PDA

مشاهده نسخه کامل : دانلود رمان به صورت جاوا بر روی موبایلFTM
2009/08/14, 11:29
رمان آرام به صورت کتاب موبایل

http://img98.com/images/cetoqprpj5cfnbfme7mu.jpg
کتاب رمان آرام نوشته ی سید محمدرضا خطیب و ساخته شده با نرم افزار پرنیان، که می توانید بخشی از این رمان زیبا را در زیر بخوانید:
در گوشه ای از سالن وسیع و پر ازدحام فرودگاه، پدری نگاه نگران و مضطربش را به سوی دخترش، که کمی آن طرف تر ایستاده بود دوخت. دلش تاب نیاورد و مجددا به سوی او رفت تا چیزهایی را گوشزد کند.
دختر، برخلاف پدرش، کاملا خونسرد و متین ایستاده بود. و به ظاهر گوش فرا می داد، اما نگاهش تکراری بودن تذکرات پدر را به وضوح نشان می داد ...


http://www.img98.com/images/03cl80znp8hhxq2x66d.gif
دانلود (http://fatimaaa.persiangig.com/fafa/fafaaaa/romane-aram-Daneshju.ir.rar)

حجم: 236 کیلوبایت
رمز:Daneshju.ir
به نقل از میهن دانلود

FTM
2009/08/14, 11:37
کتاب رمان عاشقم باش نوشته نجمه پژمان به صورت فايل جاوا براي استفاده در گوشي هاي موبايل اماده دانلود شده است.

این داستان، داستان زندگی دختر جوانی به نام شقایق است. شقایق در یک خانواده معمولی در جنوب شهر تهران زندگی میکرد. خواهر شقایق لیلی با احسان ازدواج کرده بود و در ظاهر زوج خوشبختی بودند. شقایق هم عمیقاً شوهر خواهرش را دوست داشت. زندگی آرام و خوبی داشتند تا اینکه پسر عموشون سعید بعد از سالها از ژاپن بر میگرده و آتش زیر خاکستر مانده عشق لیلی را با خواستگاری از شقایق روشن میکنه. شقایق به سرعت او را رد میکنه ولی لیلی پنهانی با سعید قرار میذاره و تصمیم میگیره که از احسان جدا بشه و با سعید ازدواج بکنه. احسان که عاشقانه لیلی را دوست داشت شکست عشقی بدی میخوره. شقایق که از اول هم عاشقانه احسان را دوست داشته بعد به احسان نزدیک میشه ولی احسان بدجوری او را بیرون میکنه و یکی دو روز بعد قبول میکنه که با شقایق ازدواج کنه به این شرط که تا ابد جدا از هم زندگی کنند و فقط در ظاهر زوج خوشبختی باشند...شقایق که عشق او را کور کرده بود تمام شرط و شروط احسان را میپذیره و به این فکر میکنه که بالاخره از محبت خارها گل میشود. در حالیکه نمیدونسته احسان دیگه قلبی نداره که به او تقدیم کنه.

http://www.img98.com/images/03cl80znp8hhxq2x66d.gif
دانلود (http://fatimaaa.persiangig.com/fafa/fafaaaa/Ashegham%20Bash--Daneshju.ir.rar)

حجم: 350 كيلو بايت
رمز:Daneshju.ir
به نقل از میهن دانلود

FTM
2009/08/20, 22:24
این کتاب الکترونیکی موبایل، خلاصه کاملی از رمان مشهور بینوایان اثر ویکتور هوگو است. ویکتور هوگو، شاعر، نمایشنامه و رمان‎نویس فرانسوی در قرن نوزدهم (1885 ـ 1802) یکی از مشهورترین داستان‎نویسان رمانتیک این قرن است. این رمان که انسان‎دوستی و عشق به فقرا در آن موج می‎زند، به خاطر داستان گیرا، شخصیت‎های گوناگون، صحنه‎‎های رنگارنگ و ارائة تصاویری واقعی از بی‎عدالتی و فقر شاید ـ به قول هوگو ـ تا وقتی فقر در جهان هست، هنوز میلیون‎ها خواننده داشته باشد. اما این رمان اهمیت دیگری نیز دارد: تاریخ، جغرافیا، روابط اجتماعی و سیاسی فرانسه و مردم آن را، ضمن داستانی جذاب و با ریزبینی خاصی تصویر می‎کند، آن هم در دوره‎ای که غیر از رسانه‎های نوشتاری، رسانه دیگری نبود. اما این نقطة قوت در ضمن نقطة ضعف آن نیز هست: هوگو در جای جای رمان، داستان را رها می‎کند تا اطلاعاتی علمی، اخلاقی، جامعه‎شناختی و... به خواننده بدهد و همین نیز رمان را بیش از حد طولانی کرده است. کوتاه کردن این رمان که بیش از دو هزار صفحه است، کاری است توانفرسا، اما بی‎شک هیچ متن خلاصه شده‎ای خواننده را از خواندن این اثر سِترگ بی‎نیاز نمی‎کند. این نرم افزار تحت فرمت جاواست و بر روی اکثر گوشی ها قابل اجرا می باشد.

http://www.img98.com/images/03cl80znp8hhxq2x66d.gif
دانلود (http://fatimaaa.persiangig.com/Java/binavayan-victor-hogo-Daneshju.ir.rar)


رمز : Daneshju.ir
به نقل از میهن دانلود

FTM
2009/08/22, 20:35
رمان معروف زنان کوچک با فرمت جاوا و برای تمامی گوشی ها با سایز تصویر مختلف است.


http://www.img98.com/images/03cl80znp8hhxq2x66d.gif
دانلود (http://fatimaaa.persiangig.com/Java/Zanane-Kouchak-Daneshju.ir.rar)

حجم فایل:۱۱۱ k
رمز:Daneshju.ir
به نقل از میهن دانلود

FTM
2009/09/21, 11:28
رمان یلدا نوشته محسن مودب پور که در سایت دانشجو گوشی های پلتفرم جاوا منتشر شده است.
http://sylvanas.persiangig.com/other/ebook-222.gif

این کتاب دارای ۴۴۰ صفحه است.که در این ۴۴۰ ص م.مودب پور به خطراتی که در جامعه انسان ها را از راه های مختلف تهدید میکند اشاره میکند. داستان زندگی های سخت و تلخ … داستان سقوط و داستان یک عشق و یک ناکامی …


http://www.img98.com/images/03cl80znp8hhxq2x66d.gif
دانلود (http://sylvanas.persiangig.com/other/ebook-1-Daneshju.ir.rar)
رمز:Daneshju.ir
به نقل از مب 4 یو

Arash_Actual
2009/10/01, 20:54
رمان زیاد خوندم ولی این رمان دریا یه چیز دیگه ایه. خیلی خیلی قشنگه طوری که شبها تا ساعت 4 صبح بیدار می موندم و این رمان رو میخوندم . . .

پشیمون میشید اگه دانلودش نکنید -;{@

FTM
2009/10/21, 10:19
دانلود مجموعه 3 کتاب الکترونیکی جدید و بسیار زیبای داستانی رمان. نام این کتاب ها عبارتند از : امانت عشق - پریچهر - عاشقم باش فرمت این کتاب ها جاوا میباشد قابل نصب بر روی تمامی سایزها که در سایت دانشجو منتشر شده است.http://www.img98.com/images/03cl80znp8hhxq2x66d.gif
دانلود (http://ftm6990.persiangig.com/E-Book/3Book-Roman-Daneshju.ir.rar)

رمز:Daneshju.ir
به نقل از میهن دانلود