آغاز پنجمین استارتاپ تریگر دانشگاه صنعتی شریف

آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی
مرداد 9, 1395
اگر ماه نباشد چه اتفاقی خواهد افتاد؟
مرداد 9, 1395

آغاز پنجمین استارتاپ تریگر دانشگاه صنعتی شریف

استارتاپ تریگر یک رویداد آموزشی- رقابتی فشرده است که به مدت 6 روز، با هدف ایجاد محیطی سازنده به منظور خلق و پرورش ایده های کارآفرینانه برگزار می شود.
در این رویداد، آموزش های ضروری برای تبدیل ایده به یک استارتاپ خوب در کارگاه های آموزشی به شرکت کنندگان ارائه می شود و امکان تیم سازی برای صاحبان ایده و یا پیوستن به تیم ها برای برنامه نویسان، مدیران تجاری، گرافیست ها و یا متخصصان دیگر از طریق برنامه های شبکه سازی مقدور است.
پنجمین رویداد استارتاپ تریگر با موضوع تکنولوژی مالی (FinTech) به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف تدارک یافته و طراحی، برنامه ریزی و برگزاری رویداد استارتاپ تریگر برعهده ستاد توسعه ایده های کارآفرینانه (ستاک) است و مرکز کارآفرینی، شتاب دهنده شریف و مرکز رشد فناوری های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف، حامیان علمی و مالی و معنوی این رویداد هستند.

در چهار روز نخست این رویداد کارآفرینانه، برنامه های آموزشی در قالب کارگاهی و با عناوینی همچون طراحی مدل کسب و کار به زبان ساده به همراه مورد کاوی مدل کسب و کارهای موفق حوزه تکنولوژی مالی، کاربرد هوش مصنوعی و داده کاوی در حوزه بازارهای مالی و پولی، آشنایی با امنیت در حوزه پرداخت و تکنولوژی core banking و ارائه ایده به سرمایه گذار و نقشه مالی ارائه خواهد شد.
همچنین برنامه هایی با عنوان ملاقات سریع (Fast Meeting) و مشاوره (Mentoring) شانس ورود به برنامه شتاب دهنده شریف و استقرار 6 ماهه در مجتمع خدمات فناوری شریف به همراه حمایت مالی و مشاوره های فنی و کسب و کار و جوایز نقدی از جمله امتیازهایی است که برای سه تیم برتر در نظر گرفته شده است.
رقابت نهایی تیم های شرکت کننده در استارتاپ تریگر طی روزهای پنج شنبه و جمعه 14 و 15 مردادماه برگزار خواهد شد و علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی setak.sharif.ir مراجعه کنند.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
سایت دانشجو