آخرین فرصت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد

انتشار کارت کنکور آزمون دکترای ۹۶
اسفند 3, 1395
کمبود برنامه‌های آموزشی مناسب برای دانشجویان رشته‌های مهندسی
اسفند 4, 1395

آخرین فرصت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد

سازمان سنجش به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که موفق به ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد نشده اند، بار دیگر پنجره ثبت نام را در بازه زمانی اول تا سوم اسفند 95 گشود.

افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دارند، می توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه و در آزمون این مقطع ثبت نام نمایند.

افرادی که قصد دارند در واحد الکترونیکی ثبت نام کنند ابتدا باید در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام و شرکت نمایند. این افراد بعد از اعلام نتایج اولیه در بهار 96 و پس از اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، می توانند رشته موردعلاقه خود را در سایت azmoon.org انتخاب نمایند.

همچنین کسانی که در بازه اولیه کنکور کارشناسی ارشد شرکت کرده اند، می توانند برای اصلاح اطلاعات خود با مراجعه به سایت سازمان سنجش، اطلاعات خود را اصلاح کنند.
داوطلبان علاقمند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی با 20 هزار دانشجو، بزرگترین واحد الکترونیکی کشور است. تحصیل در این دانشگاه به صورت مجازی و آنلاین خواهد بود و امتحانات به صورت حضوری در 35 مرکز امتحانی در سراسر کشور برگزار می شود. این واحد با تکیه به اساتید برتر کشور و استفاده از بستر فضای مجازی، شرایط مساعدی را برای علاقه مندان به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به خصوص برای مدیران، کارمندان و زنان خانه دار فراهم کرده است و با استقبال بسیاری در سال های اخیر مواجه شده است.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
سایت دانشجو