ناوگان تاکسی لندن برقی شد

ناوگان تاکسی لندن برقی شد

تاکسی برقی لندن

تاکسی لندن

ناوگان تاکسی لندن برقی شدReviewed by AmirAli Nouri on Feb 14Rating:
ناوگان تاکسی  کلاسیک و مدرن لندن اولین تاکسی پیشرفته و برقی خود را تحویل گرفت.

تاکسی‌های لندن به عنوان نمادی جدایی ناپذیر از هویت پایتخت انگلستان محسوب می‌شوند. حال با گسترش خودروهای الکتریکی، شرکت تاکسیرانی شهر لندن با همکاری جیلی چین، از مدل الکتریکی با همان چهره همیشگی رونمایی کرد.

ناوگان تاکسی و حمل و نقل لندن به غیر از خاص بودن به نوسنالژیک بودن معروفه

در اوایل تابستان گذشته شرکت تاکسیرانی لندن از اولین کالسکه سیاه الکتریکی خود رونمایی کرد. تاکسی TX eCity ماه گذشته تأییدیه‌های مورد نیاز برای حمل مسافر در لندن پایتخت انگلستان را دریافت کرد و اولین نمونه آن به نمایندگی فروش تاکسی‌های مشکی لندن منتقل شده است.

طبق برنامه های اعلام شده، سوییچ اولین تاکسی الکتریکی TX این شرکت که اکنون تحت مالکیت جیلی چین قرار دارد ، به دست دیوید هریس ۴۶ ساله ازچینگفورد خواهد رسید که یک انگلیسی تبار است و این فرد علاقمند به تنیس اولین راننده تاکسی بود که در اواسط سال گذشته برای دریافت تاکسی‌های مشکی الکتریکی جدید ثبت نام کرد. طبق گزارش، شرکت تاکسی‌های لندن انتظار دارد که هریس با استفاده از این تاکسی الکتریکی ماهیانه ۶۰۰ یورو در هزینه‌های خود نسبت به تاکسی دیزلی فعلی، صرفه جویی خواهد کرد.

جالبه که هر تاکسی TX Ecity شامل فضایی کافی برای ۶ مسافر، مسیر دسترسی صندلی چرخ دار و بزرگ، سوکت شارژ برای لپ تاپ و پورت‌های usb برایگوشی‌های هوشمند و همچنین سرویس wifi (اینترنت پر سرعت بی سیم)برای مشتریان می‌شود. سقف آفتابی پانورامیک نیز به مسافران کمک می‌کند تا گردشی آرام را درخیابان‌های لندن تجربه کنند.

هریس به زودی مالکیت تاکسی مشکی براق و الکتریکی خود را به‌دست می‌آورد و اولین مسافر خود را از نزدیکی شرکت که در شمال لندن قرار دارد، سوار خواهد کرد. شرکت سازنده می‌گوید از ماه‌های بعد صدها تاکسی الکتریکی TX Ecity را به تدریج وارد ناوگان تاکسی‌های لندن می‌کند.

این ناوگان از تاکسی های برقی برای حفظ محیط زیست بسیار موثر هستند.بی دلیل نیست که لندن جزو پیشرفته ترین شهر های جهان است.
Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت دانشجو