طراحی و خلق AutoRun و پروژه های مالتی مدیا با Autorun Magick Studio 2.2

استپ موتور چگونه کار میکند و وظیفه ان چیست؟
فروردین 7, 1388
10 ستاره خبرساز دنیای فوتبال
فروردین 9, 1388

طراحی و خلق AutoRun و پروژه های مالتی مدیا با Autorun Magick Studio 2.2

طراحی و خلق AutoRun و پروژه های مالتی مدیا با Autorun Magick Studio 2.2Reviewed by VioLeT.CE on Mar 27Rating:

امروزه دیگر کمتر CD یا DVD ای مطرحی بدست شما می رسد که بدون اجرا کننده ی خودکار یا Autorun باشد . به عبارتی داشتن یک Autorun زیبا برای بر قراری ارتباط کاربر با CD/DVD به کار شما ارج و اعتبار خاصی می بخشد .

شرکت PhotoActions نیز محصولی قدرتمند با نام AutorunMagick Studio عرضه نموده است که قادر به ساخت اینگونه Autorun ها و پروژه
های مالتی مدیا و SlideShow های تصویری و Presentation ها در محیطی حرفه ایست .

شما برای ساخت پروژه هی خود نیاز به دانستن هیچ زبان برنامه نویسی ندارید و در محیط Visual نرم افزار و با استفاده از ابزار گوناگون طراحی آن کارهای گرافیکی خود را انجام و دستورات مالتی مدیا را به آن می دهید .

این نرم افزار برای یاد دادن روش کار و آسانی کار شما Template های آماده ای را در اختیار شما قرار می دهد تا از روی انها به آسانی به ساخت پروژه های خود بپردازید .
ویژگی های اصلی نرم افزار Autorun Magick Studio :

منوهای چند صفحه ای : این نرم افزار شما را به ساخت یک صفحه ی Autorun تنها برای معرفی محدود نمی سازد و شما امکان ساختن صدها صفحه ی گوناگون چند رسانه ای و مرتبط ساختن آنها به یک دیگر را دارید .

سازگاری با تمامی ویندوز های 32 بیتی :

فایل اجرایی و اتوران طراحی و ساخته شده توسط این نرم افزار در محیط تمامی ویندوز ها مانند Windows 95, Windows 98, Windows NT 4.0, Windows 2000 and Windows XP  سازگار است .

پشتیبانی چند زبانی نرم افزار : شما قادر به انتخاب هر کدام از زبانهای آماده ی نرم افزار هستید و حتی قادر به اضافه کردن زبانهای جدید با دانلود پک مخصوص آن زبان از سایت سازنده ی نرم افزار می باشید .

ظاهر آشنا و آسان نرم افزار و مجهز بودن به تمپلات های گوناگون برای سادگی کار .
Object های مختلف و کارا : تمامی Object ها میتوانند برای حلات مختلف از لخاظ رنگ و شکل و شمایل و … تعریف شوند برای مثال هنگامی که موس بر روی گزینه و یا دکمه ای قرار گیر تصویر آن تغییر یابد و یا رنگش عوض شود و …
Object های چند رسانه ای : این نرم افزار همراه با خود Object های Multimedia گوناگونی مانند Web Browser, Macromedia Flash و ….. را
داراست .

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

1 دیدگاه

  1. fat گفت:

    سلام مرسی
    استفاده کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت دانشجو