفرعليان نصب و... نام برد.

شـبـکـه دو

فيلم سينمايي « خرس هاي مهربان » جمعه 6 اسفند ماه ساعت 30/18ازشبکـه دو سيما پخش ­ مي­ شـود.

درخلاصه داستان فيلم آمده : خرس هاي مهربون مي خواهند براي سايرخرس ها يک پارک شادي درست کنند. آنها درتلاشند که در روز موعود اين پارک را افتتاح کنند. اما خرسي که کوچک و بد اخلاق است مي خواهد مانعي درکار آنها ايجاد کند. او دستگاهي اختراع کرده که به کمک آن مي خواهد نشان خرس ها را از آنها بگيرد.

فيلم سينمايي « اعجوبه هاي کونگ فو» به کارگرداني استفان چو وتهيه کنندگي استفان چو و پوچو چوي جمعه 6 اسفند ماه ساعت 23 ازشبکـه دو سيما روي آنتن ­مي­رود.

داستان فيلم سينمايي « اعجوبه هاي کونگ فو » درمورد سينگ است که به همراه دوست خود وارد محله اي مي شوند وبراي اصلاح مو به يک آرايشگاه مي روند. بعد ازاصلاح مو، آنها حاضر به پرداخت پول به آرايشگرنيستند که اهالي محل با آنها برخورد مي کنند.

شـبـکـه ســه

صبح روزپنجشنبه 5 اسفند ماه ساعت 10:30 فيلم سينمايي « بوران» به کارگرداني دومينيک سنا ازشبکه سه سيما پخش مي شود .

درخلاصه داستان فيلم خواهيد ديد : کاري استکو ، بازرس جنايي براي بررسي اولين قتل به قطب جنوب مي رود.درحين بررسي که براي آن فقط سه روزفرصت دارد ، قبل از زمستان و شب شش ماهه قطب ، مورد سوء قصد قرارمي گيرد و در طوفان قطب دو انگشت دستش را نيز ازدست مي دهد.

کيت سلتيک سي ال، گابريل مچ و تام اسکريت درفيلم سينمايي « بوران» به ايفاي نقش پرداختند.

فيلم سينمايي « تعقيب 3000 » به کارگرداني گرگوري جي لينزي، پنجشنبه 5 اسفند ماه ساعت 20 ازشبکه سه سيما پخش مي شود.

داستـــان فيلم سينمايي « تعقيب 3000 » ، خاطرات کودکي دو برادر به نام هاي "راجر" و " ميکي" است که به تيم بيسبال شهرشان علاقه بسياردارند و تمام بازي هاي بازيکن معروف آن را ازنزديک دنبال مي کنند. ماجرا زماني آغازمي شود که بيماري "راجر" شدت گرفته و مادرشان تصميم مي گيرد به شهربسيار دوري نقل مکان کند. " راجر" و " ميکي " نمي توانند خود را با شرايط و شهر جديد تطبيق دهند .

راي ليوتا ، روي کولکين و تانيا راموند درفيلم سينمايي « تعقيب 3000 » به ايفاي نقش پرداختند .

فيلم سينمايي « تيرانداز» به کارگرداني آنتوني فوکوا 30 دقيقه بامداد جمعه 6 اسفند ­ماه ازشبکـه سه سيما پخش مي ­شــود .

درخلاصه داستان فيلم آمده : يک تيراندازقديمي که به اجباربازنشسته شده است. بار ديگراستخدام مي شود تا احتمال ترور رئيس جمهور را درسه شهرمختلف بررسي کند که ظاهراً براي حفاظت از رئيس جمهوراست ، ولي درنهايت به رئيس جمهورسوء قصد مي شود و وي تحت تعقيب قرارمي گيرد ، ولي فرارمي کند .

مارک والبرگ ، مايکل نپا و دني گلووردرفيلم سينمايي « تيرانداز» بازي کرده اند.

فيلم سينمايي « سنگين وزن ها » محصول آلمان ، جمعه 6 اسفند ماه ساعت 30/10 از شبکه سه سيما پخش مي شود.

درخلاصه داستان فيلم به کارگرداني فيليپ روت مي بينيم : سنگين وزن ها يک فيلم طنز – ورزشي است که بيشترماجراهاي اين فيلم دريک دهکده کوهستاني آلمان اتفاق مي افتد.همه جوانان اين دهکده عاشق ورزش "لوژسواري" يا " بوب سواري" هستند و هرساله مسابقات محلي برگزارمي کنند، اما ازميان اين جوانان تنها قهرمان هميشگي پسري به نام "دورفلر" است. دورفلرقهرماني بين المللي است که همه چشم ها به او دوخته شده است.

فيلم سينمايي « جزيره» به کارگرداني مايکل بي جمعه 6 اسفند ماه ساعت 14:15 ازشبکـه سه روي آنتن مي‌رود .

درخلاصه داستان فيلم آمده : درسال 2019 مردي به نام لينکلن اکوشش ساکن محله يي دريايي ومرموز است که به شدت محافظت مي شود.او نيز مانند سايرساکنين آرزو دارد به جزيره که مشهور است آخرين نقطه آلوده نشده زمين است برود. او به زودي پي مي برد که او و سايرساکنين اين منطقه افراد بازسازي شده هستند که به سفارش شخصيتهاي مختلف از روي آنها بازسازي شده اند تا درمواقع لزوم به کار آيند.

اوان مک گرگورو اسکارلت جوها نسون درفيلم سينمايي « جزيره به ايفاي نقش پرداختند .

شـبـکـه چـهــار

فيلم سينمايي « ظرفيت نقصان يافته » به کارگرداني تري کي ني پنجشنبه 5 اسفند ماه ساعت 15:30 ازشبکه چهارسيما پخش مي شود .

داستان درمورد کوپراست که دراثريک ضربه مغزي دچارنقصان ظرفيت يا سندرم فراموشي است ، سعي دارد به سراغ همسرسابق و فرزندش برود تا بتواند زندگي دوباره اي را آغاز کند . کوپربه خاطر اصرارمادرش براي مراقبت از عموي پيرش که او هم دچارهمين عارضه است ، به زادگاهش بازمي گردد ، عموي کوپر او را ازيک ثروت پنهاني آگاه مي کند.

آلن آلدا و ويرجينيا مدسن درفيلم سينمايي « ظرفيت نقصان يافته » بازي کرده اند.

فيلم سينمايي « استخوان زمستان » به کارگرداني دبرا گرانيک جمعه 6اسفند ماه ساعت20:30

درقالب برنامه « سينما 4» ازشبکه چهارسيما پخش مي شود .

درخلاصه داستان فيلم آمده : " ري " دختري نوجوان است که ازمادر بيمار، خواهر و برادر کوچکتر خود به سختي نگهداري مي کند. پدر" ري " تا يک هفته آينده بايد براي شهادت در يک پرونده عليه يک گاودارخلافکار خود را به دادگاه معرفي کند ، درغيراين صورت خانه و زمين او توسط دادگاه درقبال بدهکاري او مصادره مي شود.

فيلم سينمايي « استخوان زمستان » با بازي جنيفرلارنس و جان هاوکس ساخته شده است .

شـبـکـه تـهـران

فيلم سينمايي « دالتونها » به کارگرداني فيليپ هيم 30 دقيقه بامداد جمعه 6 اسفند ­ماه ازشبکـه تهران پخش مي ­شــود .

درخلاصه داستان فيلم آمده : دالتون‌ها چهار برادر هستند كه قد آنها به ترتيب كوتاه شده و حماقت آنها نيز با بلندي قدشان بيشتر مي‌شود.برادري كه از همه كوتاه‌تر است،‌ عاقل‌ترين و رئيس گروه برادران است. آنها طي يك سرقت از بانك به راحتي دستگير مي‌شوند .

فيلم سينمايي « دالتونها » درژانرکمدي و وسترن ساخته شده است.

جمعه 6 اسفند ماه ساعت 13:30 فيلم سينمايي « دلاوران » ازشبکه تهـران پخش مي­شـود.

درخلاصه داستان فيلم با بازي سو لانگ ليونگ، كوان تاي چن و تدي رابين كوان مي بينيم : ليونگ و چان مدتهاست كه از استاد لاو که پس از يك مبارزه سخت به كما رفته، نگهداري مي كنند. لاو استاد رزمي كارآنهاست.دراين ميان چيونگ كه جواني بي دست و پاست ازطرف رئيسش به عنوان جريمه براي ماموريت به دهكده فرستاده شده است تا ملاكين را راضي كند كه زمين هايشان را بفروشند.

فيلم سينمايي « دلاوران» درژانر درام، حادثه اي و كمدي به کارگرداني كلمنت سوز كيت چنج چي و كين كواك ساخته شده است.

Ali Miller
2011/03/03, 12:18
گزارش فيلم‌هاي آخر هفته در تلويزيون؛
فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني مسافران، خواب بد، قطار فراري، آواز گنجشك‌ها، جزيره، تيرانداز، دوازده لوح زرين، قهرمان تحت تعقيب، تعقيب 3000، قهرمان سونگ، استخوان زمستان، نگارش مرگ، كاوش در كهكشان، حبس شدگان و پل مرگ پنجشنبه و جمعـه 12 و 13 اسفندماه از شبكه‌هاي يك، دو، سه، چهار، تهران و سيماي استان‌ها پـخش مي‌شود.

*«مسافران»
فيلم سينمايي "مسافران " به كارگرداني رودريگوگارسيا محصول سال 2008 كشورهاي كانادا و آمريكا پنجشنبه 12 اسفند ماه ساعت 22 ازشبكه يك سيما روي آنتن مي رود.
پس ازآن كه يك هواپيماي مسافربري سقوط مي كند، يك روانشناس به نام كِلِر مامور مي شود تا مشاوره پنج تن ازنجات يافتگان اين سانحه را به عهده بگيرد.

*«خواب بد»
فيلم تلويزيوني "خواب بد " به كارگرداني منوچهر هادي وتهيه كنندگي محمد نشاط جمعه 13 اسفند ماه ساعت 16ازشبكه يك سيما پخش مي شود.

در خلاصه داستان فيلم با بازي ليلا اوتادي، اميرآقايي ، مهدي صبايي ، سارا كريمي ومژگان بيتا مي بينيم : سحر و پوريا كه هر دو مهندس هستند در زندگي شخصي خود بسيار پرمشغله مي باشند.اين مسئله آنها را از هم دور كرده و سبب اختلافات زيادي شده است و آنها مجبور به طلاق مي شوند.چند روز قبل از طلاق ،سحربه يك مسافرت كاري مي رود و پوريا براي مراقبت ازدختركوچكش پرستاري به نام ستاره را استخدام مي كند.
اين فيلم تلويزيوني به سفارش گروه فيلم هاي تلويزيوني شبكه يك سيما درسال جاري توليد شده است .

*«قطار فراري»
فيلم سينمايي "قطارفراري " به كارگرداني و تهيه كنندگي فيل برانسوم جمعه 13 اسفند ماه ساعت 18:30 از شبكـه دو سيما روي آنتن مي‌رود.
جرميه 62 ساله كه سالها خدمت صادقانه در راه آهن انجام داده با خريد سهام راه آهن توسط بريت بنر از پدرش، توسط او از كارش اخراج مي شود. جرمي كه سالها بروي راه آهن زندگي كرده و به آن خو پيدا كرده است بعد از اين اتفاق افسرده مي شود. از طرفي بين جاستين پسر 9 ساله بريت و توماس نوه بزرگ جرمي بر سر توانايي جرمي و اخراجش از اداره درگيري پيش مي آيد و جاستين در ازاي گرو گرفتن دايناسور مورد علاقه توماس از او مي خواهد تا ادعاي بلد بودن هدايت لوكوموتيو را به او ثابت كند.
«قطار فراري» بابازي جاناتان هال ومايكل بيسانز محصول سال 2008 كشور آمريكا است.

*«آواز گنجشك‌ها»
فيلم سينمايي «آواز گنجشك‌ها» به كارگرداني و تهيه‌كنندگي مجيد مجيدي جمعه 13 اسفند ماه ساعت 23 ازشبكـه دو سيما روي آنتن مي‌رود.
فيلم سينمايي «آواز گنجشك‌ها» به داستان مرد ساده و ميانسالي به نام كريم مي پردازد، وي در يك مزرعه پرورش شترمرغ كار مي كند و شيفته شترمرغ‌هاست و ارتباط رواني و عاطفي با آنها برقرار كرده است، برحسب اتفاق يكي از شترمرغها از مزرعه فرار مي كند، كريم چند روزي به دنبالش مي‌گردد، اما موفق به يافتن آن نمي‌شود و در نتيجه از كار اخراج مي‌شود، اين بهانه‌اي مي شود كه براي اولين بار به شهر برود و در شهر از طريق مسافركشي با موتور سيكلت امرار معاش كند.
فيلم سينمايي «آواز گنجشك‌ها» با بازي رضا ناجي، كامران دهقان و حامد آغازي در سال 1386 ساخته شده است.

*«جزيره»
فيلم سينمايي "جزيره " به كارگرداني مايكل بي پنجشنبه 12 اسفند ماه ساعت 10:30 از شبكـه سه روي آنتن مي‌رود.
در سال 2019 مردي به نام لينكلن اكوشش ساكن محله‌اي دريايي و مرموز است كه به شدت محافظت مي‌شود. او نيز مانند ساير ساكنين آرزو دارد به جزيره كه مشهور است به آخرين نقطه آلوده نشده زمين برود. او به زودي پي مي برد كه او و سايرساكنين اين منطقه افراد بازسازي شده هستند كه به سفارش شخصيتهاي مختلف از روي آنها بازسازي شده اند تا درمواقع لزوم به كار آيند.
اوان مك گرگورو اسكارلت جوها نسون درفيلم سينمايي " جزيره " محصول سال2005 آمريكا به ايفاي نقش پرداختند .

*«تيرانداز»
فيلم سينمايي "تيرانداز " به كارگرداني آنتوني فوكوا پنجشنبه 12 اسفند ماه ساعت 16 ازشبكـه سه سيما پخش مي شــود .
يك تيراندازقديمي كه به اجباربازنشسته شده است. بار ديگراستخدام مي شود تا احتمال ترور رئيس جمهور را درسه شهرمختلف بررسي كند كه ظاهراً براي حفاظت از رئيس جمهوراست ، ولي درنهايت به رئيس جمهورسوء قصد مي شود و وي تحت تعقيب قرارمي گيرد ، ولي فرارمي كند.
مارك والبرگ ، مايكل نپا و دني گلووردرفيلم سينمايي " تيرانداز " محصول سال 2007 آمريكا بازي كرده اند.

*«دوازده لوح زرين»
فيلم سينمايي «دوازده لوح زرين» به كارگرداني كانگ چينگ و با بازي چينگ ونگ و جيمز تيم پنجشنبه 12 اسفند ماه ساعت 20 از شبكه سه سيما پخش مي‌شود.
دوازده لوح زرين نشانه قدرت حاكم است و هركس صاحب اين الواح شود ،از قدرت فزاينده اي برخوردارشده و قادربه انجام هركاري مي شود.با ربوده شدن لوح به وسيله مرداني بد سرشت ، لونگ كه قهرمان ورزش هاي رزمي است تصميم مي گيرد آن را بازگرداند.
فيلم سينمايي " دوازده لوح زرين " محصول سال 1970 كشور هنگ كنگ است.

*«قهرمان تحت تعقيب»
فيلم سينمايي «قهرمان تحت تعقيب» به كارگرداني برايان اسمروز و با بازي كوبا كودنيگ جوئيور، ري ليوتا و كيم كواش 30 دقيقه بامداد روزجمعه 13 اسفند ازشبكه سه سيما پخش مي شود.
يك رفتگر به نام "ليام كيس " به همراه دوستش " سواين " در رستوران نشسته اند كه ماشيني تصادف مي كند و ليام دراقدامي شجاعانه دختر كوچكي به نام " مارلي " را نجات مي دهد ودر نظرمردم به قهرمان تبديل مي شود . ليام كه قبلاً همسرش را در تصادف از دست داده و تقريباً زندگي به هم ريخته اي دارد بعد از اين حركت قهرمانانه تغييري در زندگيش ايجاد مي كند.
فيلم سينمايي " قهرمان تحت تعقيب " محصول سال 2007 آمريكا است.
*«تعقيب سه هزار»
فيلم سينمايي "تعقيب 3000 " به كارگرداني گرگوري جي لينزي محصول سال 2010 آمريكا ، جمعه 13 اسفند ماه ساعت 10:30 ازشبكه سه سيما پخش مي شود.
داستـــان فيلم سينمايي " تعقيب 3000 " ، خاطرات كودكي دو برادر به نام هاي "راجر " و "ميكي " است كه به تيم بيسبال شهرشان علاقه بسياردارند و تمام بازي هاي بازيكن معروف آن را ازنزديك دنبال مي كنند. ماجرا زماني آغازمي شود كه بيماري "راجر " شدت گرفته و مادرشان تصميم مي گيرد به شهربسيار دوري نقل مكان كند. " راجر " و " ميكي " نمي توانند خود را با شرايط و شهر جديد تطبيق دهند.
راي ليوتا، روي كولكين وتانيا راموند درفيلم سينمايي " تعقيب 3000 " به ايفاي نقش پرداختند.

*«قهرمان سونگ»
فيلم سينمايي "قهرمان سونگ " به كارگرداني چيييانگ شن محصول سال 1973 هنگ كنگ ، جمعه 13 اسفند ماه ساعت 14:15ازشبكه سه سيما پخش مي شود.
درخلاصه داستان فيلم با بازي سوشين لي لو آمده : دو استاد شمشيربازي كه درخدمت خاندان سانگ هستند به سه شاگرد خود ماموريت مي دهند كه مهرسلطنتي را به برادركوچكتر شاهزاده برسانند تا به نيابت از اوحكم راني كند . فيلم داستان حوادثي است كه براي اين 3 شاگرد در راه رساندن مهرسلطنتي به برادركوچك شاهزاده اتفاق مي افتد .

*«استخوان زمستان»
فيلم سينمايي " استخوان زمستان " به كارگرداني دبرا گرانيك پنجشنبه 12 اسفند ماه ساعت30/15 ازشبكه چهارسيما پخش مي شود .
درخلاصه داستان فيلم آمده : " ري " دختري نوجوان است كه ازمادر بيمار، خواهر و برادر كوچكتر خود به سختي نگهداري مي كند. پدر " ري " تا يك هفته آينده بايد براي شهادت در يك پرونده عليه يك گاودارخلافكار خود را به دادگاه معرفي كند ، درغيراين صورت خانه و زمين او توسط دادگاه درقبال بدهكاري او مصادره مي شود.
فيلم سينمايي " استخوان زمستان " محصول سال 2010 دركشورآمريكا با بازي جنيفرلارنس و جان هاوكس ساخته شده است .

*«نگارش مرگ»
فيلم سينمايي " نگارش مرگ " به كارگرداني مايكل كانل جمعه 13 اسفند ماه ساعت 20:30 در قالب برنامه " سينما 4 " از شبكه چهارسيما پخش مي شود.
داستان در مورد جيد هاپر زن نويسنده اي است كه هنوزخاطرات گذشته او را آزار مي دهند. او در نوجواني به دليل علاقه اي كه به يك اسب داشته و به دليل كشته شدن اين اسب وحشي توسط پدرش، هنوز از پدر دلگير و دور است، بخصوص كه پدر او و آن اسب را در حادثه اي كه منجر به مرگ مادرشده است مقصرمي داند.
راشل هاينز و جوان سوئيب درفيلم سينمايي " نگارش مرگ " محصول سال 2007 كشورآمريكا بازي كرده اند.

*»كاوش در كهكشان»
فيلم سينمايي " كاوش در كهكشان " به كارگرداني دين پريست 30 دقيقه بامداد روز جمعه 13 اسفندماه از شبكـه تهران پخش مي‌شود.
"كاوش در كهكشان " داستان گروهي بازيگراست كه اتفاقي به سفينه اي دركهكشان رفته وازآنها خواسته مي شود كه باسياره اي كه باآنها دشمن هستند، مبارزه كنند.
فيلم سينمايي "كاوش در كهكشان " محصول سال 1999 كشور آمريكا در ژانر علمي تخيلي، كمدي و ماجراجويي ساخته شده است.

*«حبس شدگان»
فيلم سينمايي "حبس شدگان " به كارگرداني داگ كمپل روز جمعه13 اسفندماه ساعت 13:30 از شبكه تهران پخش مي‌شود.
"حبس شدگان " داستان عده‌اي كوهنورد و اسكي باز است كه در اثر بهمن شديد در يك پناهگاه گير مي‌افتند و گروه امداد درصدد نجات دادن آنهاست.
جك وگنر، گابريل كارتريز و اوبري دولار درفيلم سينمايي " حبس شدگان " محصول سال 2002كشورهاي آمريكا و كانادا در ژانر حادثه اي و هيجاني به ايفاي نقش پرداختند.

*«پل مرگ»
فيلم سينمايي "پل مرگ " جمعه 13 اسفند ماه ساعت 13:30 از سيماي استان‌ها پخش مي شود.
حادثه تصادفي منجر به مرگ شخصي مي شود كه ظاهراً توسط شوخي بچه ها با پرتاب جسمي از روي پل به سمت اتومبيل رخ مي دهد. پس ازآن هم حادثه اي مشابه آن براي يك وكيل مالي رخ مي دهند پليس به بچه ها شك مي كند.
فلوريان مارتينس و اليزابت پاركيسون درفيلم سينمايي " پل مرگ " محصول سال 2006 آلمان به عنوان بازيگران اصلي حضور داشتند.

Ali Miller
2011/03/15, 14:04
شبکه یک

به گزارش روابط عمومی سیما فیلم سینمایی «داماد خوش قدم» به کارگردانی کاظم راست گفتار و تهیه کنندگی محمد کمالی پورسه شنبه 24 اسفند ماه ساعت 22 ازشبکه یک سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی محمدرضا هدایتی، فلامک جنیدی، نادر سلیمانی، رضا بنفشه خواه، افسر اسدی، هادی کاظمی و سعید پیردوست آمده: پسری به نام سیاوش که یک تولیدی مانتو دارد. از طرف مشتریان خود مجاب به ازدواج می‌شود تا بتواند در این صنف فعالیت کند، اما انجام این امر او را دچار نفرین یکی از دخترهایی که به خواستگاریش رفته بود می‌کند و این نفرین ماجراهای جالبی را در خواستگاری‌های بعدی برای او رقم می‌زند.

**********************

فیلم سینمایی «غیرقابل ردیابی» به کارگردانی گريگوري هابلیت سه‌شنبه 24 اسفند ماه ساعت 24 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده: جنيفر مارش كه افسر پليس در دايره جنايات اينترنتي است، با حضور در وب، به سايت عجيبي در اينترنت به نام «با من بكش» مشكوك مي‌شود. چند ساعت بعد، از اين وبسايت صحنه‌هايي مربوط به اذيت و آزار مرد ميانسالي پخش مي‌شود و سپس اين مرد كشته مي‌شود. كارآگاه «اريك باكس» از دايره جنايی رسيدگي اين پرونده را به عهده مي‌گيرد.

فیلم سینمایی «غیرقابل ردیابی» محصول سال 2008 کشور آمریکا است.


شبکه دو

فیلم تلویزیونی «یک اتفاق ظاهراً ساده» سه‌شنبه 24 اسفند ماه ساعت 13 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

درخلاصه داستان این فیلم آمده: پسر نوجوانی که از ساکنین یک مجتمع آپارتمانی است، قصد دارد نارنجک دست‌سازی را در محوطه پارکینگ منفجر کند، بر اثر این کار برای سه تن از ساکنین آپارتمان اتفاقات ناگواری رخ می‌دهد. که ناگهان پسر متوجه می‌شود تمام این اتفاقات در ذهن او رخ داده است و در نهایت نارنجک پرتاب شده به آسمان در عین ناباوری منفجر نمی‌شود.

دکتر محمود عزیزی، بهزاد خداویسی، روشنک عجمیان و شهرزاد عبدالمجید در فیلم تلویزیونی «یک اتفاق ظاهراً ساده» به کارگردانی مسعود تکاور و تهیه‌کنندگی سعید منتظرالمهدی بازی کرده‌اند.

************************

فیلم سینمایی «رابین هود» به کارگردانی و تهیه کنندگی ولفگانگ ریترمن سه شنبه 24 اسفند ماه ساعت 14:30 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم از این قرار است که: رابین هود یک قهرمان شجاع است که برای کمک به مردم فقیر تلاش زیادی می‌کند، او اموالی را که پرنس جان به زور از مردم غصب کرده است از وی می‌دزدد و به فقرا باز می‌گرداند، رابین هود تیرانداز ماهری است و سرعت عمل بالایی دارد، او به راحتی از دست پرنس جان و افرادش فرار می‌کند، ولی در همه حال پرنس جان تلاش زیادی برای دستگیری او انجام می‌دهد تا جایی که او یک مسابقه تیراندازی طراحی می‌کند و یک پیکان طلایی را به عنوان جایزه مسابقه مشخص می‌کند.

فیلم سینمایی «رابین هود» محصول سال 1973 آمریکا است.

************************

فیلم سینمایی «میمون‌های فضایی 2» سه شنبه 24 اسفند ماه ساعت 15:30 ازشبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم خواهید دید: کامِت شخصیت اصلی این قسمت در ایستگاه فضایی کار می‌کند و طبق برنامه قرار است همراه با تعدادی دیگر دوباره سفری را آغاز کنند. اما ناگهان متوجه می‌شود که اسم او از لیست افراد پرواز حذف شده و همین موضوع باعث ناراحتی زیاد و ناامیدی‌اش می‌شود، او داخل سفینه شده و اشتباهاً با دستوری که به رایانه می‌دهد به فضا پرتاب می‌شود.

فیلم سینمایی «میمون‌های فضایی 2» به کارگردانی جان اج ویلیلمز و تهیه کنندگی جرمی اچ ویلیامز محصول سال 2010 آمریکا است.

**********************

فیلم سینمایی «داستان اسباب بازی 3» به کارگردانی لی یونک ریچ محصول سال 2010 آمریکا سه شنبه 24 اسفند ماه ساعت 17 ا زشبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

این انیمیشن سومین داستان اندی و اسباب‌بازی‌های اوست. اندی بزرگ شده و قرار است به دانشگاه برود و باید اتاقش را برای خواهر کوچکترش خالی کند. مادر اندی از او می‌خواهد اسباب بازی‌هایش را به مهد کودک اهدا کند یا اینکه به اتاق شیروانی که در حکم انباری است ببرد. اندی تصمیم دارد آنها را به اتاق زیرشیروانی ببرد و وودی را با خودش به دانشگاه ببرد که بعد از ریختن اسباب‌بازی‌ها در کیسه زباله آنها را در راهرو قرار می‌دهد تا به خواهرش کمک کند و در همین زمان مادر اندی به اشتباه اسباب‌بازی‌ها را با بقیه آشغال‌ها به کنار پیاده رو می‌برد.

**********************

فیلم سینمایی «اژدهاتونو چطور آموزش بدین» به کارگردانی دین دبلویس محصول سال 2010 آمریکا سه شنبه 24 اسفند ماه ساعت 18:30 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: هیکاپ نسبت به بقیه وایکینگ‌ها ضعیف‌تر است. پدر او رئیس وایکینگ‌هاست. وایکینگ‌ها مورد حمله اژدها قرار می‌گیرند که هر کدام انواعی دارند. یکی از این اژدهاها، اژدهای شبیخون زن است که در شب می‌آید و چون سیاه است کسی آن را نمی‌تواند ببیند و برای همین همیشه فرار می‌کند. هیکاپ دستگاهی ساخته که می‌خواهد با آن اژدها را بگیرد.

فیلم سینمایی «اژدهاتونو چطور آموزش بدین» با بازی گرید باتلروجی باروچل محصول سال 2010 آمریکا است.


شبکه چهار

فیلم سینمایی «پارک ژواسیک1» سه شنبه 24 اسفند ماه ساعت 18:40 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید: پسر یک خانواده محقق برای تفریح و کایت سواری به همراه یکی از دوستانش به جزیره‌ای دور می‌رود، اما کایت آنها از مسیر خارج شده و به محل زندگی دایناسورها وارد می‌شوند و پدر و مادرش نیز برای پیدا کردنش به پارک ژوراسیک می‌روند و با موجودات و حیوانات غول آسا رو به رو می‌شوند و پس از تلاش بسیار فرزندانشان را پیدا می‌کنند.

سام نیل، لورا درن و جف گلدن بام در فیلم سینمایی «پارک ژواسیک1» به کارگردانی استیون اسپیلبرگ در ژانر علمی و تخیلی محصول سال 1993 کشور آمریکا بازی کرده‌اند.


شبکه تهران

فیلم سینمایی «حد نهایی» به کارگردانی کریستین دوگای پنجشنبه 24 اسفند ماه ساعت 16:50 از شبکه تهران پخش می‌شود.

داستان فیلم سینمایی «حد نهایی» از این قرار است که: یک گروه سازنده کلیپ‌ها و تصاویر تبلیغاتی حرفه‌ای برای تصویربرداری از یک صحنه اسکی به ارتفاعات کوهستانی پوشیده از برفی می‌روند و در آنجا مشغول به فیلمبرداری هستند که به صورت اتفاقی سر راه یک گروه تحت تعقیب قرار می‌گیرند و صحنه‌های هیجان انگیز و جذابی را خلق می‌کنند.

فیلم سینمایی «حد نهایی» محصول مشترک کشورهای آلمان، انگلیس و لوکزامبورگ در ژانر حادثه‌ای، ماجراجویی و درام ساخته شده است.

*************************

فیلم سینمایی «طعمه» به کارگردانی دارلرودت سه شنبه 24 اسفند ماه ساعت 20:45 از شبکه تهران پخش می‌شود.

داستان فیلم سینمایی «طعمه» در مورد خانواده‌ای است که برای تفریح به آفریقا می‌روند و ماشین آنها دربیشه شیرها گیر می‌افتد و آنها درصدد فرار ازآنجا هستند.

فیلم سینمایی «طعمه» محصول سال 2007 کشور آمريكا در ژانر هیجانی و حادثه‌ای ساخته شده است.

Ali Miller
2011/03/17, 20:11
فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني پنجشنبه و جمعه 26 و 27 اسفند 89«همان نور معروف»، «خوب، بد، عجيب»، «چهره به چهره»، «خرگوش مخملي»، «دم زري»، «افسانه كين»، «ظهر آبي»، «پارك ژوراسيك 3»، «در آغاز يك روز»، «بازي 2» و «گرفتار در آتش مقابل» پنجشنبه و جمعه از شبكه‌‌هاي يك، دو، سه، چهار، تهران و سيماي استان‌ها پخش مي‌شود.

شبكه يك

همان نور معروف ـ پنجشنبه ساعت 16

خوب، بد، عجيب ـ پنجشنبه ساعت 22

چهره به چهره ـ جمعه ساعت 16

به گزارش روابط عمومي سيما، فيلم «همان نور معروف» به كارگرداني جواد افشار پنجشنبه ساعت 16 از شبكه يك سيما روي آنتن مي‌رود.

اسماعيل سارق سابقه‌دار به طور اتفاقي شريك گمشده خود در ماجراي دزدي مربوط به سال‌ها قبل را پيدا مي‌كند.

فيلم سينمايي «خوب، بد، عجيب» به كارگرداني جي وون كيم هم پنجشنبه ساعت 22 از شبكه يك سيما پخش مي‌شود.

در خلال جنگ جهاني دوم، سه ماجراجو، در پي دست يافتن به نقشه گنج هستند.

فيلم سينمايي «چهره به چهره» به كارگرداني علي ژكان جمعه ساعت 16 از شبكه يك سيما پخش مي‌شود.

قتلي اتفاق افتاده است، پليس در جستجوي رد قاتل با زواياي پيدا و پنهان زندگي مقتول روبه‌رو مي‌شود.شبكه 2

خرگوش مخملي ـ پنجشنبه ساعت 30‌/‌17

دم زري ـ جمعه ساعت 30‌/‌17

فيلم سينمايي «خرگوش مخملي» به كارگرداني دنيس كونسل نيز پنجشنبه ساعت 30‌/‌17 از شبكه دو سيما روي آنتن مي‌رود.

توبي پسربچه‌اي است 8 ـ 7 ساله كه مادر خود را چند سال پيش از دست داده است. او مجبور مي‌شود براي مدتي در خانه مادربزرگش زندگي كند.

فيلم سينمايي «دم زري» به كارگرداني غلامرضا رمضاني هم جمعه ساعت 30‌/‌17 از شبكه دو سيما روي آنتن مي‌رود.

قاسم با وجود آن كه مدرسه امتحان دارد، اما بالاي سر تخم‌مرغ‌ها نشسته تا جوجه‌ها از تخم دربيايند!شبكه 3

افسانه كين ـ پنجشنبه ساعت 20

ظهر آبي ـ جمعه ساعت 19

فيلم سينمايي «افسانه كين» به كارگرداني مايكل جي باست پنجشنبه ساعت 20 از شبكه سه سيما پخش مي‌شود.

ناخدا كين جنگجويي است كه در جواني به خاطر سرپيچي از پدرش از قصر بيرون مي‌رود.

فيلم سينمايي «ظهر آبي» به كارگرداني سعيد عالم‌زاده جمعه ساعت 19 از شبكه سه سيما پخش مي‌شود.

خانواده آذين تصميم مي‌گيرند براي آخر سال به مشهد مقدس بروند اما در بين راه تصادف كرده و آذين دچار مرگ مغزي مي‌شود.شبكه 4

پارك ژوراسيك3 ـ پنجشنبه ساعت 40‌/‌18

در آغاز يك روز ـ جمعه ساعت 40‌/‌18

فيلم سينمايي «پارك ژوراسيك 3» به كارگرداني استيون اسپيلبرگ هم پنجشنبه ساعت 40‌/‌18 از شبكه 4 سيما پخش مي‌شود.

پسر يك خانواده محقق براي تفريح و كايت‌سواري به همراه يكي از دوستانش به جزيره‌اي دور مي‌رود.

فيلم تلويزيوني «در آغاز يك روز» به كارگرداني بهرام توكلي جمعه ساعت 40‌/‌18 از شبكه چهار سيما پخش مي‌شود.

داستان فيلم درخصوص يك شخصيت علمي ايراني كه تحصيلات خود را در خارج از كشور گذرانده مي‌باشد. او بعد از ازدواج صاحب فرزندي مي‌شود كه فلج است.شبكه تهران

بازي 1 ـ پنجشنبه ساعت 30‌/‌13

گرفتار در آتش مقابل ـ جمعه ساعت 30‌/‌13

فيلم سينمايي «بازي 1» به كارگرداني پاول سان وي پنجشنبه ساعت 30‌/‌13 از شبكه تهران پخش مي‌شود.

داستان درباره تعدادي جوان است كه در يك مسابقه بازي‌هاي رايانه‌اي، برنده شده و به آنها يك سي‌دي داده مي‌شود. از طريق اين سي‌دي آنها داراي قدرت خارق‌العاده‌اي مي‌شوند.

فيلم سينمايي «گرفتار در آتش مقابل» به كارگرداني برين آ ميلر هم جمعه ساعت 30‌/‌13 پخش مي‌شود.

داستان اين فيلم در مورد دو پليس است كه در پي تحقيق در مورد قتل همكار پليس خود به شواهدي از دخالت افراد پليس و همكاري با خلافكاران دست مي‌يابند.

Ali Miller
2011/04/07, 14:47
فیلم های سینمایی و تلویزیونی «غیر قابل انتشار» ، «آنجا که زاده شده ام» ، «شوگر» ، «خرس قهوه ای 2» ، «سرکار راج» ، «فوتبالیست» ، «سرزمین هیچکس» ، «مواجهه با دشمن» ، «پیمانکار» و «محله من» پنجشنبه و جمعه 19 و 20 فروردین ماه از شبکه های یک ، دو، سه ، چهار و تهران پخش می­شـود.

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «غیر قابل انتشار» به کارگردانی برایان دی پالما پنجشنبه 19 فروردین ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده : در سال 2003 میلادی با مستقرشدن سربازان آمریکایی در کشورعراق وشکست­ صدام، کلیه اموروسیاست­های حاکم درعراق تحت نظرآمریکایی ها بود و سربازان آمریکایی به بهانه­های گوناگون تعداد بسیاری از مردم بی گناه را به بهانه درگیری با آَشوبگران به قتل رساندند و جنایت های بسیاری را انجام دادند .

فیلم سینمایی غیرقابل انتشار ، محصول سال 2007 کشورهای آمریکا و کانادا می باشد .

فیلم تلویزیونی «آنجا که زاده شده ام» جمعه 20 فروردین ماه ساعت 15:30 ازشبکه یک سیما پخش می شود.

داستان این فیلم درباره نوید شایان دانشمند متخصص علوم سلولی ایرانی الاصلی است که در دانشگاه نیوکاسل­ انگلیس فعالیت می­کند.او برای شرکت درجشنواره علمی تحقیقاتی وارد ایران می شود و با استقبال گرم استاد سابق ­خود دکترمتین ­خواه روبرومی­شود. دکترمتین­ خواه­ از نوید که متخصص علوم سلولی است می خواهد برای پیشرفت تحقیقات درایران بماند .

فیلم تلویزیونی «آنجا که زاده شده­ام» به کارگردانی مسعود آب پرور و تهیه کنندگی مجید یوسفی از تولیدات سال 87 گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما می باشد.

سام درخشانی ، احمد نجفی و سولمازغنی به عنوان بازیگران اصلی در فیلم تلویزیونی «آنجا که زاده شده ام» به نویسندگی آرش قادری بازی کرده انـد.

شـبـکـه دو

فیلم سینمایی «شوگر» با بازی آلجنیس پریزسوتو و راینی یل روفینو پنجشنبه 19 فروردین ساعت 45/23 ازشبکه دوسیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : «میگل» یک بازیکن آماتور بیس‏بال و اهل جمهوری دومینیکن است. او مانند هر جوان دیگری آرزو دارد که روزی وارد لیگ‏های حرفه‏ای بیس‏بال آمریکا شود. بالاخره در اثر تلاش خود موفق می‏شود نظر چند مربی آمریکایی را جلب کند و وارد یک تیم در لیگ فرعی بیس‏بال آمریکا شود. او در ابتدا خوب اوج می‏گیرد اما مشکلاتی مانند دوری از وطن، نامزد و خانواده، غربت درشهرغریب، بلد نبودن زبان انگلیسی و... آرام آرام بر روحیه او تاثیر می‏گذارند و باعث می‏شوند که او در کارش افت کند.

آنا بودن در سال 2008 فیلم سینمایی «شوگر» محصول کشورآمریکا را کارگردانی کرده است.

فیلم سینمایی «خرس قهوه ای 2» به کارگردانی بن گلاک و تهیه کنندگی جیم بالانتی و کارولین بیتس جمعه 20 فروردین ساعت 30/17 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

دراین فیلم با بازی پاتریک دمپسی و مندی مورمی بینیم : «کینای» نام خرسی است که در کودکی دختری به نام «نیتا» را در کنار آبشارهوکای ازخطرغرق شدن نجات داده است. کینای برادری به نام «کودا» دارد. بعد ازنجات نیتا، کینای و نیتا ازیکدیگرجدا می‏شوند و سال‏های سال یکدیگر را نمی‏بینند به طوری که دل کینای به شدت برای نیتا تنگ شده است و همیشه خواب او را می‏بیند. نیتا نیز به همین شکل است. در درون قبیله نیتا، قرار است جشن عروسی نیتا با مردی به نام «آتکا» برگزار شود اما در روزعروسی،سنگی از کوه سقوط و بین نیتا و آتکا شکاف ایجاد می‏کند. همه افراد قبیله معتقدند که این یک نشانه است.

فیلم سینمایی «خرس قهوه ای 2» محصول سال 2006 کشور آمریکا می باشد.

شـبـکـه سـه

فیلم سینمایی «سرکار راج» به کارگردانی رام کوپال وارما و با بازی آمیتا باچان ، آبیشک باچان و آشواریا رای پنجشنبه 19 فروردین ساعت 20 از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «سرکار راج» محصول سال 2008 کشور هند آمده است: خانواده ماها اشترا ازخانواده های بزرگ منطقه هستند ، سوبهاش ناگرا بزرگ خانواده به همراه همسرش پوش پا و دو فرزندش ویشنو و شانکار وهمسر شانکار آوانتیکا در یک خانه زندگی می کند. ویشنو به دلایل خانوادگی ازخانه می رود و در همین زمان آنیتا راجان که در انگلستان زندگی می کند با طرح احداث یک نیروگاه در منطقه به آنجا می آید.


فیلم سینمایی«فوتبالیست» جمعه 20فروردین ساعت 11 صبح از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: جوانی هندی كه از كودكی آرزوی بازی در یكی از تیم‌های فوتبال كشورش را دارد ، بالاخره بعد از تلاش‌های فراوان و زحمات طاقت‌فرسا به این آرزو دست می‌یابد.

«جان آبراهام» ، «ارشد وارسی» ، «بیپا شاباسو» ، «بومن ایرانی» و «دالیپ تا هیل» در فیلم سینمایی «فوتبالیست» به کارگردانی «ویوک آگنیهوتری» محصول سال 2008 کشورهند ایفای نقش کرده اند.

جمعه شب ساعت 23 فیلم سینمایی سرزمین هیچکس به کارگردانی پیتر ورنر از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده : افسر پلیسی به نام تریسی درپی انتقام از قاتلین همكارش از پلیس تازه كار و جوانی به نام بنجامین تقاضای همكاری می‌كند. تریسی به صاحب تعمیرگاهی به نام «تد واریك» كه در سرقت اتومبیل نیز دست دارد مظنون است و بدین‌ترتیب بنجامین با نام مستعار در نقش مكانیك در تعمیرگاه واریك مشغول به كار می‌شود. در طی كاركردن در تعمیرگاه و تحقیق رابطه دوستانه‌ای بین «تد» و بنجامین برقرارمی‌شود و به تدریج صمیمی می‌شوند. درعین حال بنجامین به خواهر «تد» دل می‌بازد.

دی بی سوئینی و چارلی شین در فیلم سینمایی «سرزمین هیچکس» محصول سال 1987 کشور آمریکا بازی کرده اند.

شـبـکـه چـهـار

فیلم سینمایی «مواجهه با دشمن» به کارگردانی رابرت مالن فانت جمعه 20 فروردین ماه ساعت 20:30 از شبکه چهارسیما پخش می شود.

داستان فیلم سینمایی «مواجهه با دشمن» درباره زوج جوانی است که طی یک حادثه، پسرکوچک خود را از دست می دهند و به خاطر این مسئله دچار اختلاف شدید شده و در آستانه جدایی اند. پدرخانواده (پلیس) به خاطر پرونده ای (قتل) با زوج دیگری درگیر شده و در این ماجرا ، خانم جوان کشته شده وهمسرش درپی گرفتن انتقام وارد زندگی خصوصی مردپلیس می شود و همسر او را به گروگان می گیرد.

بروک ویتس و الکساندرا پال در فیلم سینمایی «مواجهه با دشمن» محصول سال 2001 کشور آمریکا بازی کرده اند.

شـبـکـه تـهــران

فیلم سینمایی «پیمانکار» 40 دقیقه بامداد روز جمعه 20 فروردین ماه از شبکه تهران پخش می­شود.

داستان فیلم سینمایی «پیمانکار» با بازی وزلی اسنیپز، الیزا بن نت، لنا هدی، رالف بردر خصوص یکی از عاملان جاسوسی آمریکا به نام جیمز است که از او خواسته می شود یکی از متهمین دستگیر شده توسط اسکاتلند یارد را ترور کند.آن متهم بزودی قرار است در دادگاه محاکمه شده و علیه فعالیت های سیا افشاگری نماید. جیمز به لندن رفته و با کمک یک خبرنگار موفق می شود او را ترور کند.

فیلم سینمایی «پیمانکار» به کارگردانی نیمرودآنتال محصول سال 2007 کشورهای انگلیس و آمریکا در ژانر حادثه ای ، درام و هیجانی ساخته شده است.

شبکه تهران جمعه 20 فروردین ساعت 13:30 فیلم تلویزیونی «محله من» به کارگردانی محسن ربیعی و تهیه کنندگی کیان بابائیان را برای ­پخش درنظرگرفته است.

در خلاصه داستان فیلم تلویزیونی محله من از تولیدات گروه فیلم و سریال شبکه تهران آمـده: ساسان پسر شروری است و در محله حاج عباس که بارها ضمانت او را کرده زندگی می کنند. حاج عباس بزرگ محله و آدم پولداری است که در کارهای خیر پیش قدم می شوند. او دختری دارد که با خواهر ساسان در یک دانشگاه هستند. ساسان قصد ازدواج با او را دارد.

کاظم افرندنیا ، عنایت بخشی ، پوراندخت مهیمن ، محسن افشانی ، شهنام شهابی ، مهدی ساکی و کامران تفتی در فیـلم تلویزیونی«محله من» به عنوان بازیگـران اصلی ایفـای نقـش کرده اند.
[/B]

Ali Miller
2011/04/15, 10:34
به گزارش روابط عمومی سازمان صدا و سیما 14 فیلم¬ سینمایی¬ و تلویزیونی از جمله "سفر دور و دراز کاپیتان دریک"، "رویای پابرهنه‌ها"، "بازی با خطر"، "علیه تراست" و "معمای آرتا" پنجشنبه و جمعه 25 و 26 فروردین از شبکه‌¬های مختلف سیما پخش می‌شوند.

شـبـکـه یــک
فیلم سینمایی « سفر دور و دراز کاپیتان دریک » به کارگردانی دیوید فلورس پنجشنبه 25 فروردین ماه ساعت 22 ازشبکه یک سیما پخش می شود.
دراین فیلم با بازی آدریان پُل آمده : " کاپیتان دریک" دزد دریایی بسیارمعروفی است که با "کاپیتان سان دو واته" رقابت تنگاتنگی دارد و آنها درهمه دریاها درتعقیب و گریزهم هستند. یکی از سلاطین سرزمینهای دوردختر کاپیتان به نام" ایزابلا "را گروگان می گیرد و از او می خواهد تا با عبورازسختی ها وراهی صعب العبور، اکسیرزندگی را برای مردم سرزمینش به ارمغان آورد .

فیلم تلویزیونی « سجل » به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی اعظم تندرو جمعه 26 فروردین ماه ساعت 16 ازشبکه¬ یک سیما پخش¬ می شود.
داستان فیلم از این قراراست که : " رحیم باطنی" که صاحب یک گاوداری است به علت عدم پرداخت مالیات دچارمشکل می شود. او که عازم حج است برای فرار از دست قانون به نام جعلی "فرشاد عیوضی" گذرنامه فراهم می کند. اما فرشاد عیوضی کلاهبرداری تحت تعقیب است و به این خاطررحیم باطنی به جای وی دستگیر می شود.اصرار او برهویت واقعی اش و اقراربه جعل سند برای سفرمکه مقبول واقع نمی شود.
مهران رجبی، زهره فکور صبور، اردلان شجاع کاوه و میرطاهرمظلومی به¬ عنوان بازیگران¬ اصلی درفیلم تلویزیونی « سجل » بازی کرده¬انـد .

شـبـکـه دو

فیلم سینمایی « رویای پا برهنه ها » جمعه 26 فروردین ساعت 17:30 ازشبکه دو سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی جونیور داکاستا و گابریل داکاستا آمده : " تی مور" شهری واقع درشرق کره جنوبی را به تصویرمی کشد که درگیرجنگ های داخلی شده و درچنین وضعی یکی ازمربی های فوتبال کره به قصد کسب منفعت های اقتصادی وارد این کشور شده و وسایل ورزشی خود را به قیمت گزافی به مردم فقیرآنجا می فروشد و ماجراهایی را به وجود می آورد که آغاز قصه فیلم سینمایی «رؤیای پابرهنه ها» است.

فیلم سینمایی « بازی با خطر » به کارگردانی جان لوئه سنهاپ محصول سال 2010 جمعه 26 فروردین ساعت 23 ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد .
دراین فیلم با بازی مت دیلون وهایدن کریستینسن و به تهیه کنندگی کریس براون می بینیم : سارقان مسلحی بعد از دستبرد زدن به چندین بانک، هنوز پلیس نتوانسته ردی از آنها پیدا کند ، اما طی تصمیمی که برای دستبرد درسردارند . دچار درگیری با پلیس شده و قبل از فراربا پولها ، توسط مأموران دستگیرمی شوند.

شـبـکـه سـه

شبکه سه سیما پنجشنبه 25 فروردین ساعت 11:30فیلم سینمایی « دایره سرخ » به کارگردانی جین پی یرمولیوی را پخش خواهد کرد .
درخلاصه داستان فیلم آمده : کوری یک دزداست که قرارشده از زندان آزاد شود. یکی از مامورین زندان به او پیشنهاد دزدی جواهرمی دهد . در ادامه در روزآزاد شدن کوری یک قاتل به نام ریکو که توسط ماموری درحال انتقال به زندان است فرارمی کند.

فیلم سینمایی « استاد » به کارگردانی تی سوئی هریک محصول سال 1980کشورهنگ کنگ پنجشنبه 25 فروردین ساعت 18ازشبکه سه سیما پخش می شود.
دراین فیلم با بازی جت لی خواهید دید : شی لوم یک استاد هنرهای رزمی است که در آمریکا مشغول به کارطبابت سنتی است. یکی ازشاگردان او به قصد نابودی او با وی مبارزه می‌کند و او را مجروح می‌نماید. استاد فرار می‌کند و از طرفی جت لی برای پیوستن به استاد خود وارد آمریکا می‌شود که دربدو ورود وسایلش توسط چند جوان به سرقت می‌رود.

فیلم سینمایی « برف های خونین » محصول سال 1960کشورهای فرانسه ، ایتالیا و انگلیس پنجشنبه 25 فروردین ساعت 24 ازشبکه سه سیما پخش می شود.
دراین فیلم آمده : آنتونی کوئین درقطب جنوب درقالب یک اسکیمو زندگی می‌کند . او برای امرارمعاش به شکارمشغول می‌باشد وبه همین دلیل دچارخطرهای فراوانی می‌شود.اینوک در قطب ازدواج می‌کند و تعدادی شکارچی سفید آمریکایی برای شکارنزد اینوک می‌آیند ، همسرش با این کار مخالف است.

فیلم سینمایی « عمو بوت نات » محصول سال 2009 کشورهند ، جمعه 26 فروردین ساعت 11:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.
دراین فیلم بابازی شاهرخ خان وآمیتا با چان آمده : آدیتا (شاهرخ خان) به همراه همسرش آنجلی (جوهی چاولا) و پسرشان بانکوخانه ای درشهرگوآ اجاره می کنند که دربین مردم شایعه است آن خانه روحی دارد که هرکسی را که درآنجا ساکن می شود، به وحشت‌می اندازد.
فیلم سینمایی « عمو بوت نات » به کارگردانی ویویک شارما وتهیه کنندگی راوی چوپرا در ژانرکمدی ، درام و تخیلی ساخته شده است .

جمعه 26 فروردین ماه ساعت 14:15 فیلم سینمایی « به من نگو دزد» ازشبکه سه سیما پخش می شود .
فیلم سینمایی « به من نگو دزد» مضمونی کمدی دارد و داستان آن حول محوراختراع یک قرص توسط خانم (بختیاری) می گذرد. این قرص بعد ازاختراع به یک سارق زندانی شده داده می شود تا بلکه تحولی در زندگی او ایجاد کند .
شهرام قائدی ، بهنوش بختیاری ، رابعه اسکویی ، رامین ناصرنصیر، کیانوش گرامی ، امیر نوری، سانازسماواتی و اکرم بردسیری به کارگردانی عباس مرادیان و تهیه کنندگی علی عزیزی درفیلم سینمایی بازی کرده اند .

شـبـکـه چـهـار

فیلم تلویزیونی « روز پنجم » به کارگردانی فریدون فرهودی پنجشنبه 25فروردین ماه ساعت 15:40ازشبکه چهارسیما پخش می شود .
داستان فیلم تلویزیونی « روزپنجم » ازاین قراراست که سه دوست ازاقشاروسنین مختلف به تازگی ازکمپ ترک اعتیاد مرخص شده اند.آنها تصمیم می گیرند علی رغم مشکلات زیادی که دارند پاک بمانند و دیگرسراغ مواد مخدرنروند.
حبیب اسماعیلی ورحیم نوروزی درفیلم تلویزیونی « روزپنجم » به نویسندگی سمانه نامدارو فریدون فرهودی به ایفای نقش پرد اختند .


فیلم سینمایی « علیه تراست » به کارگردانی پیتر هاویت جمعه 26 فروردین ماه ساعت 20:30 ازشبکه چهارسیما پخش می شود .
فیلم سینمایی « علیه تراست » ازاین قراراست که گری صاحب یک شرکت نرم افزاری است هر روز درحال رشد و حذف رقیبان است. هافمن پسری جوان و با استعداد به دنبال تاسیس یک شرکت اینترنتی است، گری که از این موضوع با خبر شده هافمن را دعوت به همکاری می کند . او می خواهد این گونه جلوی پیشرفت هافمن راگرفته و ایده های اورا ازآن خود کند.
رایان فلیپ و ریچارد لی کوک درفیلم سینمایی «علیه تراست » تولید سال 2001کشور آمریکا به ایفای نقش پرداختند .

شـبـکـه تـهــران

فیلم سینمایی « کرگدن زرد » به کارگردانی فیل آلدن رابینسون محصول سال 1992کشور آمریکا 40 دقیقه بامداد روز جمعه 26 فروردین ماه ازشبکه تهران پخش می¬شود .
درخلاصه داستان فیلم آمده : مارتین و کوزمو دو دوست قدیمی اند که در کار سرقت الکترونیکی تبحر دارند . درابتدای فیلم بر اثر یک اتفاق مارتین نجات پیدا کرده و کوزمو توسط پلیس دستگیر می شود. سالها بعد مارتین که یک گروه دارد و نامش را تغییر داده و همچنان در کارهای الکترونیکی متبحر است به بانک ها و موسسات خصوصی کمک می کند تا روش های سرقت را شناسایی نماید و ازاین طریق پول بسیار خوبی دستمزد می گیرد.

شبکه تهران جمعه 26 فروردین ساعت 13:30 فیلم سینمایی « زندگی دوباره» به کارگردانی¬ دنیل زریلی را برای ¬پخش درنظرگرفته است.
درخلاصه داستان فیلم آمده : لیسی که به صورت مخفی درباندهای مواد مخدررخنه می کند ، عده زیادی ازقاچاقچیان را به زندان ایالتی فرستاده است.ازطرفی فردی که ازقاچاقچیان عمده مواد محسوب می شود وتوسط وی دستگیر شده است با بیرون از زندان ارتباطاتی دارد که ازهمان طریق به کارهای خلاف گذشته اش ادامه می دهد.
وینی جونز، تونی اسچینا و لینگ بای درفیلم سینمایی « زندگی دوباره» » محصول سال 2010 کشورهای آمریکا و انگلیس به عنوان بازیگران اصلی حضوردارند.

سـیـمـای اسـتـان هـا

فیلم تلویزیونی « معمای آرتا» به کارگردانی حسن کار بخش جمعه 26 فروردین ساعت 13:30 در ژانر خانوادگی و اجتماعی ازسیمای استان ها روی آنتن می¬رود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی سولماز فنی زاده ، نادر فلاح و منوچهرآذر آمده : پرفسور فرخی به ایران می آید تا درباره دوران تاریخی ارتا تحقیق کند. درایران او درگیر قاچاقچیان می شود که در پی تطمیع و تهدید او هستند، برخی مشکلات خانوادگی نیز او را درگیر کرده است. درپایان او با هماهنگی های پلیس قاچاقچیان را تحویل قانون می دهد .

Ali Miller
2011/04/28, 12:04
گزارش فيلم‌هاي آخر هفته در تلويزيون
شبكه‌هاي مختلف سيما در روزهاي پاياني هفته 12 فيلم سينمايي و تلويزيوني برگزار مي‌كنند.
به گزارش فارس، فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني آمليا، مراسم آبرومندانه، پيتر بل، بازي آخر، فليكا، قهرمان، شيفت بعدي، ارباب دزدان، اهداء، قتل عام خشونت‌بار، آشپز بزرگ 2 و ياد استاد پنجشنبه و جمعه 8 و 9 ارديبهشت ماه از شبكه‌هاي يك، دو، سه، چهار، تهران و سيماي استان‌ها پخش مي‌شود.


**«آمليا»
فيلم سينمايي آمليا به كارگرداني ميرا نانير پنجشنبه 8 ارديبهشت ماه ساعت 22 از شبكه يك سيما پخش مي‌شود.
در اين فيلم با بازي هيلاري سوانگ و ريچارد گيرآمده: آمليا دختري اهل كانزاس سيتي آمريكا بوده كه ازنوجواني سوداي پرواز در سر داشته است. در جواني، خلبان مي‌شود و با حمايت همسرش، تبديل به اولين زن خلباني مي‌شود كه به تنهايي طول اقيانوس آتلانتيك را طي مي‌كند.
فيلم سينمايي آمليا محصول سال 2009 در كشورهاي كانادا و آمريكا ساخته شده است.
**«مراسم آبرومندانه»
فيلم تلويزيوني مراسم آبرومندانه به كارگرداني محمدرضا رستمي و تهيه‌كنندگي اسماعيل عفيفه جمعه 9 ارديبهشت ساعت 16از شبكه يك سيما روي آنتن مي‌رود.
در فيلم تلويزيوني مراسم آبرومندانه در ژانر خانوادگي- اجتماعي خواهيد ديد: مسعود جواني است كه سال قبل با فوت پدرش، تنها نان آور خانواده شده است. او به واسطه يك آشنا در يك كارگاه قاليشويي مشغول به كار شد. مدير كارگاه مهريزي از دوستان پدر فقيد مسعود است. چيزي به پايان سال نمانده و كارگاه روز پركاري را پشت سر مي‌گذارند. مائده خواهر مسعود دانشجو است كه قرار است همكلاسي‌اش به خواستگاري او بيايد.
مهدي پاكدل، مهدي صباغي، رحمان باقريان، سوسن مقصودلو، رويا دعوتي و فرشيد صمدي‌پور در فيلم تلويزيوني «مراسم آبرومندانه» به ايفاي نقش پرداختند.
**«پيتر بل»
فيلم سينمايي «پيتربل» جمعه 9 ارديبهشت ساعت 17:30 از شبكه دو سيما پخش مي‌شود.
در خلاصه داستان فيلم با بازي كوئينستن شرام، فرانش دي گروت و كاجا هربرس آمده پيتر بل پسر بسيار پر انرژي و در عين حال بازيگوشي است كه شيطنت‌هاي او گاهي اوقات باعث عصبانيت اهالي محل مي‌شود. وي در مدرسه در كلاسي حضور دارد كه خواهرش مارتا معلم آن است، اما در آنجا نيز گاه با شيطنت‌هايش كلاس را به هم مي‌ريزد. در همسايگي آنها مردي به نام آقاي گيلمن صاحب مغازه بقالي است و او نيز گه گاه از دست شيطنت‌هاي پيتر به تنگ مي‌آيد. آقاي گيلمن پسر بي‌دست و پا و ساده‌اي به نام ژوزف دارد كه او نيز معلم مدرسه بوده و قرار است با مارتا ازدواج كند.
فيلم سينمايي پيتر بل به كارگرداني ماريا پيترس محصول كشور هلند و آلمان در سال 2002 ساخته شده است.
**«بازي آخر»
فيلم سينمايي بازي آخر به كارگرداني اندي چنگ محصول سال 2006 در ژانر پليسي جمعه 9 ارديبهشت ساعت 23 از شبكه دو سيما پخش خواهد شد.
در اين فيلم با بازي كوباگودينگ جي‌آر، جيمزوود و پيترگرين، محصول مشترك كشورهاي آلمان، آمريكا و كانادا مي‌بينيم: رييس جمهور آمريكا كه مي‌خواهد در مراسم توزيع جوايز در دانشگاه شركت كند، ترور مي‌شود. خبرنگاري به نام كيت نيز مي‌خواهد براي پي‌بردن به قصد ضارب، در مورد اين ماجرا تحقيق كند.
**«فليكا»
تكرار فيلم سينمايي فليكا به كارگرداني مايكل ماير و با بازي آليسون لومن و ماريا بلو محصول سال 2006 انگليس و آمريكا، پنجشنبه 8 ارديبهشت ماه ساعت 11:30 از شبكه سه سيما باز پخش مي‌شود.
**«قهرمان»
شبكه سه سيما، پنجشنبه 8 ارديبهشت ماه ساعت 24 فيلم سينمايي «قهرمان» را براي پخش در نظر گرفته است.
يك مبارزگر چيني كه داراي افكار مشابه سامورايي‌هاي راستين است و نامي براي خود برنگزيده تصميم دارد، در زندگي‌اش تمامي همتش را به كارگيرد تا از لحاظ روحي به درجات بالا برسد.
جت لي، توني لنگ، ماگي چيونگ، زي ين چانگ، دامينگ چن و داني ين در فيلم سينمايي قهرمان به كارگرداني ژانگ ييمو محصول سال 2002 كشورهاي چين و هنگ كنگ در ژانر معناگرا بازي كرده‌اند.
**«شيفت بعدي»
جمعه 9 ارديبهشت ماه ساعت 11:30 تكرارفيلم تلويزيوني " شيفت بعدي " به كارگرداني رژرهاشم پور و تهيه كنندگي مصطفي عزيزي از شبكه سه سيما پخش مي شود.
شراره دولت آبادي، پروين كلكي ،آيدا كيخاهي ومهران نائل دراين فيلم تلويزيوني در ژانراجتماعي بازي كرده اند.
**«ارباب دزدان»
فيلم سينمايي " ارباب دزدان " محصول سال 2006 كشورهاي انگليس ، آلمان و لوكزامبورگ جمعه 9 ارديبهشت ساعت 15 از شبكه سه سيما پخش مي شود.
داستان فيلم از اين قرار است كه جواني در شهر و نيز تحت نام ارباب دزدان به بچه هاي بي سرپرست كمك مي كند و آنها را در سينمايي قديمي پناه مي دهد و در ادامه جواني به همراه برادر كوچكش براي فرار از دست نامادري و ناپدري كه آنها را آزار مي دهند به شهر ونيز فرار مي‌كند و در آنجا ارباب دزدان اين دو برادر را به پناهگاه خود مي‌برد. در ادامه پدر و مادر كه از فرار آنها به شهر ونيز اطلاع پيدا مي كنند به آنجا رفته و از كارآگاهي مي خواهند هر طور شده اين دو برادر را پيدا كنند.
فيلم سينمايي "ارباب دزدان " به كارگرداني ريچارد كلوس ساخته شده است.
**«اهداء»
پنجشنبه 8 ارديبهشت ماه ساعت 15:40، فيلم سينمايي "اهداء " به كارگرداني برنارد ايموند، بدون تحليل از شبكه چهار سيما باز پخش مي‌شود.
**«قتل عام خشونت‌بار»
فيلم سينمايي قتل عام خشونت بار به كارگرداني استيون مناجمعه 9 ارديبهشت ماه ساعت 20:30 در قالب برنامه سينما4 از شبكه چهار سيما پخش مي شود.
داستان فيلم سينمايي "قتل عام خشونت بار " درمورد هري كارگردان سينماست. او براي كارو فيلمنامه جديدش به دنبال سرمايه‌گذار و جذب عوامل فني و بازيگران شناخته شده است. آنها يك تيم اماتور و بي دست و پا هستند كه تلاش مي كنند با امكانات و پول اندكي كه دارند فيلم خود را به خوبي بسازند.
ديويد ناقتون وبرايان اوهلوران درفيلم سينمايي " قتل عام خشونت بار " محصول سال 2007 كشور آمريكا در ژانر كمدي به ايفاي نقش پرد اختند .
**«آشپز بزرگ2»
فيلم سينمايي "آشپز بزرگ 2 " به كارگرداني بيك دانگ - هون محصول سال 2010 كشور كره جنوبي روز جمعه 9 ارديبهشت ساعت 13:30 از شبكه تهران پخش مي‌شود.
دو خواهر و برادرناتني كه مدتها از والدين خود دور بوده‌اند به ديدن آنها مي آيند. خواهر سرآشپزي ماهر وبرادر دوا فروشي زبردست است. خواهر قصد دارد رستوران سنتي مادرش را كه مادر واقعي‌اش است. خراب كند تا خاطرات بد گذشته‌اش را كه مربوط به بي‌پدريش بوده است را به فراموشي بسپارد، ولي برادرش كه هم پدر و هم مادرش ناتني هستند به خاطر مادرناتني‌اش مي خواهد جلوي اين كار را بگيرد.
كوجين، جيونگ اون كيم و جي هيو ونگ در فيلم سينمايي "آشپز بزرگ 2 " بازي كرده‌اند.
**«ياد استاد»
فيلم تلويزيوني ياد استاد به كارگرداني علي توكل‌نيا از توليدات سيمافيلم در ژانر اجتماعي، جمعه 9 ارديبهشت ماه ساعت 13:30 از سيماي استان‌ها روي آنتن مي‌رود.
در خلاصه داستان فيلم با بازي منوچهر والي‌زاده، افسانه ناصري و معصومه آقاجاني آمده: امير و آذر مهر مجري تلويزيون هستند تا اينكه استاد ادبيات دوره دبيرستان او ( روزبهان) با ديدن برنامه زنده آذر مهر خاطراتش زنده مي‌شود.

Ali Miller
2011/05/13, 10:37
روابط عمومی سیما گزارش داد، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «عروس افغان»، «تعقیب سایه‌ها»، «كوكی»، «قهوه اسپرسو»، «قطار 10/3 به یوما»، «بازرس مورس»، «استاد كونگ كیو»، «پاپیون»، «نشانی سوم»، «رمز شكلات»، «حقیقت گمشده»، «بازی بزرگان»، «غریبه» و «سوء پیشینه» پنجشنبه و جمعه 22 و 23 اردیبهشت ماه از شبكه‌های یك، دو، سه، چهار، تهران و سیمای استان‌ها پخش می شود.


شبكه یك
فیلم سینمایی «عروس افغان» به كارگردانی ابوالقاسم طالبی پنجشنبه 22 اردیبهشت ماه ساعت 22 ازشبكه یك سیما پخش می شود.

فیلم سینمایی «عروس افغان» با بازی حسین یاری، نورا هاشمی و گلاب آدینه قصه جوانی افغانی به نام «گل محمد» است كه برای تهیه شیربهای دختری كه سخت به او دلبسته است، به پاكستان می رود و درآنجا به كارهای مختلفی چون روزنامه فروشی، جاروكشی و... مشغول می شود.

*************************

فیلم سینمایی «تعقیب سایه ها» به كارگردانی علی شاه محمدی و نویسندگی رضا متقیان جمعه 23 اردیبهشت ساعت 16ازشبكه یك سیما روی آنتن می رود.

درفیلم سینمایی «تعقیب سایه‌ها» خواهید دید: درپی وقوع انفجارخودرویی، گروه تحقیق پلیس شروع به كاركرده وبا كمك یكی ازمجروحین حادثه، هویت وشماره خودروی عامل اصلی بمب گذاری ( تیمور ایدو لو) شناسایی می شود. تیموركه سال گذشته درجریان توزیع موادمخدردستگیرشده بودبه ده سال زندان در دادگاه سنندج محكوم شده ولی به قیدضمانت آزادومتواری می گردد.

جعفردهقان، غلامرضا علی اكبری، سید جواد هاشمی، رضا توكلی و مسعود خلج در فیلم سینمایی «تعقیب سایه‌ها» محصول سازمان توسعه سینمایی سوره به ایفای نقش پرداختند.


شبكه دو
فیلم سینمایی «كوكی» جمعه 23 اردیبهشت ساعت 17:30 از شبكه دو سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: آندورا یك خرس عروسكی كوچك دارد كه مادرش به خاطر این كه مستعمل شده آن را دور می اندازد. آندورا آرزو می كند كه بلایی سر عروسكش نیاید. دعا و یا آرزوی او باعث می شود زمانی كه غلتكی درحال له كردن زباله‌ها است، خرس جان گرفته و از آن نقطه فرار كند.

فیلم سینمایی «كوكی» به كارگردانی یان سوراك و تهیه كنندگی اریك آبراهام درسال 2010ساخته شده است.

**************************

فیلم تلویزیونی «قهوه اسپرسو» به كارگردانی رضا بهشتی و تهیه كنندگی پریسا عشقی جمعه 23 اردیبهشت ساعت 23 ازشبكه دو سیما پخش خواهد شد.

دراین فیلم با بازی عبدالرضا اكبری، نسرین مقانلو، سعید داخ، سپیده خداوردی، مینا جعفرزاده، خسرو بامداد و فربد شكرایی می بینیم: دو زن كه عضو یك سازمان تروریستی مقیم خارج ازكشورهستند، ازطرف موساد ماموریت پیدا می كنند تا به ایران بیایند و با یكی از كارشناسان انرژی اتمی به نام بهمن آرامی كه در رابطه با مقاوم سازی سایت‌های اتمی فعالیت می كنند، ارتباط برقرار نمایند.


شبكه سه
فیلم سینمایی «قطار 10/3 به یوما» به كارگردانی دلمر دیوز و با بازی گلی فورد، وان هفلین و هنری جونز، پنجشنبه 22 اردیبهشت ماه ساعت 11:30 از شبكه سه سیما بازپخش می شود.

*************************

فیلم سینمایی «بازرس مورس» به كارگردانی دنی بوی محصول سال 1990كشورانگلیس، پنجشنبه 22 اردیبهشت ساعت 18 از شبكه سه سیما پخش می شود.

داستان فیلم ازاین قراراست كه: سربازرس مورس در سال‌های پیش جنایتكاری را كه به دلیل دزدی متهم وبه زندان سوئد انداخته است، پس از دوسال برای بازرس ازسوی همان شخص فراماسونرپاپوشی ساخته می شود كه او را به درد سرمی اندازد و باعث می شود كه همكارانش به او سوء ظن پیدا كنند.

فیلم سینمایی «بازرس مورس» با بازی بازیگرانی همچون كولین دكستر، جان تو و كویین ویتلی ساخته شده است.

***********************

فیلم سینمایی «استاد كونگ كیو» به كارگردانی می هو و به تهیه كنندگی سنپنگ هان پنجشنبه 22 اردیبهشت ساعت 20 از شبكه سه سیما پخش می شود.

دراین فیلم خواهید دید: استاد كونگ كیو با درخواست امپراطوری به قصرمی رود و با درایت خود دشمنی را شكست می دهد و باعث كارهای بزرگی دركشورمی شود و مردان حسود قصربرضد او اقدام كرده و امپراطور او را تبعید می كند.

چویون فت و ایكسون ژو درفیلم سینمایی «استاد كونگ كیو» محصول سال 2010 كشور چین به ایفای نقش پرداختند.

***********************

فیلم سینمایی «پاپیون» به كارگردانی فرانكلین شافنر پنجشنبه 22 اردیبهشت ساعت 24 از شبكه سه سیما پخش می شود.

فیلم سینمایی «پاپیون» بر اساس زندگی واقعی «هانری شایر» معروف به پاپیون كه به دلیل خلافكاری به گینه فرانسه تبعید می شود، ساخته شده است. او در این تبعیدگاه با یك جاعل اسناد دولتی كه بسیار ثروتمند و همیشه در معرض كشته شدن است، آشنا می شود.

داستین هافمن و استیو مك كوئین در فیلم سینمایی «پاپیون» محصول كشور آمریكا بازی كرده‌اند.

*************************

فیلم تلویزیونی «نشانی سوم» به كارگردانی سید جواد هاشمی و با بازی رامین راستاد، مهدی فقیه و مهدی صباحی جمعه 23 اردیبهشت ساعت 11:30 ازشبكه سه سیما بازپخش می شود.

************************

جمعه 23 اردیبهشت ماه ساعت 15 فیلم سینمایی «رمز شكلات» به كارگردانی ویوك اگنی هرتی ازشبكه سه سیما روی آنتن می رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: درشب كریسمس 20 میلیارد پوند از اتومبیل حامل پول ربوده می‌شود. درهمان شب دربندریك كشتی منفجرمی شود. درنزدیكی كشتی منفجرشده پلیس جسد سوخته‌ای را كه درنزدیكی او كیف پول افتاده برمی خورد و معلوم می شود كیف متعلق به یك مرد هندی می باشد.

آنیل كاپور و سوئیل شرتی در این فیلم سینمایی محصول سال 2005 كشور هند بازی كرده‌اند.


شبكه چهار
پنجشنبه 22 اردیبهشت ماه ساعت 15:30، فیلم تلویزیونی «حقیقت گمشده» به كارگردانی محمد احمدی و نویسندگی سید رضا خطیبی و محمد احمدی و با بازی حمید فرخ نژاد، حبیب دهقان نسب، پریوش نظریه و احمد مهران فرازشبكه چهارسیما بازپخش می شود.

*************************

جمعه 23 اردیبهشت ماه ساعت 20:30، فیلم سینمایی «بازی بزرگان» به كارگردانی راموال همریخ، محصول سال 2009 كشور دانمارك درقالب برنامه «سینما4» ازشبكه چهارسیما پخش می شود.

داستان فیلم سینمایی «بازی بزرگان» با بازی لارس میكلسن، شارلوت مانك و بورخارد فورت رتردرمورد "وینگ " خبرنگارساده روزنامه‌ای است كه خیلی زود دركارش پیشرفت می كند و همین امرموجب می شود كه طعمه‌ای مناسب برای صاحبان قدرت شود.


شبكه تهران
فیلم سینمایی «غریبه» جمعه 23 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 ازشبكه تهران پخش می­شود.

داستان فیلم درمورد «گریس بیشاپ»، زنی روان شناس است كه درمركزجرم شناسی پلیس كارمی كند و تلاش می كند باروانكاوی مجرمان به آنان كمك كند. یكی از این افراد تام است كه مقدار زیادی ازگذشته اش را به خاطر نمی آورد و پس از آزادی از زندان دوباره به دنیای تبهكارانه بازگشته است.

استیو استین، آدام پیچ و اریكا سرا درفیلم سینمایی «غریبه» به كارگردانی راب لیبرمن محصول سال 2010 كشوركانادا به ایفای نقش پرداختند.


سیمای استان‌ها
فیلم سینمایی «سوء پیشینه» به كارگردانی محسن آقاخان، جمعه 23 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 ازسیمای استان‌ها روی آنتن می­رود.

داستان فیلم با بازی علی اوسیوند، رامین راستاد و لیلا بوشهری درمورد انسان‌هایی است كه به دلیل عدم آگاهی كافی و حتی برخلاف میل درونی مرتكب جرم‌هایی می شوند و وقتی پس از آزاد شدن از زندان می خواهند به اجتماع باز گردند و خطاهای خود را جبران كنند، اجتماع حاضر به پذیرش آنها نمی شود.

Ali Miller
2011/05/26, 13:03
فارس: فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني گذرگاه كاساندرا، آتش زير خاكستر، فقط بيست، فرشته نزديك است، الماس خونين، بازرس مورس، عليه دونها، تبديل شوندگان 2، دوست من يونگ دون، بن بست يلدا، همه افتادگان، ماني اورانگابو، سنگ سرنوشت، سايه مرگ و آبي‌ها و خاكستر پنجشنبه و جمعه 5 و 6 خردادماه از شبكه‌هاي يك، دو، سه، چهار، تهران و سيماي استان‌ها پخش مي‌شود.

*«گذرگاه كاساندرا»
فيلم سينمايي گذرگاه كاساندرا به كارگرداني جورج پي كاس متيوس پنجشنبه 5 خرداد ماه ساعت 22 از شبكه يك سيما پخش مي‌شود.
داستان فيلم با بازي سوفيا لورن و ريچارد هريس از اين قرار است كه مسافران يك قطار اروپايي در معرض خطر ابتلا به يك بيماري كشنده قرار مي‌گيرند. از اين رو با خروج آنها از قطار جلوگيري به عمل مي‌آيد تا بيماري، ويروس كشنده‌اي كه عده‌اي را گرفتار كرده، همه گير نشود.
فيلم سينمايي «گذرگاه كاساندرا» محصول كشورهاي آلمان غربي، ايتاليا و انگليس در سال 1976ساخته شده است.

*«آتش زير خاكستر»
فيلم تلويزيوني «آتش زير خاكستر» جمعه 6خرداد ماه ساعت 16 از شبكه يك سيما پخش مي‌شود.
داستان فيلم از اين قرار است كه يك سال پس از فتح خرمشهر، توسط رزمندگان ايراني، يك پزشك عمومي به نامه "مجيد " كه تازه از دانشگاه تهران فارغ التحصيل شده از طرف دانشگاه به جبهه‌هاي حق عليه باطل اعزام شده و در چادر بهداري يك قرارگاه نزديك خرمشهر مشغول به كار مي‌شود.
عبدالرضا اكبري، نصرالله رادش، فرزين صابوني و سيامك احصايي در فيلم تلويزيوني آتش زير خاكستر به كارگرداني كاوه سجادي حسيني و تهيه‌كنندگي عليرضا سبط احمدي بازي كرده‌اند.

*«فقط بيست»
فيلم تلويزيوني "فقط بيست " به كارگرداني مسعود كرامتي و تهيه‌كنندگي داوود قچاق جمعه 6 خرداد ساعت 17:30 از شبكه دو سيما پخش مي‌شود.
در خلاصه داستان فيلم با بازي محمدجواد جعفرپور، شبنم مقدمي، حميدرضا دلاوري و شهرام قاعدي آمده: پدر خانواده‌اي ادعا دارد كه اجدادش رياضي دان بوده‌اند و حالا بچه‌هايش نيز بايد رياضي‌دان بشوند و در اين راه از هيچ تلاشي كوتاهي نمي‌كند تا رياضي پسرش، رحيم خوب شود. بالاخره رحيم يك عينك پيدا مي‌كند و با گذاشتن اين عينك بر چشمانش دگرگون شده و شبيه انيشتن مي‌شود.

*«فرشته نزديك است»
فيلم تلويزيوني "فرشته نزديك است " به كارگرداني حسين تبريزي و تهيه‌كنندگي مجيد اوجي جمعه 6 خرداد ساعت 23 از شبكه دو سيما پخش خواهد شد.
عاطفه تنها در خانه‌اي قديمي زندگي مي‌كند. دو پسر او هر كدام ازدواج كرده و به زندگي خود مشغولند. روزي عاطفه زني را در خانه خود پيدا مي‌كند. وي حاضر نيست آنجا را ترك كند. عاطفه پليس را خبر مي‌كند. هيچ كس به جز عاطفه قادر به ديدن زن نيست، زن كه خود را شايسته معرفي مي‌كند قدرت‌هاي عجيبي دارد از جمله اين كه مي‌تواند پيش‌گويي كند.
سحر ولد بيگي، پروانه معصومي، پرستو صالحي و مهدي صبايي در فيلم تلويزيوني "فرشته نزديك است " بازي كرده‌اند.

*«الماس خونين»
فيلم سينمايي "الماس خونين " به كارگرداني ادوارد زوييك و با بازي لئوناردو دي كاپريو، جنيفر كانلي و دجيمون هانسو، پنجشنبه 5 خرداد ساعت 11:30 از شبكه سه سيما باز پخش مي‌شود.

*«بازرس مور»
فيلم سينمايي "بازرس مورس " به كارگرداني دني بوي محصول سال 1990 كشور انگليس، پنجشنبه 5 خرداد ساعت 17:15 از شبكه سه سيما پخش مي‌شود.
در زنداني واقع در فارنلي قتلي صورت مي‌گيرد و پيرمردي به نام كراير كشته مي‌شود. بازرس مورس با همكارش به دنبال قاتل مي‌روند تا اينكه متوجه مي‌شوند كه مقتول با دو شريك به نام‌هاي تورنتون و بايلي در آخرين لحظات مرگ در كنار هم بودند. مورس به بايلي مشكوك مي‌شود.
كوئيين ويتلي، جان تو و كولين دكسته در فيلم سينمايي "بازرس مورس " محصول سال 1990 انگلستان بازي كرده‌اند.

*«عليه دون‌ها»
فيلم سينمايي "عليه دون‌ها " پنجشنبه 5 خرداد ساعت 20 از شبكه سه سيما پخش مي‌شود.
"جان " با پدرش در شهر در حال خريد هستند كه دون‌ها به آنجا آمده و پدر وي را مي‌كشند. "جان " با مادرش به قلعه دون‌ها مي‌رود و خواهان تنبيه مقصر هستند ولي دون بزرگ بي‌احترامي كرده و آنها را باز مي‌گرداند.
فيلم سينمايي "عليه دون‌ها " محصول سال 2000 كشور انگلستان با بازي مارتين كلونز و ريچارد كويز ساخته شده است.

*«تبديل شوندگان2»
فيلم سينمايي "تبديل شوندگان2 " پنجشنبه 5 خرداد ساعت 23:30 از شبكه سه سيما پخش مي‌شود.
"تبديل شوندگان2 " ماجراي نبرد دو دسته از آدم آهني متغيرالشكل است كه تركيبي از نقاشي متحرك و صحنه‌هاي زنده بازيگر است، قهرمان فيلم كه يك پسر جوان است (سم) به دانشگاه مي‌رود تا از دوستان آدم آهني‌اش كه ساكن زمين هستند فاصله بگيرد، اما با بازگشت آدم آهني‌هاي دشمن كه دوباره احيا شده‌اند و از فضا مي‌آيند ناچار به كمك دوستان آهني‌اش مي‌آيد.
مگان فاكس و جاش دو همل در فيلم سينمايي "تبديل شوندگان " محصول سال 2009 كشور آمريكا ايفاي نقش كرده‌ا‌‌‌ند.

*«دوست من يونگ دون»
فيلم سينمايي "دوست من يونگ دون " به كارگرداني لي سونگ يول محصول سال 2002 كشور كره جمعه 6خرداد ماه ساعت11:30 از شبكه سه سيما باز پخش مي‌شود.

*«بن بست يلدا»
فيلم تلويزيوني "بن بست يلدا " جمعه 6 خرداد ساعت 15 از شبكه سه سيما روي آنتن مي‌رود.
داستان فيلم با بازي ثريا قاسمي، آشا محرابي و جواد عزتي از اين قرار است كه خانم مسني همسرش در جواني فوت كرده و دارائي‌هاي بسياري ازخود به جا گذاشته، فرزندان او كه همگي متاهل‌اند در همان خانه زندگي مي‌كنند. آنها بر آن شده‌اند كه ماترك پدر را كه شامل خانه و زمين و گاوداري و ...است تقسيم كرده و هركدام سهم خود را بردارند.
فيلم تلويزيوني "بن بست يلدا " به كارگرداني عباس رنجبر و تهيه‌كنندگي مسعود نوري ساخته شده است.

*«همه افتادگان»
فيلم تلويزيوني "همه افتادگان " به كارگرداني بهرام عظيم‌پور و تهيه‌كنندگي حسين آقاهرندي و علي پوركياني و با بازي اميرآقايي، الهام پاوه‌نژاد، كاظم هژير آزاد، شمسي صادقي و مژگان خالقي پنجشنبه 5 خرداد ماه ساعت 15:30 از شبكه چهار سيما باز پخش مي‌شود.

*«ماني اورانگابو»
جمعه 6 خرداد ماه ساعت 20:30، فيلم سينمايي "ماني اورانگابو " به كارگرداني لي چانگ در قالب برنامه "سينما4 " از شبكه چهار سيما پخش مي‌شود.
فيلم داستان دو جوان به نام‌هاي گابو (كه همان اورانگابو است) و سانگو است كه هر دو اهل رواندا هستند و تصميم گرفته‌اند قاتل پدرگابو را پيدا كنند. براي همين به سفر مي‌روند، پدر گابو در جنگ‌هاي قبيله‌اي توسط مردي از قبيله دشمن كشته شده است. در بين مسير سانگوا تصميم مي‌گيرد كه بعد از سه سال كه خانه پدري را ترك كرده به والدينش سر بزند.
روتا گنگواجوزف و دوران كونديه اريك در فيلم سينمايي "ماني اورانگابو " محصول سال 2007 كشورهاي رواندا و آمريكا به ايفاي نقش پرداختند.

*«سنگ سرنوشت»
فيلم سينمايي "سنگ سرنوشت " به كارگرداني چارلز مارتين اسميت محصول سال 2008 كشورهاي كانادا و انگليس30 دقيقه بامداد روز جمعه 6 خرداد از شبكه تهران بازپخش مي‌شود.
چارلي كاكس، كيت مارا و استفن مك كول در فيلم سينمايي "سنگ سرنوشت " بازي كرده‌اند.

*«سايه مرگ»
فيلم سينمايي "سايه مرگ " به كارگرداني هان جانگ جمعه 6 خرداد 13:30 از شبكه تهران پخش مي‌شود.
يك سازمان تبهكاري نژاد پرست در كره جنوبي، با اعتقاد به اينكه مهاجران آسيايي از كشورهايي چون ويتنام، فيليپين و تايلند يا بايد به كشورهايشان بازگردند و يا اينكه كشته شوند آنها را به قتل مي‌رساند. يكي از اعضاي سازمان مرد سنگدلي با نام مستعار سايه است كه جواني به نام سونگ جي وان با وي كار مي‌كند. پليسي به نام لي هان كيو در ضمن يك عمليات آنها را تعقيب مي‌كند، ولي آنها موفق به فرار مي‌شوند.
كانگ هو سانگ، دانگ وون كانگ و يان سيو چويي در فيلم سينمايي "سايه مرگ " محصول سال 2010 كشور كره بازي كرده‌اند.

*«آبي‌ها و خاكستر»
فيلم تلويزيوني "آبي‌ها و خاكستر " جمعه 6 خرداد ساعت 13:30 از سيماي استان‌ها روي آنتن مي رود.
درخلاصه داستان فيلم آمده : خانم معلمي در يك روستا به تدريس كودكان مشغول است. روزي از روزها يكي از شاگردانش به او تسبيحي مي‌دهد و مي‌گويد اين تسبيح را دايي مهدي شهيدش داده تا به معلم بدهد. دخترك چند بار ديگر براي خانم معلم از شهيد پيغام مي‌آورد.
هيلدا خسروي و نگين معتضدي در فيلم تلويزيوني "آبي‌ها و خاكستر " به كارگرداني فريدون فرهودي بازي كرده‌اند.

Ali Miller
2011/06/09, 14:34
فیلم های اخر هفته سیما 19 و 20 خرداد

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی « جدامانده » پنجشنبه 19خرداد ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می شود .

داستان این فیلم درباره نیروهای پلیس است که تلاش می کنندقدرت فزاینده مافیای ایرلندی رادرجنوب بوستن تحت کنترل درآوردند.

مارتین اسکورسیزی درسال 2006 کارگردانی این اثر را با بازی لئوناردو دی کاپریو، جک نیکلسن ، مت دیمن و مارک والبرگ برعهده داشته است .

******************************

فیلم سینمایی « باشگاه سری» به کارگردانی جمال شورجه جمعه 20خرداد ماه ساعت 16 از شبکه­ یک سیما پخش­ می شود.

داستان فیلم بابازی جمشیدهاشم پور،جهانبخش سلطانی ،فرهاداصلانی ومحمودپاک نیت ازاین قراراست که : فرمانده کشتی تجاری « ایران رشادت » پس از بارگیری در بندر فیلیپین متوجه می شود،عوامل دشمن یک محموله مواد شیمیایی را وارد کشتی کرده اند. آنها قصد دارند طی نقشه ای حساب شده خبرنگاران و دست اندرکاران محیط زیست را در سنگاپوربر روی عرشه کشتی حاضرکنند تا با تبلیغاتی دروغین خبرتولید و نگهداری سلاح های شیمیایی کشتارجمعی توسط ایران را به جهان مخابره کنند.

******************************

شـبـکـه دو
فیلم سینمایی «میمون های فضایی 2» جمعه 20 خرداد ماه ساعت 23 از شبکـه دو سیما روی آنتن می­رود.
کامِت شخصیت اصلی این قسمت در ایستگاه فضایی کار می کند و طبق برنامه قرار است همراه با تعدادی دیگر دوباره سفری را آغاز کنند. اما ناگهان متوجه می شود که اسم او از لیست افراد پرواز حذف شده و همین موضوع باعث ناراحتی زیاد و نا امیدی اش می شود، او داخل سفینه شده و اشتباهاً با دستوری که به رایانه می دهد به فضا پرتاب می شود.
فیلم سینمایی «میمون های فضایی 2» به کارگردانی جان اچ ویـلـیـلمـز و تهیه کنندگی جرمی اچ ویلیامز محصول سال 2010 آمریکا است.

******************************

فیلم سینمایی « همه خوب هستند » به کارگردانی کرگ جونز وتهیه کنندگی ویتوریوسچی گوری جمعه 20 خرداد ساعت 23:30 ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد .

دراین فیلم با بازی رابرت دنیرو و کیت بکینسال می بینیم : فرانک مرد میانسالی است که بعد ازمرگ همسرش با چهار فرزندش که هر کدام درشهردیگری هستند، تنها ازطریق تلفن یا نامه درارتباط است. او تصمیم می گیرد تا یک مهمانی ترتیب داده و آنها را دورهم جمع کند، ولی هرکدام بهانه ای مي آورند تا به آن مهماني نيايند.

فیلم سینمایی « همه خوب هستند » محصول سال 2009 کشورهای ایتالیا و آمریکا است.

*********************************

شـبـکـه سـه

فیلم سینمایی « این گروه خشن» به کارگردانی سام پکین پا وبابازی ویلیام هولدن ، رابرت رایان ، ارنست بورگناین ، ادموند اوبراین و وارن اوتس پنجشنبه 19خرداد ساعت11:30 ازشبکه سه سیما بازپخش می شود.

*****************

فیلم سینمایی « بازرس مورس » به کارگردانی دنی بوی محصول سال 1990کشورانگلستان ، پنجشنبه 19 خرداد ساعت 17:15 از شبکه سه سیما پخش می شود.

داستان فیلم ازاین قراراست که : یک تبهکاربه نام لاری دارسون دریک مبارزه به وسیله گروهی کشته می شود. مورس وهمکارانش درمراسم خاکسپاری سعی می کنند،بقیه اعضا راشناسایی کنند.

فیلم سینمایی « بازرس مورس » با بازی بازیگرانی همچون کولین دکستر، جان تو و کویین ویتلی ساخته شده است .

*********************************

فيلم سينمايي « مادر زن سلام » به کارگرداني خسرو ملکان پنجشنبه19 خر داد ماه ساعت 19ازشبکه سه سيما پخـش مي‌شــود.

داستان درمورد دختر يک مرد سنتي مي باشد که پس از ازدواج زندگي زناشويي ناموفقي دارد . پدرش که از اين موضوع آگاه است تصميم مي‌گيرد براي ازدواج دو دختر ديگرش شرايطي قايل شود . به همين منظور شرايط خود را به صورت يک بخش نامه بر روي کاغذ مي‌آورد و از خواستگاران مي‌خواهد طبق مفاد مندرج شده ، پا پيش بگذارند. .
فتحعلي اويسي ، فرزانه کابلي ، مريم امير جلالي و محسن قاضي مرادي دراین فيلم سينمايي ایفای نقش کرده اند.

*********************************

فیلم سینمایی «حادثه شین جوکو» به کارگردانی تانگ شینگ یی و با بازی جکی چان نائوتوتاکنانه کا پنجشنبه 19 خرداد ساعت 23:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان این فیلم محصول سال 2009 کشورهنگ کنگ آمده: نیک به همراه عده ای ازجوانان چینی بصورت غیرقانونی وارد ژاپن می شود.هدف اصلی اوپیداکردن نامزدش ژوژو است که مدتی قبل به دعوت یکی ازاقوامش به ژاپن رفته است .

*********************************

فیلم سینمایی « نود دقیقه تا سقوط» به کارگردانی توماس جاک ،محصول سال 2009 کشورآلمان جمعه 20 خرداد ساعت 11:30 از شبکه سه سیما باز پخش می شود.

*********************************

جمعه 20 خرداد ماه ساعت 15 فیلم سینمایی « خوشبختی تصادفی » به کارگردانی زویا اختر از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم سینمایی « خوشبختی تصادفی » درباره یک پسر جوان است که برای بازیگر شدن به دهلی آمده وهمسایه دختر بازیگری شده که تقریباً سیاهی لشکر است .

*********************************

شـبـکـه چـهـار

فیلم سینمایی « می لای چهار » به کارگردانی پالو برتالو وبابازی آلوین آلسن، جیان لوکا بالداری و بو بالینگرمحصول سال 2011 کشورایتالیا ،پنجشنبه 19 خرداد ساعت 15:30 ازشبکه چهارسیماباز پخش می شود.

*********************************

فیلم تلویزیونی « قصه داود و قمری» به کارگردانی آیداپناهنده و تهیه کنندگی کیانوش عیاری و با بازی هومن سیدی وحدیث میرامینی ، جمعه 20 خرداد ماه ساعت 20:30ازشبکه چهارسیما پخش می شود .

« قصه داود و قمری» داستان جوانی هنرمندبه نام داووداست که به عنوان صدابردارسینما وتلویزیون مشغول بکاراست ودراین مسیرودرزندگی به لحاظ اقتصادی بامشکلات زیادی روبرواست .

*********************************

شـبـکـه تـهــران

فیلم تلویزیونی « به همین راحتی » به کارگردانی مجید حسین شیرودی وتهیه کنندگی ناصرعنصری 30 دقیقه بامدادروزجمعه 20 خرداداز شبکه تهران بازپخش می شود .

بيژن امكانيان ،نسرين مقانلو ، كيوان محمود نژاد و فلورا سام درفیلم تلویزیونی « به همین راحتی » بازی کرده اند .

*********************************

فیلم سینمایی « حشرات جهنمی» به کارگردانی گیلرمودل تورو جمعه 20 خرداد 13:30 ازشبکه تهران پخش می­ شود .

فیلم سینمایی « حشرات جهنمی» داستان حشره شناسی است که برای مقابله بابیماریهای ناشناخته حشره ای که اززنجره وموریانه تولیدشده است ،اقداماتی برای مقابله باآن انجام می دهد.

میراسوروینو ،جرمی نورتام و الکساندر گودوین در فیلم سینمایی « حشرات جهنمی» محصول سال1997 کشورهای آمریکا وآلمان بازی کرده اند.

*****************

سـیـمـای اسـتـان هـا

فیلم تلویزیونی « تفنگ دُولول » جمعه 20خرداد ساعت 13:30 ازسیمای استان ها روی آنتن می رود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : بهرام خان استوار بازنشسته ای است که بسیارهم زبانباز است. او در زندگی خود با مشکلات ریز و درشتی رو بروست و سعی دارد به هرطریقی آنها را حل کند .

محمد ناهید وکوروش احمدی درفیلم تلویزیونی « تفنگ دُولول » ازتولیدات صداوسیمای مرکزکردستان به کارگردانی افشین علیزاده بازی کرده اند .

*************

Ali Miller
2011/06/30, 12:38
به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «یک بام و دو هوا»، «شهر آشوب»، «عروس مرز»، «سه راهزن»، «جایزه»، «پل بلارت پلیس فروشگاه»، «تعطیلات در اردوگاه تابستانی»، «خواب زمین»، «مرد جنگ»، «در اعماق دریا 1»، «تصادف ممنوع»،، «جان سخت 1»، «تصویر هشت در ده»،، «در اعماق دریا 2»، «مرد شماره یک»، «سفر بزرگ»، «آغاز تا آغاز»، «اقلیما»، «شهرخاکستر»، «ماجرای نیمروز» و «دامادی به نام صفر» پنجشنبه و جمعه 9 و 10 تیرماه مصادف با مبعث پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص)، ازشبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و سیمای استان‌ها پخش می‌شود.
شبکه یک سیما:

فیلم تلویزیونی «یک بام و دو هوا» به کارگردانی یوسف تیموری پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: «کیومرث صالحی» سرهنگ خلبان بازنشسته که ساکن شیرازاست، با قبول شدن دخترش شهرزاد در دانشگاهی درتهران، به تهران آمده و خانه‌ای را می‌خرد. اما خیلی زود متوجه می‌شود که این خانه مالک دیگری هم دارد که سند قولنامه‌ای دردست دارد.
محمدکاسبی، یوسف تیموری، محمد رضا داوود نژاد، رضا شفیعی جم و عباس محبوب در فیلم تلویزیونی «یک بام و دو هوا» بازی کرده‌اند.
*************************
فیلم سینمایی «شهر آشوب» پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 23 از شبکه­ یک سیما پخش­ می‌شود.
داستان فیلم از این قراراست که: تعدادی از ماموران شاغل در بخش مواد مخدر پلیس دیترویت آمریکا که همگی فاسدند و از قاچاقچیان باج می‌گیرند، به طور نا گهانی ب راثر حادثه‌ای دستشان رو می‌شود. سپس رئیس افسران به نام مارتی که دست خود او نیز درکار است، از ترس برملا شدن کامل ماجرا، همگی ماموران و افراد قاچاقچی تحت امر خود را می‌کشد.
ری لیوتا و شان هاتوسی درفیلم سینمایی«شهرآشوب» به کارگردانی کریس فیشر محصول سال 2011 کشورآمریکا به ایفای نقش پرداختند.
*************************
فیلم تلویزیونی «عروس مرز» به کارگردانی و تهیه کنندگی مجید مظفری، جمعه 10 تیرماه ساعت 16 از شبکه­ یک سیما پخش­ می‌شود.
داستان فیلم با بازی بنیامین مظفری، سهند جعفری، خسرو دستگیر، مجید غفاری، الهام حیدریان و نازنین احمدی از این قرار است که: در یکی از پاسگاه‌های مرزی غرب کشور افسری به نام توانا خدمت می‌کند، او خود را آماده می‌کند تابرای جشن عروسی به مرخصی برود که متوجه می‌شود چند نفر تصمیم دارند از همان مرز مبادرت به قاچاق انسان نمایند. او که متوجه این امر می شود از رفتن به مرخصی منصرف می‌شود. درحالی که می‌داند کارت‌های عروسی بین دوستان و فامیل پخش شده است.

شبکه دو سیما:

فیلم سینمای «سه راهزن» به کارگردانی ‌ها ایو فریتیگ پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 14:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی بلابی فیلیسن بی آمده: دختر بچه کوچکی به نام تیفانی به علت از دست دادن والدین و نداشتن خویشاوند مجبور می‌شود به نوانخانه برود. در بین راه سه راهزن شرور که نامشان لرزه به تن همه مردم می‌اندازد به کالسکه‌ای که دختر بچه در آن است حمله می‌کنند تا شاید پول یا طلای زیادی را به جیب بزنند، اما با دیدن او و تنها چمدانی که لباسهای تیفانی در آن قرار گرفته شوکه می‌شوند.
فیلم سینمای «سه راهزن» محصول سال 2007 کشور آلمان است.
*************************
فیلم تلویزیونی «جایزه» پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده: امیرعلی، پسربچه‌ای است که در مسابقه انشا نویسی شبکه دو برنده شده و حال باید برای گرفتن جایزه به شبکه دو بیاید. او ساکن ورامین است. پدرش به علت گرفتاری‌های کاری خود از آوردن او معذور است. مادربزرگ امیرعلی که به خانه آنها آمده با آگاه شدن از قضیه، تصمیم می‌گیرد با امیرعلی روانه تهران شود.
مینا جعفرزاده، حسین محب اهری، معصومه کریمی، حسین چنگی، معصومه کریمی و صالح میرزا آقایی درفیلم تلویزیونی «جایزه» به کارگردانی رضا سبحانی و تهیه کنندگی محسن شایان فربه ایفای نقش پرداخته‌اند.
*************************
فیلم سینمایی «پل بلارت پلیس فروشگاه» به کارگردانی استیو کار 20 دقیقه بامداد روز جمعه 10 تیرماه از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهید دید: پاول بلارت مأمور امنیتی یک فروشگاه بزرگ است. او مردی چاق و بی عرضه‌ای است که مشکل قند دارد و هر بیست دقیقه یکبار باید چیز شیرینی بخورد تا از حال نرود. به همین دلیل نمی‌تواند وارد نیروی پلیس شود. او کار خود را دوست دارد. همسر پاول از او جدا شده و او را ترک کرده است ولی دخترش، مایا با او زندگی می‌کند. مایا و مادر پاول می‌خواهند که او دوباره ازدواج کند اما پاول موافق نیست ولی به اصرار مادر و مایا در یک سایت شاوره ی ازدواج ثبت نام می‌کند تا از آنها مشورت بگیرد و یک فیلم و مشخصات خود را برای مشاوران در سایت می‌گذارد.
کوین جیمز و جایما مایزدرفیلم سینمایی «پل بلارت پلیس فروشگاه» محصول سال 2009 آمریکا ایفای نقش کرده‌اند.
*************************
فیلم سینمایی «تعطيلات در اردوگاه تابستاني» جمعه 10 تیرماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی زاچری بنت وگرگ اسپوتیسوود خواهید دید: رایان که پدرش را از دست داده است به همراه مادرش زندگی می‌کند. او یک برادرکوچک به نام سالیوان دارد. ازآنجایی که مادرش برای گذران زندگی مجبوراست سرکاربرود، نمی‌تواند ازسالیوان نگهدای کند و به همین دلیل او را به خانواده‌ای آشنا سپرده تا از او نگهداری کنند. رایان شاگرد اول کلاس خود است و بعد ازپایان دبیرستان به او بورسیه می‌دهند تا در دانشگاه ادامه تحصیل دهد.
فیلم سینمایی «تعطيلات در اردوگاه تابستاني» به کارگردانی کوین سولیوان و تهیه کنندگی تری گرانت محصول کشورکانادا درسال 1989ساخته شده است.
*************************
فیلم تلویزیونی «خواب زمین» به کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه کنندگی امیرعباس کنی جمعه 10 تیرماه ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
داستان اين فیلم تلویزیونی درباره زني جوان و خارجي به نام ماريا است که براي مشاهده كاملترين و طولاني ترين كسوف قرن به همراه همسرش محسن به ايران آمده و در روستاي زيبايي كه زادگاه محسن است، اقامت مي‌کند. لحضه ي كسوف فرا مي‌رسد. تمامي اهالي، دانشگاهيان، علاقمندان، توريستها و ... روي تپه كسوف جمعند.
امين زندگاني، فرخ نعمتي، سعيد داخ و حسن اسدي در فيلم تلویزیونی «خواب زمين» به عنوان بازیگران اصلی حضورداشتند.

شبکه سه سیما:

فیلم سینمایی «مرد جنگ» به کارگردانی جوچین رونینگ و تهیه کنندگی اسوی نونگ گولیمو پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 11:30 از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود.
فیلم سینمایی «مرد جنگ» محصول سال 2008 درکشورهای نروژ، آلمان و دانمارک ساخته شده است.
*************************
فیلم سینمایی «دراعماق دریا 1» به کارگردانی جیم او هائلون پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 15 از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.
درخلاصه داستان فیلم آمده: بک گروه اکتشافی در حال تحقیق در اعماق اقیانوس منجمد شمالی هستند. کاترین دانشمند زیست شناسی است که دراولین ماموریت گروه درحالی که سواربر زیردریایی تک سرنشین است، به نزدیکی دودکش‌های آتشفشانی بستراقیانوس رفته و ناپدید می‌شود.
جیمزنسبیت واورلابرادی در فیلم سینمایی «دراعماق دریا 1» محصول سال 2010 انگلستان بازی کرده‌اند.
*************************
فیلم تلویزیونی «تصادف ممنوع» پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
فیلم تلویزیونی«تصادف ممنوع» داستان رامین، تارا و غلام را روایت می‌کند که به خاطر تخلفات رانندگی به دادگاه احضار شده‌اند و گواهینامه شان باطل می‌شود. آنها مجبور می شوند تا در کلاس‌های مختلف آموزشی شرکت کنند. این کلاس‌ها زمینه ساز آشنایی این افراد با هم و اتفاقات بعدی می‌شود.
حدیث فولادوند، رامبد شکرابی، رامین ناصرنصیر، نعیمه نظام دوست و هایده حائری در فیلم تلویزیونی «تصادف ممنوع» به کارگردانی محمد حجت ذیجوری وتهیه کنندگی ابوالفضل بانی به ایفای نقش پرداختند.
*************************
فیلم سینمایی «جان سخت 1» به کارگردانی جک مک ترنان پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 23:30 از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی بروس ویلیزوآلن ریجمن آمده: یک خرابکار اینترنتی به اسم توماس گابریل به کمک دستیارش می‌لین قصد دارد، خطاهای گسترده‌ای درسیستم‌های کامپیوتری ایجاد کند. درهمین حین جان مک کلین که از همسرش جدا شده و به همراه دخترش لوسی درحال گذراندن دوران استراحت دربروکلین است ماموریت می‌یابد به نیوجرسی رفته و یک هکرکامپیوتری به اسم مت فارل را پیدا کرده و به واشنگتن ببرد.
فیلم سینمایی «جان سخت 1» محصول سال 1998 کشورآمریکا است.
*************************
فیلم سینمایی «تصویر هشت در ده» به کارگردانی ناگشت کوکونور و ایشا تاکیا جمعه 10 تیرماه ساعت 11:30 از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود.
*************************
فیلم سینمایی «دراعماق دریا 2» جمعه 10 تیرماه ساعت 15 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
جیمزنسبیت و اورلا برادی در فیلم سینمایی «دراعماق دریا ۲» محصول سال 2010 کشور انگلستان به ایفای نقش پرداخته‌اند.
*************************
فیلم سینمایی «مرد شماره یک» جمعه 10 تیرماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: یک آدمکش حرفه‌ای ماموریت می‌ یابد تا برای جلب نظر مردم به یک کاندیدای فرمانداری او را به صورت صوری ترور کند تا در جلب حمایت مردم در انتخابات پیروزشود. ولی هنگام انجام عملیات حادثه‌ای دیگر اتفاق می‌افتد.
رانا جونگ باهادور و جاسپال بانی در فیلم سینمایی «مرد شماره یک» به کارگردانی سانگوت سیوان محصول سال 2009 کشور هندوستان به ایفای نقش پرداختند.

شبکه چهار سیما:

فیلم سینمایی «سفر بزرگ» به کارگردانی اسماعیل فرخی و تهیه کنندگی هامبرت بالسان پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 15:30 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم ماجرای پدرمراکشی الاصل، ساکن فرانسه را بازگو می‌کند که از پسر کوچکترش می‌خواهد با ماشین او را برای زیارت حج واجب به مکه ببرد. پسر از برخی کارهای پدرمثل نماز خواندن و حج رفتن سر درنمی آورد. در این سفر آنها از کشورهایی مثل ایتالیا، بوسنی، بلغارستان، ترکیه وسوریه رد می‌شوند و در هر یک ماجرایی را تجربه می‌کنند.
نیکولاس کزال، محمد مجید و جی کی نرستن در فیلم سینمایی «سفربزرگ» محصول سال 2004 کشور فرانسه بازی کرده‌اند.
*************************
فیلم تلویزیونی «آغاز تا آغاز» به کارگردانی مهدی گلستانه و تهیه کنندگی داریوش ربیعی پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 20:50 از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.
داستان فیلم درمورد یک وکیل شهرستانی است که در یک شرکت وکالت در تهران با حقوق و مزایای فوق العاده دعوت به همکاری می‌شود. وکیل به همراه خانواده اش به تهران مراجعت می‌کند و مشغول بکار می شود. پرونده‌هایی که به او می‌دهند، پرونده‌های ساده‌ای بود که چندان با حقوق و مزایایی که از شرکت دریافت می‌کند. سازگاری ندارد. بنابراین وکیل کم کم به این ماجرا شک می‌کند.
علی سرابی و شبنم فرشاد جو در فیلم تلویزیونی «آغاز تا آغاز» به عنوان بازیگران اصلی بازی کرده‌اند.
*************************
فیلم سینمایی «اقلیما» به کارگردانی محمد مهدی عسگر پور جمعه 10 تیرماه ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما4» از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم با بازی حسین یاری، پانته آ بهرام، احمد مهرانفر، هنگامه قاضیانی، فرناز رهنما، احسان امانی و شاهرخ فروتنیان آمده: ساراهنگامی که می‌فهمد همسرش عماد (حسین یاری)دچار عارضه قلبی شده به شدت آشفته می‌شود. آشفتگی سارا با پیدا شدن تارمویی بور، در تخت عماد بیشترمی شود. اتفاقات عجیب و غریبی که اطراف سارا به وقوع می‌پیوندد. اجازه نمی‌دهد چیزی از آشفتگی سارا، حتی بعد از بهبودی عماد و بازگشتش به خانه کم شود.

شبکه تهران:

فیلم سینمایی «شهر خاکستر» پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 13:30 از شبکه تهران روی آنتن می‌رود.
داستان فیلم از این قرار است که به دلیل مصرف بیش از حد انرژی و آلودگی‌های صنعتی، زمین در ورطه نابودی قرار گرفته است در این زمان دانشمندان، معماران و مهندسان در مکانی گرد می‌آیند و تنها راه امید به آینده را در ساخت شهری زیر زمینی به نام خاکستر می‌یابند و کلید خروج از این شهر و ورود دوباره مردم آینده به زمین را درون جعبه‌ای قرارداده و به دست شهرداراین شهر می سپارند.
دیوید آروال، ایان الهاینی، هری تردآوی و تیم رابینز در فیلم سینمایی «شهر خاکستر» به کارگردانی جیل کنان محصول سال 2008 آمریکا به ایفای نقش پرداختند.
*************************
فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» جمعه 10 تیرماه ساعت 13:30 از شبکه تهران روی آنتن می‌رود.
در فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» محصول سال 2009 کشور آمریکا خواهید دید: فيبي پليس زني است كه در كارش بسيار مهارت دارد و در موارد گروگانگيري تخصص دارد. او با مادر و دخترش زندگي مي‌كند و از همسرش جدا شده است. در يكي ازماجراهاي گروگانگيري مردي به نام دانكن به او علاقمند مي‌شود و از او خواستگاري مي‌كند و نامزد مي‌شوند. تا اینکه در يك ماجراي گروگانگيري يكي از افراد به نام ميكس بسيار نسنجيده عمل مي‌كند و فيبي وي را توبيخ مي‌كند.
امی دی راوین، ایوان سرجی و برایان مارکینسون در فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» به کارگردانی پیتر مارکل بازی کرده‌اند.

سیمای استان ها:

فیلم سینمایی «دامادی به نام صفر» جمعه 10 تیرماه ساعت 13:30 از سیمای استان‌ها پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: خانواده‌ای که در مجالس عروسی برنامه اجرا می‌کردند و به پول احتیاج داشتند، روزی مشتری خوبی جذب می‌کنند و بسیارخوشحال می‌شوند. اما طولی نمی‌کشد که زوج جوان دچار اختلاف شده و عروسی به هم می­خورد و آنها در طول فیلم تلاش می‌کنند تا عروسی دوباره سر بگیرد تا آنها هم پول خوبی به دست آورند.
فیلم سینمایی «دامادی به نام صفر» به کارگردانی فرشاد ارج و با بازی رامین ناصر نصیر، سحر ولد بیگی و فرانک جنیدی در ژانر کمدی تولید شده است.

Ali Miller
2011/07/28, 14:51
شـبـکـه یــک
به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی « دو فـیـلم بـا یک بلـیـط» به کارگردانی ونویسندگی داريـوش فـرهـنـگ پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 16 ازشبکـه یک سیما پخش می شــود .
درخـلاصه داستـان فیـلـم با بازی داریوش فرهنگ ، افسانه بایگان ، مهدی هاشمی ،شهلا ریاحی و شاهرخ سخایی آمــده : يك كارگردان بعد از سال ها از آمريكا برگشته تا نخستين فيلم خود را بسازد.

****************************
فیلم سینمایی « آخرین پیام » به کارگردانی جاناتان هیپ محصول سال 2002 کشورهای آمریکا و کانادا پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 22ازشبکه یک سیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم با بازی استیون بولدین و تام اسکریت آمده : «با انفجار یک شرکت شیمیایی به نام لنینگ ، نگهبان به تعقیب سه ناشناس می پردازد که دو تا ازآنها فرار کرده و سومی زنی به نام "آلسین اندرسون" ، کشته می شود.پس ازچند روزنگهبان شرکت لنینگ با انفجاریک بمب درماشینش به قتل می رسد. "ای تی اف " که قسمت رسیدگی به جرائم سنگین درآمریکاست ، مامور رسیدگی به این پرونده می شود.

****************************
فیلم سینمایی « هفت سامورایی » به کارگردانی آکیرو کوروساوا پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 24 ازشبکه یک سیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم آمده: یک روستای دور افتاده در ژاپن تحت ظلم و ستم اربابان قرار دارد. روستائیان به کمک هفت سامورائی بی نام و نشان که ازکوهستان به کمک آنها شتافته اند برعلیه اربابان ظلم و جور قیام کرده و پیروزمی شوند.
فیلم سینمایی « هفت سامورایی » با بازی تاکشی شیمورا و توشیرو میفونه محصول سال 1954 کشور ژاپن است .

****************************
فیلم سینمایی « ارثیه» به کارگردانی کاظم بلوچی جمعه 7 مرداد ماه ساعت 16ازشبکه یک سیما پخش می شود.
دراین فیلم با بازی مصطفی طاری، رضا بابک، مرتضی احمدی،رقیه چهره آزاد،زنده یاد حسین پناهی و محمود بنفشه خواه خواهید دید : مرد متمکنی،که ازخصایل و رفتاردو فرزندش گلایه دارد، قبل ازمرگ به آنها می گوید که ثروتش را با گلدان عتیقه ای تعویض و درجایی پنهان کرده است و درصورتی که رفتارهریک ازفرزندانش نیکوترباشد، ازطریق آدم هایی که وکیل او هستند ، به وی تعلق می گیرد.

****************************
فیلم سینمایی « هیاهوی بچه » به کارگردانی چارلز شایر محصول سال 1994 آمریکا جمعه 7 مرداد ماه ساعت 24 ازشبکه یک سیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم با بازی دایان کتین و سم شپرد آمده : "کیت" زنی است که دریک شرکت بزرگ و زنجیره ای تهیه غذا ، سمت مهمی دارد و روز به روز امکان موفقیت های بیشتری را نیزپیدا می کند . یک اتفاق، موجب می شود زندگی کیت دگرگون شود و آن این که، یک زوج از اقوام دورکیت طی سانحه ای فوت می کنند وکیت تنها فامیل بچه ای است که از این زوج باقی مانده است.طبق وصیت اقوام فوت شده کیت، او باید سرپرستی دختربچه ای به نام الیزابت را بپذیرد.

****************************

شـبـکـه دو
پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 14:30 فیلم سینمایی « رویای لیپل » به کارگردانی لارس بوشل در قالب برنامه « سینما آفتاب » ازشبکه دو سیما پخش می شود.
دراین فیلم بابازی کارل الکساندرسیدِل،آمریتا چیما خواهید دید : لیپل پسربچه حدوداً هشت ساله ای است که پدرش در آستانه سفر به کشوری دیگر برای شرکت درمسابقه آشپزی می باشد و برای مراقبت از او درطول مدت سفرش، پرستاری استخدام می کند. پرستارکه فردی سخت گیروبداخلاق است به محض ورود به منزل آنها شروع به سختگیری درباره امور لیپل می کند. پدرلیپل که ازعلاقه فرزندش به سرزمین های شرق وداستان هاوافسانه های آموزنده آن آگاه است، قبل از رفتن کتابی از داستانهای هزار و یکشب را برای لیپل تهیه می کند .
فیلم سینمایی « رویای لیپل » به تهیه کنندگی اولریش لیمرمحصول سال 2009 آلمان می باشد.

****************************
فیلم سینمایی « شنونده شب » محصول سال 2006 کشور آمریکا به کارگردانی پاتريک استتنر و تهیه کنندگی جیل فوتلیک ماه 15 دقیقه بامداد روز جمعه 7 مرداد ماه درقالب برنامه « سینما مهتاب» بر روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود .
داستان فیلم با بازی رابين ويليامز، توني كالِت و راري كالكين ازاین قرار است که : گابريل نون نويسنده اي است كه با قبول پيشنهاد ناشرش براي خواندن دست نوشته يک رمان با سرگذشت پرتلاطمي آشنا مي شود. اين رمان درباره پسرسيزده ساله اي به نام پيت لوگاند است که مورد آزار قرارگرفته است.گابريل تصميم مي گيرد پسرک را پیدا کند. گابريل درمي يابد که پيت ازسوي زني به نام دانا به فرزندي پذيرفته شده است .

*********************************
فیلم سینمایی « راز دریاچه» به کارگردانی میشل رویتز و تهیه کنندگی کریستین بکرجمعه 7 مرداد ماه ساعت 17:30 ازشبکـه دو سیما روی آنتن می رود.
درخلاصه داستان این فیلم خواهید دید : تیم پسری دوازده ساله است که به گفته مادرش قبل از به دنیا آمدنش پدرخود را طی یک حادثه ازدست داده است. تیم همانند پدرش که هرگز او را ندیده است،علاقه زیادی به جانوران ناشناخته و اسرارآمیز دارد. یکی از این جانوران هیولايي به نام لاک نِس است که شایعات زیادی درمورد وجود او در دریاچه ای دراسکاتلند هست.
فیلم سینمایی « رازدریاچه » محصول مشترک سال 2008 کشورهای آلمان و اتریش است.

****************************
فیلم سینمایی « اوهام» به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی جمعه 7 مرداد ماه ساعت 23 ازشبکه دو سیما روی آنتن می رود .
دراین فیلم با بازی شهاب حسینی، بابک حمیدیان و لاله اسکندری خواهید دید: شروین به همراه نوعروسش «ستاره» براي گذراندن ماه عسل، شبانه وارد باغی ویلایی می شوند،همان شب ستاره گُم می شود و شروین با دیدن«سارا» همسرسابقش فکرمی کند که نوعروسش توسط سارا ربوده شده است .

****************************

شـبـکـه سـه
فیلم سینمایی « پادشاه دیوانه 3» به کارگردانی دیوید کارسون محصول سال 2000 کشورهای آلمان ، انگلیس و آمریکا با بازی کیمبرلی ویلیامز،پاسلی واسکوت کوهن پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 11:30 از شبکه سه سیما بازپخش می شود .

****************************
فیلم سینمایی « بازرس مورس » به کارگردانی هربرت ویس پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 16 ازشبکه سه سیما پخش می شود.
دراین فیلم خواهید دید : مردی به نام کوئین به بعضی از افراد سندیکایی شک می کند و کوئین به طرزمشکوکی به قتل می رسد. مورس درتحقیق ازافراد سندیکاست و به سرنخ هایی می رسد.
جوهان توان و کوین واتلی درفیلم سینمایی « بازرس مورس » محصول سال 2000 آمریکا و انگلستان به ایفای نقش پرداخته اند .

****************************
فیلم سینمایی « ظهر شانگهای» به کارگردانی تام دی پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 19 ازشبکه سه سیما پخش می شود.
دراین فیلم خواهید دید : یکی ازمخالفان امپراطور چین دختر او را می رباید و جکی چان که یکی ازنیروهای گارد سلطنتی است برای آزادی او اقدام می کند و پس ازگذشتن ازمشکلات فراوان درنهایت شاهزاده را نجات می دهد.
جکی چان و اوون ویلسن درفیلم سینمایی « ظهرشانگهای» محصول سال 2000کشورهای آمریکا و هنگ کنگ بازی کرده اند .

****************************
فیلم سینمایی « داستان پلیس» پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 24 از شبکه سه سیما روی آنتن می رود.
دراین فیلم می بینیم : پرونده قاتلی بنام بریسون که تازه از زندان فرار کرده است به بازرس خبره ای سپرده می شود .بریسون درمنزل یکی از دوستانش مخفی شده است.او به رستوران شخصی که او را به پلیس معرفی کرده می رود و او را می کشد. بعد ازآن دست به سرقت از محل های مختلف می زند.
الن دلون و جان لویس درفیلم سینمایی « داستان پلیس» به کارگردانی جاکواس دری محصول سال 1975 کشورفرانسه به ایفای نقش پرداخته اند .

****************************
فیلم سینمایی « سرعت مرگ بار » به کارگردانی کیم باس جمعه 7 مرداد ماه ساعت 11:30 از شبکه سه سیما باز پخش می شود .
فیلم سینمایی « سرعت مرگ بار» محصول سال 2010 درکشورآمریکا ساخته شده است.

****************************
فیلم سینمایی « جوزی ولز » جمعه 7 مرداد ماه ساعت 15 ازشبکه سه سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده :چند شهروند عادی انگلیسی که هریک به نوعی به وسیله تبهکاران مورد آزارقرارگرفته اند با تشکیل یک گروه به مقابله با اشرارمی پردازند . آنها تصمیم می گیرند ، عدالت را خوشان درمورد جانیان اجرا کنند. ولی هویت یکی از آنها توسط پلیس شناسایی می شود.
دنی دیول و سین بیون درفیلم سینمایی « جوزی ولز» به کارگردانی نیک لاومحصول سال 2007 کشورانگلستان به ایفای نقش پرداخته اند .

****************************
فیلم سینمایی « نفوذی » به کارگردانی کنت گلنان جمعه 7 مرداد ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم با بازی ریزاحمد و چارلی برووکس آمده: یک فرد خلافکاربا دوستی و آشنایی با زنی که دریک شرکت به نام «آی تی وی» کارمی کند .می خواهد با اختلاس از آن شرکت سرمایه کلانی به جیب بزند فیلم سینمایی « نفوذی» محصول سال 2008 درکشورانگلستان ساخته شده است.

****************************

شـبـکـه چـهـار
فیلم سینمایی « دست ها روی شهر » به کارگردانی فرانچسکو رزی پنجشنبه 6مرداد ماه ساعت 11:30ازشبکه چهارسیما پخش می شود .
فیلم سینمایی «دست ها روی شهر» داستان به سازبفروشی است که درشهرداری ناپل نفوذ دارد . نقشه گسترش شهر را به نحوی طراحی کرده است که گسترش شهربه سمت زمینه های او و دوستانش در شمال شهر باشد.همزمان درمحله فقیرنشین شهر با فروریختن یک ساختمان قدیمی بر اثر لرزش های ناشی ازعملیات ساختمانی چند نفر کشته می شوند.
رود استایگر و گویدو آلبرتی درفیلم سینمایی « دست ها روی شهر» محصول سال 1963 کشورایتالیا در ژانر سیاسی و اجتماعی بازی کرده اند .

****************************
فیلم سینمایی « فال قهوه » به کارگردانی فرزادموتمن وتهیه کنندگی مهدی گلی زاده و با بازی اشکان خطیبی و شبنم قلی خانی پنجشنبه 6 مرداد ساعت15:30ازشبکه چهارسیما بازپخش می شود.

****************************
فیلم سینمایی «مسیر ایرلندی» به کارگردانی کن لوچ، محصول سال 2011 کشورهای انگلستان ، فرانسه و بلژیک جمعه 7 مرداد ساعت20:30 درقالب برنامه «سینما 4» ازشبکه چهارسیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی مارک ووماک، آندره لویی، جاتن بیشاپ، تریوور ویلیامز،جف بل وجک فورچون آمده : فرگوس که قبلاً برای یک شرکت امنیتی انگلیسی درعراق کار می کرده ازمرگ عزیزترین دوست و همکارش فرانکی خبردارمی شود ، ولی شواهدی او را به شک می اندازد.فرانکی پیش ازمرگش موبایل یک عراقی را برای فرگوس می فرستد که حاوی فیلمی ازصحنه تیراندازی ماموران امنیتی به یک تاکسی و قتل زن و بچه داخل تاکسی است.

****************************

شـبـکـه تـهــران
پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 13:30 فیلم سینمایی « درجستجوی نمو» به کارگردانی اندرو استیسون و لی آنکریچ محصول سال 2003 کشورهای استرالیا و آمریکا درقالب برنامه «تماشاخانه» ازشبکه تهران پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم آمده: نمو دلقک ماهی کوچکی است که پدرش به خاطرمرگ مادراو نسبت به حفاظت از وی بسیارحساس شده به طوری که تقریباً همه جا با وی می رود و حتی روز اول مدرسه با نمو می رود ولی نمو دریک لحظه غفلت توسط انسان ها گیرمی افتد.

****************************
فیلم سینمایی « پرستار ویژه» به کارگردانی آدام شانکمن 30 دقیقه بامداد روزجمعه 7 مرداد ماه ازشبکه تهران پخش خواهد شد .
داستان فیلم از این قرار است : به یک افسرارشد ارتش «ستوان شین» عملیاتی محول می شود تا "پرفسور پلامر" را ازچنگ تبهکارنجات دهد. "پرفسورپلامر" دانشمندی است که واکسنی برای یک بیماری قریب الوقوع کشف کرده است و گروه تبهکاربه خاطر ارزش مادی زیاد واکسن به دنبال فرمول آن هستند.
فیلم سینمایی « پرستارویژه» محصول سال 2005 کشورهای کانادا و آمریکا و با بازی وین دیزل ، بریتانی اسنو و مکس ترییوت ساخته شده است .

****************************
فیلم سینمایی « خیابان مین» به کارگردانی جان دویل محصول سال 2010 آمریکا جمعه 7 مرداد ساعت 13:30 ازشبکه تهران روی آنتن خواهد رفت .
درخلاصه داستان فیلم با بازی کالین فرث ، امبرتامبلین و اورلاندبلوم آمده : هریس یک کارمند پلیس درشهر کوچک رو به ورشکستگی است وبا دختری به نام مری نامزد است.اما مری قصدبه هم زدن نامزدی اش راباهریس دارد.اومی خواهد با هاوارد رئیس شرکتش ازدواج کند.

****************************

شـبـکـه شمـا
فیلم تلویزیونی « قدم های بارانی » به کارگردانی علی امانی و تهیه کنندگی حسین امانی پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 23:45 از شبکه شما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی محمود شهریارپناه ، سمیه مولایی، خلیل اله خواجه نظام ،محمد رضا غیاث آبادی و علی کهن آمده : فردی در زلزله بم همه اعضای خانواده اش را ازدست می دهد وتنها پسر برادرش ازکل خانواده باقی می ماند که وی سرپرستی او را برعهده می گیرد ، پس ازمدتی به علت شغلی که دارد او را مجاب به ازدواج می کند، اما خانواده همسرش فرزند برادرش را قبول نمی کنند. فیلم تلویزیونی « قدم های بارانی » از تولیدات صدا و سیمای مرکزکرمان است.

****************************
فیلم تلویزیونی « سقوط » به کارگردانی علی حلوی و تهیه کننده عفت صوفی جمعه 7 مرداد ماه ساعت13:30 از شبکه شما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم ازتولیدات صدا و سیمای مرکزگیلان آمده :خانم خبرنگاری که به تازگی ازدواج کرده ،درگیرتحقیقاتی درمورد مواد مخدرمی شود، ولی دراین میان متوجه ارتباطی مابین همسرش واین اتفاق می شود.از این روبا پیگیری های متعدد پلیس وارد عمل می شود و پس ازمطمئن شدن برای دستگیری همسرش با پلیس همکاری می کند .
فرهاد بشارتی،سیاوش ستاری،رضا فتوت خواه،نسیم جمالی، محمد علی فرمند و مینا نوروزی درفیلم تلویزیونی « سقوط » بازی کرده اند .
< (http://www.iribtv.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=2523&Itemid=269)

Ali Miller
2011/08/18, 14:36
27 و 28 مرداد 1390

فیلم تلویزیونی "درفلق بود" به کارگردانی سید روح‌اله حجازی و تهیه‌کنندگی سید محسن طباطبایی‌پور و سید روح اله حجازی، پنجشنبه 27 مرداد ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می­شود. این فیلم درباره حوریه زنی امیدوار و با ایمان است که درهتلی کارگری می‌کند. همسرش فرهاد کارگر کارگاه طلاسازی است. این زوج که پیمان و عقد زندگیشان را در حرم امام رضا(ع) بسته‌اند، زندگی ساده‌ای دارند. حوریه قناعت پیشه است و آرزویش رفتن دوباره به مشهد است ولی فرهاد بلند پرواز و دررویا به سرمی‌برد.عسل بدیعی، رامین راستاد، سید مهرداد ضیایی و آهوخردمند به­ عنوان بازیگران­ اصلی در فیلم تلویزیونی "در فلق بود" بازی کرده­اند.

فیلم سینمایی "مترسک" به کارگردانی جری شاتزبرگ پنجشنبه 27 مرداد ساعت 24 در قالب برنامه "سینمای کلاسیک" از شبکه یک سیما پخش می‌شود. درخلاصه داستان فیلم آمده: آشنایی دو مرد به نام‌های"ماکس" و " فرانسیس" در کنار جاده‌ای شروع می‌شود. درحالی که هر یک از آن‌ها مقصد و اهداف متفاوتی دارند. آن‌ها چند ساعتی در کنار جاده منتظرماشین‌های عبوری می‌مانند."ماکس"که در زندگی به هیچ کس اعتمادی ندارد به خاطراینکه" فرانسیس" آخرین کبریتش را برای روشن کردن سیگارش به او داده با او دوست می‌شود. آل پاچینو، جین هکمن و دوروتی تریستان به­ عنوان بازیگران­ اصلی درفیلم سینمایی "مترسک" محصول سال 1973 کشورآمریکا ایفای نقش کرده­اند.

فیلم سینمایی "مجستیک" به کارگردانی فرانک دارابونت، جمعه 28 مرداد ساعت 16 از شبکه­ یک سیما روی آنتن می‌رود. این فیلم در اوایل دهه 1950 می‌گذرد که با شروع جنگ سرد، سناتورجوزف مک کارتی با تشکیل کمیته‌ای به مبارزه با خطرسرخ (نفوذ کمونیست‌ها) در ارکان دولتی می‌پردازد، که دامنه آن به هالیوود نیزکشیده می‌شود. جیم کری، مارتین لاندو و بروس کمبل درفیلم سینمایی "مجستیک" محصول سال 2001 کشورهای آمریکا و استرالیا به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم سینمایی "گذر از اندوه" به کارگردانی براندون کامپ 30 دقیقه بامداد روز پنجشنبه 27 مرداد در قالب برنامه "سینما مهتاب" از شبکه دو سیما پخش می‌شود. درخلاصه داستان فیلم آمـده: "برگ راین" به تازگی کتابی نوشته است که درآن از"چگونگی روبروشدن با مرگ عزیزان" و همچنین راهکارهای غلبه براندوه‌ها درزندگی سخن گفته است. از آنجا که او به تازگی همسر خود را در یک سانحه تصادف از دست داده است؛ کتاب خود را آن قدرعمیق و تجربی می‌نویسد که خیلی زود برنده کتاب اول سال می‌شود. جنیفر آنیستون و آرون اک هارت در فیلم سینمایی "گذر از اندوه" محصول سال 2009 کشورهای کانادا، انگلیس و آمریکا به ایفای نقش پرداختند.

فیلم سینمایی "دنیای خیالی دخترم" به کارگردانی کری کرک پاتریک، محصول 2006 کشورهای آمریکا، انگستان و مجارستان، پنجشنبه 27 مرداد ساعت 14:30 در قالب برنامه "سینما آفتاب" بر روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود. در خلاصه داستان فیلم به تهیه کنندگی لورنزو دی بوناونتورا آمده: ایوان در یک شرکت به عنوان مشاور سرمایه گذاری کار می‌کند و وظیفه‌اش مشاوره دادن به خانواده‌های پولداری است که قصد سرمایه گذاری دارند و...

فیلم سینمایی "حقیقت محض" با بازی کیت بکین سیل ، متادیلون و آنجلا باست 30 دقیقه بامداد روز جمعه 28 مرداد ماه ازشبکه دو سیما پخش می‌شود. "حقیقت محض" درباره راشِل خبرنگار یکی از روزنامه­های پر تیراژ آمریکا است که به طور نامعلومی از معمای ترور رئیس جمهور آمریکا با خبر می­شود. راد لوری در سال 2008 فیلم سینمایی "حقیقت محض" محصول کشور آمریکا را کارگردانی کرده است.

فیلم تلویزیونی "باغچه بان" به کارگردانی جهاندخت خادم و تهیه‌کنندگی محمد حسین‌پور، جمعه 28 مرداد ماه ساعت 17:30 ازشبکه دو سیما روی آنتن می‌رود. مستند داستانی باغچه بان شرح زندگی پر فراز و نشیب جبارباغچه بان‌، بنیانگذار آموزش ناشنوایان درایران است که ازسال 1264 تا 1346هجری شمسی را دربرمی‌گیرد. باغچه بان نخستین مولف کتاب‌های فارسی و ریاضی اول دبستان به شکل مصوراست.

فیلم سینمایی "نِد کِلِ" ساعت23:15 روزپنجشنبه 27 مرداد ماه ازشبکه سه سیما روی آنتن می‌رود. این فیلم درباره ندکلی پسری است استرالیایی که درانگلستان به همراه خانواده خود زندگی می‌کند. در سنین نوجوانی با بهانه‌ای او را به زندان می‌اندازند.هیث لجر، اورلندولون و جفری در "ندکلی" به کارگردانی گرگورجوردون محصول سال 2003 کشورهای استرالیا، آمریکا و انگلستان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم سینمایی "تابستان را چگونه گذراندم" به کارگردانی الکسی پوپوبربسکی، محصول سال 2010 کشور روسیه ، جمعه 28 مرداد ماه ساعت 20:30 درقالب برنامه "سینما4" از شبکه چهارسیما پخش می‌شود. داستان این فیلم با بازی گریگوریتی دوبرینگ، سرجی پوسکپالیس و ایگورپرنویچ درمورد دو فرد به نام های سرگی و پاول است که در جزیره‌ای خالی از سکنه در ایستگاهی قطبی که زمانی از اهمیت استراتژیکی زیادی برخوردار بوده ساکن شده‌اند.

فیلم سینمایی "مادربزرگ" به کارگردانی هیوتوشی کوراچی محصول سال 2007 کشورژاپن پنجشنبه 27 مرداد ساعت 13:30 در قالب برنامه "تماشاخانه" از شبکه تهران پخش می‌شود. فیلم سینمایی "مادربزرگ" داستان آکی هیرو پسربچه‌ای است که درخانواده فقیری زندگی می‌کند. مادرش از او و برادر بزرگترش نگهداری می‌کند و مجبور است برای امرار معاش خانواده خود سخت کار کند.

فیلم سینمایی "بازگشت پاندا به خانه" به کارگردانی زانگ یومحصول سال 2009کشورچین ، جمعه 28 مرداد ساعت 13:30 از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. داستان "بازگشت پاندا به خانه" با بازی لی فنگ، دایچی هاراشیما، متئویانگ کینگ و کی زانگ درباره خرس پاندایی است که دو توله دارد و شکارچیان در صدداند که آن‌ها را شکار کنند. زمانی که یکی از توله‌ها ازمادرش جدا می‌شود، شکارچیان آن را دنبال کرده و داخل رودخانه می‌افتد و توسط پسر نوجوان یتیمی که تحت سرپرستی یکی از همان شکارچیان در جنگل زندگی می‌کند، پیدا شده و مخفیانه مورد تیمار و مراقبت قرار می‌گیرد.

فیلم تلویزیونی "تمتع" به کارگردانی حمید بهمنی و تهیه کنندگی سید داوود تقوی نژاد پنجشنبه 27 مرداد ساعت 23:45 از شبکه شما پخش می‌شود. درخلاصه داستان فیلم آمده : نریمان ذاکرزاده بساز و بفروشی است که از هر راهی کسب درآمد می­کند واعتقاد به کسب روزی حلال ندارد. درگیر و دار یک معامله کلان به او خبر می‌دهند که اسمش برای حج تمتع درآمده است. علیرضا کمالی، سیروس کهوری نژاد و محمدرضا ابوالحسنی در "تمتع" از تولیدات صداوسیمای مرکز یزد بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی "درخت باور" به کارگردانی محمدرضا زندی و تهیه کنندگی حمید درگومه جمعه 28 مرداد ماه ساعت 13:45 از شبکه شما پخش می‌شود. این فیلم درباره سعید رضایی دانش آموز دوره راهنمایی است که از اینکه نمرات خوبی را درمدرسه نمی‌گیرد، از طرف خانواده و معلمان مورد سرزنش قرار می‌گیرد. پیمان شریعتی، مهران رجبی و کاوه آهنگر در فیلم تلویزیونی "درخت باور" از تولیدات صدا و سیمای مرکزقم ایفای نقش کرده‌اند.

Ali Miller
2011/09/29, 09:48
فیلم های سینمایی و تلویزیونی « دانش آموز جدید» ، « لیلی با من است » ، « اخراجی های 1» ، « نیلوفران خاک» ، « بازی بزرگان» ، « گذرگاه» ،« نوروز» ،« شب های خرمشهر » ، « عبور» ، « بازرس مورس (مرگ به موقع) » ، « هزار و یک شب» ، « پیمان» ، « مار» ، « انسان و اسلحه» ،« آبراهام پوینت» ، « دست های کوچک ، قلب های بزرگ»، «یک روز با پسرم» ،« رد پا» ، « ارمون» و « لنج گیل بابا» پنج شنبه و جمعه 7 و 8 مهر مصادف با ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) از شبکه های یک ، دو ، سه ، چهار، تهران و شما پخش می شـود .


*** شـبـکـه یـک :


فیلم سینمایی « دانش آموز جدید » به کارگردانی وینسـنزو مـارانو محصول سال 2005 فرانسه و با بازی لارنس بوکولینی پنجشنبه 7 مهر ساعت 22 روی آنتن شبکه یک سیما می رود.
فیلم سینمایی « لیلی با من است » به کارگردانی کمال تبریزی پنج شنبه 7 مهر ساعت 23 و 55 دقیقه ازشبکه یک سیما پخش می شود.
فیلم سینمایی « اخراجی های 1 » به کارگردانی مسعود ده نمکی و تهیه کنندگی حبیب اله کاسه ساز، جمعه 8 مهر ساعت 16 ازشبکه یک سیما پخش می شود.
اکبر عبدی ، کامبیز دیرباز، محمد رضا شریفی نیا ، ارژنگ امیرفضلی و نگار فروزنده درفیلم سینمایی « اخراجی های 1» بازی کرده اند .


*** شـبـکـه دو:


فیلم تلویزیونی « نیلوفران خاک» به کارگردانی حمید بهمنی و تهیه کنندگی سید احمد میر اعلایی 30 دقیقه بامداد پنج شنبه 7 مهر ازشبکه دو سیما پخش می شود.
پنج شنبه 7 مهر ساعت 14 و 30 دقیقه ، فیلم سینمایی « بازی بزرگان » به کارگردانی کامبوزیا پرتوی و تهیه کنندگی عباس رنجبرو محمد مهدی دادگو ازشبکه دو سیما پخش می شود.
30 دقیقه بامداد جمعه 8 مهر فیلم سینمایی « گذرگاه» به کارگردانی شهریار بحرانی و تهیه کنندگی محمد باقرآشتیانی ازشبکه دوسیما پخش می شود.

فیلم سینمایی « نوروز » به کارگردانی سید رحیم حسینی و تهیه کنندگی محمدرضا شرف الدین و حبیب اله کاسه سازجمعه 8 مهر ساعت 17 و 30 دقیقه از شبکه دو سیما پخش می شود.
گوماتا ریاحی ، رویا نونهالی ، جمشید گرگین ، فتحعلی اویسی و هما مشکین در فیلم سینمایی «نوروز» بازی کرده اند.
فیلم تلویزیونی « شب های خرمشهر» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مجید اوجی جمعه 8 مهر ساعت 23 ازشبکه دو سیما روی آنتن می رود.


*** شـبکـه سه :


فیلم سینمایی « عبور» به کارگردانی و تهیه کنندگی کمال تبریزی ، پنج شنبه 7 مهر ساعت 10 و 30 از شبکه سه سیما باز پخش خواهد شد.
سیدعلی اکبر اروعی ، عبدالرضا آشتیانی و حسین راد درفیلم سینمایی « عبور» به ایفای نقش پرداخته اند.
فیلم سینمایی « بازرس مورس (مرگ به موقع) » به کارگردانی جان مدن محصول سال 2000 کشورهای انگلستان وآمریکا ، پنج شنبه 7 مهر ساعت 16 و 30 دقیقه از شبکه سه سیما پخش می شود.
فیلم سینمایی « بازرس مورس (مرگ به موقع) » با بازی بازیگرانی همچون جوهان توآن و کوین واتلی ساخته شده است.
فیلم تلویزیونی «هَمسَنگار » ، پنج شنبه ساعت 20 ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.
حمید با نمکی، حسین قفلی ، مهتاب صداقت و عباس جوادی ازبازیگران اصلی فیلم تلویزیونی « همسنگار» به کارگردانی احسان عبدی پور و تهیه کنندگی هومن کبیری می باشند.
فیلم سینمایی « هزار و یک شب » به کارگردانی استیون بارون پنج شنبه ساعت 23 و 30 دقیقه روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

میلی اویتال ، آلن باتیس و جیسون فراین درفیلم سینمایی « هزار و یک شب » محصول سال 2000 کشورآمریکا ایفای نقش کرده اند.
فیلم تلویزیونی « پیمان» به کارگردانی مصطفی صفاری و با بازی آتنه فقیه نصیری ، محمود مقامی ، قاسم زارع و سپیده ذاکری جمعه 8 مهر ساعت 10 و 30 دقیقه از شبکه سه سیما بازپخش خواهد شد.
فیلم سینمایی « مار» محصول سال 2007 کشورآمریکا و به کارگردانی تیبروتیکس جمعه 8 مهر ساعت 15 ازشبکه سه سیما پخش می شود.


*** شبکـه چهار:


فیلم سینمایی « انسان و اسلحه » به کارگردانی مجتبی راعی و تهیه کنندگی مجتبی راعی و خلیل آب برین ، پنج شنبه ساعت 15 و 30 دقیقه از شبکه چهارسیما بازپخش می شود.
فیلم سینمایی « آبراهام پوینت » به کارگردانی ویندام پرایس ، جمعه 8 مهر ساعت 20 و 30 دقیقه در قالب برنامه « سینما4 » ازشبکه چهارسیما روی آنتن می رود.
این فیلم محصول سال 2008 انگلستان است.


*** شبکـه تـهـران:


پنج شنبه ساعت 13 و 30 دقیقه ، انیمیشن « دست های کوچک ، قلب های بزرگ » به کارگردانی میترا عبدی و علی صمیمی راد ازشبکه تهران پخش می شود.

فیلم سینمایی « یک روز با پسرم » به کارگردانی جینگ جنگ محصول سال 2007 کره جنوبی 30 دقیقه بامداد جمعه 8 مهر ازشبکه تهران بازپخش می شود.

فیلم تلویزیونی « رد پا » به کارگردانی محمد رضا خاکی و علی طالب لو و تهیه کنندگی میثم قنبری ، جمعه 8 مهر ساعت 13 و 30 دقیقه از شبکه تهران پخش می شود.

این فیلم بازی محمد عمرانی ، هما خاکپاش ، فرحنازمنافی ظاهر، صدیقه کیانفر و علی طالب لو ساخته شده است.


*** شـبـکـه شمـا:


فیلم تلویزیونی « اَرمُون » ، پنج شنبه ساعت 23 و 45 دقیقه از شبکه شما پخش می شود.
مسعود جمالی ، مهدی خلیلی ، داریوش شافی و خدیجه موسوی ازبازیگران اصلی فیلم تلویزیونی « ارمون » به کارگردانی یاسرطالبی و تهیه کنندگی میترا روحی منش است.
فیلم تلویزیونی « لنج گیل بابا» ازتولیدات صدا و سیمای مرکز گیلان ، جمعه ساعت 13 و 30 دقیقه از شبکه شما روی آنتن می رود.
عباس امیری ، محمدعلی شابختی ، فریده توکلی ، مصطفی قدیری ، شادی صفری ، محمد نوری ، اسماعیل حاجتی ،عارف صفرزاده ، مهدی فریقی و میلاد کی مرام از بازیگران فیلم تلویزیونی« لنج گیل بابا » به تهیه کنندگی رضا سیف پور و کارگردانی علی حلــوی می باشند.

Ali Miller
2011/10/06, 09:54
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «جاده خاکی»، «ناخدا خورشید»، «پسر ایران»، «تابستان عزیز»، «قصه‌های مجید (اردو)»، «سرقت»، «پای پیاده»، «مدرسه‌ای برای دیگران»، «مار»، «داستان‌های نا تمام دنیا»، «سه پدر خوانده»، «همسنگار»، «غریبه ها»، «جوجیتسو»، «زیر تپه شصت»، «خانه‌ای در مزرعه»، «نبرد آتشین»، «شروعی دوباره»، «سبد گلی برای اتاق ریکاوری» و«دور از هیاهو» پنجشنبه و جمعه 14 و 15 مهرماه از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و شما پخش می‌شود.

شبکه یک

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «جاده خاکی» به کارگردانی کاتلین یوبک و جیمز ساتلز پنجشنبه 14 مهرماه ساعت 23 روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

داستان فیلم با بازی براد پودربرگرفته ازماجرایی واقعی است و مربوط می‌شود به زندگی «جیمی لی والن» و همسرش «کری» اولین کسانی که مسابقات رانی دردنیا را در کشور آمریکا راه‌اندازی کرد. وقایع این داستان در دهه 1930 تا 1940 در کشور آمریکا رخ می‌دهد. سال‌هایی که این کشور با مشکلات اقتصادی زیادی دست به گریبان بوده است.

فیلم سینمایی «جاده خاکی» محصول سال 2010 کشور آمریکا است.

*****************************
55 دقیقه بامداد روز جمعه 15 مهرماه فیلم سینمایی «ناخدا خورشید» به کارگردانی ناصر تقوایی از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم خواهید دید: خواجه ماجد ناخدا خورشید را لو می‌دهد و بار قاچاق لنج ناخدا به آتش کشیده می‌شود. دلالی به نام فرحان که می‌خواهد چند فراری سیاسی را از مرز آبی عبور دهد، وارد بندر می‌شود و با ناخدا خورشید تماس می‌گیرد. ناخدا که احتمال می‌دهد لنجش را مصادره کنند، با فرحان همکاری می‌کند.

فیلم سینمایی «ناخدا خورشید» با هنرمندی داریوش ارجمند، علی نصیریان، سعید پور صمیمی، پروانه معصومی، جعفر والی، فتحعلی اویسی، غلامرضا گرشاسبی، عبدالجواد روشن، رضا بابائیان و اصغر بیچاره در سال 1365 ساخته شده است.

****************************
فیلم تلویزیونی «پسر ایران» به کارگردانی شاهد احمدلو و تهیه کنندگی حسین طاهری، جمعه 15 مهرماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم خواهید دید: زمان جنگ خانه «ایران» بمباران می‌شود، «ایران» به محله تازه‌ای می‌رود، به خانه‌ای که ارثیه پدری است. طولی نمی‌کشد که رابطه‌ای صمیمی میان او با همسایگان جدیدش شکل می‌گیرد. همه «ایران» را دوست دارند، اما هیچ کس از زندگی او چیز زیادی نمی‌داند.

پروانه معصومی، بابک انصاری، مهتاج نجومی و صدرالدین حجازی درفیلم تلویزیونی «پسرایران» بازی کرده‌اند.

****************************
فیلم تلویزیونی «تابستان عزیز» جمعه 15 مهرماه ساعت 24 از شبکه یک سیما خواهد شد.

داستان فیلم تلویزیونی «تابستان عزیز» با بازی سروش صحت، رابعه مدنی، مهران رجبی، هومن ذبیحی و سعید رضویان در مورد سفر یک نوجوان است که به همراه مادربزرگش به مشهد سفر کرده است. در روزی که یک مسابقه فوتبال برگزار می‌شود، پسر در حرم گم می‌شود.

فیلم تلویزیونی «تابستان عزیز» به کارگردانی امیر شهاب رضویان و تهیه کنندگی سید کمال طباطبایی از تولیدات سال 88 گروه فیلم‌های تلویزیونی شبکه یک سیما می‌باشد.


شبکه دو

فیلم تلویزیونی «قصه‌های مجید (اردو)» به کارگردانی و تهیه کنندگی کیومرث پور احمد پنجشنبه 14 مهرماه ساعت 14:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: مجید که در امتحانات آخر سال قبول شده است، گرفته و اخمو به خانه می‌آید و خبر را به بی‌بی می‌دهد و بی‌بی به او می‌گوید به فکر پیدا کردن کار باشد، مجید بعد از مراجعت‌های متعدد برای پیدا کردن شغل تصادفی دبیر ورزش خود را می‌بیند. او به مجید قول انجام کاری برای او را می‌دهد و کار او این است که در منطقه (اداره) برود و با خط خوبی که دارد، برای اردو چیزهایی که لازم است بنویسد و منطقه تصمیم می‌گیرد که مجید را هم در این اردو شرکت دهد، بالاخره با دانستن وسایل لازم برای رفتن اردو، تصمیم می‌گیرد، این خبر را به بی‌بی دهد.

****************************
30 دقیقه بامداد روز جمعه 15 مهرماه فیلم تلویزیونی «سرقت» به کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه کنندگی افشین صادقی از شبکه دوسیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: پژمان فرد سابقه‌دار و جاعلی است که در زندان به سر می‌برد. او به کمک دوستانش از زندان می‌گریزد. سرگرد منتظر که قبلاً نیز روی پرونده پژمان کار کرده است. مسئول مجدد بررسی پرونده و دستگیری او می‌شود. از سوی دیگر پژمان به سراغ نامزد سابقش (سهیلا) رفته و با کمک دو تن دیگر از دوستانش نقشه سرقت از یک طلافروشی را کشیده و اجرا می‌کنند.

****************************
فیلم تلویزیونی «پای پیاده» به کارگردانی و تهیه کنندگی مجید مظفری جمعه 15 مهرماه ساعت 17:30 ازشبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: دو خلافکار تهرانی به نام‌های حمید و اکبر در اطراف طبس به دنبال عتیقه می‌گردند. اکبر مسن‌تر است و نقش سرپرست را دارد. حمید جوان، خوش صدا، سر به هوا و مقید به ظاهر و لباسش است. آنها در نیمه‌های شب مشغول حفر زمین هستند. حمید موضوع را خیلی جدی نمی‌گیرد و ناامید می‌شود. اما اکبر با دقت و پشتکار با در دست داشتن نقشه‌ای به کار ادامه می‌دهد.

مجید مظفری، بنیامین مظفری و هادی قمیشی در فیلم تلویزیونی «پای پیاده» بازی کرده‌اند.

***************************

فیلم تلویزیونی «مدرسه‌ای برای دیگران» به کارگردانی بهروز فرجی و تهیه کنندگی قاسم جعفری جمعه 15 مهرماه ساعت 23 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: امیر کارگردان جوانی است که به دنبال ساختن فیلمی که محرومیت‌ها و کمبودهای موجود در روستاها را به نمایش بگذارد، می‌باشد تا بتواند جوایز جشنواره‌های خارجی را به دست آورد. در این راه به روستایی قدم می‌گذارد که از امکانات خوب رفاهی برخوردار است، بنابراین تصمیم می‌گیرد یک طویله را به عنوان مدرسه آماده کند.


شبکه سه

فیلم سینمایی «مار» محصول سال 2007 کشور آمریکا و به کارگردانی تیبروتیکس پنجشنبه 14 مهر ماه ساعت 10:30 از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود.

****************************

فیلم تلویزیونی «داستان‌های ناتمام دنیا» به کارگردانی صادق پروین آشتیانی و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان، پنجشنبه 14 مهرماه ساعت 20:30 روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

درخلاصه داستان فیلم تلویزیونی «داستان‌های ناتمام دنیا» آمده: پول حرامی که از راه دزدی و آدمکشی به دست آمده، طی چهار داستان مجزا ماجراهایی را می‌آفریند، در نهایت پول همراه با مرد نزول خوار در قبر قرار می گیرد ولی یک نفربه آن دسترسی پیدا می‌کند.

نگین صدق گویا و مهدی صبایی درفیلم تلویزیونی «داستان‌های نا تمام دنیا» بازی کرده‌اند.

****************************

فیلم سینمایی «سه پدر خوانده» به کارگردانی جان فورد پنجشنبه 14 مهرماه ساعت 23:30 روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

درخلاصه داستان فیلم سینمایی«سه پدرخوانده» آمده: سه کابوی برای سرقت به شهرمی روند و بعد از سرقت بانک از شهر فرارمی کنند. کلانتر شهر گروهی را گردآورده و به دنبال سارقین می‌رود. سه سارق وارد صحرای خشکی می‌شوند و در توفان شن اسب‌های خود را از دست می‌دهند. آنها به دنبال آب به منطقه‌ای می‌رسند که زنی حامله درون کالسکه است.
جوهان واین و پدرو ارمنداریز در فیلم سینمایی «سه پدرخوانده» محصول سال 1948 کشور آمریکا ایفای نقش کرده‌اند.

****************************

فیلم تلویزیونی «هَمسَنگار» به کارگردانی احسان عبدی پور و تهیه کنندگی هومن کبیری و با بازی حمید با نمکی، حسین قفلی، مهتاب صداقت و عباس جوادی جمعه 15 مهرماه ساعت 10:30 ازشبکه سه سیما بازپخش خواهد شد.

****************************

فیلم تلویزیونی «غریبه‌ها» جمعه 15 مهرماه ساعت 14:45 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم تلویزیونی «غریبه ها» از سه اپیزود تشکیل شده است.

اپیزود اول: سارا و رضا زن و شوهری هستند که به دلیل مشکلات پیش آمده در زندگی قاطعانه تصمیم به طلاق می‌گیرند، اما روزی که به محضر می‌روند دو موتور سوار کیف سارا را می‌دزدند و تمام مدارک آنها را می‌برند.

اپیزود دو: شیرین زنی است که خانواده و زندگی خود را در زلزله بم از دست داده و تنها بازمانده او هدیه است. او راهی تهران شده است و در یک شرکت خدماتی مشغول به کار است.
اپیزود سه: سمانه دختری است که به دلیل ناراحتی کلیوی مادرش، مشهد را به قصد تهران ترک کرده تا بتواند برای مادرش در بازار خرید و فروش کلیه‌ای تهیه کند.

الیزابت امینی، صدف احمدی، کیهان ملکی و شبنم قلی خانی در فیلم تلویزیونی «غریبه‌ها» به کارگردانی یزدان فتوحی و تهیه کنندگی مهدی صفرخانی بازی کرده‌اند.

****************************

فیلم سینمایی «جوجیتسو» جمعه 15 مهرماه ساعت 19 ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: پس از حمله آمریکا به ژاپن؛ ژاپن شکست می‌خورد و اشغال می‌شود. آمریکایی‌ها پس از اشغال، تدریس و برگزاری هرگونه مسابقه رزمی را در ژاپن ممنوع کردند. سپس تعداد محدودی اجازه نامه صادر کردند تا از طریق آن هم کنترل کنند و هم جلوی پیشرفت افراد قوی در قوای نظامی ژاپن را بگیرند.

ریهی ساکای و جیکامی می‌یاموتو از بازیگران اصلی فیلم سینمایی «جوجیتسو» به کارگردانی هیروکی آساسای محصول سال 2010 کشور ژاپن می‌باشند.


شبکه چهار

فیلم سینمایی «زیر تپه شصت» جمعه 15مهرماه ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما4» از شبکه چهارسیما روی آنتن می‌رود.

سکانس آغازین فیلم مربوط به آماده شدن یک نظامی استرالیایی است برای حضور در مراسم ازدواجش. این فرد به هنگام پوشیدن لباس نظامی و نصب مدال‌هایش به یادآوری خاطره‌اش از همرزمانی که در جنگ علیه نیروهای آلمانی در منطقه‌ای به نام تپه شصت می‌پردازد.

برندال کاول، استیولی مارکوآند، گایتون گوانتلی و آنتونی هایس در فیلم سینمایی «زیرتپه شصت» به کارگردانی جومی هاذلی سیمز و تهیه کنندگی بیل لیم باخ، محصول سال 2010 کشور استرالیا به ایفای نقش پرداخته‌اند.


شبکه تهران

پنجشنبه 14 مهرماه ساعت 13:30، انیمیشن «خانه‌ای در مزرعه» به کارگردانی ویل فین و جان سنفورد، محصول سال 2004 کشور آمریکا درقالب برنامه «تماشاخانه» از شبکه تهران پخش می‌شود.
داستان این انیمیشن در مورد زندگی حیوانات در کنارهم در یک مزرعه کوچک است.

****************************

فیلم سینمایی «نبرد آتشین» به کارگردانی بنی بوم، محصول سال 2011 در کشور آمریکا 30 دقیقه بامداد جمعه 15 مهر ماه از شبکه تهران بازپخش می‌شود.

فیلم سینمایی «شروعی دوباره» به کارگردانی کوین اسمیت، محصول سال 2004 کشور آمریکا، جمعه 15 مهرماه ساعت 13:30 روی آنتن شبکه تهران می‌رود.

در داستان فیلم سینمایی «شروعی دوباره» با بازی بن افلک، لیوتیلور و راکوئل کسترو آمده: الیور که یک تبلیغاتچی حرفه‌ای است، بعد از ازدواج در هنگام تولد دخترش، همسرش را از دست می‌دهد. مرگ همسرش او را تبدیل به انسانی بی‌احساس می‌کند تا اینکه کارش را از دست می‌دهد و سعی می‌کند همه زندگیش را برای دخترش بگذارد.


شبکه شما

فیلم تلویزیونی «سبد گلی برای اتاق ریکاوری»، پنجشنبه 14مهرماه ساعت 23:45 از شبکه شما پخش می‌شود.

در فیلم تلویزیونی «سبد گلی برای اتاق ریکاوری» آمده: در زمان جنگ یکی از رزمندگان که جهت بردن کمک‌های امدادی برای جبهه به بیمارستان آمده بود، متوجه می‌شود همسرش که باردار بود در همان بیمارستان بستریست و دراتاق عمل به سرمی برد، اما ازآنجایی که وقتی برای ماندن ندارد و باید سریع کمک‌های امدادی را به بیماران پشت جبهه برساند از خانم پرستاری که همراه دخترش در اتاق پرستاری بود خواهش می‌کند قلم و کاغذی در اختیارش بگذارند تا برای همسرش یادداشتی بنویسد.

علی نیکومنش و فاطمه دسترنج از بازیگران اصلی فیلم تلویزیونی «سبد گلی برای اتاق ریکاوری» به کارگردانی محسن منشی زاده و تهیه کنندگی ناصر ریحان صفت است.

****************************

فیلم تلویزیونی «دور از هیاهو» جمعه 15 مهرماه ساعت 13:30 به کارگردانی محمدرضا معینی از شبکه شما روی آنتن می‌رود.

دور از هیاهو، داستان زندگی خانم مهندسی است که در حومه ی سیستان قصد تاسیس گلخانه‌ای را دارد با چالش‌ها و موانعی رو به رو می‌شود که او را دچار یاس می‌کند. درست زمان برداشت اولین محصولش آفتی به گل‌هایش می‌افتد که نمی‌تواند آنها را به بازار ارائه دهد.

بهنام قربانی و فرشته انصاری ازبازیگران اصلی فیلم تلویزیونی «دورازهیاهو» می‌باشند.

Ali Miller
2011/10/13, 13:31
فيلم هاي سينمايي و تلويزيوني « خبرچين » ، « راه بزرگ آبي » ،« راه بي پايان »/ « پاتو رو سيتو » ، « صداي زندگي » / « مادر» ، « بازرس مورس ( مرگ به موقع ) » ، « اين هفت نفر » ، « سقوط امپراطوري رم » ، « جوجيتسو » ، « قهرمان رو بکش » / « زير تپه شصت» ، « وکيل لينکلن سوار»/«ماموريت در استراليا » ،« در ميان گرگ ها» ، « خانواده پيدا و پنهان» / « معماي آرتا » و « يارش » پنجشنبه و جمعه ‌٢١ و‌٢٢مهرماه ازشبکه هاي يک ، دو ، سه ، چهار، تهران و شما پخش مي شـود.
*** شـبـکـه يــک


به گزارش سرويس تلويزيون ايسنا، فيلم سينمايي « خبرچين» پنجشنبه ‌٢١ مهر ماه ساعت ‌٢٣:10 روي آنتن شبکه يک سيما مي رود.
دراين فيلم مي بينيم : "مارک ويتاکر" دريک شرکت مواد غذايي کارمي کند که توليد ليسين ازمهمترين آنهاست و درصنايع غذايي جهاني مورد توجه است . سهامداران شرکت درحالي که به دنبال راهکارهايي براي تثبيت قيمت ليسين با سياست هاي نا درست اقتصادي دولت آمريکا دربازارجهاني دارند متوجه جابجايي مقدارهنگفتي ازحساب هاي مالي شرکت ازطريق واسطه ها مي شوند. فيلم سينمايي « خبرچين» به کارگرداني سودر برگ محصول سال ‌٢٠٠٩ آمريکاست.

يك بامداد روز جمعه ‌٢٢مهرماه فيلم سينمايي « راه بزرگ آبي » به کارگرداني جيلو پونته کوروو روي آنتن شبکه يک سيما مي رود.
داستان فيلم سينمايي « راه بزرگ آبي » درمورد زندگي مردمان بندري کوچک درجنوب ايتاليا مي باشد ، که با ماهيگيري امورات زندگي خود را به سختي مي گذرانند. دراين بين مرد ميانسالي با ‌٢ پسر و يک دختر و همسرش به طورمستقل و جدا ازديگران به ماهيگيري و به وسيله انفجارنارنجک هاي دستي مي پردازند که با مخالفت اهالي دهکده و پيگيري سختگيرانه پليس مواجه مي شوند.
ايومونتان ، آليدا والي و فرانسيسکو رابال درفيلم سينمايي « راه بزرگ آبي » محصول مشترک کشورهاي ايتاليا و فرانسه درسال ‌١٩٧٥ بازي کرده اند.
فيلم تلويزيوني « راه بي پايان» به کارگرداني جواد ارشاد و تهيه کنندگي فريبا بانک توکلي جمعه ‌٢٢مهرماه ساعت ‌١٦:10 ازشبکه يک سيما پخش مي شود.
درخلاصه داستان فيلم خواهيد ديد : دوچرخه سواري به نام شاهچراغي ، در راه سفر ادواري به مشهد مقدس به قهوه خانه اي دورافتاده درجاده قديم مشهد که توسط زني بيوه و دخترش اداره مي شود. پسرنوجوان زن درتعميرگاه کنارقهوه خانه مشغول کاراست. دراين ميان مالک اصلي قهوه خانه تلاش دارد برادرمعتاد خود را به آنها تحميل کند. حسين محبوب ، رضا صابري ، مالک سراج ، زهره مرادي ، علي حصيرباف ، عطيه غبيشاوي و محمد رضا مهرانيان درفيلم تلويزيوني « راه بي پايان » به ايفاي نقش پرداخته اند.*** شـبـکـه دو


انيميشن « پاتو رو سـيتو » به کارگرداني خوزه لوئيس ماسا و تهيه کنندگي پابلو بوسي محصول سال ‌٢٠٠٤کشور آرژانتين جمعه ‌٢٢مهرماه ساعت‌١٧:30ازشبکه دوسيما روي آنتن مي رود.

دراين فيلم خواهيد ديد : در روزتولد پاتوروسيتو قبيله از او مي خواهند تا سه امتحان را پشت سر بگذارد و با اثبات شجاعت رئيس قبيله شود. دراين بين مرد غريبه اي که به دنبال گردنبندي که کليد گنجينه اي قديمي است و توسط يک فرمانده مصري در دره ي گمشده پنهان شده ، مي گردد براي او تله گذاشته و خود با دوستانش به سراغ گردن بند مي روند .

فيلم تلويزيوني « صداي زندگي » به کارگرداني و تهيه کنندگي عبداله باکيده جمعه ‌٢٢ مهرماه ساعت ‌٢٣ ازشبکه دو سيما روي آنتن مي رود .

درخلاصه داستان فيلم آمده : نادرشکوري مالک يک کارخانه تشتک سازي مي باشد که درحال سفربه اروپا براي عقد قرارداد با يک شرکت خارجي براي خريدِ دستگاه هاي جديد مي باشد. منصور رستمي شريک نادرکه انساني نا اهل است ، برعکس نادرعلاقه اي به ادامه کار و وجود کارخانه نشان نمي دهد و سعي درتعطيل نمودن کارخانه و فروش آن دارد ،اما نادر طبق وصيّت پدرش درمقابل اين خواسته واکنش نشان مي دهد و مقاومت مي کند. فيلم تلويزيوني « صداي زندگي » با هنرمندي ابوالفضل پورعرب ، عنايت اله بخشي ، مهدي اميني خواه و پرستو صالحي ساخته شده است .*** شـبـکـه سـه


فيلم سينمايي « مادر» به کارگرداني ديروو موقام ، پنجشنبه ‌٢١مهرماه ساعت ‌١٠:30 از شبکه سه سيما پخش خواهد شد.

درخلاصه داستان فيلم با بازي درمندرا و هماماليني آمده : " وي جي " شکارچي است که حيوانات را زنده مي گيرد و به باغ وحش و سيرک مي فروشد. کوپال نات پيرمردي است که حيوانات را از ويجي مي خرد. مادر ويجي از کارپسرش نا راضي است. ويجي با دخترکوپال نات نامزد مي شود. مادرازعروسش تقاضا مي کند که با کار ويجي مخالفت کند. عروس مي پذيرد ، اما ويجي دست از شکاربرنمي دارد. فيلم سينمايي « مادر» محصول سال ‌١٩٧٦ کشورهند است.

فيلم سينمايي « بازرس مورس (مرگ به موقع) » به کارگرداني جان مدن محصول سال ‌٢٠٠٠ کشورهاي انگلستان و آمريکا ، پنجشنبه ‌٢١ مهرماه ساعت ‌١٦:30 ازشبکه سه سيما روي آنتن مي رود. داستان فيلم ازاين قراراست که: پيرمردي با ناتواني جسمي کشته مي شود. به ظاهرهمه چيز نشان دهنده اين است که خودکشي کرده است . مورس به مرد جواني که داماد خانواده است شک کرده و او را به زندان مي اندازد .

فيلم سينمايي « بازرس مورس (مرگ به موقع) » با بازي بازيگراني همچون جوهان توآن و کوين واتلي ساخته شده است.

فيلم تلويزيوني «اين هفت نفر» به کارگرداني سيامک صرافت و تهيه کنندگي محمد رضا شفيعي ، پنجشنبه ‌٢١مهرماه ساعت ‌٢٠:30 روي آنتن شبکه سه سيما خواهد رفت.

داستان فيلم درمورد: رامين جوان سي ساله است که به همراه همدستش تصميم مي گيرد درعرض دو ساعت از طلا فروشي دست به سرقت بزند، علت اين سرقت براي رامين ، انتقام و براي همدستانش (حميد ، مينا و ياسمن ) پول است. اميرحسين صديق،علي اوسيوند وسحرزکريا درفيلم تلويزيوني « اين هفت نفر» بازي کرده اند.

فيلم سينمايي «سقوط امپراطوري رم» به کارگرداني آنتوني مان پنجشنبه ‌٢١مهرماه ساعت ‌٢٣:30 روي آنتن شبکه سه سيما مي رود.

درخلاصه داستان فيلم سينمايي « سقوط امپراطوري رم » آمده : مارکوس اورليوس آنتونيوس ، سزار روم در اواخرعمرخود فرمانداران روم را جهت اتحاد با يکديگر فرا مي خواند ، گويي به وي الهام شده بود که امپراطوري پس ازمرگش به نابودي و سقوط خواهد رسيد . با مرگ امپراطور دو وارث تاج و تخت ظهور مي کنند. سوفيا لورن و استيفن بوپد درفيلم سينمايي « سقوط امپراطوري رم » محصول سال ‌١٩٦٤ کشور آمريکا ايفاي نقش کرده‌اند.

فيلم سينمايي «جوجيـتسـو» به کارگرداني هيروکي آساساي، محصول سال ‌٢٠١٠ کشور ژاپن و با بازي ريهي ساکاي و جيکامي مي ياموتو ، جمعه ‌٢٢مهرماه ساعت ‌١٠:30 ازشبکه سه سيما باز پخش مي شود.

فيلم سينمايي «قهرمان را بکش» به کارگرداني کريستين سيسما جمعه ‌٢٢مهرماه ساعت ‌١٤:30 ازشبکه سه سيما پخش خواهد شد.

درخلاصه داستان فيلم آمده : " نيت و کيت " که به پيشنهاد " نيت " براي خريد حلقه ازدواج به يک جواهرفروشي رفته اند ، با گروه سارقيني رو به رو مي شوند که خود دچار دو دستگي شده اند .

در اين ميان دو برادر که با تمام شدن سوخت اتومبيل خود ناچارمي شوند پياده به سمت مقصد حرکت کنند ، نا خواسته درصحنه درگيري يک گروه شبه نظامي واقع مي شوند. فيلم سينمايي « قهرمان را بکش » با بازي جيسون ميوس و سامانتا لاکوود محصول سال ‌٢٠١٠ کشورآمريکاست.*** شـبـکـه چـهـار


فيلم سينمايي «زير تپه شصت» به کارگرداني جومي هاذلي سيمز و تهيه کنندگي بيل ليم باخ ، پنجشنبه ‌٢١مهر ماه ساعت‌١٥:30، با بازي برندال کاول ، استيولي مارکوآند ، گايتون گوانتلي و آنتوني هايس ، محصول سال ‌٢٠١٠ کشوراستراليا ازشبکه چهارسيما بازپخش مي شود.

فيلم سينمايي « وکيل لينکلن سوار » به کارگرداني براد فادمن و تهيه کنندگي سيدني کيمل و ريچارد رايت جمعه ‌٢٢ مهرماه ساعت ‌٢٠:30 درقالب برنامه« سينما‌٤» ازشبکه چهارسيما روي آنتن مي رود. داستان اين فيلم سينمايي درمورد پسرپولداري است که همراه با مادرخود صاحب يک آژانس املاک است. يکي ازمشتريان اين آژانس ، دختر جواني است که بواسطه عدم توانايي پرداخت کرايه خانه اش قصد تعويض خانه خود و نقل مکان به يک آپارتمان کوچک تر و ارزان تر را دارد . با مراجعه مکرر دختر به آژانس، پسربه او علاقمند مي شود و غافل از اين که دختر نامزد دارد، از او تقاضاي ازدواج مي کند و ازسوي دخترجواب رد مي شنود. ماتيو مک کوناي، ماريسا تامي و جاش بوکاس درفيلم سينمايي « وکيل لينکلن سوار» محصول سال ‌٢٠١٠ کشورآمريکا به ايفاي نقش پرداخته اند .*** شـبـکـه تـهــران

پنجشنبه ‌٢١مهرماه ساعت ‌١٣:30، فيلم سينمايي « ماموريت در استراليا » به کارگرداني هـندل بيوتوي و مايک گابـريـل ، ازشبکه تهران پخش مي شود. داستان فيلم سينمايي « ماموريت دراستراليا » درمورد پسربچه اي به نام " کودي " است که با يک عقاب طلايي دوست است. گروهي شکارچي به واسطه دوستي پسربا عقاب ، او را مي دزدند تا ازاين طريق ، عقاب را به دام بياندازند. باب نيوهارت ، اوا گابور و جان کندي درفيلم سينمايي « ماموريت دراستراليا » محصول مشترک کشورهاي استراليا و آمريکا درسال ‌١٩٩٠ به ايفاي نقش پرداخته اند.

‌٤٠ دقيقه بامداد روز جمعه ‌٢٢ مهرماه فيلم سينمايي « در ميان گرگ ها » به کارگرداني ژرارد اوليورز ، محصول سال ‌٢٠١٠ کشورهاي اسپانيا و آلمان ، ازشبکه تهران پخش مي شود. در خلاصه داستان با بازي جوان جوزبالستا ، سانکو گراسيا و منوئل کراچو فيلم آمده : مارکوس به همراه خانواده اش براي اربابي گله داري مي کند . ازقضا گرگ به گله زده و مارکوس براي جبران خسارات مجبور است براي کار به کوهستان برود . پيرمردي در کوهستان از او مراقبت مي کند ، اما پس ازمدتي او بيمار شده و مي ميرد.

فيلم سينمايي « خانواده پيدا و پنهان » محصول سال ‌٢٠٠٩ کشورآمريکا جمعه ‌٢٢ مهرماه ساعت ‌١٣:30 ازشبکه تهران پخش مي شود.

درخلاصه داستان فيلم آمده : " استر" با مرگ همسرش که يک ورشکسته است مجبور مي شود خانه اش را ترک کند و به خانه قديمي اي برود که تنها دارايي اوست. " استر" با کمک وکيلش قصد فروش خانه اي را که دراجاره کودکان بي سرپرست است را دارد.

الن بري ، لين کول و جف پورتل درفيلم سينمايي « خانواده پيدا و پنهان » به کارگرداني بارنت بين بازي کرده اند .*** شـبـکـه شمـا


فيلم تلويزيوني « معماي آرتا» به کارگرداني حسن کار بخش پنجشنبه ‌٢١ مهرماه ساعت ‌٢٣:45 در ژانرخانوادگي و اجتماعي ازشبکه شما روي آنتن مي‌رود.

در خلاصه داستان فيلم با بازي سولمازفني زاده، نادرفلاح و منوچهرآذر آمده : پرفسور فرخي به ايران مي آيد تا درباره دوران تاريخي ارتا تحقيق کند. درايران او درگير قاچاقچيان مي شود که در پي تطميع و تهديد او هستند، برخي مشکلات خانوادگي نيز او را درگير کرده است. درپايان او با هماهنگي هاي پليس قاچاقچيان را تحويل قانون مي دهد.
شبکه شما براي عصر روزجمعه ‌٢٢مهرماه ساعت ‌١٣:30 فيلم سينمايي « يارش » را پخش مي کند .
در خلاصه داستان اين فيلم مي بينيم : اَرَز، پيرمردي اميدوار و پرتلاش است که به لحاظ مالي در تنگناست . وي کره اسبي به نام مَلَ قوش را تربيت نموده و بزرگ کرده و او را براي شرکت درمسابقه آماده مي کند . درحالي که پسرش با اين کارمخالف است و تمايل به فروش اسب و خريد موتورسيکلت جهت کاردر بندر را دارد. پدرکه يک پايش براثرسقوط از اسب آسيب ديده به خاطراين تصميم پسرش آزرده مي شود.
احمد فتحي تهيه کنندگي فيلم سينمايي « يارش » ازتوليدات مرکزصدا و سيما مرکزگلستان را با حضوربازيگراني همچون جمال اجلالي ، عنايت ا... بخشي ، مهتاج نجومي وعارف لرستاني برعهده داشته است.

Ali Miller
2011/10/20, 11:00
در تعـطیـلات آخـر هفـتـه بـا فیلـم هـای سیـنـمـایـی و تلـویـزیـونـی شبکـه هـای سیـمـا هـمـراه شـویـد.

به گزارش انتخاب‌ فیلم های سینمایی و تلویزیونی « سگ را بجنبان » ، « اشلو» / « قصه های مجید ( شرم ) » ،« علی و دنی » ، « قرار ما این نبود» / « قهرمان را بکش» ، « برج مراقبت » ، « آفتاب سرخ» ، « این هفت نفر» ، « سنگ سیاه» / « وکیل لینکلن سوار» ، « کشتـی گوست لوف » / « مریم و می تیل » ، « یوسلوی جنگجو» ، « زیرسطح زمین» / « روجا » و« شیب تند » پنجشنبه و جمعه 28 و 29 مهر ازشبکه های یک ، دو ، سه ، چهار، تهران و شما پخش می شـود.


*** شـبـکـه یــک

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی « سگ را بجنبان » به کارگردانی بری لونیسون پنجشنبه 28 مهر ساعت 15 / 22 روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

فیلم سینمایی « سگ را بجنبان » محصول سال 1997کشورآمریکاست.

فیلم تلویزیونی « اِشلو» به کارگردانی صادق پرویز آشتیانی و تهیه کنندگی هادی اکبرخواه و محسن افتخاری جمعه 29 مهر ساعت 16 ازشبکه یک سیما پخش می شود.

کورش سلیمانی ، سعید داخ و سینا کرمی درفیلم تلویزیونی « اِشلو» بازی کرده اند.

*** شـبـکـه دو

فیلم تلویزیونی « قصه های مجید (شرم) » به کارگردانی و تهیه کنندگی کیومرث پور احمد پنجشنبه 28 مهر ساعت 30 / 14 ازشبکه دو سیما پخش می شود.

فیلم سینمایی « علی و دنی » به کارگردانی وحید نیکخواه آزاد و تهیه کنندگی وحید نیکخواه آزاد و مژگان اسکویی جمعه 29 مهر ساعت30 / 17ازشبکه دو سیما پخش می شود.

مهدی لطفی ، نیک رابینسون ، اکبرعبدی، حسین محبوب وجمشید جهان زاده درفیلم سینمایی « علی و دنی » بازی کرده اند.

فیلم تلویزیونی « قرار ما این نبود » به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی محمد رضا شفیعی جمعه 29 مهر ساعت 23 ازشبکه دو سیما روی آنتن می رود.

*** شـبـکـه سـه

فیلم سینمایی « قهرمان را بکش » به کارگردانی کریستین سیسما و با بازی جیسون میوس و سامانتا لاکوود محصول سال 2010 کشورآمریکا پنجشنبه 28مهر ساعت 30 / 10 ازشبکه سه سیما بازپخش خواهد شد.

فیلم تلویزیونی « برج مراقبت » پنجشنبه 28 مهر ساعت 30 / 20 ازشبکه سه سیما روی آنتن می رود.

روناک یوسفی ، محمد حاتمی و شهروزابراهیمی ازبازیگران اصلی فیلم تلویزیونی « برج مراقبت» به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی می باشند.

فیلم سینمایی « آفتاب سرخ» پنجشنبه 28 مهر ساعت 24 ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.

فیلم سینمایی « آفتاب سرخ » محصول سال 1971 کشورهای ایتالیا ، فرانسه و اسپانیا به کارگردانی ترنس یانگ و با بازی چارلز برانسون و توشیرو میفوون ساخته شده است.

فیلم تلویزیونی « این هفت نفر» به کارگردانی سیامک صرافت و تهیه کنندگی محمد رضا شفیعی و با بازی امیرحسین صدیق ،علی اوسیوند و سحرزکریا جمعه 29مهر ساعت 30 / 10 از شبکه سه سیما بازپخش خواهد شد.

فیلم سینمایی « سنگ سیاه» جمعه 29مهر ساعت 15 / 14 ازشبکه سه سیما پخش می شود.

فیلم سینمایی « سنگ سیاه» با بازی شیشی کاپورا و راکی گولزارمحصول سال 1979 کشورهند به کارگردانی پاش چوپرا ساخته شده است.

*** شـبـکـه چـهـار

فیلم سینمایی « وکیل لینکلن سوار » به کارگردانی براد فادمن و تهیه کنندگی سیدنی کیمل و ریچارد رایت پنجشنبه 28 مهر ساعت 30 / 15 از شبکه چهارسیما بازپخش می شود. ماتیو مک کونای ، ماریسا تامی و جاش بوکاس درفیلم سینمایی « وکیل لینکلن سوار» محصول سال 2010 کشورآمریکا به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم سینمایی « کشتی گوست لوف» جمعه 29 مهر ساعت 30 / 20 در قالب برنامه« سینما4» ازشبکه چهارسیما روی آنتن می رود.

کای ویزینگر و والری نیهوس درفیلم سینمایی « کشتی گوست لوف» محصول سال 2008 کشورآلمان به ایفای نقش پرداخته اند.

*** شـبـکـه تـهــران

فیلم سینمایی « مریم و می تیل » به کارگردانی و تهیه کنندگی فتحعلی اویسی ، پنجشنبه 28 مهر ساعت 30 / 13 درقالب برنامه « تماشاخانه » ازشبکه تهران پخش می شود.

فیلم سینمایی « یوسـلوی جنـگجو » به کارگردانی سانگ سو کیم ، محصول سال 2001 کشورهای چین و کره جنوبی 30 دقیقه بامداد جمعه 29 مهر ازشبکه تهران بازپخش می شود.

فیلم سینمایی « زیر سطح زمین » به کارگردانی سباستین ویگ ، محصول سال 2008 کشورآلمان ساعت 30 / 13 جمعه 29 مهر ، ازشبکه تهران پخش می شود.

*** شـبـکـه شمـا

فیلم تلویزیونی « روجا » ، پنجشنبه 28مهر ساعت 45 / 23 از شبکه شما پخش می شود.

نیلوفرپورمهدی ، مرضیه گوهری و محمد محبوبی ازبازیگران اصلی فیلم تلویزیونی « روجا» به کارگردانی علی نیازمند و تهیه کنندگی محمد رضا شریفی می باشند.

فیلم سینمایی « شیب تند » به کارگردانی سعید محمدی زاده و تهیه کنندگی عباس رنجبرجمعه 29 مهر ساعت 30 / 13 از شبکه شما روی آنتن می رود.

Ali Miller
2011/10/27, 11:46
http://pr.irib.ir/images/78176608_66261%D8%AF%D8%A7.jpg


فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبكه هاي سيما در پنجشنبه و جمعه 5 و 6 آبان ماه اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فیلم های سینمایی و تلویزیونی « عقرب » ، « کشتی ارواح » « خرس کوچولو » ، « پاورچین پاورچین » ، « جاده آسمان » « آفتاب سرخ» ، « سر بازرس مورس ( خانواده های خوشبخت) » ، « پنجره ای رو به حقیقت» ، « بیسکویت سبز» ، « سنگ سیاه » ، « سایه من» ، « نان سیاه» « کشتی گوست لوف » ، « حلقه » ، « آخرین نبرد» « شجاع مرد کوچک » ، « 22 گلوله » ، « سوز شمالی » « چشم آفتاب » و « قفس آبی » پنجشنبه و جمعه 5 و 6 آبان ماه از شبکه های یک ، دو ، سه ، چهار، تهران و شما پخش می شـود .

شـبـکـه یــک

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی « عقرب» ساخته مایکل وینر پنجشنبه 5 آبان ساعت 22 از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : یک مامور با سابقه سازمان سیا که بیش از حد لزوم اطلاعات واجب سازمان را دراختیار دارد ، باید کشته شود .سازمان سیا با پوشش ساختن برای همکار آن مامور با سابقه او را که آدمکشی با نام مستعارعقرب است برای کشتن او مامور می کند .
لنکستر، آلن دلون و پل اسکو فیلد درفیلم سینمایی «عقـرب» محصول سال 1972کشور آمریکا به ایفای نقش پرداختند .

فیلم سینمایی « کشتی ارواح» به کارگردانی فیاض موسوی و تهیه کنندگی علی حجازی مهر جمعه 6 آبان ماه ساعت 16 ازشبکه یک سیما پخش می شود.
در این فیلم خواهید دید : خاطرات یک رزمنده به صورت پاورقی دریک نشریه چاپ می شود. دو نوجوان به نام های رشید و فواد این خاطرات را دنبال می کنند . دراین خاطرات که در خرمشهر آزاد شده از دست عراق می گذرد به مالک ، بیسیم چی رزمندگان ایرانی به دلیل عراقی بودن شک می کنند و بیسیم را از او می گیرند.
علیرضا جلالی تبار و مسعود جلالی درفیلم سینمایی « کشتی ارواح » بازی کرده اند .


شـبـکـه دو

انیمیشن « خرس کوچولو » به کارگردانی ریموند جفرلیک و تهیه کنندگی میشل هریش و جان بی کارلز پنجشنبه 5 آبان ساعت 14:30 ازشبکه دو سیما پخش می شود .
درخلاصه داستان انیمیشن آمده : خرس کوچولو به همراه پدرش به تفریح رفته است که با خرس کوچکی به نام کاب آشنا می شود. کاب خانواده اش را درگذشته گم کرده است. او به همراه خرس کوچولو به خانه شان می رود. رفتارهای خرس کوچولو و خانواده اش برای کاب عجیب است. کاب قصد یافتن پدر و مادرش را دارد.

فیلم سینمایی « پاورچین پاورچین » جمعه 6 آبان ساعت 17:30 ازشبکه دو سیما پخش می شود .
دراین فیلم خواهید دید : کتی دختر بچه ای ده، دوازده ساله است که احساس می کند والدینش به او توجه ندارند. او برای آنکه آنها را امتحان کند؛ تصمیم می گیرد بدون آنکه سوار ماشین شود؛ در را ببندد. از قضا حدس او درست از آب درمی آید و مطمئن می شود والدینش هیچ گاه نه به او توجه دارند و نه آنکه او را می بینند. والدین کتی از سفر به خانه باز می گردند ، بدون آنکه متوجه شوند فرزندشان با آنها نیست. آنها او را از زندگی خود حذف کرده اند و هر برنامه ای که دارند جدا جدا و بدون او انجام می دهند.
فیلم سینمایی « پاورچین پاورچین » به کارگردانی الیور رینگر و تهیه کنندگی آنتوین سیمکین محصول سال 2011 درکشورهای بلژیک و فرانسه ساخته شده است .

فیلم تلویزیونی « جاده آسمان» به کارگردانی كامبيز كاشفي و تهیه کنندگی مهدی گلی ‌زاده جمعه 6 آبان ساعت 23 ازشبکه دو سیما روی آنتن می رود .
درخلاصه داستان فیلم با بازی اکبرعبدی ، زنده یاد نیکو خردمند ، کاظم بلوچی ، زویا امامی ، فاطمه طاهری ، کامبیز کاشفی ، کاظم هژیر آزاد و بابک حمیدیان آمده : سياوش پسري از يك خانواده متوسط است كه آرزوي قهرماني در مسابقات اتومبيل‌راني را در سر دارد ، او كه به تازگي نامزد كرده است با مشكلات مالي فراواني دست به گريبان است ، او براي حل مشكلات خود تصميم مي‌گيرد تا قاليچه‌اي كه يك خانم مسن قصد دارد به آستان قدس رضوي اهدا كند ، بدزدد ولي دچار مشكلات و مسائلي مي‌شود .


شـبـکـه سـه

فیلم سینمایی « آفتاب سرخ » به کارگردانی ترنس یانگ ، محصول سال 1971 کشورهای ایتالیا ، فرانسه و اسپانیا و با بازی چارلز برانسون و توشیرو میفوون پنجشنبه 5 آبان ماه ساعت 10:30 ازشبکه سه سیما بازپخش خواهد شد.

فیلم سینمایی « سر بازرس مورس – خانواده های خوشبخت » پنجشنبه 5 آبان ماه ساعت16:30 از شبکه سه سیما روی آنتن می رود .
دراین فیلم خواهید دید : پدرخانواده که نسبت به همسرش رفتار خوبی نداشت به طرز مشکوکی کشته می شود. بازرس مورس به فرزندان پسر او شک دارد و مورس پس از کشته شدن فرزندان مقتول سر درگم می ماند و ازطرف ما فوق خود و خبرنگاران تحت فشار قرار می گیرد .او درنهایت متوجه می شود که عامل قتل ها زنی می باشد که نسبت نزدیکی با پدر خانواده داشته و درصدد انتقام گیری از این خانواده است .
جوهان توان و کوین واتلی از بازیگران اصلی فیلم سینمایی « سربازرس مورس (خانواده های خوشبخت)» محصول کشورهای آمریکا و انگلیس می باشد.

فیلم سینمایی « پنجره ای رو به حقیقت» به کارگردانی ناصرمحمدی پنجشنبه 5 آبان ماه ساعت 20:30 ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.
درخلاصه داستان فیلم با بازی رضا آشتیانی، حسن شکوهی و زهره صفوی آمده : مردی به نام خسرو به جرم سرقت به زندان می افتد. اما قبل از موعد مقرر از زندان آزاد می شود. وضع مالی وی نا مساعد بوده و برای اینکه بتواند خرجی خانواده را دربیاورد به سراغ همدستان قدیمی می رود و از آنها می خواهد تا برای سرقتی که انجام داده بوده حقش را بگیرد ، ولی با آنها درگیر می شود.

فیلم سینمایی « بیسکویت سبز» به کارگردانی ریچارد فلیسچر و با بازی چارلتون هستون و ادوارد گی روبینسون پنجشنبه 5 آبان ماه ساعت 23:30 ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد .
درخلاصه داستان فیلم آمده : درسال 2022 جمعیت شهرنیویورک به 40 میلیون رسیده است و شهربا کمبود مواد غذایی روبرو شده و کارخانه ای به نام سویلنت منبع تغذیه بشر را به عهده دارد. مواد غذایی که ازپلانکتون ها تهیه می شود و نام این فراورده بیسکویت سبز است.
فیلم سینمایی « بیسکویت سبز» محصول سال 1973 کشورآمریکا است .
فیلم سینمایی « سنگ سیاه » به کارگردانی پاش چوپرا ، با بازی شیشی کاپورا و راکی گولزار محصول سال 1979 کشورهند ، جمعه 6آبان ماه ساعت 10:30 ازشبکه سه سیما بازپخش می شود.

فیلم سینمایی « سایه من » به کارگردانی راج خوسلا جمعه 6 آبان ماه ساعت 14:45 روی آنتن شبکه سه سیما می رود .
داستان فیلم سینمایی « سایه من» با مرگ همسروکیلی به نام راکش تاگورآغاز می شود. تاگور درخارج ازکشوراست و به محض بازگشت همسرش می میرد و او کاملاً افسرده می شود.چند روز بعد ازخاکسپاری بازپرس اداره به تاگورخبرمی دهد، زنی شبیه به همسرشما در درگیری پلیس با راهزنان دستگیر شده است.
سوئیل دات وسادهانا درفیلم سینمایی«سایه من» محصول سال 1966 کشورهند بازی کرده اند.

فیلم سینمایی « نان سیاه» به کارگردانی آگوستی ویلارونس جمعه 6 آبان ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم آمده : پدر" آندریو " آرزودارد تا پسرش ادامه تحصیل بدهد و به خواسته اش که پزشک شدن است برسد و مجبور نباشد مثل خانواده اش در کارخانه و مزرعه کارکند. شهردار شهر که قبلاً از خواستگاران مادرآندریو بوده و با جواب منفی او روبرو شده، در پی گرفتن انتقام است و به همراه خانواده ای ثروتمند هرچه بخواهد می کنند و همه مزاحمان را از سر راه خود بر می دارند.
فرانسیس کیلومر وماریانا کوماس درفیلم سینمایی « نان سیاه» محصول سال 2010 کشورهای فرانسه و اسپانیا به ایفای نقش پرداخته اند .


شـبـکـه چـهـار

فیلم سینمایی « کشتی گوست لوف» با بازی کای ویزینگر و والری نیهوس محصول سال 2008 کشورآلمان ، پنجشنبه 5 آبان ماه ساعت 15:30 ازشبکه چهارسیما بازپخش می شود.

فیلم تلویزیونی « حلقه» به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی ، جمعه 6 آبان ماه ساعت 12 ازشبکه چهارسیما پخش خواهد شد .
درخلاصه داستان فیلم با بازی حسین محجوب ، لیلا زارع و شهره سلطانی می بینیم : جهان (حسین محجوب) پس از سالها دوری از ایران برای فروش خانه ی پدری به وطن باز می گردد. جهان در جریان بمباران تهران به اصرار پدر به خارج از کشور می رود. رویا و جهان قرار بود به عقد هم در آیند. اما پدر جهان به دروغ آنها را دور از هم نگه می دارد و جهان پس از مرگ پدر نامه های رویا را پیدا می کند که توسط پدرپنهان شده بود. او برای یافتن رویا به ایران باز می گردد. به خانه ی پدری می رود و به بیمارستانی سر می زند که سالها پیش رویا در آن مشغول بوده است.

فیلم سینمایی « آخرین نبرد » جمعه 6 آبان ماه ساعت 20:30 درقالب برنامه« سینما4» از شبکه چهارسیما روی آنتن می رود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : بعد از بروز یک فاجعه نامشخص ، گروههای کوچک بازماندگان درحالی در میان خرابه ها زندگی می کنند که قدرت تکلم خود را از دست داده اند .مرد جوانی یک هواپیمای ابتدایی می سازد که می تواند او را دور از دسترس سر دسته تبهکاران محلی قرار دهد که با دراختیار قرار گرفتن ذخیره آب، کنترل منطقه را در دست گرفته اند.
ژان رنو، ژان بوایز و ژولیوه درفیلم سینمایی « آخرین نبرد» محصول سال 1984 کشور فرانسه به ایفای نقش پرداخته اند .


شـبـکـه تـهــران

انیمیشن « شجاع مرد کوچک » به کارگردانی صمد غلامزاده، ازتولیدات مرکز صبا پنجشنبه 5 آبان ماه ساعت 13:30 درقالب برنامه « تماشاخانه » ازشبکه تهران پخش می شود .
داستان فیلم درمورد رشادت ها و ایثارشهید حسین فهمیده، کودک 13 ساله است که با انداختن خود در زیرتانک های دشمن و فدا کردن جانش ، موجب تاخیر در ورود عراقی ها به شهر خرمشهر می شود .

فیلم سینمایی « 22 گلوله » محصول سال 2010 کشورفرانسه 30 دقیقه بامداد روزجمعه 6 آبان ماه ، ازشبکه تهران باز پخش می شود.
ژان رنو، کد مرد و دنیل لاندث درفیلم سینمایی « 22 گلوله » به کارگردانی ریچارد بری بازی کرده اند .

روزجمعه 6 آبان ماه ساعت 13:30فیلم سینمایی « سوز شمالی » ، محصول سال 2010 کشورهای كانادا و استراليا ازشبکه تهران پخش خواهد شد .
داستان فیلم سینمایی « سوزشمالی » ازاین قراراست که : جك تيت يك دانشمند هواشناس استراليايي متوجه تغييراتي خطرناك در لايه اوزن مي شود و آن را به رئيس خود والتر خبر مي دهد، اما والتر نسبت به آن بي توجهي مي كند. به زودي حفره اي در لايه اوزن ايجاد مي شود كه موجب مي شود يك توده هواي سرد ازطرف اقيانوس ابتدا به مناطق ساحلي اين كشورهجوم آورد. اين اتفاق موجب مي شود كه سرانجام والتر حرف هاي جك را قبول كند وبه دنبال راه حلي براي اين بحران باشد .
مايكل شنكر، الكساندر اديويس و اينديانا اوانز درفیلم سینمایی « سوز شمالی » به کارگردانی برايان ترنكارد- اسميت بازی کرده اند .


شـبـکـه شمـا

فیلم تلویزیونی « چشم آفتاب» پنجشنبه 5 آبان ماه ساعت 23:45 از شبکه شما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : درحین کاوش های شهر سوخته استان سیستان و بلوچستان گروه اکتشاف به شی عتیقه ای برمی خورد که متعلق به چهارهزارسال قبل است . ساسان امیری دانشجوی الکترونیک و نفراول کنکور که خود را در قالب کارگر درگروه کاوش جا زده است ، سعی می کند به گونه ای این شی عتیقه را که اکنون شهرت جهانی پیدا کرده است، به دست آورد و آن را به قاچاقچیان بین المللی بفروشد.
رضا خداد بیگی، محمد رضا فروتن ، حسن مخمر و محمود عزیزی ازبازیگران اصلی فیلم تلویزیونی « چشم آفتاب» به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی مجید افضلی می باشند .
فیلم تلویزیونی « قفس آبی » به کارگردانی بهرام صادقی مزیدی وتهیه کنندگی عهدیه زارع ، جمعه 6 آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه شما روی آنتن می رود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی سیروس کهوری نژاد ، علی اوسیوند و عباس افشاریان آمده : احمد ، صابر و نادر سه رقیبند که همگی درزمینه پرورش و تکثیرماهی فعالیت می کنند. احمد که تحصیل کرده رشته شیلات است دریک مزایده که توسط اداره کل شیلات استان -هرمزگان برگزارشده، برنده می شود. طرح این برنامه که درمزایده برنده شده توسط مهندس سعید (نامزد خواهرصابر) ارائه شده و برنامه ریزی های آن توسط همسرمهندس احمد انجام شده است. این مسئله خشم و حسادت دو رقیب دیگریعنی صابر و نادر را برمی انگیزد و باعث می شود تا آنها با همه توان دربرابرموقعیت احمد و سعید بایستند.

Ali Miller
2011/11/03, 11:45
به گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ فیلم های سینمایی و تلویزیونی " شکار سایه" ، " تندر 2" ، " در حلقه" ، " تخت جمشید سر روز ولت "، "ابراهیم خلیل اله " ، " آرزوهای بر باد رفته" ، " قبل از غروب" ، " سایه من" ، " کمپانی 1 و 2" ، " نبرد الجزایر" ، " نان سیاه" ، " کمپانی 3" " آخرین نبرد" ، " اشک انار" ، " سیکو" ،" شهردار مدرسه " ، " انقلاب" ، " تک تیرانداز" " چشمان اسماعیل" و "گذر" پنجشنبه و جمعه 12 و 13 آبان ماه از شبکه های سیما پخش می شود.شـبـکـه یــک
فیلم تلویزیونی " شکار سایه" ساخته عباس رافعی پنجشنبه 12 آبان ساعت 22 ازشبکه یک سیما روی آنتن می رود .
درخلاصه داستان فیلم با بازی بیژن افشار، محمد علایی ، پانته آ مهدی پور، جاش پارکر و فرهاد مهدوی آمده : به ادعای رسانه های آمریکایی فردی به نام یانیس کارلوس در ایران ربوده می شود و سرنوشت نا معلومی می یابد. وزارت امورخارجه ایران با کمک پلیس آگاهی موفق می شوند ، کارلوس را بگیرند. آنها در می یابند برخلاف ادعای رسانه های آمریکایی ، کارلوس به دلیل افشای جنایات جنگی ارتش آمریکا تحت فشار بوده و از افغانستان به ایران آمده است .
ازدیگرعوامل فیلم می توان به : تصویربردار: حسین کریمی ، صدابردار: مسیح سراج ، طراح گریم : مهرداد قلی پور، تدوین : شیبان خاقانی ، موسیقی : افشین عزیزی و صداگذار: پرهام وفایی اشاره کرد.

فیلم سینمایی " تندر 2" محصول سال 1993 کشورهای آمریکا و ایتالیا ، پنجشنبه 12 آبان ماه ساعت 24 در قالب برنامه سینما کلاسیک ازشبکه یک سیما پخش می شود.
دراین فیلم خواهید دید : سرخپوستی به همراه فرزندش ازخانه بیرون می روند. پدر قصد دارد به پسرش شیوه های شکار را آموزش دهد. دراین میان چند سفید پوست با آنها روبرو شده و بچه اش را مورد آزار قرار می دهند. درنهایت پدر برای دفاع از فرزندش به مقابله با آنان بر می خیزد و این جدال نابرابر تا پایان ادامه دارد .

فیلم سینمایی " در حلقه " جمعه 13 آبان ماه ساعت 16 ازشبکه یک سیما پخش می شود.
داستان فیلم ماجرای بی کفایتی یکی از وزرای انگلستان را روایت می کند که مقامات بالا دست از او به عنوان مهره ای برای اهداف خود استفاده می کنند و کوچک ترین اظهارنظراو درمطبوعات باید با صلاحدید مقامات پشت پرده باشد.او دریک اظهار نظردرمورد جنگ عراق برخلاف سیاست های انگلستان عمل می کند.
فیلم سینمایی " درحلقه " به کارگردانی آرماندو ایناسی درسال 2009 ساخته شده است .

فیلم تلویزیونی " تخت جمشید سر روز ولت" جمعه 13 آبان ماه ساعت 24 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
درخلاصه داستان فیلم آمده : ژوزف فریمن مستند ساز آمریکایی ایرانی تبار، برای نمایش فیلم مستند خود به ایران می آید. درمصاحبه مطبوعاتی فیلمش با لیلا صولتی ، خبرنگارسیاسی یک هفته نامه آشنا می شود. لیلا صولتی ، در تلاشی می خواهد ژوزف فریمن را متقاعد سازد که روز سیزده آبان 1358 اتفاق خشونت آمیزی از سوی ایران نبوده است .
فیلم تلویزیونی " تخت جمشید سر روز ولت" با هنرمندی آتیلا پسیانی ، نازنین فراهانی ، شاهین جعفری و میلاد کی مرام و به کارگردانی سعید ابراهیمی فر و تهیه کنندگی سید علی رضا سبط احمدی ساخته شده است .


شـبـکـه دو
انیمیشن " ابراهیم خلیل اله" به کارگردانی بهروز یغمائیان و شهرام خوارزمی پنجشنبه 12 آبان ساعت 14:30 ازشبکه دو سیما پخش می شود .
داستان این انیمیشن در مورد تولد ابراهیم و خواب دیدن نمرود پادشاه ستمگر و بی ایمان آن زمان است که در خواب می بیند که پرنده ای ، تاج پادشاهی را از سر او بر می دارد و منجمان می گویند که پسری به دنیا می آید که او را سر نگون می کند . نمرود بسیار عصبانی می شود و دستور می دهد تمام کودکان پسر را بکشند و زنان باردار را زندانی کنند .

فیلم سینمایی " آرزوهای بر باد رفته" به کارگردانی کـنی لـئون و تهیه کنندگی جان ام ایکارت جمعه 13 آبان ساعت 17:30 از شبکه دو سیما روی آنتن می رود.
فیلم داستان زندگی خانواده ای سیاه پوست است که درشرایط بد ونامطلوب اجتماعی بسرمی برند وتمامی اعضاء مجبورند که برای امرارمعاش کارکنند." والترلی " پسرخانواده اي است كه به همراه " روت " همسر و " تراویس " تنها پسر و خواهرش " بنیتا " درخانه کوچک مادرش " لنا " زندگی می کند. "والتر"به عنوان راننده شخصی فردی سفید پوست مشغول بکاراست و" روت" همسرش،لباس های مردم را شسسته و اتومی کشد. "لنا" مادر خانواده نیز که به عنوان پرستار در خانه دیگران کارمی کرده، به تازگی بازنشست شده و در انتظار رسیدن چک پول بیمه عمرشوهرش است.
سانا لاتان ، آئودرا مکدونالد و سین پی دیدی درفیلم سینمایی " آرزوهای برباد رفته" محصول سال 2008 آمریکا به ایفای نقش پرداخته اند .

فیلم تلویزیونی " قبل از غروب " به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد جواد کاسه ساز جمعه 13 آبان ساعت 23 ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد .
فیلم تلویزیونی " قبل ازغروب " با هنرمندی اميرمحمد زند، مهسا كرامتي ، كاظم بلوچي ، رضا آشتياني و ليلا بلوكات ، درمورد پسري به نام مجيد است که در روزهاي اول جنگ پدر و مادرش در يكي از شهرهاي مرزي ايران، جلوي چشمانش توسط افسرعراقي به نام "ماجد ادهم "كشته مي شوند. سالها بعد در خط مقدم جبهه، اين افسر را ما بين اسراي عراقي مي بيند و تصميم به انتقام مي گيرد .


شـبـکـه سـه
فیلم سینمایی "سایه من" به کارگردانی راج خوسلا پنجشنبه 12آبان ماه ساعت 10:30 از شبکه سه سیما باز پخش می شود.
سوئیل دات وسادهانا درفیلم سینمایی" سایه من" محصول سال 1966کشورهند بازی کرده اند.
*
فیلم سینمایی " کمپانی 1 و 2"به کارگردانی مایکل سولومان پنجشنبه 12 آبان ماه ساعت 19:15 ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.
درخلاصه داستان فیلم آمـده : درسال 1950 هاوارد،کلی ،جک ویوگینی تصمیم گرفتند تا به بازی داغ یعنی جنگ سردجاسوس بپیوندند. این آغازرقابت برای استخدام درخدمات مخفی" سیا وکاگه به" بود.
فیلم سینمایی " کمپانی 1و 2" با بازی کریس اودونل و آلفرد مولینا محصول سال 2007 آمریکا می باشد.

فیلم سینمایی " نبرد الجزایر" پنجشنبه 12 آبان ماه ساعت 23:30 از شبکه سه سیما پخش می شود .
دراین فیلم با بازی ابراهیم هدجادج و جین مارتین تاریخچه آزادی و طریقه مبارزه رهبران آزادی بخش الجزایربا عوامل استعمار را نشان می دهد که با کشته شدن علی آخرین رهبر آزادی بخش و پیروزی انقلاب الجزایرهمراه است.
فیلم سینمایی " نبرد الجزایر" به کارگردانی جیلو یونتکوروو محصول سال 1966 کشورهای ایتالیا و الجزایر است .

فیلم سینمایی " نان سیاه" به کارگردانی آگوستی ویلارونس جمعه 13 آبان ماه ساعت 10:30 از شبکه سه سیما باز پخش می شود .
فرانسیس کیلومر وماریانا کوماس درفیلم سینمایی " نان سیاه" محصول سال 2010 کشورهای فرانسه و اسپانیا به ایفای نقش پرداخته اند .

فیلم سینمایی "کمپانی 3" به کارگردانی مایکل سولومان جمعه 13 آبان ماه ساعت 14:15 از شبکه سه سیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم آمده : سازمان سیا CIA) ) به لئو که یکی از ماموران مخفی خود است شک کرده و او را زیرشکنجه قرار می دهد ، ولی او اعتراف نمی کند و آزاد می شود. نام این جاسوس دو جانبه " ساشا " است که فرار می کند ودرشوروی زندگی می کند ،ولی جک به دنبال اوست تا او را بکشد.
کریس اودونل و آلفرد مولینا درفیلم سینمایی " کمپانی 3"محصول سال 2007 کشورآمریکا به ایفای نقش پرداخته اند .


شـبـکـه چـهـار

فیلم سینمایی " آخرین نبرد " محصول سال 1984 کشور فرانسه و با بازی ژان رنو، ژان بوایز و ژولیوه پنجشنبه 12 آبان ماه ساعت 15:30 ازشبکه چهارسیما بازپخش می شود .

فیلم تلویزیونی " اشک انار " به کارگردانی فیاض موسوی و تهیه کنندگی حسین مروی ، جمعه 13 آبان ماه ساعت 12 ازشبکه چهارسیما پخش خواهد شد .
درخلاصه داستان فیلم با بازی کتایون امیر ابراهیمی می بینیم : عابد دانشجوی هنرهای تجسمی درجستجوی تحقیق درآثاریک استاد قلم زنی است که با آخرین شاگرد او آشنا می شود و برای ایده گیری سبک استاد به عنوان شاگرد به کارگاه او می رود. عابد درکنار آموزش سبک استاد سلوک اخلاقی استاد را نیز فرا می گیرد.

فیلم سینمایی " سیکو " جمعه 13 آبان ماه ساعت 20:30 درقالب برنامه سینما4 ازشبکه چهارسیما پخش می شود.
داستان فیلم درمورد هشت سال ریاست جمهوری جورج بوش است که یکباردیگر بدون هیچ اغماضی پرونده دولت بوش را در زمینه سلامتی و بیمه های اجتماعی و سوء استفاده ها و کارشکنی های شرکت های بیمه برای پرداخت حق بیمه کمتر به مصدومین و مشکلات فزاینده و نابهنجار60 میلیون آمریکایی که فاقد بیمه اجتماعی هستند ،بررسی می کند .
فیلم سینمایی « سیکو» به کارگردانی مایکل مور محصول سال 2007 درکشورآمریکا ساخته شده است .


شـبـکـه تـهــران

فیلم سینمایی " شهردار مدرسه " به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد باقر خسروی ، پنجشنبه 12 آبان ماه ساعت 13:30 درقالب برنامه تماشاخانه ازشبکه تهران پخش می شود .
داستان فیلم درمورد بهروزدانش آموزشاگرد اول مدرسه پسرانه است که وضعیت جسمی مناسبی ندارد و ناراحتی قلبی دارد و معلم ورزش به خاطر اینکه او شاگرد خوبی است ، به او نمره هجده داده که موجب حسادت بچه ها شده است.او از مدیرمدرسه می خواهد که با معلمش صحبت کند که نمره واقعی او را بدهد تا بچه ها فکرنکنند که بی عدالتی شده است .
محمد رضا شهبانی نوری ، رضا صنعتی ، حمید ملاعباسی ، شروین اتحاد ، مهرداد سوهانی و محمد رضا دانش درفیلم سینمایی " شهردارمدرسه " به عنوان بازیگران اصلی هنرمندی کرده اند.

فیلم سینمایی " انقلاب" به کارگردانی تریس چارلی نگوین محصول سال 2007 کشور ویتنام 30 دقیقه بامداد روزجمعه 13 آبان ماه ، از شبکه تهران باز پخش می شود.
جانی نگوین، تانا ون نگو، داستین نگوین و استفانی گواگردرفیلم سینمایی "انقلاب" بازی کرده اند .

فیلم سینمایی " تک تیرانداز" ،روزجمعه 13 آبان ماه ساعت 13:30 محصول سال 2011 کشورآمریکا ازشبکه تهران پخش خواهد شد .
داستان فیلم سینمایی " تک تیرانداز" ازاین قراراست که : گروهبان بکت که در ارتش آمریکا برای آموزش نظامیان کنگو تحت واحد ماموریتی بین الملل به کنگو رفته ، در طی عملیات نجات یک اروپایی ،تمام گروهش را از دست می دهد. این تنها بازمانده سعی می کند راز این کشتار را افشا کند . او ابتدا تصورمی کرده که این جنایت ازسوی شورشی ها صورت گرفته ، اما بعد از اینکه با کمک یک شکارچی به موقعیت اول بازمی گردد. درمی یابد که تمام این جنایت با پوشش نظامی توسط یک تک تیراندازصورت گرفته است.
کلاد برنینگ ، چاد مایکل کولینز وهلوما داندانا درفیلم سینمایی " تک تیرانداز" به کارگردانی کلادیـو فـاح بازی کرده اند .


شـبـکـه شمـا
فیلم تلویزیونی " چشمان اسماعیل " پنجشنبه 12 آبان ماه ساعت 23:45 از شبکه شما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : مهندس اسماعیل رسولی ازجانبازان دفاع مقدس است که اکنون در زمینه طرح های اسید سولفوریک وهیدرو متالوژی درکرمان فعالیت می کند. او که در زمان جنگ تحمیلی ازناحیه چشم بخاطرگازخردل دچارمصدومیت شده ، درحال حاضربه علت رخنه اسید درچشمش مجدداً آسیب دیده و راهی بیمارستان می شود.
علیرضا اوسیوند ، آرش مجیدی و لیندا کیانی درفیلم تلویزیونی « چشمان اسماعیل» به کارگردانی کاظم راست گفتار و تهیه کنندگی علی آشتیانی پورایفای نقش کرده اند .

فیلم تلویزیونی " گــذر" به کارگردانی یاسر طالبی و تهیه کنندگی محمودی کیانی وحسین پرتوی، جمعه 13 آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه شما روی آنتن می رود.
دراین فیلم خواهید دید : آیت و احمد دوتن از نیروهای انقلابی هستند که مأموریت دارند تا یک چمدان را به منطقه ای درشمال ایران ببرند و تحویل دهند. احمد توسط نیروهای ساواک دستگیر می شود، ساواک احمد را شکنجه می کند، اما او جای آیت را لو نمی دهد ، تا اینکه به سراغ خواهرآیت که همسراحمد است ، می روند .
مسعود قهاری ، آرش مجیدی ، محمد منصوری و امین کاشفی به عنوان بازیگران اصلی درفیلم تلویزیونی " گــذر" بازی کرده اند .

Ali Miller
2011/11/09, 21:55
فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های یک ، دو ، سه ، چهار، تهران و شما در پنجشنبه و جمعه 19 و 20 آبان اعلام شد.
http://pr.irib.ir/images/69776727_66686%D8%A7%D8%AE%D8%B1%20%D9%87%D9%81%D8 %AA%D9%87.jpgبه گزارش روابط عمومی رسانه ملی ؛ فیلم سینمایی " جیب برها به بهشت نمی روند" پنجشنبه 19آبان ساعت 14:40 ازشبکـه یک سیما روی آنتن می رود .
داستان درمورد دلشاد دستفروش دوره گردي است كه به خاطرمشكلات مالي و اجاره خانه عقب افتاده اش ناچارمي شود ،راه هاي جديدي را براي بدست آوردن پول بيازمايد.
فیلم سینمایی " وال استریت" به کارگردانی اولیور استون پنجشنبه 19آبان ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می شود. تاجر جوانی به نام جیک با همدستی پدر نامزدش " گوردون" که از اسطوره های بازاربورس وال استریت بوده ، تصمیم می گیرد به شکل بی رحمانه ای اقتصاد مالی اجرایی بورس را از پای در آورد و نابود کند .
همچنین پنجشنبه 19آبان ساعت 24 فیلم سینمایی" به روح پدرم " به کارگردانی سید جواد رضویان و تهیه کنندگی سید کمال طباطبایی ازشبکه یک سیما پخش می شود.استان فیلم ماجرای پسري است كه مي خواهد به وصيت پدرش عمل كند.
فیلم تلویزیونی " برای دومین بار" به کارگردانی منوچهرهادی و تهیه کنندگی فاطمه ثمرقندی جمعه 20آبان ساعت 16 ازشبکه یک سیما پخش خواهد شد.
دراین فیلم احمد که علیرغم وضع مالی خویش درحفظ کانون خانواده ناموفق بوده و بدبینانه به تشکیل خانواده ای جدید نگاه می کند ، در زندگی جدید نیزبا رفتارش بار دیگر خانواده را درمعرض متلاشی شدن قرار می دهد.
فیلم تلویزیونی" همه چی رو به راهه " به کارگردانی حجت ذیجودی و تهیه کنندگی عباس رافعی جمعه 20آبان ساعت 24 ازشبکه یک سیما پخش می شود.
این فیلم درباره "بابک و سارا" زن و شوهری است که با وجود داشتن فرزندی ده ساله در آستانه طلاق قرار دارند.
فیلم تلویزیونی"حضور" به کارگردانی بهرام درخشان و تهیه کنندگی عباس غلامیپنجشنبه 19آبان ساعت 14:30 ازشبکه دو سیما پخش می شود .
داستان این فیلم درباره سهمیه 3 عمره دانش آموزی است که ازطرف منطقه به یک مدرسه اختصاص داده شده است و مدیر و معاونت پرورشی تصمیم می گیرند که دانش آموزان واجد شرایط را در یک مسابقه انتخاب و معرفی نمایند.
فیلم تلویزیونی " گناه کوچولو" به کارگردانی حسین قناعت و تهیه کنندگی بهروز مفید جمعه 20آبان ساعت 17:30 از شبکه دوسیما روی آنتن می رود.
درخلاصه فیلم آمده : شاهین نوجوانی است که تازه دیپلم گرفته و با سه نفر از هم سن و سال خود در انتظارند تا پیش دانشگاهی را بگذرانند و ...
فیلم تلویزیونی " اگر تو نبودی" به کارگردانی کاظم راست گفتار و تهیه کنندگی مجید اوجی جمعه 20آبان ساعت 23 ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد .
این فیلم درمورد گروهی آمارگیر جوان است که از سازمان آمار و تحقیقات گردشگری برای انجام پروژه ای به جزیره کیش می روند.
فیلم سینمایی" ویر" به کارگردانی آنیل شارما پنجشنبه19آبان ساعت 10 ازشبکه سه سیما باز پخش می شود.اين فيلم محصول سال 2010 کشورهند است.
همچنینن فیلم سینمایی" بازرس مورس – خانواده های خوشبخت " پنجشنبه 19آبان ساعت15:15 از شبکه سه سیما روی آنتن می رود .
دراین فیلم خواهید دید پدرخانواده که نسبت به همسرش رفتار خوبی نداشت به طرز مشکوکی کشته می شود. بازرس مورس به فرزندان پسر او شک دارد و ..
فیلم تلویزیونی " همکلاسی آسمان" به کارگردانی محمود ناظری پنجشنبه19آبان ساعت 20:15 روی آنتن شبکه سه سیما می رود.
سمانه درتکاپوی زندگی پرتلاطم روزمره با پیرزنی روشن ضمیر آشنا می شود. راز 20 ساله فراق فرزند بر دل اوست، کشف رازسرگذشت حسین، فرزند این پیرزن، سمانه را وا می دارد تا به عنوان یک دختر دانش آموزسرگذشت روزگاری را که ندیده و نشنیده است جستجو کند.
فیلم سینمایی " نهنگ خشمگین " به کارگردانی مایکل اندرسون پنجشنبه 19آبان ساعت 23:30 از شبکه سه سیما پخش می شود .
دراین فیلم کاپیتان نولان، تصمیم می گیرد با شکارنهنگی موسوم به نهنگ قاتل و فروش آن پولدارشود .
فیلم سینمایی" رد گیر " به کارگردانی اپن شارپ ، محصول سال 2010 کشورهای نیوزلند و انگلیس جمعه 20آبان ساعت 10:15 ازشبکه سه سیما باز پخش می شود.
فیلم سینمایی " تمساح" به کارگردانی گریگ مکلیان جمعه 20آبان ساعت 14:15 از شبکه سه سیما پخش می شود .
" پیتر" روزنامه نگار جوانی است که برای نوشتن گزارشی درباره تمساح ها به آمریکای جنوبی " جزیره تمساح ها" می رود. فیلم سینمایی " سیکو " به کارگردانی مایکل مور محصول سال 2007 کشورآمریکا پنجشنبه 19 آبان ساعت 15:30 ازشبکه چهارسیما بازپخش می شود.
فیلم سینمایی " باران ساز" جمعه 20آبان ساعت 12 از شبکه چهارسیما پخش خواهد شد .
رادی بیلور، دانشجوی جوان رشته حقوق مجبورمی شود برای وکیل متقلبی به نام استون کار کند.
فیلم سینمایی " مرزهای گذشته" به کارگردانی یورگو پاپا واسیکیو جمعه20آبان ساعت 20:30 در برنامه« سینما4» از شبکه چهارسیما پخش می شود.
داستان فیلم درمورد پلیسی به نام مایک می باشد که درگیریک پرونده قتل های زنجیره ای در تونل های زیرزمینی است.
فیلم سینمایی" دزد عروسک ها" به کارگردانی محمد رضا هنرمند، پنجشنبه آبان ساعت 13:30 در برنامه تماشا خانه ازشبکه تهران پخش می شود .
مادر لیلا و بهرام قرار است با گرفتن وام مسکن و خریداری یک خانه بچه هایش را از دردسرهای صاحب خانه شان، خورخور، نجات دهد. اما عجوزه که بیرون ازشهر زندگی می کند و نمی خواهد آن ها روی آرامش به خود ببینند، پسرش، گنجو را وادار می سازد تا پول آن ها را برباید.
فیلم سینمایی" جنگاوران زمین و آسمان" به کارگردانی پینگ هی محصول سال2003 کشورهای چین و هنگ کنگ 30 دقیقه بامدادجمعه 20 آبان ماه ، ازشبکه تهران باز پخش می شود.
جمعه 20آبان فیلم سینمایی " سه زن در خانه" ساعت 13:30 محصول سال 2008 کشورآمریکا ازشبکه تهران پخش خواهد شد .
" رز و الیزابت و بردی " سه زن میانسال هستند که در یک خیریه داوطلبند و می خواهند که یک خانه قدیمی را بازسازی کنند و هزینه فروشش را صرف امور خیریه به نفع کودکان بی سرپرست کنند .

فیلم تلویزیونی" داور قاطع است " به کارگردانی سعید توکلی فر و تهیه کنندگی مهدی شریفی پنجشنبه 19آبان ساعت 23:45 از شبکه شما پخش می شود.
بهادربه نقل خاطرات خود می پردازد. این که چگونه به دنیا آمده و به رشته فوتبال و شغل داوری علاقه پیدا کرده است او در این مسیربه موانعی سخت اشاره می کند .
فیلم تلویزیونی " آلواتان" به کارگردانی داوود بیدل و تهیه کنندگی اسماعیل خضری جمعه 20آبان ساعت 13:30 روی آنتن شبکه شما می رود.
درسال 1359 درمنطقه ای به نام آلواتان نیروهای عراقی به تحرک مرزی پرداخته ، گاه و بیگاه به روستاهای این منطقه شبیخون مي زنند.مردم و نیروهای ژاندارم با آنان درگیر می شوند و در نهایت موفق می شوند آنان را به هلاکت برسانند .

Ali Miller
2011/11/14, 10:27
عید غدیر از تلویزیون ببینید

«وقت طلایی»، «سه روز بعد»، «همه چی رو براهه»، «قباله»، «مهریه بی‌بی»، «پیدا و پنهان» و ده فیلم سینمایی و تلویزیونی دیگر مصادف با عید سعید غدیرخم از شبكه‌های یك، دو، سه، چهار، تهران و شما پخش می‌شود.

شبكه یك
وقت طلایی ـ امشب ساعت 22
سه روز بعد ـ 30/1 بامداد فردا
همه چی رو براهه ـ فردا ساعت 40/15
قباله ـ فردا ساعت 22
مهریه بی‌بی ـ فردا ساعت 24
فیلم تلویزیونی «وقت طلایی» به كارگردانی صادق كرمیار و تهیه‌كنندگی محمدرضا خجسته‌ریگی امشب مصادف با شب عید سعید غدیرخم، ساعت 22 از شبكه یك سیما پخش می‌شود.
آرش و سحر زوجی هستند كه با هم اختلاف داشته و اكنون قصد جدایی دارند. در این بین یكی از موكلین آرش به نام سیروس به دلیل این‌كه آرش وكیل همسر او شده و باعث می‌شود همسرش طلاق بگیرد، در پی انتقامجویی از آرش است.
سروش صحت، بهاره رهنما و شهرزاد صفوی در فیلم تلویزیونی «وقت طلایی» بازی كرده‌اند.
فیلم سینمایی «سه روز بعد» هم ساعت یك و 30 دقیقه بامداد فردا از شبكه یك سیما پخش می‌شود.
جان به همراه همسرش لارا و پسر كوچكشان، زندگی آرامی دارند. یك شب كه لارا با اتومبیلش به خانه بازمی‌گردد، بی‌آن‌كه متوجه شود با قاتل یكی از همكارانش برخورد می‌كند. در این بین دست خونی قاتل، لباس او را آغشته می‌كند. صبح روز بعد پلیس به گمان این‌كه لارا قاتل بوده، او را دستگیر می‌كند.
فیلم تلویزیونی «همه چی رو براهه» به كارگردانی حجت ذیجودی و تهیه‌كنندگی عباس رافعی هم فردا ساعت40/15 از شبكه یك سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم درباره بابك و سارا زن و شوهری است كه هر دو در رشته هتلداری تحصیل كرده و در یك هتل مشغول به كارند. آنها با وجود داشتن فرزندی 10 ساله در آستانه طلاق قرار دارند. پس از آن‌كه سارا مدیر تشریفات می‌شود، رابطه آنها بغرنج‌تر می‌شود. در این اوضاع بابك تحت تاثیر یك اتفاق، قابلیت این را پیدا می‌كند كه ذهن زنها را بخواند و این ماجرا به او كمك می‌كند تا از زوایای پنهان ذهن سارا و دختر و خواهرانش كه در این مدت از آنها دور بوده، آگاه شود و رابطه آنها اصلاح شود .
رامتین خداپناهی، نگین صدق‌گویا، ساعد هدایتی، فرهاد بشارتی، غزال جزایری و رابعه اسكویی در فیلم تلویزیونی «همه چی رو براهه» محصول سال 88 گروه فیلم‌های تلویزیونی شبكه یك بازی كرده‌اند.
فیلم تلویزیونی «قباله» هم فردا ساعت 22 از شبكه یك سیما پخش می‌شود.
رضا منوچهری دفتردار است. او سال‌ها پیش یكی از جعل‌كننده‌های معروف به نام نازی را لو داده و او طی اتفاقاتی فوت كرده است، اكنون بعد از سال‌ها، صابری كه دوست نازی است در پی گرفتن انتقام از منوچهری است.سعید نیكپور، علی دهكردی، سعید داخ، الهام كردا و افسانه ناصری در فیلم تلویزیونی «قباله» به كارگردانی سیدمحسن یوسفی و تهیه‌كنندگی سیدعلیرضا طباطبایی بازی كرده‌اند.
فردا همچنین ساعت 24 فیلم سینمایی «مهریه بی‌بی» از شبكه یك سیما پخش خواهد شد.بی‌بی برای نجات كوكب از یك ازدواج اجباری سند قطعی زمینی را كه مهریه‌اش است برای فروش به بنگاه معاملات ملكی اسدی می‌برد. دلال دیگری به نام شكوری كه از مدت‌ها پیش در پی خرید این زمین است، پی می‌برد كه بی‌بی از قیمت واقعی زمینش بی‌اطلاع است.
زنده‌یاد اسماعیل داورفر، علیرضا خمسه، جهانبخش سلطانیان، پروین‌دخت یزدانیان، سعید امیرسلیمانی و كمند امیرسلیمانی در فیلم سینمایی «مهریه بی‌بی» به كارگردانی اصغر هاشمی و تهیه‌كنندگی محمد برسوزیان و اصغر هاشمی هنرنمایی كرده‌اند.

شبكه دو
جنگجوی آواره ـ فردا ساعت 30/17
مسیر آسمان ـ فردا ساعت 23
انیمیشن «جنگجوی آواره» هم فردا ساعت 30/17 از شبكه دو سیما پخش خواهد شد.
خانواده‌ای از موش‌ها در خانه سروانتس كه نویسنده دن‌كیشوت است، زندگی می‌كنند. پدر این خانواده داستان‌هایی را كه سروانتس از دن‌كیشوت می‌نویسد بسیار دوست می‌دارد و آنها را می‌خواند و هر بار به خانه بازمی‌گردد و بچه‌هایش را بی‌حوصله می‌بیند، آنها را دور هم جمع كرده و برایشان از ماجراجویی‌های دن‌كیشوت تعریف می‌كند.
انیمیشن «جنگجوی آواره» به كارگردانی آنتونیو زوررا و تهیه‌كنندگی آنتونیو زوررا و كامرون پرز محصول سال2010 كشور اسپانیاست.
فیلم تلویزیونی «مسیر آسمان» نیز به كارگردانی علی عطشانی و تهیه‌كنندگی سیدمحسن طباطبایی‌پور فردا ساعت 23 روی آنتن شبكه دو سیما می‌رود.
داستان این فیلم درباره مرتضی كارگر خدمات ترمینال حجاج است كه در رؤیاهای خود می‌بیند كه به حج مشرف می‌شود، روزی در فرودگاه، كیسه‌ای از سوغات مسافران جا می‌ماند و مرتضی درصدد برمی‌آید آن را به صاحبش برساند، در ادامه ماجرا مرتضی تصادف می‌كند و در عالم بی‌هوشی به حج می‌رود.
امیرحسین مدرس، خاطره حاتمی، مهران رجبی و شهرام عبدلی در فیلم تلویزیونی «مسیر آسمان» هنرنمایی كرده‌اند.

شبكه سه
قبر مشترك ـ امشب ساعت 15/19
دزدان غیر دریایی ـ فردا ساعت 30/10
گلبهار ـ فردا ساعت 15/19
فیلم «قبر مشترك» هم به كارگردانی رضا درگزی امشب ساعت 15/19 روی آنتن شبكه سه سیما می‌رود.
زوج سالخورده‌ای مصمم شده‌اند از هم جدا شوند. خانم تقاضا داده نصف مایملك شوهرش به نام او شود. همین موضوع باعث اختلاف آن دو شده تا آنجا كه كار بالا می‌گیرد.
حمید لولایی و مریم امیرجلالی در فیلم «قبر مشترك» بازی كرده‌اند.
فیلم «دزدان غیردریایی» نیز به كارگردانی بیژن شیرمرز و تهیه‌كنندگی آمنه بصیری فردا ساعت 30/10 از شبكه 3 سیما پخش می‌شود.آقای رفعت در آستانه مسافرت مطلع می‌شود كه نادر دزد سابقه‌دار محله از زندان آزاد شده است. نادر از طرف رفعت مامور مراقبت از خانه وی در نبودشان می‌شود، اما دزدان غیردریایی نقشه دیگری دارند.
علیرضا خمسه، ناصر هاشمی و محسن افشانی بازیگران این فیلم هستند.
فیلم تلویزیونی «گلبهار» هم به كارگردانی محمدابراهیم معیری و تهیه‌كنندگی پوران درخشنده فردا ساعت 15/19 از شبكه 3 سیما روی آنتن می‌رود.
دختر هنرمندی به‌نام گلبهار متوجه می‌شود به بیماری ام‌اس مبتلا شده است؛ به همین دلیل مراسم ازدواج او به هم می‌خورد و دچار مشكلات روحی می‌شود.
ارژنگ امیرفضلی، مهران رجبی، محبوبه بیات و اسماعیل سلطانیان بازیگران فیلم هستند.

شبكه چهار
پیدا و پنهان ـ فردا ساعت 30/20
فیلم تلویزیونی «پیدا و پنهان» به كارگردانی حجت قاسم‌زاده‌اصل و تهیه‌كنندگی محمدرضاشفیعی فردا ساعت 30‌/‌20 از شبكه چهار سیما پخش خواهد شد.
پریوش نظریه و مهرداد ضیایی به عنوان بازیگر اصلی در این فیلم ایفای نقش كرده‌اند.
داستان این فیلم درباره یك روز از دغدغه‌ها و دلواپسی‌های یك زن میانسال است.

شبكه تهران
نبرد سرنوشت‌ساز ـ امشب ساعت 45‌/‌20
خوش‌قدم ـ فردا ساعت 9
ماجراجویی بزرگ پی‌وی ـ فردا ساعت 30‌/‌13
جامانده ـ فردا ساعت 45‌/‌20
فیلم سینمایی «نبرد سرنوشت‌ساز» هم به كارگردانی وو پینگ‌یوئن امشب ساعت 45‌/‌20 از شبكه تهران پخش خواهد شد.
طی یك نبرد در دوران سلسله كینگ چین جنگجویی به نام سوچان موفق می‌شود كه جان پسر حاكم را نجات دهد. پسر حاكم به او وعده حكومت بر یك منطقه چین را می‌دهد؛ اما سوچان ترجیح می‌دهد كه این مقام را به دوست بسیار نزدیكش یوان واگذار كند و سپس با یینگ خواهر یوان ازدواج كند و در انزوا از دنیای سیاست به تمرینات رزمی ووشو بپردازد.
مان چئوك چیو، ژون شو، اندی اون و میشله یوه به عنوان بازیگران اصلی در این فیلم محصول 2010 چین ایفای نقش كرده‌اند.
انیمیشن «خوش‌قدم» هم فردا ساعت 9 صبح در قالب برنامه «تماشاخانه» از شبكه تهران پخش می‌شود.
داستان این انیمیشن درباره امپراتوری پنگوئن‌ها در قطب جنوب است. در دنیای پنگوئن‌ها اگر كسی نتواند خوب آواز بخواند از گروه طرد می‌شود. «مومبل» پنگوئنی است كه خود را بدترین آوازخوان دنیا می‌داند، این ضعف پنگوئن منجر به ترك كردن خانه و رویارویی با ماجراهای مختلفی می‌شود.
انیمیشن «خوش‌قدم» به كارگردانی جورج میلرپ محصول 2006 استرالیاست.
فیلم سینمایی «ماجراجویی بزرگ پی‌وی» به كارگردانی تیم برتون فردا ساعت 30‌/‌13 از شبكه تهران پخش می‌شود.
پی وی مردی است با روحیات بچگانه كه زندگی فانتزی دارد. او دوچرخه خارق‌العاده‌ای دارد كه تنها مونس او بوده و به آن عشق می‌ورزد.
فرانسیس كه جوان پولداری است و او نیز روحیات بچگانه‌ای دارد، به شدت به دنبال این دوچرخه است. در نهایت فرانسیس دوچرخه را از طریق دادن پول به فردی می‌دزدد. پی‌وی برای یافتن دوچرخه به هر دری می‌زند.
فیلم سینمایی «ماجراجویی بزرگ پی وی» محصول 1985 آمریكاست.
فیلم سینمایی «جا مانده» هم به كارگردانی بهروز شفیعی و تهیه‌كنندگی امیر واجدسمیعی فردا ساعت 45‌/‌20 از شبكه تهران روی آنتن می‌رود.
داستان این فیلم درباره خانواده پرجمعیت آقاحجت، سرایدار یك شركت است. او برای اولین بار همراه خانواده به یك عروسی اعیانی مربوط به مهندس كامران، رئیس شركتی كه در آن كار می‌كند، دعوت می‌شود. برای آنها در مسیر رفت و برگشت و حضور در مهمانی، حوادث بامزه‌ای رقم می‌خورد كه پایه و اساس فیلم را تشكیل می‌دهد.

شبكه شما
نیمكتی برای دو نفر ـ فردا ساعت 15‌/‌12
فیلم تلویزیونی «نیمكتی برای دو نفر» نیز به كارگردانی محمد باقری‌نیكو و تهیه‌كنندگی عباس عادلی فردا ساعت 15‌/‌12 از شبكه شما پخش می‌شود.
دخترعمو و پسرعموی پیری كه از كودكی به هم علاقه‌مند بوده‌اند، ولی به هم نرسیده‌اند در روستایی زندگی می‌كنند كه زمینی از پدربزرگشان به آنها ارث می‌رسد كه در صورت ازدواج به آنها تعلق پیدا می‌كند، اما یكی از آنها در اوج پیری در رشته پزشكی قبول می‌شود و تصمیم دارد زمین را به درمانگاه تبدیل كند.
بهزاد فراهانی، ثریا قاسمی، محمدرضا غیاث‌آبادی، عاطفه كرم‌بخش، حسام‌الدین باتمانی و سهیلا كلیایی بازیگران این فیلم هستند.

Ali Miller
2011/11/17, 12:30
فيلم هاي سينمايي و تلويزيوني «تمساح»، «چقدر دره من سبز بود»، «من زمين رادوست دارم»، «مردي به نام ايپ »/«فرشته کوچک »، « دوستان قطبي» ، «با هم در خانه»/ «نهنگ خشمگين»، «بازرس مورس(زبانه وولورکت)»، «آخرين پدرخوانده 1»، «آبي بيکران»، «قبر مشترک»، «پروژه A» ،«آخرين پدرخوانده 2»/ «مرزهاي گذشته»، «مايکل کلايتون»، «جدال تبهکاران »/«شگفت ترين ماجراجويي پو»، «باتري ندارد»، «کات کلانتري»/«رنگ هاي زندگي»و«رد پاي اسب»پنجشنبه و جمعه 26 و 27 آبان ماه ازشبکه هاي يک ، دو ، سه ، چهار، تهران و شما پخش مي‌شـود .
شـبـکـه يــک به گزارش روابط عمومي سيما، فيلم سينمايي «تمساح » به کارگرداني ناني مورتي محصول سال 2006 کشورايتاليا ، پنجشنبه 26 آبان ماه ساعت 22 ازشبکـه يک سيما روي آنتن مي رود.فيلم سينمايي «چقدر دره من سبز بود » محصول سال 1941 کشورانگلستان، پنجشنبه 26 آبان ماه ساعت 24 درقالب برنامه « سينما کلاسيک » ازشبکه يک سيما پخش مي شود.والترپيرگون، مورن اوهارا و آنالي دانلد گريپ درفيلم سينمايي « چقدردره من سبز بود » به کارگرداني جان فورد بازي کرده اند . فيلم سينمايي «من زمين رادوست دارم » به کارگرداني ابوالحسن داودي جمعه 27 آبان ماه ساعت 16 ازشبکه يک سيما پخش خواهد شد.فيلم سينمايي «من زمين رادوست دارم » با هنرمندي عليرضا خمسه ،بهزادخداويسي وفريبرز عرب نيا ساخته شده است . فيلم سينمايي «مردي به نام ايپ » جمعه 27 آبان ماه ساعت 24 ازشبکه يک سيما پخش مي شود.در اين فيلم دني ين، سايمون يام ،سي وونگ فان و کاتونگ لام بازي مي کنند.

شـبـکـه دو فيلم سينمايي «فرشته کوچک» پنجشنبه 26 آبان ساعت 14:30 ازشبکه دو سيما پخش مي شود .جولي کاکس و ميتو بيرد درفيلم سينمايي «فرشته کوچک» محصول سال 2002 کشور انگلستان به کارگرداني هارلي کاکليس بازي کرده اند . انيميشن «دوستان قطبي » به کارگرداني آرون ليم جمعه 27 آبان ساعت 17:30 از شبکه دو سيما روي آنتن مي رود.فيلم تلويزيوني «با هم در خانه » به کارگرداني بهمن زرين پور جمعه 27 آبان ساعت 23 از شبکه دو سيما پخش خواهد شد .در اين فيلمم عليرضا خمسه و امير نوري بازي مي‌کنند.

شـبـکـه سـه فيلم سينمايي «نهنگ خشمگين » به کارگرداني مايکل اندرسون پنجشنبه 26 آبان ماه ساعت 10:30 ازشبکه سه سيما بازپخش مي شود . ريچارد هريس و شارلوت رامپلينگ درفيلم سينمايي «نهنگ خشمگين » محصول سال 1977 کشورآمريکا به ايفاي نقش پرداخته اند . فيلم سينمايي «بازرس مورس(زبانه وولورکت) » پنجشنبه 26 آبان ماه ساعت 15:50 از شبکه سه سيما روي آنتن مي رود .فيلم سينمايي «آخرين پدرخوانده 1 » به کارگرداني مارکو ريسي پنجشنبه 26آبان ماه ساعت 19:15 روي آنتن شبکه سه سيما مي رود.گايتا نو آماتو وبنيگنو در فيلم سينمايي «آخرين پدرخوانده 1» محصول سال 2008 کشورايتالياهنرمندي کرده اند . فيلم سينمايي «آبي بيکران» به کارگرداني لوک بيسون و با بازي جين مارس بار و جين رينو پنجشنبه 26 آبان ماه ساعت 23:30 ازشبکه سه سيما پخش خواهد شد .فيلم سينمايي «قبرمشترک » به کارگرداني رضا درگزي جمعه 27 آبان ماه ساعت 10:15 ازشبکه سه سيما بازپخش مي شود . حميد لولائي و مريم امير جلالي در فيلم سينمايي «قبرمشترک » بازي کرده اند .فيلم سينمايي «پروژه A » به کارگرداني جکي چان ، جمعه 27 آبان ماه ساعت 14:15 از شبکه سه سيما پخش مي شود.
فيلم سينمايي «پروژه A »با بازي جکي چان و سامو هونگ کام بو محصول سال 1983 درکشورهنگ کنگ ساخته شده است .فيلم سينمايي «آخرين پدرخوانده 2 » به کارگرداني مارکو ريسي ، جمعه 27 آبان ماه ساعت 19 از شبکه سه سيما پخش خواهد شد . گايتا نو آماتو وبنيگنو در فيلم سينمايي «آخرين پدرخوانده 1» محصول سال 2008 کشورايتاليا به ايفاي نقش پرداختند.

شـبـکـه چـهـار فيلم سينمايي «مرزهاي گذشته» پنجشنبه 26آبان ماه ساعت 15:30 ازشبکه چهارسيما باز پخش مي شود.فيلم سينمايي «مايکل کلايتون » جمعه 27 آبان ماه ساعت 12 ازشبکه چهارسيما پخش خواهد شد .فيلم سينمايي «مايکل کلايتون » محصول سال2007 کشورآمريکا به کارگرداني توني گيلروي و بازي جرج کلوني و سيدني پولاک ساخته شده است.فيلم سينمايي «جدال تبهکاران » جمعه 27 آبان ماه ساعت 20:30 درقالب برنامه«سينما4» از شبکه چهارسيما پخش مي شود.در اين فيلم جراد باتلر، تام ويلکنسون، تاندي نيوتن و مارک استرانگ حضور دارند.

شـبـکـه تـهــران انيميشن « شگفت ترين ماجراجويي يو» به کارگرداني کارل جروس ، پنجشنبه 26 آبان ماه ساعت 13:30 درقالب برنامه « تماشاخانه » از شبکه تهران پخش مي شود .ديويد وارنر، جان فيدلر و پل وينسل درانيميشن «شگفت ترين ماجراجويي يو» محصول سال 1997 کشور آمريکا بازي کرده اند . فيلم سينمايي «باتري ندارد» 30 دقيقه بامداد روزجمعه 27 آبان ماه ازشبکه تهران باز پخش خواهد شد.هيوم کرونين، جسيکا تندي، فرانک مک راي و اليزابت پنا درفيلم سينمايي «باتري ندارد» به کارگرداني متيو رابينز محصول سال 1987 کشورآمريکا به ايفاي نقش پرداختند .روزجمعه 27 آبان ماه ساعت 13:30 فيلم تلويزيوني «کات کلانتري» ازشبکه تهران پخش خواهد شد . يوسف تيموري ،عباس جمشيدي فر، نفيسه روش،اميرنوري، هما خاکپاش وشراره رخام در فيلم تلويزيوني « کات کلانتري» به کارگرداني و تهيه کنندگي علي رامشه بازي کرده اند .

شـبـکـه شمـا فيلم تلويزيوني «رنگ هاي زندگي » پنجشنبه 26 آبان ماه ساعت 23:45 از شبکه شما پخش مي شود.شمسي فضل اللهي ، محمود اخي و ژيلا آل رشاد درفيلم تلويزيوني «رنگ هاي زندگي » به کارگرداني و تهيه کنندگي حسين پور ستار به عنوان بازيگران اصلي به ايفاي نقش پرداختند.فيلم تلويزيوني «رد پاي اسب » به کارگرداني داريوش ربيعي و تهيه کنندگي هوشنگ عزيزي جمعه 27 آبان ماه ساعت 13:30 روي آنتن شبکه شما مي‌رود.در اين فيلم داوود رشيدي ، سارا سلطاني و اکبردانيالي بازي مي کنند.

Ali Miller
2011/11/24, 13:39
فیلمهای شاخص پنجشنبه و جمعه 3 و 4 آذر ازشبکه ­های یک ، دو ، سه ، چهار، تهران و شما اعلام شد .http://pr.irib.ir/images/35321767_67056%D8%A7%D8%AE%D8%B1%20%D9%87%D9%81%D8 %AA%D9%87.jpgبه گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ فیلم سینمایی " بلیتز" به کارگردانی الیوت لستر محصول سال 2011 کشور انگلستان پنجشنبه 3 آذر ساعت 22 ازشبکـه یک سیما روی آنتن می رود.
درخلاصه داستان فیلم آمده با کشته شدن چند پلیس درشرق لندن، گروه پلیس منطقه دست به کارمی شود تا قاتل یا قاتلین را پیدا کند. قاتل ، جوانی به نام « بری » است که درکمال بی رحمی پلیس ها را به قتل می رساند و با مهارت ، ردپایی نیزازخود باقی نمی گذارد .
به مناسبت هفته بسیج فیلم سینمایی " ستارگان خاک" به کارگردانی عزیز اله حمید نژاد پنجشنبه 3 آذر ساعت 24 از شبکه یک سیما پخش می شود.
دراین فیلم خواهید دید ده سال پس ازشهادت عبدالنبی درجنگ ، پدرعبدالنبی و دوست صمیمی اش عیسی ، که یک پایش را در جنگ از دست داده و پای مصنوعی دارد به همراه اهالی روستا تصمیم می گیرند ، مزار او را عوض کنند.
درآستانه فرا رسیدن روز نیروی دریای ارتش جمهوری اسلامی ایران فیلم سینمایی " جنگ نفتکش ها" به کارگردانی محمد بزرگی نیا و تهیه کنندگی سید غلامرضا موسوی جمعه 4 آذر ساعت 16 ازشبکه یک سیما پخش می شود .
دراین فیلم آمده در اوج حملات بی وقفه نیروهای نظامی عراقی به نفت کش ها درخلیج فارس ناخدای جوانی تصمیم می گیرد یک نفت کش ایرانی را ازتنگه هرمزعبور دهد و محموله آن را به بازارجهانی برساند.
به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج ، انیمیشن"عملیات فاو " به کارگردانی الهام ابراهیمی و تهیه کنندگی علیرضا صالحی از تولیدات مرکز صبا پنجشنبه 3 آذر ساعت 14:30 ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد .
داستان این انیمیشن درمورد طراحی یک پل متحرک ، بر روی اروند رود است که در زمان عملیات فاو ، با ضایعات پالایشگاه ساخته شده است .
شبکه دو سیما برای پنجشنبه 3 آذر متقارن با آغازهفته بسیج ، ساعت 23:40 پخش فیلم تلویزیونی " چاه دیو " به کارگردانی جواد مزدآبادی و
تهیه کنندگی پژمان لشگری پور را در نظر گرفته است .
داستان فیلم درمورد یک گروه دانشجویی است که درقالب طرح جهادی هجرت ، به یک روستای محروم می­ روند تا به آنان کمک کنند ، اما دراثر بروزیک اتفاق مرموز، روستاییان تصمیم می‌گیرند ، زمین های خود را بفروشند .
فیلم سینمایی " پسر فیل بان" به کارگردانی بن بونلرئریت محصول سال 2003 کشورتایلند جمعه 4 آذر ساعت 17:30 ازشبکه دو سیما پخش می شود .
دراین فیلم خواهید دید پدرسینک مرد میانسالی است که همراه سه فیلش در روستایی به کار چوب بری و حمل الوار مشغول است. او و همکارانش بر اثریک اشتباه وارد جنگلی می شوند که تحت نظر یک گروه خلاف کاراست .
درآستانه سالروز صدورفرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفان فیلم تلویزیونی " بهشت منتظر می ماند" به کارگردانی محمد رضا آهنج و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه جمعه 4 آذر ساعت 23 ازشبکه دو سیما روی آنتن می رود .
داستان فیلم تلویزیونی به صورت اپیزودیک ساخته شده است .
اپیزود اول : زندگی رزمنده ای به نام اسماعیل را روایت می کند که باید خبرشهادت دوستش را به خانواده اش بدهد ، موضوعی که برای او چندان آسان نیست.
اپیزود دوم : او باید خودروی حامل مهمات را به خط مقدم برساند ، اما یک باره ازسوی دشمن مورد هدف قرارمی گیرد.
اپیزود سوم : اسماعیل دیگر مجروح جنگی است که در زندگی روزمره پس از جنگ گرفتار شده است و می کوشد برای اطرافیانش مفید باشد.
فیلم تلویزیونی" میش "به کارگردانی مجید صالحی و تهیه کنندگی تخت کشیان پنجشنبه 3 آذر ساعت 19برای پخش ازشبکه سه سیما درنظر گرفته شده است .
دراین فیلم آمــده : سرگرد فرخ ثنایی کارمند اداره گذرنامه است و به همراه مریم همسرش، رز دخترش و مادرش زندگی می­کند. رزعنوان می کند پس فردا علیرغم عید قربان روز تولد او و جشن عبادت او نیزاست. مادرازفرخ می خواهد برای آوردن گوسفندی نذری به طالقان نزد دایی خود برود و گوسفندی را به تهران بیاورد. (آنها دو گوسفند نذری را برای نگهدای به دایی غلامرضا درطالقان سپرده اند) فرخ به طالقان می رود.
فیلم سینمایی "قلعه عقاب ها " محصول سال 1968کشورهای آمریکا و انگلیس 30 دقیقه بامداد جمعه 4 آذر از شبکه سه سیما روی آنتن می رود
دراین فیلم خواهید دید: درطول جنگ جهانی دوم یک هواپیمای متفقین در قلمرو نازی ها مورد هدف قرار گرفته و نابود می شود. آلمانی ها تنها بازمانده را که یک ژنرال است دستگیر و او را به نزدیکترین دفترمرکزی می برند، بدون اطلاع ازاین که ژنرال ازعملیات آنها کاملا مطلع می باشد .
فیلم سینمایی " خرچنگ های بروکلین" به کارگردانی کوین جوردن و با بازی جین کورتین و دنی آیلوجمعه 4 آذر ساعت 14:15 ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.
درخلاصه داستان فیلم آمده : فرانک پدرخانواده ای درشهربروکلین است که پرورش و نگهداری انواع ماهی و ... راترعهده دارد. این شغل درملکی که در رهن بیمه بانکی است درخطر نابودی می باشد. سرسختی پدربرای حل کردن مشکل به روش خودش باعث ایجاد اختلافاتی جزئی در خانواده می شود.
فیلم تلویزیونی" فقط بیست" به کارگردانی مسعود کرامتی و تهیه کنندگی داوود قچاق جمعه 4 آذر ساعت 19­ از شبکه سه سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : پدرخانواده اي ادعا دارد که اجدادش ریاضی دان بوده اند و حالا بچه هايش نیز باید ریاضی دان بشوند و در این راه ازهیچ تلاشی کوتاهی نمی کند تا ریاضی پسرش ، رحیم خوب شود. بالاخره رحیم یک عینک پیدا می کند و با گذاشتن این عینک بر چشمانش دگرگون شده و شبیه انیشتن مي شود.
فیلم سینمایی "جدال تبهکاران" به کارگردانی گای ریچی و تهیه کنندگی برادران وارنرمحصول سال 2008 کشورانگلستان ، پنجشنبه 3 آذرماه ساعت 15:30 ازشبکه چهارسیما بازپخش می شود .
فیلم سینمایی " کـور لـئونه" به کارگردانی پاسکواله اسکویی تیری ، جمعه 4 آذر ساعت 12 ازشبکه چهارسیما پخش خواهد شد .
درخلاصه داستان فیلم می بینیم : "میکله " دوست صمیمی "ویتو گارگانو" است که به دستور رئیس مافیا "دونجستو" و طی یک توطئه توسط " ویتو" کشته می شود. "ویتو " پس از این ماجرا برای تصاحب قدرت و رسیدن به قدرت مافیایی در صدد رقابت شدید با رئیس مافیا "دونجستو" بر می آید ، او با همکاری دوستانش "دونجستو" را از پا درمی آورد و نردبان قدرت را با کشتارمردم بی گناه ادامه می دهد .
فیلم سینمایی"گمشده در ترانزیت" جمعه 4 آذر ساعت 20:30 درقالب برنامه" سینما4" از شبکه چهارسیما روی آنتن می رود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : مسافری که پاسپورت مسافرتی خود را درفرودگاه پاریس گم می کند . درست وقتی که به منطقه مخصوص ترانزیت رسیده است .در آنجا با گروهی از مردم آشنا می شود که به همین ترتیب با مشکل او روبه رو هستند و به هرنحوی شده برای زنده ماندن با متکی شدن به نبوغ خود تلاش می کند.
به مناسبت هفته بسیج انیمیشن" تپه عقاب ها" به کارگردانی صـمـد غـلام زاده ازتولیدات مرکزصبا ، پنجشنبه 3 آذر ساعت 13:30 درقالب برنامه "تماشاخانه" ازشبکه تهران پخش می شود .
داستان این انیمیشن درمورد"جوجه عقابی" است که به وسیله رزمندگان ازمرگ نجات پیدا می کند و با سرپرستی دو رزمنده بزرگ شده و پرواز یاد می گیرد. دوستی این رزمنده ها و عقاب ، داستان های زیبایی ایجاد می کند که در این مجموعه شاهد آن خواهیم بود .
فیلم سینمایی " چشمی در آسمان" محصول سال 2007 کشورهنگ کنگ به کارگردانی نای هوی یائو 30 دقیقه بامداد روز جمعه 4 آذر ازشبکه تهران باز پخش می شود.
جمعه 4 آذر ساعت 13:30فیلم سینمایی" هنوز هم دوست داشتنی"به کارگردانی نیکلاس فاکلر محصول سال 2008 کشورآمریکا ازشبکه تهران روی آنتن می رود .
درخلاصه داستان فیلم می بینیم :" رابرت ملون" یک کارمند بسیارپیر فروشگاه است. او احساس می کند که به "مری" پیرزن همسایه علاقه مند شده است. "مری" نیزهمین احساس را درباره "ملون" پیدا کرده است و طی وقایعی این دو با هم نامزد و سپس ازدواج می کنند .
فیلم تلویزیونی " پل خورشید"به کارگردانی و تهیه کنندگی فریدالدین نیکجو پنجشنبه 3 آذر ساعت 23:45 از شبکه شما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده: درپی فرسوده بودن پل خورشید درنزدیکی گچساران ، پیران مدیرشرکت نفت و گازگچساران جهت انتقال محموله ای ازتوربین های گازبا مشکل مواجه می شود . او ازمهندس کمالی می خواهد مدیریت پروژه ترمیم پل خورشید را به عهده بگیرد.
فیلم تلویزیونی " لک لک ها به خانه بر می گردند" به کارگردانی غلامحسین لطفی و تهیه کنندگی حسام الدین صبوری و غلامحسین لطفی ، جمعه 4 آذرماه ساعت 13:30 از شبکه شما روی آنتن می ­رود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی سعید زندی ، مجتبی قلندیکی و عباس منصوری آمده : خانواده ای به تازگی کودکی را از پرورشگاه به فرزند خواندگی پذیرفته اند، زن خانواده نمی تواند ارتباط مادری و فرزندی را برقرار کند و ازهمسرش می خواهد به هرشکلی شده او را به پرورشگاه بازگرداند ، همسرش با او مخالفت می کند.

Ali Miller
2011/12/01, 14:02
فیلـم هـای سیـنـمـایـی و تلـویـزیـونـی پنجشنبه و جمعه 10 و 11 آذر ازشبکه های یک ، دو ، سه ، چهار، تهران و شما اعلام شد:http://pr.irib.ir/images/76594323_67308111eeeeeeee.jpgبه گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ فیلم سینمایی " اسلحه"به کارگردانی جسی تررو پنجشنبه 10 آذر ساعت 22 ازشبکـه یک سیما روی آنتن می رود.
داستان این فیلم درمورد یک تبهکار است که پس از آزادی از زندان دوباره به جمع دوستان سابق خود که قاچاقچی اسلحه می باشند ، بازمی گردد تا به عملیات خود ادامه دهند . از طرفی او به پلیس ها نیز اطلاعات جدیدی در مورد اسلحه ها و باندهای قاچاق می دهد.
فیلم تلویزیونی " حکمت پنهان" به کارگردانی مجید تربیت فرد پنجشنبه 10 آذر ساعت 24 از شبکه یک سیما پخش می شود.
دراین فیلم خواهید دید : احمد که مهندس کشاورزی است با وانتی که از پدرش به ارث رسیده مشغول کارمی باشد. روزی یک جوان روستایی را سوار کرده و جوان با دروغ و کلک ماشین احمد را می دزدد. جوان روستایی که نعمت نام دارد ماشین را به ده برده و به پدرنامزدش نشان می دهد و به او می گوید که شغل بسیارخوبی درشهریافته و حتی توانسته با پول آن وانت بخرد. پدر زنش با ازدواج آنها موافقت می کند و جشن ازدواج به انتهای ماه محرم و صفر موکول می شود .
فیلم تلویزیونی " رنگ انتظار" به کارگردانی سیدمحسن میرحسینی و تهیه کنندگی سید محسن میرحسینی و فهیمه سلیمانی جمعه 11آذر ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : بچه های روستا خبر دارشده اند که بی بی قابله قدیمی روستا چند روزبیشترزنده نخواهد ماند. بچه ها ازشنیدن این خبرغمگین می شوند و تصمیم می گیرند که برای خوشحالی بی بی به استناد خوابی که یکی ازبچه ها دیده است بگویند که پسربی بی که سال ها پیش گم شده و کسی از او خبرندارد ، پیدا شده و قصد دارد به روستا بازگردد.
فیلم تلویزیونی "خاکستر و پروانه"به کارگردانی رهبر قنبری پنجشنبه 10 آذر ساعت 14:30 ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد .
درخلاصه داستان فیلم آمده : زینت و پسرش عبدو بعد ازجنگ درجنوب و درکنارکارون تصمیم می گیرند تا مدرسه و کتابخانه ای را که فقط بقایایی از آن بعد ازجنگ باقی مانده و به خرابه ای تبدیل شده است را دوباره بازسازی کنند. زینت در زمان جنگ معلم مدرسه بوده و ازهمرزمان همسرش حسین شنیده که درکنارشط تیرخورده و دیگرهیچ کس از اوخبری ندارد.
شبکه دو سیما برای جمعه 11آذر ساعت17:30فیلم سینمایی " صندلی چرخدار " به کارگردانی الیزابتا لوادالی و تهیه کنندگی جولیانا دل پونتا را برای پخش در نظر گرفته است .
درخلاصه داستان فیلم آمده : مرد جوانی که مهندس معماراست ، برای گذراندن خدمت سربازی ، خدمت غیرنظامی را انتخاب کرده است. به خاطرتحصیلات نیمه کاره ای که در رشته ارتوپدی داشته است ، او را به مرکزحمایت ازبیماران فلج مادرزادی اعزام می کنند. او در اولین دیداری که از رئیس مرکز که او هم یک بیمار فلج مادرزادی است، دارد به شدت از انتخاب خود پشیمان شده و نگران ادامه خدمت خود می شود.
فیلم تلویزیونی " سایه بر خورشید" به کارگردانی حسین مرشد شیرازی و تهیه کنندگی محمد تقی انصاری جمعه 11 آذرساعت 23 ازشبکه دو سیما روی آنتن می رود.
این فیلم تلویزیونی داستان مردمی را روایت می کند که عقوبت گناهی را پس می دهند که تاریخ، همیشه ایام بر آن گواهی خواهد داد . در شهر کوفه ، حوادث اتفاق افتاده درحد فاصل زمانی شهادت حضرت مسلم بن عقیل و هانی بن عروه و رسیدن امام (ع) به آنجا را روایت می کند.
پنجشنبه 10 آذر ساعت 10:30 فیلم سینمایی " قلعه عقاب ها " به کارگردانی برایان هوتون و با بازی ریچارد برتون و کلینت پاستوود ، محصول سال 1968کشورهای آمریکا و انگلیس از شبکه سه سیما بازپخش می شود.
فیلم تلویزیونی " بیگانگان " به کارگردانی عباس رافعی و تهیه کنندگی منصورسهراب پور، پنجشنبه 10 آذر ساعت 19 ازشبکه سه سیما روی آنتن می رود .
داستان فیلم خاطرات یک فلسطینی مبارز از زمان اشغال کشورش توسط یهودیان صهیونیست است.احمد دانشجوی دانشگاهی ست که لیلا نیز در آن مشغول به تحصیل است. احمد به لیلا علاقه مند است ، اما نمی تواند علاقه خود را بیان کند. فاروق دوست احمد ، به او پیشنهاد می دهد برای پرستاری ازپیرمردی به نام حُسام به خانه او برود. احمد به خانه حُسام می رود و با قبول شرایط فرزندان حسام، مشغول به کارمی شود.
فیلم سینمایی" سه شنبه ها با موری" به کارگردانی مایک جکسون و با بازی هانک آزاریا و وندی مونیز پنجشنبه 10 آذر ساعت 23:30 ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم درباره مبارزه باورنکردنی و اعجاب انگیز پروفسور" شوارتز موری " با بیماری سخت و لا علاج ای. ال . اس است. این بیماری، به تدریج اعضا و جوارح اصلی بدن را از کارمی اندازد و باعث مرگ سلولی بافت ها و ماهیچه ها می گردد . موری مرگ را پذیرفته است ، اما می خواهد در واپسین روزهای زندگی به کمال انسانی برسد.
جمعه 11 آذر ساعت 10:30 فیلم تلویزیونی " سهم گمشده "به کارگردانی حسن نجفی از شبکه سه سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی کارمان یونس، خالده فریاوا و گلزار قربان آوا آمده : " تلال" و همسرش "صنم " منتظر تولد فرزند اولشان هستند. " تلال" یک مادر و یک برادر کوچکتر از خود دارد. "صنم " وضع حمل می کند ،ولی فرزندش دچارمشکل تنفس است و باید در دستگاه انکوباتورنگهداری شود.
فیلم تلویزیونی " توماج " به کارگردانی احسان عبدی پور جمعه 11 آذر ساعت 19 ازشبکه سه سیما روی آنتن می رود .
داستان این فیلم درباره جوان صیادی است که دریکی ازشهرهای جنوبی به دلیل تهمت دزدی که به او می زنند ، تمام اعتبارخود را ازدست داده و حتی درآستانه ازدست دادن ارتباط با نامزد و همسر آینده اش است .
فیلم سینمایی" گمشده در ترانزیت" پنجشنبه 10 آذر ساعت 15:30 ازشبکه چهارسیما بازپخش می شود.
فیلم سینمایی " دو مرد در شهر " به کارگردانی خوزه جیووانی محصول سال 1973 فرانسه جمعه 11 آذر ساعت 12:05 ازشبکه چهارسیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم خواهید دید : جینو به جرم سرقت در حال گذراندن محکومیت ده ساله خود در زندان است. او رفتار خوبی در زندان داشته و ژان مددکار زندان معتقد است که او می تواند به جامعه بازگردد. ژان تلاش می کند تا دو سال باقی مانده ازمحکومیت جینو مورد بخشش قراربگیرد.
فیلم سینمایی " زندانی اسپانیایی" به کارگردانی و تهیه کنندگی دیوید ممت محصول سال 1974 آمریکا ، جمعه 11 آذر ساعت 20:30 درقالب برنامه « سینما4» ازشبکه چهارسیما پخش می شود .
داستان این فیلم با بازی استیو مارتین درمورد شهروند متخصصی است که در اختراعی به موفقیت می رسد و به همین خاطر هدف سودجویی های بین المللی قرار می گیرید. او که در این راه آرزوی پیشرفت طبقاتی را در سر می پروراند . با اعتماد به نفس بیش ازحدی که دارد به فردی که به تازگی با او آشنا شده و تظاهرمی کند که ثروتی بیکران و خواهری جوان دارد که می تواند همسر آینده او باشد ، اطمینان می کند و درنهایت نیز تنها با تقویت حس تردید می تواند به روشنی برسد.
انیمیشن " جیمی نوترون"به کارگردانی جیمز ای . دیویس پنجشنبه 10 آذرساعت 13:30 درقالب برنامه « تماشاخانه » از شبکه تهران پخش می شود .
داستان این انیمیشن درمورد "جیمی نوترون" پسربا هوشی است که هربار دست به اختراعات خارق العاده ای می زند و موجب شگفتی خانواده و دوستان خود می شود .
فیلم تلویزیونی " تاوان" به کارگردانی رضا غفاری اعتبار و تهیه کنندگی منوچهرهادی 30 دقیقه بامدادجمعه 11 آذر روی آنتن شبکه تهران می رود.
«تاوان» داستان زندگی دو زوج را درفضای رئالیستی به تصویرمی کشد. داستان اول درباره یک زوج به نام های مسعود کثیری و زهره موسوی است. زهره از بیماری نازایی رنج می برد و مسعود برای درمان زهره باید هزینه سنگینی را تقبل کند.او برای هزینه درمان همسرش،ناچاراً به قاچاق چوب درجنگل رو می آورد و ناخواسته مرتکب قتل یکی ازنگهبانان جنگل می شود. داستان دوم درباره عباد توکلی و طاهره پورنبی است . طاهره ازبیماری سرطان رنج می برد و شوهراوعباد که نگهبان جنگل می باشد درآستانه مرگ همسرش ، توسط مسعود قهرمان داستان اول ناخواسته کشته می شود.
فیلم تلویزیونی " سفید ، خاکستری " به کارگردانی کریم دریدی ساعت 13:30 جمعه 11 آذر ازشبکه تهران پخش می شود.
درخلاصه داستان آمده : لک ، یک دلال معاملات ملکی ازسوی اوکتاویو سولیه و پسرانش رژه و لوئیس مامور شده است تا زمین فرانسوا بلان را به هرترتیب شده ازچنگش در بیاورد و به اوکتاویو و پسرانش بفروشد. او برای این کار به کوهستان می رود. جایی که فرانسوا سالهاست درآنجا به تنهایی زندگی می کند .
فیلم تلویزیونی "نشانی" به کارگردانی داریوش ربیعی پنجشنبه 10 آذر ساعت 23:45 از شبکه شما پخش می شود.
دراین فیلم آمده: بهروزمیرزایی که فردی معتاد است ازخانه طرد می شود . او که هیچکس را ندارد ، ناگزیر درخیابان ها روز را سپری می کند. شب هنگام فردی به نام سهراب که به خاطربیماری خانواده را ترک و از آن ها دوری کرده است ، او را به همراه خود به منزل می برد.
فیلم تلویزیونی " مادرم باش" به کارگردانی مسعود رشیدی و تهیه کنندگی افشین زمانی ، جمعه 11 آذر ساعت 13:30 از شبکه شما روی آنتن می رود.
داستان فیلم روایت کاروانی می باشد که قصد رفتن به کربلا را دارند. در کرمانشاه نرسیده به مرز به دستور فرمانده پاسگاهی از رفتن این کاروان به خاک عراق جلوگیری می شود . در این میان زن میانسالی که قصد دارد به زیارت کربلا برود به فرمانده پاسگاه اعتراض می کند و دلیل رفتنش را خوابی بیان می کند که فرزند مفقودالاثرش از او خواسته که به زیارت کربلا برود.

Ali Miller
2011/12/08, 11:50
فیلم سینمایی «باران سخت» با بازی مورگان فریمن و کریستین اسلیتر به همراه 17 فیلم سینمایی دیگر در روزهای 17 ,18 اذرماه از تلویزیون پخش می‌شود.
به گزارش خبرآنلاین، 18 فیلم سینمایی و تلویزیونی در روزهای پایانی هفته روی آنتن شبکه‌های یک، دو،‌ سه،‌ چهار،‌ تهران و شما می‌رود.


نام فیلم و کارگردانشبکهزمان پخشخلاصه داستانبازیگران

«جان کیو»، نیک کاساوتیس، 2002، آمریکا
یکپنجشنبه 17 آذرماه ساعت 9:50جان کیو مردی خانواده‌دوست است که به خاطر تورم اقتصادی و بیکاری در آمریکا وضعیت مالی بدی دارد و این درحالی است که مایکی تنها پسر او مبتلا به بیماری قلبی شده و ...دنزل واشنگتن، دانیل ا. اسمیت، آن هیچ، جیمز وودز، ری لیوتا، رابرت دووال

«جزیره»، مارک آلدریج، 2008، بریتانیایکپنجشنبه 17 آذرماه ساعت 22یک بازرگان موفق ناگهان همه چیزهایی که واقعا برایش اهمیت داشت از دست می‌دهد. او برای رسیدن به آرامش به تنهایی به جزیره‌ای دورافتاده می‌رود و ...جیمز نسبیت، ناتاشا مک‌الهون، گری لوییس، بی وودز

«روشنایی صبحدم»، کاظم بلوچییکپنجشنبه 17 آذرماه ساعت 24فردی تا شب قبل از واقعه عاشورا طرفدار یزید و از جاسوسان عمربن سعد بود. او هنگامی که از حقانیت امام حسین(ع) و یارانش آگاه می‌شود. همچون حر از سپاه اشقیا به سپاه اولیا می‌پیوندد و ...---

«بیا می‌بخشیم»، جواد مزدآبادییکجمعه 18 آذرماه ساعت 16احمد اقبال روانشناس موفق به بیماری سرطان مبتلا می‌شود. او به دلیل ابتلا به این بیماری با خدا قهر کرده و عزیزانش را یک به یک از زندگی‌اش حذف می‌کند و ...پرویز فلاحی‌پور، زهره حمیدی، ملیحه نیکجومند

«راه»، سیدکاوه حسینییکجمعه 18 آذرماه ساعت 24زینب پزشک زنان است که همسرش در کارخانه آجرسازی به عنوان مهندس فنی کار می‌کند. زینب پدرش را به تازگی از دست داده است . کاروانی زیارتی از پزشکان عازم زیارت کربلا درماه محرم است. زینب هم مشتاقانه آماده سفر می‌شود تا اینکه...بابک حمیدیان، بهناز جعفری

انیمیشن «عاشورائیان»، ناهید صمدی امیندوپنجشنبه 17 آذرماه ساعت 14:30داستان درباره مسلم ابن عقیل و طرح توطئه خیانت به او و قتلش در کوفه است.---

«سجده عشق»، حسین تبریزیدوجمعه 18 آذرماه ساعت 17:30مراد بعد از سه سال از زندان آزاد می شود. مراسم عزاداری و سوگواری سالار شهیدان امام حسین(ع) برپاست. او سراغ خانواده و اقوام خود می‌رود، اما از طرف آن‌ها طرد شده و مورد بی‌مهری قرار می‌گیرد و ...رامبد شکرابی، سیاوش طهمورث، سعید علیخانی، سعیده عرب

«هفتاد و سومین نفر»، علی موذنیدوجمعه 18 آذرماه ساعت 23حسینی نویسنده، گزارشگر و بازیگر تئاتر است. او گزارشی درباره اختلاس مجریان پروژه‌ای تنظیم کرده که به علت سهیم بودن طالبی، مدیر مسئول روزنامه در آن، وی با چاپ این نوشته مخالفت می‌کند و...پرویز پورحسینی، پیام دهکردی، تورج فرامرزیان

«از کوچه‌های باران»، سیدمجید موسویانسهپنجشنبه 17 آذرماه ساعت 19مشهدی حیات یک پیرزن ساده‌دل روستایی است که آرزو دارد قبل از مرگش به زیارت خانه خدا برود ولی...پری کربلایی، اسماعیل خلج، حبیب‌اله یاری

«روز اردو»،‌ حسین قناعتسهجمعه 18 آذرماه ساعت 19فرید و میثاق همسایه و همکلاسی هستند، اما به خاطر اختلافات فرهنگی و خانوادگی مشکلاتی با هم دارند. آن‌ها برای یک اردوی دانش‌آموزی به رامسر می‌روند و ...سعید آقاخانی، اردلان شجاع کاوه، آشا محرابی

«باران سخت»، میکائل سالومون، 1998، آمریکا، انگلستان، دانمارک، فرانسه و ژاپنسهجمعه 18 آذرماه ساعت 23:30به دلیل بارش زیاد باران و سرازیر شدن سیلاب، شهری کوچک در ایالت ایندیانا به زیر آب خواهد رفت. تلاش برای تخلیه ساکنان آغاز می‌شود. تام و عمویش چارلی مامور جمع‌آوری پول‌های بانک‌ها می‌شوند تا آن را به جای امن منتقل کنند، اما عده‌ای سارق به رهبری جیم نقشه سرقت پول‌ها را می‌کشند و ...مورگان فریمن، کریستین اسلیتر، رندی کواید، مینی درایور، ادوارد آستر

«خاطرات خانوادگی»، والریو زورلینی، 1962، ایتالیاچهارجمعه 18 آذرماه ساعت 12انریکو در دفتر روزنامه‌ای در رم از فوت برادر کوچکش خبردار می‌شود. او با قلبی شکسته زندگی کوتاه برادرش را مرور می‌کند.مارچلو ماسترویانی، ژاک پرن، سیلوی، سالو راندونه

«آیین دلبری»، محسن دامادیچهارجمعه 18 آذرماه ساعت 20:30عیسی پسر جوان و روستایی که پدر و مادرش را در زلزله از دست داده به همراه میرزا برای کار به تهران می‌آید. آن‌ها به خانه دختر میرزا می‌روند. داماد میرزا که به احضار روح و چنین کارهایی مشغول است، متوجه می‌شود عیسی حس ششم دارد و ...عنایت‌اله بخشی، آتنه فقیه‌نصیری، بهناز جعفری

انیمیشن «قصص قرآنی»، یونس عباس‌زادهتهرانپنجشنبه 17 آذرماه 9:10حضرت صالح سعی دارد، قوم ثمود را که بسیار نافرمان هستند به راه راست هدایت کند، ولی آن‌ها قبول نمی‌کنند و از او معجزه می‌خواهند.---

«خانه‌ای از امید»، 2009، آمریکا (تلویزیونی)تهرانپنجشنبه 17 آذرماه ساعت 13:30آنی و بلیندا دوستان قدیمی هستند که هردو در رشته پزشکی تحصیل کرده‌اند. آنها ازدواج کرده‌اند، آنی باردار است ولی بلیندا نمی‌تواند بچه دارشود.ساراجونز، هیلی داف

«کشتی شکسته بر روی ماه»، کیم اس سی پیوریوجی، 2009،‌ کره ‌جنوبیتهرانجمعه 18 آذرماه ساعت 13:30مردی ناامید سعی می‌کند زندگی‌اش را به پایان برساند. او با گیر افتادن در یک جزیره متروکه مجبور به ادامه زندگی می‌شود.مین هیو هانگ ، سو یانگ جانگ و جی یو اینگ جانگ

«چشمه آهوان»، شهرام باباپورشماپنجشنبه 17 آذرماه ساعت 23:45در پی احداث پروژه راهسازی در منطقه‌ای نزدیک مناطق حفاظت‌شده، سرمحیط بان منطقه سامان لشکری به دست اندرکاران پروژه اخطار می‌دهد حضور آن‌ها در منطقه باعث لطمه به محیط زیست و حیات وحش منطقه شده و...شهاب عسگری، غزاله نظر، عباس ترکی

«مه‌لقا»، حسین پورستارشماجمعه 18 آذرماه ساعت 13:30شوهر مه‌لقا که به دنبال یک شی عتیقه گرانبها رفته با تنی خون آلود و زخمی به خانه بازمی‌گردد و جان می‌سپارد. او نشانه‌هایی از آن گردنبند را به همسرش مه لقا می‌گوید و ...مینا نوروزی، جمال ذوالقدر، لاله فروغ ابراهیمی

Ali Miller
2011/12/29, 12:52
15 فیلم سینمایی و تلویزیونی در تعطیلات آخر هفته از شبکه‌های مختلف تلویزیون روی آنتن می‌رود.

به گزارش خبرآنلاین، این فیلم‌ها روزهای پنجشنبه و جمعه هشتم و نهم دی‌ماه از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و شما پخش می‌شود.نام فیلم و کارگردانشبکهزمان پخشخلاصه داستانبازیگران

«گزارش پلیکان»، آلن جی پاکولا، ‌1993، آمریکایکپنجشنبه ‌8 دی‌ماه، ساعت ‌22
درپی قتل یک قاضی، یک دانشجوی جوان رشته حقوق به همراه نامزدش تحقیقاتی را برای یافتن قاتل او آغاز می‌کنند. آن‌ها با بررسی اسناد و مدارک متوجه می‌شود کاخ سفید، اف بی‌آی و شخص رئیس جمهور آمریکا با همدستی یکدیگر و استخدام یک تروریست نقشه این قتل را به اجرا گذاشته‌اند و ...جولیا رابرتز، دنزل واشنگتن، سام شپارد
«موش»، شاهد احمدلو (تلویزیونی)یکجمعه ‌9 دی‌ماه ساعت ‌16اوضاع ملتهب و سیاسی عراق امروز، زندگی مشترک خالد و ضحی عکاس و خبرنگار یک روزنامه محلی را مثل همه مردم آن سرزمین مورد هجمه قرار می‌دهد، اما عکس‌العمل برخلاف تئوری پیش‌بینی شده است.شاهد احمدلو، یوسف تیموری، آتیلا پسیانی، بهمن‌ دان
«زنده‌باد میهن»، محمد‌علی اسحاقی (تلویزیونی)دوپنجشنبه ‌8 دی‌ماه ساعت ‌14:30یک نفر هنگام زلزله بم داروهایی را به همراه یک نامه برای کمک به آسیب‌دیدگان زلزله بم می‌فرستد. در سال‌های بعد بر اثر اتفاقی، بچه‌های مدرسه تصمیم می‌گیرند جواب نامه آن شخص را بدهند و او را به بم دعوت کنند.جهانگیر الماسی، بهزاد خداویسی، اعظم سلیمانی، رحیم آشوری، عباس کمال‌الدینی
«شکست»، گرگوری هابلیت، 2007، آمریکا و آلماندوجمعه ‌9 دی‌ماه ساعت‌ 17:30یک کارآگاه باهوش اخراجی از پلیس متوجه می‌شود دخترش با معاون قدیمیش که او را یکی از عوامل برملا شدن پرونده دزدی خود می‌داند به طور پنهانی قصد ازدواج دارد و ...


آنتونی هاپکینز، رایان گاسلینگ، دیوید استراترن

«پلاک هفت»، محسن توکلی (تلویزیونی)دوجمعه 9 دی ماه ساعت ‌23منصور در محله قدیمیشان درمیان تضاد نسل گذشته و خود قرار گرفته است. او قصد دارد زورخانه قدیمی پدرش را خراب کند و در این راه سهراب، بنگاه‌دار محل هم چشم به این زورخانه دارد. این درحالی است که پهلوان اکبر لوطی محل مخالف خراب کردن این محل باستانی است و ...


ابوالفضل پورعرب، هیلا اکرانی، اصغر همت، محمود بنفشه‌خواه، آزاده خورشید‌دوست، سعید بحرالعلومی
«بازرس مورس («جنایت در آکسفورد»)، جان مدن (تلویزیونی)سهپنجشنبه ‌8 دی‌ماه ساعت ‌15:30


یک دانشگاه آکسفورد کشته می‌شود. پلیس متوجه می‌شود یک خدمتکاری و تعدادی از دانشجویان در کار مواد مخدر بوده‌اند و ...جان تاو، کوین واتلی
«این یک تصادف نیست»، بیژن شیرمرز (تلویزیونی)


سهپنجشنبه ‌8 دی‌ماه ساعت 19یک جوان تمام افتخارش تصادف نکردن در حین رانندگی است، اما این افتخار در شب عروسی جای خود را به بهت و تعجب می‌دهد و...سپند امیرسلیمانی، نادر سلیمانی، مهوش وقاری«راز جنایت» («قول و شرف»)، رابرت مارکوویتس، 2003، کانادا و آمریکا (تلویزیونی)سهپنجشنبه ‌8 دی ماه ساعت ‌23:30تعدادی نظامی آمریکایی در جنگ ویتنام در دهکده‌ای جنایاتی انجام می‌دهند و در آنجا به هم قول می‌دهند این راز را فاش نکنند، اما...دان جانسن، جین تریپل‌هورن، شارون لارنس

«قاضی گودنایت»، جیسن پریستلی، 2011، آمریکا و کانادا (تلویزیونی)سهجمعه ‌9 دی‌ماه ساعت ‌19جان در کودکی در حالی که به همراه والدین خود در سفر است، مورد حمله عده‌ای راهزن قرار گرفته و پدر و مادرش را از دست می‌دهد. همسر قاضی شهر که هدف اصلی راهزنان بوده و کشته شده او را بزرگ می‌کند و ...لوک پری، لارا گیلکرایست، تام باتلر

«پرواز پنجم ژوئن»، علیرضا سمیع‌آذرچهارجمعه ‌9 دی‌ماه ساعت ‌12چهارهواپیما با سه مرد و یک زن، روز ‌پنجم ژوئن یک هواپیمای ایرانی را با فرماندهی فریبرز اتابکی می‌ربایند و ...


مجید جعفری، ناصر آقایی، آتیلا پسیانی، تانیا جوهری
«مرد تاریکی ‌3»، برادفورد می، 1996، آمریکا (ویدیویی)چهار (سینما 4)جمعه ‌9 دی‌ماه ساعت ‌20:30دانشمندی به نام پیتون در آزمایشگاه خود موفق به ساخت نوعی پوست با مواد شیمیایی می‌شود. این پوست هر چند زیر نور تنها 90 دقیقه دوام می‌آورد، اما به شدت مورد توجه یک شرکت تجاری قرار گرفته و...جف فاهی، آرنولد ووسلو، دارلان فلوگل

«رستم و اسفندیار»، اسفندیار احمدیه (انیمیشن)تهرانپنجشنبه ‌8 دی‌ماه ساعت ‌13:30این انیمیشن بر اساس داستانی از «شاهنامه» فردوسی است.


...

«شمشیرزن گمشده»، فلیکس چانگ، آلن مک، 2011، چین و هنگ کنگتهرانجمعه ‌9 دی‌ماه ساعت ‌13:30یک شمشیرزن قهار در جریان جنگ‌های داخلی چین در لشکر یکی ازحاکمان منطقه‌ شمشیر می‌زند و ...دانی ین، ون جیانگ، بتی سان
«تب‌ ریزان»، محمدرضا آزادگر (تلویزیونی)شماپنجشنبه ‌8 دی‌ماه ساعت ‌23:45جوانی به نام سیاوش که همراه پدرخود در صنعت کفش‌سازی اشتغال دارد، تلاش می‌کند فروشندگان کفش را برای خرید کفش‌های تولیدی‌شان ترغیب کند، اما...خسرو دستگیر، یوسف خداپرست، جواد قامتی
«ساحل گمشده»، علی کلانتری (تلویزیونی)شماجمعه ‌9 دی‌ماه ساعت ‌13:30دختربچه‌ای به نام ساحل در خلیج فارس غرق می‌شود. مادرش آیدا و ناپدری‌اش فرهاد تلاش می‌کنند او را نجات دهند، اما موفق نمی‌شوند. ناخدا هامون جنازه ساحل را از دریا بیرون می‌کشد. بهنام همسر سابق آیدا فرهاد را متهم به غرق شدن ساحل می‌کند و ...علی بوریان، حمید مولانا، عباس موسوی

Ali Miller
2012/01/05, 16:51
15 فیلم سینمایی و تلویزیونی از جمله «خشم» به کارگردانی فریتس لانگ در تعطیلات آخر هفته از شبکه‌های مختلف تلویزیون پخش می‌شود.
این فیلم‌ها روزهای پنجشنبه و جمعه 15 و 16 دی‌ماه از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و شما روی آنتن می‌روند.
نام فیلم و کارگردانشبکهزمان پخشخلاصه داستانبازیگران

«فهرست آرزو‌ها»، راب راینر، ‌2006، آمریکایکپنجشنبه 15 دی‌ماه ساعت 22دو پیرمرد به نام‌های ادوارد و کار‌تر مبتلا به سرطان شده و در بیمارستان هم‌اتاق می‌شوند. کارتر یک مکانیک صاحب خانواده و ادوارد یک سرمایه‌دار است. آن‌ها تصمیم می‌گیرند در روزهای پایانی عمر به آرزوهای دیرین خود جامه عمل بپوشانند و ...جک نیکلسن، مورگان فریمن، شان هیز، بورلی تاد، راب مورو
«خشم»، فریتس لانگ، 1936، آمریکایکپنجشنبه ‌15 دی‌ماه ساعت ‌24مردی برای ازدواج عازم شیکاگو است. او در شهری کوچک به اشتباه به اتهام کشتن یک کودک بازداشت و زندانی می‌شود. مردم خشمگین زندان او رابه آتش می‌کشند، ولی او نجات می‌یابد و تصمیم می‌گیرد کاری کند که عاملان این اقدام وحشیانه به اعدام محکوم شوند.


اسپنسر تریسی، سیلویا سیدنی، والتر ایبل

«مهره»، محمد‌علی سجادییکجمعه ‌16 دی‌ماه ساعت ‌16اوجی پس از ازدواج با پسر عمویش ایلیاد برای رفتن به تهران و ملحق شدن به همسرش آماده می‌شود، اما با مرگ ناگهانی پدرش اوضاع تغییر می‌کند و ...آتنه فقیه نصیری، بهزاد فراهانی، فیروز بهجت‌محمدی
«سفر به سرزمین دور»، ساسان پسیان (انیمیشن)دوپنجشنبه 15 دی‌ماه ساعت ‌14:30


پادشاهی ظالم و نابخرد پلیدی و سیاهی را به سرزمین خود آورده و ...
«به خاطر دخترم»، ژان پی‌یر سیناپی، 2011، فرانسه (تلویزیونی)دوجمعه ‌16 دی‌ماه ساعت ‌17:30پل عکاس مجله بعد از یک مسافرت طولانی به خانه برمی‌گردد و متوجه می‌شود دخترش ماری به دلیل افسردگی درآسایشگاه بستری شده و پسرش نیز با دختری ژاپنی ازدواج کرده و قصد دارد با او به ژاپن برود و ...پولین اتی‌ین، تئو فریله، ژاک گامبلن

«توهم»، اکبر منصور‌فلاح (‌تلویزیونی)دوجمعه ‌16 دی‌ماه ساعت ‌23


سعید و ساسان دو برادر هستند که زیرزمین منزل مردی را اجاره کرده‌اند. هر دوی آن‌ها بیکارند و در محله وجهه مناسبی ندارند و ...


مهران غفوریان، اشکان اشتیاق، مریم سلطانی
«حدس بازرس ویچر»، جیمز هاوز، 2011، بریتانیا (تلویزیونی)سهپنجشنبه ‌15 دی‌ماه ساعت ‌19این فیلم که بر مبنای داستانی واقعی ساخته شده درباره یک بازرس اسکاتلند یارد است که درباره قتل هولناک پسری سه ساله تحقیق می‌کند.پدی کانسیدین، پیتر کاپالدی، تام جرجسن

«مردان سیاهپوش 2»، بری ساننفلد، 2002، آمریکاسهپنجشنبه 15 دی‌ماه ساعت 23:30مامور جی به کمک احتیاج دارد. بنابراین به سراغ مامور کی می‌رود تا حافظه او را برگرداند و ...


تامی لی جونز، ویل اسمیت، ریپ تورن

«سقوط جک»، پل تانتر، الکساندر ویلیامز، 2011، بریتانیاسهجمعه ‌16 دی‌ماه ساعت ‌19جک که سابقا پلیس مخفی بوده به لندن بازمی‌گردد و دنبال کسانی می‌گردد که در آمستردام قصد به قتل رساندن او را داشتند.تامر حسن، سایمن فیلیپس، اولیویا هالینان
«جمجمه‌ها»، راب کوهن، 2000، آمریکا و کاناداچهارجمعه ‌16 دی‌ماه ساعت ‌12لوک مک‌نامارا که در خانواده‌ای کارگری درایالت کانتیکات بزرگ شده، به کالج راه می‌یابد و در آنجا تلاش می‌کند در رشته حقوق تحصیل کند، اما راهیابی به دانشگاه هاروارد مستلزم نشان دادن شایستگی‌های اساسی‌ است. انجمن مخفی جمجمه‌ها از لوک مک دعوت می‌کند تا به اعضای این انجمن بپیوندد و ...جاشوا جکسون، پل واکر، هیل هارپر

«ماچوکا»، آندرس وود، 2004، شیلی، اسپانیا، بریتانیا، فرانسهچهار (سینما 4)جمعه ‌16 دی‌ماه ساعت ‌20:30سال 1973 در شیلی، دو پسر بچه شاهد کودتا در کشور خود هستند.ماتیاس کوئر، آریل ماتلونا، مانوئلا مارتلی

«انگشتر سحرآمیز»، رویا خاشع (انیمیشن)تهران (برنامه تماشاخانه)پنجشنبه 15 دی‌ماه ساعت ‌13:30یک پادشاه باخدا که مردم و زیردستانش از او راضی هستند، پسری نامهربان دارد. تا اینکه یک روز از خدا می‌خواهد پسرش سر به راه شود.

«بانوی خانه خاکستری» («جادوگر خوب»)، کرگ پرایس، 2008، کانادا (تلویزیونی)تهرانجمعه 16 دی‌ماه ساعت 13:30جیک راسل مامور پلیس شهری کوچک است که با فرزندانش و پدر همسر فوت‌شده‌اش زندگی می‌کند. در این شهر خانه‌ای قدیمی هست که درباره آن افسانه‌های سحرآمیز گفته می‌شود. زنی اسرارآمیز به تازگی این خانه را خریده و ...کاترین بل، کریس پاتر، کاترین دیشر
«سیامول»، علی امانی (تلویزیونی)شماپنجشنبه ‌15 دی‌ماه ساعت ‌23:45علی‌مراد از دست جهالت پسرش داخدا، تن‌پوش او را به کنایه بر تن سیامول (مترسک) زمین کشاورزی‌اش می‌کند که این مسئله دگرگونی پسرش را در پی دارد و...

«وقت خوب بیداری»، کاظم بلوچی (تلویزیونی)
شماجمعه ‌16 دی‌ماه ساعت ‌13:30
احمد که به کار نقاشی ساختمان مشغول است، برای ادای قرض خود، پولی را در اختیار یکی از دوستانش قرار می‌دهد تا سود پول را ماهانه به او بدهد. یک روز مانده به عقد خواهرش لیلا جهت تهیه هدیه‌ای برای او به پول نیاز پیدا می‌کند و به صاحب کارش موضوع را اطلاع می‌دهد و ...کاظم بلوچی، افشین سنگ‌چاپ، مینا نوروزی

Ali Miller
2012/01/12, 12:35
این فیلم‌ها روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه 22، 23 و 24 دی‌ماه از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و شما روی آنتن می‌رود.


نام فیلم و کارگردانشبکهزمان پخشخلاصه داستانبازیگران

«خاطرات یخی»، پی‌یر-آنتوان هیروز، 2006، فرانسه (تلویزیونی)یکپنجشنبه 22 دی‌ماه ساعت 22به دنبال کشف یک جنازه در میان یخچال‌های برفی در کوهستان، پلیس تحقیقات خود را آغاز می‌کند . جنازه مربوط به مردی جوان به نام برتراند است که 15 سال قبل خبر گمشدن او به اداره پلیس داده شده بود. خانواده برتراند در تمام این مدت فکر می‌کردند او در استرالیاست و ...یانیس بارابان، لودمیلا میکائل، ناتالیا دونتچوا

«شکار در شهر» («هری کثیف»)، دان سیگل، 1971، آمریکایکپنجشنبه 22 دی‌ماه ساعت 24یک پلیس سان فرانسیسکو که خیلی به قوانین پایبند نیست می‌کوشد قاتلی زنجیره‌ای را که قربانیان خود را به طور تصادفی انتخاب می‌کند، به دام بیندازد.کلینت ایستوود، اندرو رابینسن، جان ورنون

«نخل گریان»، پناه‌برخدا رضایی (تلویزیونی)یکجمعه 23 دی‌ماه ساعت 16دختری به نام فاطمه با مادرش در نخلستانی زندگی می کند که مدعیان فراوانی دارد. کریم، پدر فاطمه در گیر‌و‌دار درگیری‌های آبادان برای دفاع از خاکش، همسر باردارش را رها کرده و به دل دشمن می‌زند و ...لاله اسکندری، کوروش زارعی

«سجده عشق»، حسین تبریزی (تلویزیونی)یکشنبه 24 دی‌ماه ساعت 16مراد بعد از سه سال از زندان آزاد می‌شود. مراسم عزاداری و سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع) برپاست. او سراغ خانواده و اقوام خود می‌رود، اما از طرف آن‌ها طرد شده و مورد بی‌مهری قرار می‌گیرد، اما در لحظه آخر، بزرگ خانواده (عمویش) یک موقعیت در اختیارش می‌گذارد و ...رامبد شکرابی، سیاوش طهمورث، سعید علیخانی، سعیده عرب
«فرشته کوچک»، هارلی کاکلیس، 2002، بریتانیا (تلویزیونی)دوپنجشنبه 22 دی‌ماه ساعت 14:30پسر بچه‌ای به نام تام به یک ماشین زمان دست پیدا می‌کند و به 50 سال قبل و دوران جنگ جهانی دوم می‌رود. او به دهکده‌ای می‌رود و با دختربچه‌ای به نام می آشنا می‌شود و ...جولی کاکس، شارلوت ویکفیلد، متیو برد

«عشق پدرانه»، ایموگن کیمل، 2008، آلمان (تلویزیونی)دوجمعه 23 دی‌ماه ساعت 17:30زنی به نام کریستین درگیر پرونده اختلاف خانوادگی بهترین دوستش می‌شود. جودیت به دلیل اختلاف با همسرش چند ماه است از اوجدا شده و مارکو پسر هشتساله آن‌ها نزد مادر زندگی می‌کند و پدرش فلیکس چند بار در هفته او را می‌بیند. وقتی جودیت متوجه می‌شود فلیکس درخواست حضانت مارکو را داده برای مبارزه با همسر سابقش تمام تلاشش را می‌کند و ...بتینا کوپفر، تینا رولاند، اووه بوم

«افسانه خورشید» («از پیمان تا پیوند»)، عباس رنجبردوجمعه 23دی‌ماه ساعت 23پیمان که همسرش پیوند را از دست داده با تنها فرزندش پریا زندگی می‌کند. پیمان دچار بیماری تنفسی است و در شرایط دشواری به سر می‌برد. او با موتورش مسافربری می‌کند و در یک اغذیه‌فروشی نیز مشغول است و ...آتش تقی‌پور، مینا نوروزی، هدایت هاشمی
«گهواره خالی»، شهرزاد سالمی (تلویزیونی)دوشنبه 24 آذرماه ساعت 17:30دو برادر به نام‌های حسین و امیرعباس تلاش دارند با کمک دوستانشان در محل، به مادر یک شهید برای برگزاری هیئت عزاداری امام حسین (ع) کمک کنند. حسین و امیرعباس یک شب در حال رفتن به خانه به پیرزنی برمی خورند که در حال زدن پارچه سیاه برسر درمنزلش است...مریم کاویانی، حسن اسدی، حسین سالمی، امیرعباس سالمی

«بازرس مورس» («افعی»)، جان مدن، بریتانیا (تلویزیونی)سهپنجشنبه 22دی‌ماه ساعت 15:30یکی ازدو استاد دانشگاه که قراربود در یک مناظره شرکت داشته باشند، کشته می‌شوند. پلیس ابتدا فکر می‌کند احتمالا رقابتی در میان بوده و برای جلوگیری از مناظره به قتل رسیده، اما در ادامه تحقیقات متوجه می‌شود که قراربود نفردوم کشته شود و ...جان تاو، کوین واتلی

«داستان سی‌بیسکیت»، دیوید باتلر، 1949، آمریکاسهپنجشنبه 22دی‌ماه ساعت 19شان که مربی پرورش اسب است به همراه برادرزاده‌اش مارگارت برای از بین بردن خاطرات تلخ تصادف برادر مارگارت در مسابقات اسب سواری به آمریکا می‌روند. شان در آنجا به پرورش اسب در مزرعه می‌پردازد. سی‌بیسکیت کره اسبی است که جرج سرمربی سوارکاران می‌خواهد بفروشد، اما شان مخالفت می‌کند و ...شرلی تمپل، بری فیتزجرالد، لان مکالیستر

«شیر سیاه»، وولفگانگ مورنبرگر، 2008، اتریش (تلویزیونی)سهجمعه 23 دی‌ماه 14:15سه جوان سیاه‌پوست اهل نیجریه به اتریش مهاجرت کرده‌اند. اداره مهاجرت درخواست آن‌ها را نپذیرفته ولی حضور موقت آن‌ها در یک تیم فوتبال محلی باعث دلبستگی آن‌ها با سایر اعضا تیم و مربی آن می‌شود و ...وولفگانگ باک، هاش کین، لوکاس رستریتس

«هرگز رهایم نکن»، مارک رومانک، 2010، بریتانیا و آمریکاسهجمعه 23دی‌ماه ساعت 19عده‌ای از کودکان نمونه‌سازی شده از روی افراد دیگر برای استفاده جهت پیوند اعضاء یک در مدرسه در حال آموزش هستند. آن‌ها طوری تربیت می‌شوند که اغلب به چیزی جز ماموریت خود فکر نمی‌کنند و ...کایرا نایتلی، کری مالیگان، اندرو گارفیلد

«دست تقدیر»، تانر توونهسهشنبه 24 دی‌ماه ساعت 10:30دو دوست در اداره پلیس کار می‌کنند و بازرس هستند. پدر بازرس که صاحب زمین کشاورزی است با گروهی از زمین‌خوارهای شهر درگیر و کشته می‌شود. بازرس که بعد از چند سال هنوز قاتل پدرش را دستگیرنکرده، متوجه می‌شود، پدر دختر مورد علاقه‌اش قاتل پدرش است و ...اوزر تونکا
«اربعین»، علیرضا رزازی‌فر (تلویزیونی)سهشنبه 24 دی‌ماه ساعت 14:15علی آزاده‌ای است که سال‌ها در اسارت رژیم بعثی در عراق بوده است. او که پس از بازگشت از اسارت همسر خود را نیز از دست داده در انزوا به سرمی برد و...


شقایق فراهانی، داود مقامی

«در جستجوی ریچارد»، آل پاچینو، 1996، آمریکاچهارجمعه 23دی‌ماه ساعت 12آل پاچینو تصمیم می‌گیرد نمایشنامه «ریچارد سوم» شکسپیر را به تصویر بکشد. او پس از انتخاب بازیگران به میان مردم می‌رود و از آنان درباره شکسپیر می‌پرسد. تمرینات و جلسات بحث و گفت‌وگو درباره شخصیت‌ها همچنان ادامه دارد، اما در این میان تهیه‌کنندگان از این روال کار به تنگ می‌آیند و ...آل پاچینو، الک بالدوین، کوین اسپیسی

«ناتاشا برای زندگی تلاش کن»، 1996، آلمانچهار (سینما 4)جمعه 23دی‌ماه ساعت 20:30ناتاشا دختری نوجوان است که پزشکان تشخیص می‌دهند سرطان دارد. والدین او پس از عیادت از کودکان سرطانی تحت معالجه منقلب شده و از جراحی دختر سر باز می‌زنند. تا اینکه یکی از دوستان آن‌ها پیشنهاد می‌کند او را تحت درمان‌های ذهنی طب سوزنی قرار دهند و ...

«تصمیم‌گیری درون ابرها»، ادزارد اونکن، 2009، آلمان و اتریش (تلویزیونی)چهارشنبه 24دی‌ماه ساعت 20:30یک زن که خلبان بوئینگ مسافربری است در آخرین پروازش با رعد و برق‌های شدید مواجه می‌شود که باعث اختلال در پرواز و فرود اضطراری می‌شود. او در جلسه‌ای از کار برکنار شده و از پدرش که در این جلسه سمتی داشته دلخور می‌شود، اما سعی می‌کند ثابت کند جو ناپایدار باعث این فرود اضطراری بوده و ...والری نیهاوس، گوتز بورگر، هرتا شل

«زکریای رازی»، فرشاد شفیعی (انیمیشن)تهران (برنامه تماشاخانه)پنجشنبه 22دی‌ماه ساعت 13:30این انیمیشن درباره زندگی محمد بن زکریای رازی کاشف الکل است که علاوه بر دانستن علومی چون شیمی، فلسفه و موسیقی، طبیب حاذقی نیز بود.

«به خاطر او»، فرد کاوایه، 2008، فرانسه و اسپانیاتهرانجمعه 23 دی‌ماه ساعت 13:30زن و شوهری به نام‌های لیسا و ژولین با داشتن پسری کوچک خوشبختیشان کامل‌تر شده است. عمرکوتاه این خوشبختی با افتادن لیسا در دام اتهام یک قتل به پایان می‌رسد. ژولین به مدت سه سال تلاش می‌کند هم از پسرش نگهداری کند و هم در دادگاه برای نجات لیسا تلاش کند.ونسان لندون، دایان کروگر، لانسلوت روش
«مروارید سرخ»، بهروز سلطانی‌فر (انیمیشن)تهران (برنامه تماشاخانه)شنبه 24دی‌ماه ساعت 8:30
یک صیاد جنوبی به نام یونس از طریق صید ماهی و صدف امرار معاش می‌کند. یونس به اعماق دریا نفوذ کرده و مرواریدی پیدا می‌کند که رنگی غیرعادی دارد...

«با چشمان باز»، نوید میهن‌دوست (تلویزیونی)تهرانشنبه 24دی‌ماه ساعت 13:30بهزاد بعد از سال‌ها به آرزویش می‌رسد و زائر کربلا می‌شود. او در لحظه‌های آخر متوجه می‌شود تاریخ گذرنامه‌اش به پایان رسیده و امکان رفتن برایش نیست. در راه برگشت به منزل دو پسر را می‌بیند که دختر جوانی را به زور سوار ماشین می‌کنند و ...رضا ایرانمنش، مینا نوروزی، علیرضا علیا، روژان آریامنش، نازنین پیرکاری
«ستاره»، نیکولای لبدف، 2002، روسیهتهرانشنبه 24 دی‌ماه ساعت 20:45تابستان سال 1944،ارتش نازی یک گروه نظامی به نام «وایکینگ» را برای اشغال روسیه فرستاده که موفق شده‌اند قسمتی از خاک این کشور را اشغال کنند و ...ایگور پترنکو، آرتیوم سماکین، الکسی پانین

«مثل نسیم»، احد عبادی (تلویزیونی)شماپنجشنبه 22دی‌ماه ساعت 23:45محمود قرار است برای انتقال تجربیاتش در زمینه مبارزه با اشرار به آذربایجان غربی منتقل شود. همسرش فرناز مخالف این امر است. فرزاد برادر فرناز که ظاهراً فردی موفق و تحصیلکرده است به تازگی در دام مواد مخدرگرفتار شده است. فرناز علی‌رغم میل باطنی، همسرش را همراهی می‌کند و ...

«وقت خوب رفتن»، عباس مرادیان (تلویزیونی)شماجمعه 23دی‌ماه ساعت 13:30فردی به نام صابر، مهندسی را به همراه همسر و دخترش به گروگان می‌گیرد که از تعهداتش به عنوان مسئول یک پروژه ساختمانی و پیش‌فروش یکی از واحد‌ها تخطی کرده و ...

«نمایش تمام شد»، افشین علیزاده (تلویزیونی)شماشنبه 24 دی‌ماه ساعت 13:30احمد دانش‌آموخته تئا‌تر و از خانواده‌ای تعزیه‌گردان است. او در حال حاضر برای تامین هزینه درمان برادر جانبازش محمود که درگذشته شبیه‌خوان حضرت ابوالفضل (ع) بوده مسافرکشی می‌کند و ...کیوان محمودنژاد، هادی افتخارزاده، بیتا آزادی، وحید منافی

Ali Miller
2012/01/26, 10:43
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «پنگوئن‌ها پرواز می‌کنند»، «تلفن همراه»، «حدنهایی» / «رستم و برزو 2»، «جوخه آتش»، «کمی دورتر» / «بازنده نباش»، «بازرس مورس (سرنوشت شوم)»، «اسب ولوت»، «شش اسلحه»، «در جستجوی طوفان»، «الماس منزوی» / «استخوان زمستان»، «مزاحم»، «کلاس اولی‌ها» / «گربه آوازه خوان»، «برکه»، «آتشنشانان چترباز» / «یک تیر و دو نشان» و«وقت خوب بودن» پنجشنبه و جمعه 6 و 7 بهمن ماه از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و شما پخش میشود.

شبکه یک
به گزارش روابط عمومی سیما، «برج سوزان» به کارگردانی راینرمت سوتانی پنجشنبه 6 بهمن ماه ساعت 22 از شبکـه یک سیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم آمده: «کایتا» که دختر رئیس آتش نشانی است در رستورانی که در یک برج بلند ساخته شده کار می کند. بر اثراتصال برق برج آتش می گیرد و عده زیادی از مهمانان رستوران در آتش محاصره می شوند. آتش نشانی برای نجات آنها راهی محل می شود.
استفان لوکا و سیلک بودِ نبِندِر در فیلم سینمایی «برج سوزا » محصول سال 2007 آلمان بازی کردند.

*************************
فیلم تلویزیونی «تلفن همراه» به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی بهروز خوش رزم، جمعه 7 بهمن ماه ساعت 16 ازشبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی بهنام تشکر، ارسطو خوش رزم و صدف طاهریان آمده: دو تلفن همراه که متعلق به دو نفراست. به اشتباه بر روی پیشخوان بانک گوشی‌هایشان عوض می‌شود، یکی ازصاحبان تلفن همراه افسر پلیس است و با این اتفاق درگیر یک پرونده می‌شود.

*****************************
فیلم سینمایی «حد نهایی» به کارگردانی کریستین دوگای جمعه 7بهمن ماه ساعت 24 از شبکه یک سیما باز پخش می‌‌شود.
فیلم سینمایی «حد نهایی» محصول مشترک کشورهای آلمان، انگلیس و لوکزامبورگ در ژانر حادثه‌ای، ماجراجویی و درام ساخته شده است.

شبکه دو
انیمیشن «رستم و برزو 2» به کارگردانی نیما میگلی و کامیار خسروی از تولیدات مرکز فرهنگی هنری صبا، پنجشنبه 6 بهمن ماه ساعت 14:30 ازشبکه دو سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان این انیمیشن آمده: افراسیاب شاه که در جنگ قبلی، از برزو و رستم شکست خورده بود و این حقیقت که برزو نوه ی رستم است، آشکار شد و پس از شکست از آنها به کوه‌ها فرارمی کند، درفکرانتقام از برزو و رستم است. او دیوی به نام اورنگ را مامور می‌کند تا برزو را وادار به جنگ با تورانیان کند.

*****************************
شبکه دو سیما برای روز جمعه 7 بهمن ماه ساعت 17:30 فیلم سینمایی «جوخه آتش» به کارگردانی نیرا پارک و به تهیه کنندگی ادگار رایت، محصول سال 2007 کشورهای فرانسه وانگلیس را برای پخش درنظر گرفته است.
داستان این فیلم درباره افسری به نام نیکولاس انجل است که در لندن دوره آموزشی پلیس را گذرانده و از همه افسر‌ها بهتر است. او را برای عدم مزاحمت نسبت به دیگران به دهکده کوچکی به نام سندفورد منتقل می‌کنند که روستای برتر شناخته شده است. پس از مدتی او در آنجا با وقایع خاصی روبه رو می‌شود.

****************************
جمعه 7 بهمن ماه ساعت 23 فیلم تلویزیونی «کمی دورتر» ازشبکه دو سیما پخش می‌شود.
این فیلم با بازی حشمت اله قاسمی، محمد بزرگمهر و علیرضا وحیدی نیا درباره فرخ و منیر زوج سالخورده‌ای است که سالهاست درایستگاهی دور افتاده سوزنبان قطار هستند. منیر درشب تولد حضرت معصومه (س) خوابی می‌بیند که سرآغاز اشتیاق او برای زیارت حرم ایشان در قم است، به فکر تهیه تحفه‌ای برای حضرت است، اما هرچه فکرمی کند کمترپیدا می­کند، منیر شیفته و واله لباس زیارت بر تن می‌کند و خود را به حرم می‌رساند.
فیلم تلویزیونی «کمی دورتر» به کارگردانی مجید اسماعیلی وتهیه کنندگی سید روح اله حجازی ساخته شده است.

شبکه سه
فیلم سینمایی «بازنده نباش» به کارگردانی کیسوکه تویوشیما، محصول سال 2010 کشور ژاپن پنجشنبه 6 بهمن ماه ساعت 10:15 از شبکه سه سیما باز پخش می‌شود.

****************************
فیلم سینمایی «بازرس مورس (سرنوشت شوم)» به کارگردانی جان مدن، محصول سال 2000 کشورهای آمریکا و انگلیس، پنجشنبه 6 بهمن ماه ساعت 14:15 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی جوهان توان و کوین واتلی آمده: زنی که مورس قرار است با او ازدواج کند به قتل می‌رسد. مورس از فرزند و همسایه‌های وی شروع به بازجویی می‌کند. تاقاتل و انگیزه قتل راشناسایی کند.

****************************
فیلم سینمایی «اسب ولوت» به کارگردانی برایان فوربیس پنجشنبه 6 بهمن ماه ساعت 19 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی تانومو نیل و کریستوفر پلومرمی بینیم: سارا براون دختر نوجوانی است که پدر و مادرش را در سانحه تصادف از دست می‌دهد. پس از مرگ آنها سرپرستی وی به عمه اش ولوت براون که چندین سال قبل قهرمان ملی سوارکاری بوده است می‌رسد. سارا در ابتدا با عمه و شوهر عمه اش ناسازگار است، اما ولوت با دیدن علاقه سارا به اسب برایش اسبی جوان که از نژاد پان(اسب ولوت) بوده است، می‌خرد.
فیلم سینمایی «اسب ولوت» محصول سال 1978 درکشور آمریکا ساخته شده است.

****************************
جمعه 7 بهمن ماه ساعت 10:15 فیلم سینمایی «شش اسلحه» به کارگردانی شان ون دیک محصول سال 2010 ازشبکه سه سیما بازپخش می‌شود.

****************************
فیلم سینمایی «در جستجوی طوفان» به کارگردانی جرج مندلوک جمعه 7 بهمن ماه ساعت 15:30 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
درخلاصه داستان فیلم با بازی داربل هانا و دیلان نیل می‌بینیم:یک گروه تحقیقاتی با هواپیمایی مخصوص تصمیم دارند. به قلب طوفان ژوزفین بزنند. بر اساس اطلاعات قبلی ژوزفین طوفانی از نوع درجه 2 از لحاظ شدت است. " لیا " زن هواشناسی است که از شوک روانی از دست دادن پدر ومادرش در دوران کودکی رنج می‌برد و مسئولیت هدایت گروه را به عهده دارد.
فیلم سینمایی «درجستجوی طوفان» محصول سال 2008 در کشور انگلستان ساخته شده است.

****************************
فیلم سینمایی «الماس منزوی» به کارگردانی پا اول هریسون جمعه 7 بهمن ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
دراین فیلم خواهید دید: یک پیرمردساده تقریباً با معلولیت‌های ذهنی است که زبانش هم می‌گیرد. او مدتی را در زندان به سر می‌برد و تمام گارد زندان به وی اعتماد کرده‌اند و وی را شخصی تصور می‌کنند که آزارش به یک مورچه نمی‌رسد. به طور اتفاقی هم سلولی او متوجه می‌شود آن شخصیتی که همه فکر می‌کنند نیست و در واقع نقش بازی می‌کند.
فیلم سینمایی «الماس منزوی» با بازی دیوید جیسون و استیفن وید محصول سال 2005 انگلستان است.

شبکه چهار
فیلم سینمایی «استخوان زمستان» به کارگردانی دبرا گرانیک پنجشنبه 6 بهمن ماه ساعت15:30از شبکه چهارسیما بازپخش می‌شود.
فیلم سینمایی «استخوان زمستان» محصول سال 2010 کشورآمریکا با بازی جنیفرلارنس و جان هاوکس ساخته شده است.

****************************
فیلم سینمایی «مزاحم» جمعه 7 بهمن ماه ساعت 12 ازشبکه چهارسیما پخش می‌شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده: رالف میلان آدمکش حرفه­ای به مون پلیه می‌رود تا یک شاهد را قبل ازشهادتش دردادگاه به قتل برساند. او دریک هتل اقامت می­کند تا از پنجره آن به شاهد شلیک کند. اما همسایه دیوار به دیوار او درهتل مردی نا امید و خسته از زندگی به نام فرانسو پینیون است که نامزدش او را ترک کرده است.
لینو ونتورا و ژاک برل درفیلم سینمایی «مزاحم» محصول سال 1973 کشور فرانسه به کارگردانی ادوارد مولینارو بازی کرده‌اند.

****************************
فیلم سینمایی «کلاس اولی‌ها» به کارگردانی جاستین چدویک جمعه 7 بهمن ماه ساعت20:30 درقالب برنامه «سینما 4» ازشبکه چهارسیما پخش می‌شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده: " کیمانی نانگا ماروگه تصمیم می‌گیرد پس از آزادی از زندان انگلستان به تحصیل بپردازد. دولت نوپای کنیا که با مقاومت و مبارزه افرادی چون ماروگه به استقلال رسیده است ؛ تصمیم می‌گیرد با تاسیس مدارس رایگان برای کودکان به تدریس بپردازد.
فیلم سینمایی «کلاس اولی‌ها» محصول سال 2010 کشورکانادا با بازی آنومی هریس، تبنی گروج و الیور گیئوندو ساخته شده است.

شبکه تهران
فیلم سینمایی «گربه آوازه خوان» به کارگردانی کامبوزیا پرتوی پنجشنبه 6 بهمن ماه ساعت 13:30 در قالب برنامه «تماشاخانه» ازشبکه تهران پخش می‌شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده:حسن و گلدونه به قصد یافتن پدرشان ازپرورشگاه فرارمی کنند. اما جستجوی آنها به نتیجه نمی‌رسد و گرسنه و خسته به گربه‌های ولگرد کوچه و خیابان بر می‌خورند. گربه‌ها به امید این که اگر پدرآنها را پیدا کنند، به نوایی می‌رسند، جستجوی گسترده‌ای را آغاز می‌کنند.

****************************
فیلم سینمایی «برکه» 30 دقیقه بامداد روزجمعه 7 بهمن ماه از شبکه تهران بازپخش خواهد شد.
شون کانری، لورنس فیش بورن و کیت کپ شاو درفیلم سینمایی «برکه» به کارگردانی آرن گلیمچرمحصول سال 1995 کشور آمریکا بازی کرده‌اند.

****************************
فیلم سینمایی «آتشنشانان چترباز» جمعه 7 بهمن ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش خواهد شد.
داستان در مورد کریستین دختری است که به شغل آتش نشانی علاقه فراوانی دارد. هنک پدر او نیز یک آتش نشان با سابقه است و آخرین روزهای خدمت را سپری می‌کند. فردای روزی که هنک جشن بازنشستگی را می‌گیرد و در آخرین روز خدمت کریستین و هنک عازم ماموریتی می‌شوند که طی آن خانه‌ای در حال سوختن در آتش است و کودکی در خانه گیر افتاده و می‌میرد.
مایکل آلکوک، ربکا کارنی، استیسی کلارک و جن فل درفیلم سینمایی «آتشنشانان چترباز» به کارگردانی مایکل رو، محصول سال 2008 کشور کانادا بازی کرده‌اند.

شبکه شما
فیلم تلویزیونی «یک تیر و دونشان» به کارگردانی اسماعیل میهن دوست و تهیه کنندگی محرمعلی کلیج پنجشنبه 6 بهمن ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: مهندس داوود ترابی به دلیل مشغله کاری کمتر فرصت پیدا می‌کند تا به تهران رفته و به امورات خانواده رسیدگی کند. این امر اعتراض همسرش نسرین را به دنبال داشته که چرا وقت خود را صرف خانواده نمی‌کند. نسرین در تماسی از او می‌خواهد که فوراً مرخصی گرفته و به تهران بیاید و مهندس ترابی اطاعت امر می‌کند و برای چند روزی به تهران می‌رود. نسرین به اتفاق دو فرزندش پریا و حامد تشکیل جلسه می‌دهند تا از داوود بخواهند وقت بیشتری را صرف خانواده کند.
اسماعیل محرابی، رویا افشار و شهنام شهابی در فیلم تلویزیونی «یک تیر و دو نشان» به ایفای نقش پرداختند.

****************************
فیلم تلویزیونی «وقت خوب بودن» جمعه 7 بهمن ماه ساعت 13:30 از شبکه شما روی آنتن می‌­رود.
«وقت خوب بودن» روایت داستان جوانی به نام محسن است که درحین خدمت مرتکب قتل هم خدمتی خود می‌شود و درزندان به سر می‌برد. پدر و مادرمحسن از دامادشان امیر که به شغل وکالت مشغول است می‌خواهند تا محسن را ازمجازات اعدام نجات دهد، امیربه سراغ پدرشهروز سرباز مقتول می‌رود، اما پدرش به هیچ عنوان حاضر به رضایت نیست.
حبیب دهقان نسب و مریم کاویانی درفیلم تلویزیونی «وقت خوب بودن» به کارگردانی قاسم انصاری وتهیه کنندگی هادی افشاربه عنوان بازیگران اصلی بازی کرده‌اند.

Ali Miller
2012/02/16, 11:06
فیلم های سینمایی و تلویزیونی ،پنجشنبه و جمعه 27 و 28بهمن ماه از شبکه های یک، دو، سه، چهار، تهران، شما و نمایش پخش می شـود .


http://pr.irib.ir/images/77968012_69532%D8%A2%D8%AE%D8%B1%20%D9%87%D9%81%D8 %AA%D9%87.jpgبه گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ فیلم سینمایی"ماموریت" به کارگردانی حسین زندباف ، جمعه 28 بهمن ماه ساعت 16 از شبکـه یک سیما روی آنتن می رود .
درخلاصه داستان فیلم آمده : دخترآقای سعادت با مهندس مهران قرارازدواج گذاشته است . آقای سعادت، که آدم بد گمانی است، آقا تقی خیالاتی را مامور می کند تا مهران را زیر نظر بگیرد . آقا تقی ادعا می کند که مهران عضو باند قاچاق هروئین است .

فیلم سینمایی " 127 ساعت" به کارگردانی دنی بویل جمعه 28 بهمن ماه ساعت 24 ازشبکه یک سیما بازپخش می شود.
فیلم سینمایی " 127ساعت" محصول سال 2010 کشورهای انگلستان و آمریکا است.

فیلم سینمایی " اتل متل توتوله" به کارگردانی محمد جعفری هرندی پنجشنبه 27 بهمن ماه ساعت 14:30 ازشبکه دو سیما پخش می شود .
" اتل متل توتوله" داستان مدرسه ای است که در کنار ریل خط راه آهن واقع است و هر بار با عبوریک قطار مدرسه شروع به لرزیدن می کند. فردی به نام جاهل خان که با مدرسه رفتن بچه ها و درس خواندن آنها و باسواد شدنشان مشکل دارد ، قصد دارد به هر ترفندی شده مدرسه را از چنگ مدیر و ناظم مدرسه در بیاورد .

شبکه دو سیما برای جمعه 28 بهمن ماه ساعت17:30 فیلم سینمایی " کلاه قرمزی و پسر خاله" به کارگردانی ایرج طهماسب و تهیه کنندگی کاوه دژکام، ایرج طهماسب و محمد مهدی دادگو را برای پخش درنظر گرفته است .
دراین فیلم می بینیم :" کلاه قرمزی" که حالا بزرگ شده ، مشغول تحصیل است . اما بازیگوشی هایش سبب می شود تا از مدرسه اخراج شود. تلاش او برای این که شغلی به دست آورد ، نتیجه ای نمی دهد تا اینکه ازطریق تماشای تلویزیون و ملاحظه برنامه « آقای مجری» تصمیم می گیرد تا روانه تلویزیون شود .

جمعه 28 بهمن ماه ساعت 23 فیلم تلویزیونی" جستجو "به کارگردانی علی درخشی ازشبکه دو سیما پخش می شود.
این فیلم داستان دختر دانشجویی به نام " ندا " را که ازیک خانواده متوسط است روایت می کند ، که قصد ازدواج با همکلاسی خود آرش را دارد . اولین جلسه آشنایی مادر آرش با ندا مصادف می شود با یک جشن عروسی و ندا چون تهیه لباس و جواهرات برایش امکان پذیر نیست جواهرات گران قیمتی از دوستش لیلا امانت می گیرد.

پنجشنبه 27 بهمن ماه ساعت 10:15 فیلم سینمایی"آخرین کاربرلینگر" به کارگردانی میشل کریندل و با بازی ساشا هن و کریستینا پلیت ، محصول سال 2007 کشور آلمان از شبکه سه سیما باز پخش می شود .

فیلم سینمایی "بازرس مورس( نقشه احمقانه)" به کارگردانی جان مدن ،محصول سال 2000کشورهای آمریکاوانگلیس، پنجشنبه 27 بهمن ماه ساعت 16:30 ازشبکه سه سیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم با بازی جوهان توان وکوین واتلی آمده : پلیس به دنبال دختری است که به ظاهرگمشده وبازرس مورس اعتقاد دارد که دختر کشته شده وبه قتل رسیده ولی به ظاهرنامه هایی ازطرف گمشده به بازرس می رسد.

فیلم سینمایی" حماسه کئوما" به کارگردانی انزوگ کاستلاری پنجشنبه 27 بهمن ماه ساعت 23:30 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد .
دراین فیلم می بینیم : کئوما دو رگه «سفید- سرخپوست » پس از سال ها جنگ به وطن باز می گردد . او که جنگجویی بی نظیر است دربازگشت به خانه متوجه می شود شخصی به نام کال ول که از افسران جبهه جنوب بوده پس از جنگ زمین های منطقه را به زور ازچنگ اهالی در آورده و به استعمار آنان پرداخته است .

جمعه 28 بهمن ماه ساعت 10:15 فیلم سینمایی" خدمتگزار شهر " به کارگردانی رانجیت کاپور ، محصول سال 2009 کشورهند ازشبکه سه سیما باز پخش¬ می شود .

فیلم سینمایی " سبک آزاد" به کارگردانی ویلیام وییر ، جمعه 28 بهمن ماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد .
داستان فیلم در مورد " کیل" جوان موتور سواری است که پدرش خانواده اش را ترک کرده و او با خواهر و مادرش زندگی می کند." کیل " علاقه زیادی به شرکت درمسابقات موتور سواری دارد و همزمان در دو جا برای تامین مالی خانواده خود کار می کند .

فیلم سینمایی " اسب ولوت" به کارگردانی برایان فوربیس جمعه 28 بهمن ماه ساعت 19 روی آنتن شبکه سه سیما می رود .
دراین فیلم خواهید دید : سارا براون دختر نوجوانی است که پدر و مادرش را در سانحه تصادف از دست می دهد . پس از مرگ آنها سرپرستی وی به عمه اش ولوت براون که چندین سال قبل قهرمان ملی سوارکاری بوده است می رسد . سارا در ابتدا با عمه و شوهر عمه اش ناسازگار است، اما ولوت با دیدن علاقه سارا به اسب برایش اسبی جوان که از نژاد پان(اسب ولوت) بوده است ، می خرد .

فیلم سینمایی"راه رودخانه" به کارگردانی متیو لوتولر پنجشنبه 27 بهمن ماه ساعت15:30 ازشبکه چهارسیما باز پخش می شود .
زاچ گیلفورد آمبرهرد و ویلیام هارت در فیلم سینمایی" راه رودخانه" محصول سال 2010 به ایفای نقش پرداخته اند .

فیلم سینمایی "اگر زنده ای شلیک کن" به کارگردانی جیلو کوئستی جمعه 28 بهمن ماه ساعت12:30 روی آنتن شبکه چهارسیما می رود .
درخلاصه داستان فیلم آمده : یک گروه ازگنگسترهای وسترن به همراه جنگو یک کالسکه پرازطلا سرقت می کنند .اما اعضای آمریکایی گروه به مکزیکی ها خیانت می کنند وهمه آنها را می کشند. اما جنگو با کمک سرخ پوست ها جان سالم به درمی برد و رد اعضای فراری گروه را می گیرد .

فیلم سینمایی "مردی که فریاد می زند"به کارگردانی محمد صالح هارون جمعه 28 بهمن ماه ساعت 20:30 درقالب برنامه « سینما 4» ازشبکه چهارسیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم با بازی آدام اوسمان و یوسف دجارو آمده : مردی میانسال به نام " آدم " در یک هتل مربی ورزشی است و سال هاست درآنجا کارمی کند . پسرش عبدل هم به او کمک می کند . اما ناگهان " آدم " توسط مسئول هتل به کار دربانی گماشته می شود و عبدل به عنوان مربی ورزشی استخدام می شود . " آدم " که به کار خود علاقه زیادی دارد و قهرمان دو و شنای آفریقای مرکزی است بسیار دچار افسردگی می شود .

انیمیشن" مولان "به کارگردانی تونی بن کرافت وبری کوک محصول سال 1998 هنگ کنگ وآمریکا ،پنجشنبه 27 بهمن ماه ساعت 13:30 درقالب برنامه "تماشاخانه" ازشبکه تهران پخش خواهد شد .
این انیمیشن " مولان " درمورد دختری به نام مولان است که برای نجات پدرش مخفیانه واردارتش شده وبادشمنان درگیرمی شود.

30 دقیقه بامدادجمعه 28 بهمن ماه ، فیلم تلویزیونی" بی ستاره" به کارگردانی بهمن گودرزی ازشبکه تهران باز پخش می شود .

فیلم سینمایی " واقعیت خطرناک" به کارگردانی بودو فارنی سن جمعه 28 بهمن ماه ساعت 13:30 ازشبکه تهران پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : خانم دکتردکرکه تازه با دخترش سارا به شهری جدید آمده تا ماجرای مرگ همسرش را فراموش کند ، زنی سرسخت و کنجکاو است که درپزشکی قضایی فعالیت می کند . او با بازرس فویس همکارمی شود تا ماجرای قتل زنی را حل کند که مرگش یک تصادف به نظر می رسد .

پنجشنبه 27 بهمن ماه ساعت 23 فیلم تلویزیونی" افسانه ماه تی تی" به کارگردانی فریدون نجفی از شبکه شما پخش خواهد شد .
درخلاصه داستان فیلم آمده : "ماه تی تی " مادرش را از دست داده و با پدر و نامادری اش زندگی می کند . نامادری که فردی تنبل است ،"ماه تی تی " را به کارهای گوناگون وادار می کند . پدر برای رهایی دخترش از ظلم نامادری و رهایی همسرش از تنبلی، او را به روستایی دیگر نزد عمه اش می برد . روزی"ماه تی تی " که برای آوردن هیزم راهی دشت شده و آنجا خواهرانش را می بیند . اما همراه با آن ها راه را گم کرده ، با موجوداتی دیوگونه رو به رو می شود .

فیلم تلویزیونی "بن بست هوشنگ " به کارگردانی شاهین باباپور از تولیدات صدا و سیمای مرکز همدان ، جمعه 28 بهمن ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : هوشنگ ظاهراً دست ازکارهای خلاف خود کشیده ،اما خانواده اش به ویژه خواهر زنش لطیفه به او بی اعتقادند . روزی فضلی همدست سابق هوشنگ ، او را برای سرقت از خانه اعیانی راضی می کند . اما برزگر، صاحب خانه ، آن ها را حین ارتکاب جرم دستگیر و درهمان لحظه وانمود می کند که هوشنگ را به جای فرزندش حسام گرفته است و ازبی وفایی او و قطع رابطه اش با خود شکوه می کند .

فیلم سینمایی" طوفان ارغوانی" به کارگردانی تدی چان ،پنجشنبه 27 بهمن ماه ساعت 19 از شبکه نمایش پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : خمرروگرتروریست، کی رون چاووگروهش برای آخرین عملیات به هنگ کنگ می آیند. تاد،پسرچاوودست راست وفادار ش با واردآمدن ضربه به سرش به کما می رود.

فیلم سینمایی "تنها در خانه 2 " به کارگردانی کریس کلمبوس محصول سال 1992 کشورآمریکا ، پنجشنبه 27 بهمن ماه ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : همان دزدانی که قبلاً توسط کوین به سزای عملشان رسیده بودند این بار او را در نیویورک پیاده کرده و در صدد تنبیه او هستند .
پنجشنبه 27 بهمن ماه ساعت 13،15،17و23 فیلم های سینمایی ،تلویزیونی وانیمیشن "درخت چشمه "،"فرمانروایان مقدس (حضرت داوود)"،"بن ویل"و"سرقت در60 ثانیه" ازشبکه نمایش پخش می شود.

فیلم سینمایی " تنها در خانه 3" به کارگردانی راجا گوسنل جمعه 28 بهمن ماه ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می شود .
دراین فیلم خواهید دید : این بارخلافکاران به دنبال جیپی هستند که دریک ماشین اسباب بازی جاسازی کرده اند و به طور اتفاقی به دست یک کودک می افتد و آنها درصدد هستند که آن را پس بگیرند .
جمعه 28 بهمن ماه ساعت 13،15،17،و23 فیلم های سینمایی ،تلویزیونی وانیمیشن "بوی خاک ،عطر گلاب"،"ملاقات باخانواده رابینسون"،"رویای لیپل"،"دوردنیا درهشتاد روز"و"حس ششم" ازشبکه نمایش پخش می شود.

Ali Miller
2012/02/23, 15:24
14 فیلم سینمایی و تلویزیونی در تعطیلات پایانی هفته از شبکه‌های مختلف سیما نمایش داده می‌شود.

این فیلم‌ها روزهای پنجشنبه و جمعه چهارم و پنجم اسفند‌ماه از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و شما روی آنتن می‌رود.
نام فیلم و کارگردان
شبکه
زمان پخش
خلاصه داستان
بازیگران


«مادرخوانده» («زن دیگر»)، دان روس، 2009، آمریکا
یک
پنجشنبه ‌4 اسفند‌ماه ساعت ‌22
این فیلم داستان دردسرهای یک زن در برقراری ارتباط با ناپسری‌اش است.
ناتالی پورتمن، اسکات کوهن، لیسا کودرو


«شانس زندگی»، شهریار پارسی‌پور

یک
جمعه 5 اسفندماه ساعت ‌16
پسر یک درجه‌دار نیروی انتظامی از آمریکا می‌آید و قرار و مدار ازدواج با دختر دایی‌اش گذاشته می‌شود. به رغم تصور پدر، فرزندش در آمریکا تحصیل نکرده و دائم دنبال کار بوده است. کلاه‌برداری که به تازگی توسط درجه‌دار دستگیر شده، رئیس پسر او بوده و با دستگیری او جوان شانسی برای زندگی نمی‌بیند و ...
مهدی فتحی، چنگیز وثوقی، افسانه بایگان، جهانگیر فروهر«توفان سهمگین»، ژا اونینگ فنگ، 2008، چین
یک
جمعه ‌5 اسفندماه ساعت ‌22
در یکی از بنادر چین احتمال وقوع توفانی سهمگین توسط یک دانشمند زن پیش‌بینی می شود. او که لیو نام دارد این مسئله را با مقامات شهر در میان می‌گذارد و از آن‌ها می‌خواهد دستور تخلیه شهر را صادر کنند، اما...
ژی وی لیو


«بچه خرس‌های قطبی‌»، چیکائو کاتسویی، 1979، ژاپن
دو
پنجشنبه 4 اسفندماه ساعت ‌14:30
خرس بزرگی به نام موی عاقل به منظور دعوت حیوانات برای شرکت در جشن تابستانی از همسرش جدا می‌شود. پس از رفتن موی عاقل، موشکا و میشکا به دنیا می آیند. موی عاقل به دست شکارچیان زخمی می‌شود و موشکا و میشکا به جای او خبر رسیدن تابستان به حیوانات را اعلام می‌کنند.
-


«انتقام چینی»، آنتونیو مانتی و مارکو مانتی، 2006، ایتالیا (تلویزیونی)
دو
جمعه 5 اسفندماه ساعت‌ 17:30
یک گروه خلافکار چینی در ایتالیا فعالیت می‌کنند. این گروه در قالب یک رستوران فعال هستند که سرپرستی آن را یک مرد چینی بر عهده دارد و به تجارت بدن بچه ها مشغولند و...
جامپائولو مورلی، سسیلیا داتسی، انریکو سیلوسترین


«تب پنهان»، غلامرضا صیامی‌زاده (تلویزیونی)
دو
جمعه 5 اسفند ساعت 23
یک فارغ‌التحصیل دانشگاه که برای ادامه مطالعاتش برای تز دکترا به آفریقا سفر کرده، برای ارائه مقاله‌اش در کنگره بین المللی در دانشگاه زاهدان به زادگاهش برمی‌گردد و ...
بهزاد خداویسی، شیوا بلوریان، ‌رضا خداداد بیگی، حسن خمری، مهدی هاشمی«خرس کوچک و استاد»، فرد درش، 2008، آمریکا
سه
جمعه 5 اسفندماه ساعت ‌14:30
جان پسری سرخ‌پوست است که داستان را روایت می‌کند . پس از ورود سفید‌پوستان مهاجر انگلیسی مقدار اندکی زمین از کل سرزمین های سرخ‌پوستان به آن‌ها داده می شود، اما...
جولیان لی، بیل آلارد، سابرا بارتن


«تیری در تاریکی»، جرج استنفورد براون، 2004، آمریکا (تلویزیونی)
سه
جمعه 5 اسفندماه ساعت ‌19
آنی زنی سوارکار است که وضع مالی خوبی ندارد . او به همراه شوهر و دخترش برای کار در یک مزرعه به کالیفرنیا می‌روند، ولی شوهر او که مردی بی‌مسئولیت و خودخواه است آنی و دخترش را تنها و بی‌پول رها کرده و به دنبال کارخود می رود و ...
جولی بنز، مارشا میسن، پل لو مات«تیغ پنهان»، یوجی یامادا، 2004، ژاپن
چهار
جمعه ‌5 اسفند‌ماه ساعت‌ 12:30
داستان چند سامورایی در دوران تغییر ساختار طبقاتی و حکومتی در ژاپن اواسط قرن نوزدهم.ماساتوشی ناگاسی، تاکاکو ماتسو، هیدتاکا یوشیوکا

«تل خاکی» («دختر جدید»)، لویسو بردجو، 2009، آمریکا
چهار (سینما 4)
جمعه ‌5 اسفندماه ساعت ‌20:30
جان همراه دو فرزندش به خانه جدید خود در حومه شهری کوچک نقل مکان می‌کند. پس از مدتی که از اقامت آن‌ها می‌گذرد اصواتی ناشناخته از جنگل اطراف خانه شنیده می‌شود و ...

کوین کاستنر، ایوانو باکرو، سامانتا ماتیس


«جوجو کوچولو»، مارک دیندال، 2005، آمریکا (انیمیشن)
تهران (تماشاخانه)
پنجشنبه ‌4 اسفندماه ساعت ‌13:30
وقتی بیگانه‌ها به زمین حمله می‌کنند یک جوجه شجاع می‌کوشد هم‌شهری‌های خود را نچات بدهد.
-


«کرم‌های شب‌تاب در باغچه»، دنیس لی، 2008، آمریکا
تهران
جمعه ‌5 اسفندماه ساعت ‌13:30
خانواده تیلور در پی حادثه‌ای ناگوار از پا درمی‌آید. این حادثه‌ در روزی روی می‌دهد که مادر خانواده - سال‌ها پس از آنکه برای بزرگ کردن بچه‌ها، دانشکده را ترک کرد - قرار است فارع‌التحصیل شود.
رایان رینولدز، ویلم دافو، امیلی واتسن، کری-آن موس، جولیا رابرتز«مزرعه آبی»، حسین مختاری (تلویزیونی)
شما
پنجشنبه ‌4 اسفند‌ماه ساعت ‌23
راضیه از اهالی بومی کیش پس از فارغ‌التحصیلی در رشته پزشکی به جزیره بازگشته و تصمیم می‌گیرد با یاری استادش دکتر هادی یک مرکز بیوایمپلنت (کشت سلولی) در جزیره احداث کند. فردی به نام عجمان تاجر اماراتی مروارید، رحمان نامزد راضیه را که صیاد مروارید است تحت فشار قرار داده و ...
مسعود شریف، مارال فرجاد، رضا فیاضی، رضا افشار


«خانه خوشبخت»، امیر‌قاسم راضی (تلویزیونی)


شما
جمعه ‌5 اسفندماه ساعت ‌13:30

بهروزخوشبخت مهندس ناظر شهرداری است. او آدمی رو راست، قانونمند و وظیفه‌شناس است. پدر بهروز که صاحب یک مرغداری است و بهروز را فردی بی‌عرضه می‌داند، قصد تخریب خانه پدری را دارد و بهروز با این مسئله مخالف است، اما...
هدایت هاشمی، محمد رضا زندی، سمیرا ذکایی، مینا نوروزی‌فرخبر انلاین

Ali Miller
2012/08/18, 11:54
24 فیلم سینمایی و تلویزیونی در تعطیلات عید سعید فطر از شبکه‌های سیما پخش می‌شود. این فیلم‌ها را می‌توانید روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، پنج و شما ببینید.نام فیلم و کارگردانشبکهزمان پخشخلاصه داستانبازیگران

«دو فیلم با یک بلیط»،


داریوش فرهنگیکشنبه 28 مرداد


ساعت 30 دقیقه بامدادیک کارگردان بعد از سال‌ها از آمریکا برگشته تا نخستین فیلم خود را بسازد. هنرپیشه اول مرد فیلم بر اثر سانحه‌ای نمی‌تواند به کارش ادامه دهد. فیلم باید به موقع به جشنواره برسد و کارگردان بعد از جستجوی بسیار، فروشنده دوره گردی را پیدا می کند که شباهت زیادی به هنرپیشه فیلم دارد و...مهدی ‌هاشمی، داریوش فرهنگ، افسانه بایگان

«کاخ تنهایی»،


محمدرضا ورزی


(تلویزیونی)یکشنبه 28 مرداد


ساعت 16این فیلم از ابتدای حکومت رضا خان تا سقوط پهلوی دوم با شروع انقلاب اسلامی سال 1357 را روایت می کند.لیلا بلوکات، احمد نجفی، امیرمهدی کیا، میرطاهر مظلومی

«آخرین روز ماه»،


منوچهر هادی(تلویزیونی)یک
یکشنبه 29 مرداد


30 دقیقه بامدادبهروز مردی کلاش است که یک بار دچار حادثه عجیب و غریبی می‌شود و...امیر جعفری، ریما رامین‌فر، شهره سلطانی

«رباعی»،


محسن دامادی


(تلویزیونی)یک
یکشنبه 29 مرداد


ساعت 16کمال طراوت مجری یک برنامه تلویزیونی است که با مادر پیرش زندگی می‌کند و...علیرضا خمسه، شمسی فضل‌الهی، ناصر گیتی‌جاه، شهره سلطانی

«سفر ناتمام»


یکدوشنبه 30 مرداد


ساعت 30 بامدادزن و مردی جوان به طور اتفاقی با هم آشنا


می‌شوند و...-

«آلزایمر»،


احمدرضا معتمدییکدوشنبه 30 مرداد


ساعت 16زنی که همسر خود را در تصادف از دست داده، هر سال برای یافتن او در روزنامه آگهی می‌دهد. از سوی دیگر مرد بر اثر تصادف دچار آلزایمر شده و این فراموشی مشکلاتی را برای مرد به همراه دارد که پلیس را هم درگیر خود می‌کند...فرامرز قریبیان، مهدی هاشمی، مهتاب کرامتی، مهران احمدی، حمید ابراهیمی

«عمارت فرنگی»،


محمدرضا ورزی


(تلویزیونی)دوشنبه 28 مرداد


ساعت 16:10این فیلم به زندگی رضاشاه از سقوط احمدشاه و بر سر کار آمدن او و پایان دوران سلطنتش پرداخته است.سعید نیکپور، احمد نجفی، محمد مطیع، حسین محبوب

«به صرف شربت و شیرینی»،


هادی مقدم‌دوست


(تلویزیونی)دویکشنبه 29 مرداد


ساعت 17:30یک زوج جوان برای جور کردن خرج عروسی خود باید دو نفری حدود دو سال کار کنند و همه درآمد این دو سال را یکجا فقط خرج عروسی کنند. خب! به همین خاطر دختر دوست ندارد یک عروسی تجملاتی بگیرد، اما پسر زیاد با او موافق نیست ... او مایل است که یک عروسی تجملاتی بگیرد ...


عباس غزالی، نفسیه روشن، عزت‌اله مهرآوران، فرهاد شریفی، پریچهر موسوی، رضا رادمنش، مهرناز اکبری، ناصر شهریاری

«کلیک»،


فرانک کوراسی،


2006، آمریکادویکشنبه 29 مرداد


ساعت 23مایکل نیومن یک دستگاه کنترل از راه دور تلویزیون به دست می‌آورد که به او این امکان را می‌دهد که کل زندگی‌اش را به میل خود جلو و عقب ببرد.آدام سندلر، دیوید هاسلهوف، کیت بکینسیل، کریستوفر واکن

«دایه مکفی»، کرک جونز، آمریکا، بریتانیا، فرانسه، 2005دودوشنبه 30 مرداد


ساعت 17:30یک پرستار بچه از نیروی جادویی خود برای درست کردن رفتار هفت فرزند مردی که همسرش را از دست داده استفاده می‌کند.اما تامپسن، کالین فیرث، کلی مکدانلد

«گلبهار»،


محمدابراهیم معیری


سهشنبه 28 مرداد


ساعت 23اسد سربازی خود را تمام کرده و به روستایش بر‌می‌گردد و...ارژنگ امیر‌فضلی، اسماعیل سلطانی، مهران رجبی

«عاشقی در وقت اضافه»،


صمد یاریسهیکشنبه 29 مرداد


ساعت 11:30پسری به نام سامان که با دو خواهر و پدر معتادش زندگی می‌کند و خودش قبلا در کار کیف دزدی بوده است، عاشق دختری به نام افسانه می‌شود و...حامد وحید، سوگل طهماسبی

«منظومه»،


تاکشی یامازاکی،


2009، ژاپنسهیکشنبه 29 مرداد


ساعت14:30پسر هفت ساله‌ای بر آثر یک اتفاق به 500 سال قبل بر‌می‌گردد و...-

«ده رقمی»،


همایون اسعدیانسهدوشنبه 30 مرداد


ساعت11:30این فیلم داستان یک دزد خرده‌پا است که به نحسی معروف است و...جواد رضویان، بهنوش بختیاری، رضا فیض‌نوروزی

«وایات ارپ»،


لارنس کاسدان،


1994، آمریکاسهدوشنبه 30 مرداد


ساعت 14:30ماجراهای زندگی وایات ارپ از جوانی تا زمانی که به اسب دزدی می‌پردازد، شکارچی بوفالو می‌شود و نقش مرد قانون را بازی می‌کند.کوین کاستنر، دنیس کوئید، جین هکمن، مایکل مدسن، بیل پولمن، ایزابلا روسلینی

«قاعده بازی»،


احمدرضا معتمدی


چهارشنبه 28 مرداد


ساعت 16داستان درباره مردی است که دو زن، یکی از محلات پائین شهر و یک زن نیز در محلات بالا شهر دارد و از هر کدام از این زن‌ها نیز فرزندانی دارد که از وجود یکدیگر بی خبر هستند و ...داریوش ارجمند،


جمشید هاشم‌پور،


علیرضا خمسه،


سعید پورصمیمی،


اکبر عبدی،


گوهر خیراندیش،


مهران رجبی

«لارستان 6:30 صبح»،


حسین غضنفریچهاریکشنبه 29 مرداد


ساعت 18:30به دنبال مرگ یک دانشمند هسته‌ای، سروان فخیمی و دخترش از تیم بررسی قتل اداره آگاهی درگیر پرونده می شوند.داریوش فرهنگ

«آدم‌برفی‌ها»،


2011، آمریکاپنجیکشنبه 29 مرداد


ساعت 9 صبح--

«شرط اول»،


مسعود اطیابیپنجیکشنبه 29 مرداد


ساعت 13:30بهرام در یک حادثه به سرش ضربه می‌‌خورد و دچار مرگ مغزی می‌شود و...کامبیز دیرباز، نگار فروزنده، پروین قائم‌مقامی، الناز شاکر‌دوست

«پاک‌کننده»،


چاک راسل،


1996، آمریکا


پنجیکشنبه 29 مرداد


ساعت20:45جان کروگر مامور عالی‌رتبه برنامه محافظت از شاهدان است. وظیفه او پاک کردن گزارش‌های مربوط و شاهدان است و ...آرنولد شوارتزنگر، جیمز کان، ونسا ویلیامز، جیمز کابرن، جیمز کرامول

«سواران توفان»


دانته لم، 2008، چین (انیمیشن)


پنجدوشنبه 30 مرداد


ساعت 13:30این فیلم درباره دو قهرمان ابر و باد است.-

«قهرمانان شرور نیستند»، آنوبهاو سینها،


2011، هند و آمریکاپنجدوشنبه 30 مرداد


ساعت 13:30این فیلم درباره یک متخصص بازی‌های رایانه‌ای است که وقتی مخلوقات شکست‌ناپذیر او واقعی می‌شوند، زندگی‌اش به هم می‌ریزد.شاهرخ خان، کارینا کاپور، آرجون رامپال

«نیمکتی برای دو نفر»


محمد باقری نیکو


(تلویزیونی)شمایکشنبه 29 مرداد


ساعت 13:30یک دختر عمو و پسر عمو از کودکی به هم علاقه‌مند بوده‌اند، اما به هم نرسیده‌اند و....ثزیا قاسمی، بهزاد فرهانی

«میش»


داوود بیدل


(تلویزیونی)شمادوشنبه 30 مرداد


ساعت 13:30سرگرد کهوری پلیس آگاهی در آستانه بازنشستگی در آخرین پرونده کاریش به دنبال سارقی حرفه‌ای است.جمشید جهانزاده، امیر غفارمنش
خبرانلاین