فیلم سوپر ماریو

فیلم سوپر ماریو

فیلم سوپر ماریو

سوپر ماریو

فیلم سوپر ماریوReviewed by محمد نظری زاده on Feb 16Rating:

آغاز ساخت فیلم سوپر ماریو

فیلم سوپر ماریو ساخته خواهد شد. بر اساس اخبار جدید، نینتندو تصمیم گرفته در همکاری با شرکت سازنده کارتون مینیون ها، انیمیشن قارچ خور را بسازد.

سوپر ماریو، کاراکتر محبوب دوران کودکی و نوجوانی اغلب ما است و خاطرات زیادی با آن داریم. اکنون قرار است این کاراکتر در یک انیمیشن بسیار جذاب ظاهر شود. طبق اخبار، شرکت Illumination Entertainment که محبوب‌ترین اثر ساخت دست آن کارتون مینیون‌ها است، از حدود یک سال پیش برای ساخت انیمیشن سوپر ماریو با نینتندو در ارتباط بوده و حتی از مدتی قبل ساخت آن را آغاز کرده است.

البته هنوز هیچ تاریخ انتشار رسمی و یا اطلاعات و جزئیات مربوط به فیلم ماریو که قطعا انیمیشنی خواهد بود ارائه نشده و دانسته های ما در همین اندازه است.

شرکت ایلومینیشن اینترتینمنت کار سختی در پیش دارد. نسخه پیشین فیلم ماریو که در سال 1993 ساخته شد، یک فاجعه بود و کاربران دید بدی نسبت به انیمیشن این کاراکتر دارند. احتمالا شیگرو میاموتو (Shigeru Miyamoto)، سازنده بازی قارچ خور و خالق سوپر ماریو، تهیه‌کننده این فیلم خواهد بود و بر روال ساخت آن نظار می‌کند. این اتفاق تازه‌ای نیست. رییس نینتندو سال گذشته اعلام کرد این شرکت در حال مذاکره با شرکت‌های هالیوودی است تا یک فیلم درباره کاراکتر ماریو بسازد.

به نظر من و گیمر های دیگه فیلم سوپر ماریو باید در حد گیمش قوی باشه

بازگشت سوپر ماریو

آخرین باری که بر اساس شخصیت ماریو فیلمی ساخته شد، نتیجه دلچسب نشد و فیلم چندان جالب از آب در نیامد و فیلم ماریو در سال ۱۹۹۳ تقریبا یک اشتباه بزرگ و آبروریزی تکرار نشدنی بود. حالا باید دید که متخصصین انیمیشن سازی در Illumination Entertainment در همکاری با میاموتو می توانند یک فیلم شایسته نام ماریو ارائه دهند یا خیر

انیمیشن سوپر ماریو را سازنده‌ی انیمیشن مینیون‌ها خواهد ساخت

بازی ماریو جدید

داستان بازی ماریو یا همان بازی قارچ خور قدیمی را همه در زمان کودکی به خاطر داریم اگر دهه شصتی باشید، هرچند انقدر ماریو بزرگ است که همه ی نسل ها با آن آشنا هستند

بازی ماریو یکی از بهترین بازی های قدیمی برای آتاری ، سگا و نینتندو بود

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت دانشجو